סקירת WCX: סחר בקריפטו, במט”ח ובמניות

עדכון מרץ 2020. החלפה זו אינה זמינה עוד.

WCX היא בורסת מסחר קריפטוגרפית ייחודית המאפשרת ספקולציות על מוצרים פיננסיים מסורתיים. סוחרים מסוגלים לסחור במגוון רחב של שווקים, כולל מט”ח (מט”ח), מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, סחורות ומדדים המשתמשים בביטקוין כבטוחה – דבר שלא מציע חילופי מטבעות אחר.

הבורסה מגשרת על הפער הדרוש בכדי להכניס משקיעים וסוחרים מסורתיים לשוק הקריפטו. המטרה של WCX היא להציע פלטפורמה מהירה ומאובטחת לקידום השימוש ואימוץ מטבעות המטבעות ברחבי העולם.

כניסה ל- wcx

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • הפסק להשתמש ב- BitMEX: סחר במקום עם 4 החלופות הללו
 • 4 בורסות הקריפטו האפסיות הטובות ביותר (מסחר ללא עמלה)
 • הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • 3 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

סקירת WCX: המדריך השלם

WCX היא פלטפורמת מסחר במינוף קריפטוגרפי המאפשרת למשתמשים לשער על תנועת המחירים של השווקים הפיננסיים המסורתיים עם Bitcoin. הוא משלב את המהירות ואת חווית המסחר של בורסת קריפטו עם מגוון רחב של שווקים המוצעים בדרך כלל על ידי מתווכים מסורתיים כגון CMC, Pepperstone ו- IG Markets..

משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש בנכס אחד (BTC) כדי לסחור במגוון שווקים פיננסיים מארנק אחד. אין צורך לדאוג לפיקדונות פיאטיים או לבנקים, הכל מהיר וזול יותר באמצעות ביטקוין בלבד. WCX מקנה את מחירי הקריפטוגרפים החיים שלה ממרכזיות אחרות עם נזילות גבוהה כמו Coinbase, Bitstamp ו- Binance.

תכונות wcx

למה לסחור עם WCX?

עליך לסחור עם WCX אם:

 • אתה רוצה להרוויח ביטקוין על ידי מסחר במט”ח (FX), מניות, סחורות ומדדים
 • אתה אוהב בורסה שגובה עמלת פריסה בלבד
 • אתה מכיר את השימוש בתרשימי TradingView ובכלים מתקדמים
 • אתה מחפש בורסת קריפטו עולמית

כיצד להירשם ל- WCX?

תהליך ההרשמה ל- WCX לוקח מספר דקות בלבד. אין שום KYC או תהליך אימות מסובך המחייב אותך לצלם תמונות סלפי או לסרוק מסמכי זיהוי.

כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל תקפה ואז תוכל להפקיד ביטקוין ולהתחיל לסחור מייד! כדי ליצור חשבון ב- WCX:

הרשמת wcx


תידרש לאמת את כתובת הדוא”ל.

בדוק את כתובת הדוא”ל הרשומה והזן את הקוד. זה ישלים את תהליך ההרשמה וכעת אתה מוכן להתחבר ל- WCX ל- תבע את בונוס הברכה של 30 $.

אבטחת הכספים שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות ולהמליץ ​​לך להפעיל אימות דו-גורמי כאשר אתה מתחבר ל- WCX בפעם הראשונה..

כיצד להפעיל את 2FA?

כשאתה מתחבר ל- WCX בפעם הראשונה, אנו ממליצים שתפעיל אימות גורמים 2 (2FA) בחשבונך החדש. לשם כך לחץ על סמל ‘תצורה’ בפינה השמאלית העליונה של הדף ובחר ‘הגדרות’. האפשרות הראשונה בדף ההגדרות תהיה אליה שתפנה אותך לדף 2FA. גלול מטה ולחץ על ‘הפעל 2FA’ ופעל לפי ההנחיות.

כיצד להפקיד כספים ב- WCX?

WCX אינו מקבל פיקדון של מטבע פיאט. הבורסה מקבלת רק פיקדון בביטקוין. המשמעות היא שסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים יצטרכו לבצע רכישת ביטקוין תחילה ולהפקיד BTC בבורסה. לשם כך תצטרך למצוא בורסת שוק נקודה המקבלת פיקדונות של מטבע פיאט תמורת ביטקוין.

לאחר שרשמת חשבון ונכנסת, תצטרך לבצע הפקדת ביטקוין ב- WCX כדי להתחיל לסחור.

פיקדון wcx

להפקדת BTC ל- WCX, פעל לפי ההוראות הבאות:

פיקדון wcx ביטקוין

כיצד לסחור באמצעות WCX

עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, הממשק הוא אחד השיקולים החשובים ביותר. בעת בחירת המרת מטבעות קריפטו, וודא שאתה מרוצה מממשק המסחר. זה חייב להרגיש נכון כיוון שכאן תבלה רוב הזמן שלך!

כשתתחבר לראשונה ל- WCX, תראה כי לוח המחוונים של המסחר ערוך ופשוט. אין תפריטים או הסחות דעת מסובכות – רק קלות לשימוש בממשק המסחר. משמאל מופיעים צמדי המסחר. ישנם שווקים רבים לבחירה בהם תוכלו לסחור באמצעות ביטקוין (BTC), כולל אך לא מוגבל ל:

 • קריפטו: Bitcoin, Ethereum, Litecoin וכו ‘
 • מדדים: ס&P 500, FTSE 100, Nikkei 225 וכו ‘
 • המניה: AAPL, TSLA, NFLX וכו ‘
 • מט”ח: USD, EUR, JPY וכו ‘
 • סחורות: זהב, כסף, שמן וכו ‘

לוח מחוונים של wcx

סוחרים מנוסים ישמחו לראות ש- WCX משתמש בתרשימי TradingView, אשר ידועים בתרשימים חלקים, אינטואיטיביים ומגיבים. TradingView מספקת כלי מסחר מתקדמים המסייעים לעסקאות לדמיין את יתרון המסחר שלהם. התרשימים מציעים מגוון רחב של מסגרות זמן וכלים לשרטוט קווי מגמה, להוסיף אינדיקטורים ולצייר תבניות תרשים כדי לתזמן בצורה מושלמת הזמנת סחר באמצעות שוק, הגבלה או הזמנת עצירה. מיקומים פעילים מוצגים בתחתית וניתן לפקח עליהם בקלות.

הנכס, גודל המיקום, מחיר הכניסה, השוליים וה- P שלא מומשו&L מוצגים ומתעדכנים בזמן אמת.

כדי להגיש עסקאות באמצעות WCX, השתמש בחלון ההזמנה שמוצג מימין. הגדר ‘סכום’ בתיבה משמאל, ואז לחץ על ‘קנה’ אם אתה מצפה שהמחירים יעלו, או ‘מכור’ אם אתה מצפה שהם יירדו. שים לב שגודל המסחר המינימלי הוא 0.001 BTC.

לאחר ביצוע ההזמנה, המסחר יופיע בחלונית העמדות ויוצג בתרשים. זה חשוב, ראיית המיקום בפועל בתרשים החי מקלה על ניהול המסחר. לשינוי עסקאות חיות, ניתן ללחוץ על ההזמנה בתרשים שתציג חלון להתאמת הערכים ‘מחיר כניסה’, ‘קח רווח’ ו’עצור הפסד ‘.

סדר wcx

נכסי מסחר של WCX

משתמשים יכולים לסחור במגוון רחב של שווקים, כולל מט”ח (FX), מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, סחורות ומדדים המשתמשים בביטקוין כבטוחה. אז אתה לא צריך להסתפק במסחר רק בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים אם אין הזדמנויות מסחר. אתה יכול לעבור גם לשווקים הפיננסיים המסורתיים. WCX מציעה מסחר בעשרות קריפטו, מניות כמו אפל, מדדים כמו נאסד”ק, סחורות כמו נפט וזהב, מט”ח כמו EUR / USD, ועוד רבים אחרים. רשימה מלאה של נכסי השוק המסורתיים של WCX בהם ניתן לסחור ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהם על ידי לחיצה כאן.

למי שמעדיף לדבוק במסחר במטבעות דיגיטליים, ישנם 15 מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור במינוף.

מטבע wcx

מינוף WCX

מינוף מאפשר לך להכפיל את כוח הקנייה שלך, ומכאן הרווחים וההפסדים שלך. WCX מאפשר לך להתאים את המינוף בכל עסק שאתה מגיש, עד 300x בחלק מהשווקים. תמיד יש לך אפשרות לסחור ללא מינוף על ידי בחירת מינוף 1x. כמות המינוף משתנה בין מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים, מניות, מט”ח וסחורות.

המינוף המקסימלי לביטקוין הוא 25x. צמד המינופים העיקרי של מטבעות קריפטוגרפיים נע בין 5 ל -10. המינוף לנכסים מסורתיים נע בין 15 x לכל היותר ל 300 x. בהתחשב באופיו ההפכפך של המטבע הקריפטוגרפי, הגיוני לשריין את גבולות המינוף התחתונים לזוגות קריפטו.

עמלות WCX

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר בקריפטו. זה נהיה קריטי עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר ובבורסה ממונפת בה אתה משלם עמלות על עמדות שגדולות בהרבה מהמרווח שלך..

הפקדה / משיכה

WCX אינו גובה דמי פיקדון או דמי משיכה. יש תשלום מינימלי של רשת ביטקוין שנגבית בעת משיכת הביטקוין מהבורסה. עמלה זו נקבעת על פי עומס הבלוקצ’יין, ולא WCX.

עמלות מסחר

WCX מפעילה מערכת מבנה אגרה ייחודית מאוד. זה בכלל לא גובה דמי מסחר. העלות הכוללת של ביצוע סחר היא המרווח העומד על כ- 0.5%. בהשוואה לרוב בורסות המטבעות הקריפטוגרפיים, עליך לשלם דמי מסחר בתוספת עלות פריסה.

בדף העמלות באתר מוזכר כי עשויות להיות ריקבון בתפקידים פתוחים. לא ברור לחלוטין אילו נכסים יפורקו ואחוזי החזקת הפוזיציות בין לילה. למרות שזה נפוץ בשווקים מסורתיים ונחשב כ”עמלת מימון “כדי ללוות כספים להחזקת המיקום הממונף של הסוחרים במשך יותר מ 24 שעות.

אבטחת WCX

WCX כולל מספר תכונות אבטחה כדי להגן על כספי לקוחותיה מפני פשרות. רשימה מלאה ניתן לצפות באתר האינטרנט שלהם.

אבטחת לקוחות

הבורסה מציעה (וממליצה) אימות 2 גורמים מלא כדי לספק שכבת אבטחה נוספת על ידי הגנה על גישה לחשבון (כניסה) ופעולות משיכה. רמת אבטחה זו מקשה מאוד על האקרים להתפשר על חשבונות לקוח WCX ולמשוך כספים. הם יצטרכו לדעת את פרטי הכניסה שלך ולהיות ברשות הטלפון הנייד שלך (ויכולים לפתוח אותו).

ארנק WCX

למעלה מ- 98% מנכסי המשתמשים ב- WCX מאוחסנים בארנקי אחסון קר ונשמרים במצב לא מקוון. המשמעות היא, שגם במקרה של פשרה במערכת, לתוקף עדיין לא תהיה גישה מלאה לכל המפתחות הנדרשים לגניבת כספים. לא נשמר מפתח פרטי בשום שרת ענן שמפחית מאוד את סיכוני הסייבר כמו האקרים.

2% הכספים הנותרים נשמרים בארנקים חמים המוגנים באבטחה המובילה בתעשייה. כספי ארנק חם זה משמשים לעיבוד משיכות במהירות ומבוטחים מפני הפסד במקרה של פשרה.

האם WCX לגיטימי / בטוח?

WCX קיבלה ביקורות מעורבות באינטרנט על חווית המסחר ותמיכת הלקוחות. למרות שקשה לברר את תקפותן של ההערות, לא כל המשוב היה חיובי באמצעות WCX. סוחרים צריכים לבצע בדיקת נאותות משלהם ולקרוא ביקורות אחרות על WCX.

מבחינת אבטחת הפלטפורמה, לא היו דיווחים על הפרות אבטחה משמעותיות או פריצות בבורסה מאז השקתו. זה סימן חיובי בשלב מוקדם אבל לא אומר שזה לא יכול לקרות.

מסחר בהדגמה ב- WCX

חשבון הדגמה של WCX מציע מסחר ללא הגבלה ללא סיכון לפיו משתמשים יכולים לסחור עד 10 BTC. אם אתה מפוצץ את חשבונך, אל תדאג. תוכל לגבות את זה בזמן שאתה לומד לסחור בהצפנה או בשווקים המסורתיים. אתה יכול לעבור בין חשבונות אמיתיים לחשבונות הדגמה שלך מהפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים שלך.

קָשׁוּר: 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי

אפליקציית WCX

אין אפליקציית WCX אולם ממשק האינטרנט ידידותי לנייד וניתן להשתמש בו כדי לסחור בכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

מדינות נתמכות

מסחר בכסף אמיתי של WCX זמין לכל המדינות מלבד:

 • בורמה
 • קובה
 • הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
 • הונג קונג
 • חוף שנהב
 • ליבריה
 • צפון קוריאה
 • סודן
 • סוּריָה
 • ארצות הברית
 • זימבבואה

חלופות WCX

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית ומהווה פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

מסקנה: סקירת WCX

לסיום סקירת ה- WCX שלנו, הבורסה גישרה על הפער בין השווקים המסורתיים לקריפטו. זה אפשר למשקיעים ולסוחרים מכל רחבי העולם לשער על שווקים כמו מט”ח, סחורות, מדדים ומניות באמצעות ביטקוין..

החיסרון היחיד הוא המשוב השלילי שהתקבל על חילופי הדברים. לכן אנו ממליצים למשתמשים להיות זהירים ולא להפקיד כמויות גדולות של מטבעות קריפטו לכל מקרה או להשתמש בפלטפורמת מרווח מטבעות אחרת.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map