סקירת ZipMex – האם זה לגיטימי או הונאה? (2021)

Zipmex היא בורסת נכסים דיגיטלית המתמקדת במתן אפשרות למשקיעים קמעונאיים ומוסדיים להשקיע בצורה בטוחה במטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה מספקת פלטפורמה למשתמשים לביטקוין באוסטרליה ובאזור אסיה השקט הרחב יותר כמו סינגפור שתומכת גם בצמיחה של תעשיית הקריפטוגרפים העולמית..

בקר ב- Zipmex

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ביותר בסקירת Zipmex זו, אנו מציעים לך לבקר באתר האינטרנט שלהם מדי פעם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

מה זה ZipMEX?

Zipmex הוא ספק המרת מטבע דיגיטלי מוסדר שמטרתה להיות מובילה בשוק על ידי הצעת עסקאות מהירות, נזילות גבוהה ומבחר רחב של נכסי קריפטו. הבורסה מספקת למשתמשיה חבילת תכונות מסחר מתקדמות וכלי תרשים המשמשים לביצוע תרשים מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים הניתנים לסחר 24/7.

zipmex

זיפמקס בהשוואה

עמלות נמוכות הן גורם שכיח למשקיעים המחפשים בורסה לרכישת ביטקוין באמצעות AUD. טבלת השוואה זו מפרטת אחרים בורסות המובילות באוסטרליה המציעים עמלות מסחר נמוכות.

סקירת Zipmex

Zipmex הוא חילופי מטבעות מורשים ומורשים המבוססים על סינגפור שמטרתה לספק חבילת תכונות מסחר מתקדמות וכלי תרשים לסוחרי מטבעות קריפטו וספקי נזילות. לפלטפורמה יש ממשק משתמש אלגנטי ומפעיל עסקאות עם חוויה חלקה למשתמשים לקנות ולמכור נכסים ללא מאמץ.

תכונות zipmex

איך ZipMEX עובד?

Zipmex אינו חילופי קונבנציונאלי עובד כמו מתווך כדי למצוא את מחירי BTC הטובים ביותר על ידי צבירת נפח מכמה מהבורסות הגדולות בעולם ושולחנות OTC לספק נזילות גבוהה משמעותית. זה מאפשר ל- Zipmex להתמודד עם היקפי עסקאות גדולים ולכן יכול להציע ללקוחותיה מרווחים נמוכים יותר בין הקונים & מוכרים ופחות החלקה בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות באוסטרליה.

תחילת העבודה עם Zipmex

שלב 1 – הרשמה & וודא כתובת אימייל

תהליך ההרשמה ל- Zipmex הוא פשוט להפליא. כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר, ללחוץ על ‘הירשם’ ואז המשך למלא את שם המשתמש, כתובת הדוא”ל שלך והגדר סיסמה.


zipmex הרשמה

שלב 2 – הפעל אימות שני גורמים

הבטיחות של המטבעות הדיגיטליים שלך צריכה להיות פריטריונית עליונה ומציעה להפעיל אימות 2 גורמים בפעם הראשונה שאתה מתחבר. לך ל ‘הגדרות’ בשורת התפריטים העליונה והפעל את 2FA. יהיה עליך להוריד אפליקציית אימות דו-גורמי לטלפון שלך, כגון Authy או Google Authenticator. לאחר שתעשה זאת, השתמש באפליקציה לסריקת קוד QR המוצג ב- Zipmex והקלד קוד מהטלפון שלך.

שלב 3 – הפקדת כספים

למימון חשבונך, עבור אל ‘חֶשְׁבּוֹן’, ואז בחר ‘מימון’ ואז לך אל ‘לְהַפְקִיד’ ובחר את שיטת ההפקדה המועדפת עליך.

שלב 4 – קנה, סחר & סחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שהכספים הופקדו לחשבון, תוכלו להתחיל לסחור עם Zipmex.

אימות Zipmex

לאחר ההרשמה לחשבון, תידרש לספק אימות לפני שתוכל להשתמש בשיטות מימון או להתחיל לסחור. חוקים ותקנות מחייבים את Zipmex לאמת את חשבון המסחר כדי למנוע הונאה ולעמוד במלואן בתקנות KYC ו- AML למסחר בנכסים דיגיטליים..

אימות בסיסי לוקח פחות משעה לפי האתר. למידע נוסף בקר באתר סעיף שאלות נפוצות. קריפטו להפקדות קריפטו ומסחר דורשים אישור דוא”ל בלבד.

כדי להשלים את תהליך KYC, Zipmex דורש:

 • הוכחת זהות – תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי המדינה
 • רישיון נהיגה או דרכון

ממשק משתמש Zipmex

לוח המחוונים למסחר בבורסת Zipmex הוא פשוט, נקי וקל לניווט. לאורך הסרגל העליון המחיר החי של ביטקוין ב- AUD, מחיר BTC והצעת המחיר והנפח 24 שעות עבור הנכס. אזור התרשים והתפריט משמאל ייראו מוכרים לסוחרי קריפטו רציניים.

ממשק התרשימים של Zipmex מסופק על ידי Tradingview אשר ידועים בתרשימים חלקים, אינטואיטיביים ונקיים.

סוחרים יוכלו להשתמש בכלי מסחר מתקדמים ובאינדיקטורים המסופקים על ידי TradingView כדי לשכלל את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון. תרשימי Zipmex מציעים מגוון רחב של מסגרות זמן וכלים לשרטוט קווי מגמה, הוספת אינדיקטורים ודפוסי תרשים כדי לתזמן בצורה מושלמת הזמנת סחר באמצעות שוק, הגבלת הזמנה או עצירה.

תרשים zipmex

לרכישה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים יש טופס הזמנה פשוט אשר נותן אומדן של מחיר 1 BTC ל- AUD והסכום שיש לשלם תמורתו. מאפיין נהדר הוא סוגי ההזמנות השונים הזמינים:

 • שׁוּק
 • לְהַגבִּיל
 • מגבלה: טוב עד ביטול (GTC)
 • מגבלה: מיידי או ביטול (IOC)
 • מגבלה: מילוי או הרגה (FOK)

תוספת נהדרת ל- Zipmex תהיה One Cancel the Other (OCO) ומחשבון רווח והפסד.

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

נכסי מסחר של Zipmex

Zipmex תומכת במספר נכסי מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור כנגד AUD או BTC:

זוגות פיאט לקריפטו:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD
 • XRP / USD
 • EOS / USD

זוגות מטבעות קריפטוגרפיים:

 • ETH / BTC
 • LTC / BTC
 • XRP / BTC
 • EOS / BTC
 • EOS / ETH

שיטות הפקדה

Zipmex תומך העברה בנקאית, POLi וקריפטו פיקדונות. מהירות שיטת ההפקדה תלויה במטבע הקריפטו ובבנק הנבחר. בדרך כלל העברות בנקאיות עשויות להימשך בין 1-3 ימי עסקים, ואילו פיקדונות קריפטוגרפיים יכולים להימשך מספר דקות בלבד.

עבור העברות בנקאיות, מטבעות הפיאט הבאים נתמכים על ידי Zipmex:

 • דולר סינגפורי
 • דולר אמריקאי
 • דולר אוסטרלי
 • רופיה אינדונזיה

דמי זיפמקס

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר בקריפטו. זה נהיה קריטי עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר ובבורסה ממונפת בה אתה משלם עמלות על עמדות שגדולות בהרבה מהמרווח שלך..

Zipmex שקופים עם שכר הטרחה שלהם המופיע באתר.

עמלות מסחר

Zipmex גובה עמלת מסחר אחידה של 0.2% עבור עסקאות קנייה ומכירה. זה מאוד תחרותי בשוק.

דמי פיקדון

דמי משיכת פיאט

דמי משיכת קריפטו

ארנק Zipmex

לבורסת Zipmex ארנק מקוון משלה לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים ללקוחותיה על ידי ניווט אל ‘ארנקים’ בתפריט העליון. דף זה מאפשר לך להפקיד ולמשוך כספים מ- Zipmex.

העברת מטבעות קריפטוגרפיים מחשבון Zipmex שלך לארנק או להחלפה חיצונית יכולה להיות ביוזמת רק על ידי בעל החשבון. לאחר היזמה תתבקש להזין א "כתובת יעד" (זה מסופק על ידי ארנק החומרה החיצוני שלך או חילופי החשבונות שלך) וסכום שתרצה למשוך. כדי למשוך BTC, יהיה עליך להבטיח שתזין כתובת BTC אחרת.

לא כל חילופי הקריפטו זהים.

השווה את ZIPMEX עם אחרים

השווה עכשיו!

האם Zipmex בטוח?

Zipmex כולל כמה אמצעי בטיחות ואבטחה כדי להגן על המידע והכספים של המשתמשים הכוללים:

 • תַקָנָה. חילופי Zipmex רשומים ב- AUSTRAC ועומדים בדרישות AML / KYC.
 • תהליך אימות. מקפיד על תהליכי KYC בהתאם לתקנות עבור פיקדונות מטבעות, משיכות ומסחר. ניתן לבצע הפקדות הצפנה, משיכות ומסחר בקריפטו באמצעות אימות דוא”ל בסיסי בלבד.
 • מאפייני אבטחה. Zipmex כולל אימות של שני גורמים בנוסף לכתובת דוא”ל מאומתת המקושרת לחשבון. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבון שמקשה מאוד על פושעי סייבר להתפשר על חשבונות לקוחות ולמשוך כספים. הם יצטרכו לדעת את פרטי הכניסה שלך ולהיות ברשות הטלפון הנייד שלך (ויכולים לפתוח אותו)
 • גְנֵבָה & פריצה. לא ידוע על מקרים של פריצת Zipmex.

אלטרנטיבות זיפמקס

swyftx

Swyftx

Swyftx היא פלטפורמה חדישה המאפשרת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מהירה וקלה. תהליך ההרשמה הוא פשוט להפליא עם הרשמה ואימות מהיר שלוקח פחות משתי דקות.

בקר באתר עתודה עצמאית

עתודה עצמאית

Independent Reserve היא בורסה פופולרית בקרב סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם המציעה עמלות תחרותיות למסחר ותמיכה במטבעות פיאט מסורתיים כמו הדולר האוסטרלי, הדולר הניו זילנדי והדולר האמריקני..

בקר באתר מטבע מטבע

מטבע מטבע

חילופי CoinSpot מכובדים היטב בקהילת הביטקוין המקומית ומתמקדים בסיוע למצטרפים חדשים לקנות ביטקוין וקריפטו באוסטרליה עם דולרים אוסטרלים.

בקר באתר

שאלות נפוצות

כיצד מתמחר זיפמקס מטבעות מטבעות?

הערך של כל מטבע קריפטוגרפי (ביטקוין, את’ר, ליטקוין, EOS, XRP) נקבע על ידי המסחר האחרון (“המחיר האחרון”) שבוצע על ידי מנוע ההתאמה הרלוונטי. כל היתרות בחשבונות ב- Zipmex מתומחרות בדרך זו, מוסכמה הנקראת “סימון לשוק”.

האם ל- Zipmex יש אפליקציה למסחר ניידים?

Zipmex אינה מציעה למשתמשיה כעת אפליקציית טלפון למסחר נייד למכשירי Android או iOS. גרסת שולחן העבודה של האתר ידידותית לניידים ותגובה במכשירים חכמים.

האם Zipmex מציעים מסחר בשוליים?

Zipmex אינה מציעה מסחר במינוף קריפטוגרפי אולם על פי האתר צוות Zipmex מפתחים תכונה זו.

האם Zipmex Legit?

Zipmex היא חילופי דיווחים רשומים עם אוסטרק האכיפת חוקים פיננסיים כדי למזער את הסיכון של עבריינים המשתמשים בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים להלבנת הון, מימון טרור ופשעי סייבר.

ה חוק מימון הלבנת הון ומימון טרור 2006 דורש מגופים מוסדרים לאסוף מידע כדי לבסס את זהות הלקוח, לעקוב אחר פעילות העסקאות ולדווח לעסקאות או פעילות של AUSTRAC החשודה או כרוכה בכמויות גדולות של מזומן מעל 10,000 דולר.

האם אוכל למשוך USD את חשבון ה- Zipmex שלי?

אם יש לך דולר בחשבונך שזמין למשיכה, תוכל לבצע העברה בנקאית לחשבון הבנק המקושר שלך על שמך.

סיכום

לסיום סקירת ה- Zipmex שלנו, נראה כי הבורסה היא בורסה אמינה המציעה דמי מסחר נמוכים מאוד על ידי מציאת מחירי ה- BTC הטובים ביותר על ידי צבירת נפח הבורסות והשולחנות הגדולים בעולם..

בקר ב- Zipmex

זוהי פלטפורמת פיאט לקריפטו ישר קדימה ותומכת במספר מטבעות פיאט. בסך הכל, כדאי לשקול לסחור עם ZipMEX אם:

 • אתה אוהב בורסה המורשית ומוסדרת
 • אתה רוצה פיקדונות נמוכים ודמי מסחר בקנייה מיידית
 • אתה רוצה לבחור בין מגוון שיטות הפקדה
 • אתה אוהב החלפה פשוטה לשימוש וידידותית למתחילים
 • אתה רוצה בורסה עם נזילות גבוהה כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • Plus500 סקירה: CFD מסחר, תכונות & שכר טרחה (2020)
 • כיצד לקנות אתריום (ETH) באוסטרליה [למתחילים]
 • 10 השאלות הנפוצות המובילות בנושא מס קריפטו באוסטרליה (זה יכול לחסוך לך כסף)
 • 7 דרכים לרכוש ביטקוין במזומן באוסטרליה
 • סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים ביותר עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר ב- ZipMex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map