Zebpay Review: Crypto, Trading & Cities (2021)

בזה זבפיי נבדוק את הבורסה כדי לראות אם היא מתאימה למתחילים להתחיל עם ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. ZebPay היא בורסת קריפטו מוסדרת הזמינה במספר אזורים ברחבי העולם, כולל אוסטרליה שתוכננה להתמקד בפשטות ובקלות השימוש..

בקר בזבפיי

אמנם אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירה זו, אך תמיד עדיף שתקבע בקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים שעלולים להתרחש לאחר מכן.

זבפיי

מה זה ZebPay?

זבפיי הוא חילופי פיאט לקריפטו המספקים רמפה פשוטה המאפשרת למשקיעים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים דרך אפליקציות המסחר במחשבים שולחניים וניידים. הבורסה הוקמה בשנת 2014 ומשרדיה הראשיים נמצאים בסינגפור. זוהי פלטפורמת מטבע דיגיטלית פופולרית ושירתה מעל 3 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

אתה צריך לסחור עם Zebpay אם:

 • אתה מתחיל ומחפש פלטפורמה קלה לשימוש
 • אתה רוצה לסחור בכמה זוגות פיאט / קריפטו
 • אתה אוהב בורסה המאפשרת לך לקנות / למכור קריפטו באופן מיידי
 • אתה מחפש דמי מסחר תחרותיים
 • אתה רוצה להשתמש בבורסת קריפטו מבוססת ואמינה

ZebPay בהשוואה

העברה בנקאית היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להפקדת AUD ב- ZebPay. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות פופולריות אחרות באוסטרליה המציעות העברות בנקאיות.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • כיצד לקנות Altcoins באוסטרליה [מהיר & קַל]
 • סקירה של צ’אנגלי: האם זה עדיין בטוח & איך זה עובד
 • 7 דרכים לרכוש ביטקוין במזומן באוסטרליה
 • 5 חלופות Coinspot עם עמלות מסחר נמוכות יותר
 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

האם ZebPay לגיט?

מאז ההשקה בשנת 2014, טיפל זבפיי במיליארדי נכסי לקוחות ונחשב לבורסת קריפטו חוקית. לא דווח על אירועי אבטחה גדולים, פריצות או אובדן של נכסי משתמשים ב- Zebpay ושמרו על בטיחות כספי המשתמשים. ZebPay הם גם חברים ב- ADCA והם תואם AUSTRAC.

כיצד להירשם ל- Zebpay

התהליך לרישום חשבון Zebpay הוא ממש קל. להתחלה, היכנס לאתר ולחץ על הקישור ‘הירשם’ בפינה השמאלית העליונה. זה יביא אותך לדף רישום החשבון כמוצג להלן.

zebpay להירשם

כאן, הזן את מספר הטלפון הנייד שלך ואת קוד המדינה שלך, את שמך והגדר PIN בן 4 ספרות. זהו קוד ה- PIN שתצטרך להתחבר אליו. לאחר שתעשה זאת, לחץ על המשך לקבל SMS עם קוד אימות Zebpay.

הזן את הקוד שלך ואתה כמעט שם.

אימות חשבון Zebpay שלך

השלב הבא הוא לאמת את חשבון Zebpay שלך. יהיה עליך להגיש מסמכי כוח אדם כדי לאמת את זהותך (KYC) על מנת לעמוד בתקנות המקומיות ולהוכיח:

 • הזהות שלך: זה יכול להיות דרכון או רישיון נהיגה המציג את התמונה שלך, תאריך לידה וכתובת.
 • הכתובת הנוכחית שלך: זה יכול להיות מסמך שירות כגון חשבון מים או חשמל המציג את הכתובת הנוכחית שלך.

תהליך ה- KYC הכולל לוקח כ- 5 דקות אם יש לך את המסמכים מוכנים להעלאה וכמה שעות כדי ש- Zebpay יאשרו.

מימון חשבון Zebpay שלך

בורסת הקריפטו מציעה שתי שיטות הפקדה שנגישות לאנשים יומיומיים למימון מהיר של ארנק Zebpay:

העברה בנקאית (העברה בנקאית)

Zebpay מאפשרת למשתמשים להפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית (העברה בנקאית אלקטרונית). כשתתחבר לחשבון Zebpay שלך בפעם הראשונה, יהיה עליך לרשום את פרטי חשבון הבנק שלך כדי לאפשר העברה בנקאית. יש לאשר את פרטי הבנק לפני שתוכל להפקיד כספים ולקנות קריפטו.

העברות בנקאיות ל- Zebpay נמשכות בדרך כלל כ- 1-2 ימי עסקים עד לעיבוד ההפקדה. יישלח דוא”ל המודיע לך כי הכספים זמינים בחשבונך.

פיקדונות POLi

משתמשים יכולים להפקיד כספים באמצעות POLi. המגבלה להפקדות POLi מתחילה ב -2,000.00 דולר בתוך 24 שעות וניתן להגדיל אותה בהתאם לפעילות המסחר. ההפקדות מעובדות בדרך כלל באופן מיידי ונזקפות לחשבונך באופן מיידי (Zebpay שים לב לאתר שלהן כי ההפקדה בפעם הראשונה עשויה להימשך עד יום אחד).

לאחר עיבוד ההפקדה, יישלח דוא”ל המודיע לך כי הכספים זמינים בחשבונך.

ממשק משתמש Zebpay

ממשק המשתמש Zebpay הוא פשטני ונקי. הוא תוכנן להפחתת העומס ולספק חווית קריפטו ללא מתח המתאימה לסוחרים מתחילים.

כאשר נכנסת לראשונה, לוח המחוונים של המשתמשים מציג את אחזקות תיק ההצפנה ואת היתרה הנוכחית שלך. מכאן תוכל להפקיד ולמשוך כספים מחשבון Zebpay שלך.

לוח מחוונים של zebpay

לרכישת קריפטו, נווט לתפריט ‘קנה / מכר’ לאורך הסרגל העליון.

שוב, הממשק מינימליסטי, אינטואיטיבי וקל לניווט וזה מושלם למתחילים. כל נכסי הצפנה רשומים בצד שמאל כנגד AUD או BTC.

כדי לקנות קריפטו באופן מיידי עם Zebpay, בצע את הצעדים הבאים:

zebpay לקנות ביטקוין

אם אתה כבר מכיר השקעה או סחר במטבעות קריפטוגרפיים, אז תבין של- Zebpay אין תצוגת טבלת מחירים חיה. זה עשוי להפתיע, אולם הבורסה מתמקדת בפשטות של משקיעים יומיומיים לקנות ביטקוין ואלטקוינים אחרים.

משקיעים שיסמכו על התרשימים בזמן ובמיקום הקנייה יצטרכו להשתמש באתר תרשים קריפטו עם Zebpay. אנו ממליצים להשתמש בחבילת תרשים אחרת כגון TradingView לשרטוט קווי מגמה וכו ‘, מכיוון שתגלה כי חילופי קריפטו בדרך כלל אינם שומרים את ניתוח התרשימים שלך לאחר שתנתק..

Zebpay מגיע עם ארנק מקוון משלו אותו תוכלו למצוא על ידי לחיצה על ‘ארנק’ בחלקו העליון. הארנק מאפשר לך לשלוח / לקבל הצפנה בצורה מאובטחת.

ארנק zebpay

נכסי הצפנה הזמינים מפורטים בצד שמאל עם היתרה הזמינה המוצגת ואפשרות להציג את היסטוריית הסחר שלך. שוב, זה לא נהיה קל יותר למתחילים. הוא ערוך היטב, נקי ופשוט לשימוש.

נכסי קריפטו של Zebpay

Zebpay מאפשרת למשתמשיה להמיר AUD למטבעות קריפטו כגון:

 • ביטקוין
 • אַדְוָה
 • אֶתֶר
 • EOS
 • מזומן ביטקוין
 • ליטקוין

ניתן לסחור בכל מטבעות קריפטו מול AUD או Bitcoin (BTC).

דמי Zebpay

עמלות מסחר

זבפיי גובה א עמלה בשיעור 0.4% בכל נכסי המסחר. בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות באוסטרליה, תגלה שעמלות Zebpay תחרותיות בשוק הקריפטו ואחת הנמוכות במדינה.

דמי תשלום על zebp

דמי הפקדה

אין דמי הפקדה להעברת דולר אוסטרלי או קריפטו לארנק Zebpay.

דמי נסיגה

אין דמי משיכה להעברת דולר אוסטרלי או קריפטו מארנק Zebpay. דמי רשת קטנים מחויבים על ידי הבלוקצ’יין שנקבע על ידי המטבע ולא על ידי Zebpay. לרשימת חיובי הרשת, לחץ כאן.

Zebpay Security

אבטחת אתר

על פי אתר אינטרנט, חילופי Zebpay נבדקים כל הזמן על ידי מומחי אבטחה בתוך Zebpay ומחוצה לה כדי לחפש באגים ופגיעות אבטחה..

התשתית של Zebpay Australia מאובטחת באמצעות חומות אש ועובדיהם עוברים אימות רקע וגישה לרשת מבוקרת על סמך תפקידיהם בחברת הצפנה..

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את ZEBPAY עם אחרים

השווה עכשיו!

אבטחת ארנק

Zebpay מצהירה כי היא משתמשת בפתרון ארנק חומרה לאחסון 98% מהנכסים הדיגיטליים של המשתמשים. המשמעות היא שארנקים נפערים באוויר ומאוחסנים פיזית בקמרונות הממוקמים במקומות שונים. לכן, לא ניתן לגשת למטבעות המשתמשים המאוחסנים בארנק Zebpay ממיקום גיאוגרפי אחד או מאדם יחיד..

על עסקאות בבורסה יהיה צורך להחתים באמצעות מערכות בפלטפורמות ענן שונות. מטרה זו נועדה למנוע כל נקודת כישלון יחידה במניעת פגיעה בחשבונות המשתמש על ידי האקרים מקוונים.

באתר Zebpay נמסר כי יישם פרוטוקול אבטחה קנייני המגן על כל העסקאות בין ארנקי אחסון קרים וחמים.

חלופות ZebPay

החלופות הבאות של Zebpay הן חילופי מטבעות קריפטיים מכובדים ואמינים באוסטרליה.

swyftx

Swyftx

Swyftx היא פלטפורמה חדישה המאפשרת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מהירה וקלה. תהליך ההרשמה הוא פשוט להפליא עם הרשמה ואימות מהיר שלוקח פחות משתי דקות.

בקר באתר עתודה עצמאית

עתודה עצמאית

Independent Reserve היא בורסה פופולרית בקרב סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם המציעה עמלות תחרותיות למסחר ותמיכה במטבעות פיאט מסורתיים כגון דולר אוסטרלי, דולר ניו זילנדי ודולר אמריקאי.

בקר באתר חילופי מטבעות

CoinJar

CoinJar היא בורסת קריפטו מהימנה באוסטרליה המאפשרת למשתמשים לקנות, למכור, לאחסן ולהוציא נכסים דיגיטליים. עם יותר מ -400,000 משתמשים וספירה, CoinJar Exchange הוא אחד המקומות הטובים ביותר לקנות ביטקוין באוסטרליה.

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם ZebPay דורש KYC?

על המשתמשים להשלים הליך KYC כדי לרכוש קריפטו ולמשוך כספים מ- Zebpay. מסמכי זיהוי אישיים נדרשים להוכחת זהות ועמידה בתקנות המקומיות.

האם ל- ZebPay יש ביטוח קרן?

ZebPay לא מצהירה באתר האינטרנט שלה אם קיימת קרן ביטוח כדי להגן על המשתמשים מפני הפרת אמצעי האבטחה הפיזיים של הבורסה, גניבת עובדים או אובדן כל קריפטו המוחזק בארנק Zebpay..

האם ל- ZebPay יש אפליקציה לנייד?

לזבפיי יש אפליקציית טלפון נייד למכשירי iOS ו- Android המאפשר לך לקנות ולמכור קריפטו באופן מיידי מכל מקום עם חיבור לאינטרנט. כמו הגרסה המקוונת, גרסת האפליקציה לנייד של Zebpay היא ידידותית למשתמש ואינטואיטיבית. גרסת האינטרנט של הפלטפורמה גם ידידותית לניידים וניתן להשתמש בה בסמארטפונים.

האם ל- ZebPay יש תוכנית הפניות?

Zebpay מציעה תוכנית הפניות כפרס על הכנסת משתמשים חדשים לפלטפורמה. כשאתה מציג לחברים שלך את עולם הקריפטו עם Zebpay, שניכם תקבלו זיכוי בשווי 10 דולר. כדי לתבוע את בונוס ההפניה, שתף את קוד ההפניה שלך עם משתמשים חדשים. הם יצטרכו להשלים את תהליך הרישום וה- KYC.

סיכום

לסיום סקירת ZebPay, אנו יכולים לומר זאת זבפיי היא חילופי קריפטו מצוינים באוסטרליה למתחילים להתחיל עם קריפטו.

בקר בזבפיי

הוא תוכנן לפשטות, מבני שכר טרחה תחרותיים, חוויה נטולת מתח ועם בטיחות בחשבון כדי לאפשר לך לסחור בקלות ושקט נפשי. התהליך הכולל לקנייה ומכירה של קריפטו באופן מיידי הוא מהיר וידידותי למתחילים.

יש כמה שיפורים שיעשו את Zebpay אפילו טובים יותר:

 • תרשימי מחירי קריפטו חיים עם כלים מתקדמים ותכונות לביצוע ניתוח טכני
 • קרן ביטוח להגנה על משתמשים במקרה של פריצת חליפין

מלבד האמור לעיל, דמי המסחר התחרותיים והממשק הנוח לשימוש הופכים את Zebpay למתאימים למתחילים שרוצים להתחיל עם מטבע קריפטוגרפי..

אנא שתף ​​מאמר זה עם הרשת שלך אם אתה מוצא את זה שימושי!

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר בזבפיי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map