סקירת Tokenize: תכונות החלפה, עמלות ועוד

בחירת פיאט להחלפת קריפטו יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים כגון תכונות זמינות, מטבעות פיאט נתמכים ושיטות הפקדה, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

פלטפורמת נכסים דיגיטלית מרגשת בסינגפור המציעה מבחר מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים לרכישה, סחר ומכירה היא Tokenize Exchange.

בקר ב- Tokenize Exchange

אמנם אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירה זו של Tokenize, אך אנו ממליצים לך בחום בקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים שעלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

  • יצירת חשבון מהירה וקלה
  • 20 נכסי מטבעות קריפטוגרפיה לרכישה / מכירה
  • עמלות מסחר תחרותיות הנמוכות עד 0.1% להזמנה
  • הפקד SGD באמצעות העברות בנקאיות
  • יכולת להרוויח ריבית בקריפטו
  • ביטוח עד 100 מיליון דולר
  • מדדי אסימונים וניתוח מפורט

באופן כללי

3.9 / 5 בקר ב- Tokenize Exchange

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו ספר חשבונות ננו X בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הבעלות על הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי הצפנה הפופולריים ביותר למידע נוסף.

מה זה Tokenize Exchange?

Tokenize Exchange הינה פלטפורמת מטבעות קריפטו שבסיסה בסינגפור שהושקה בתחילת 2018. הבורסה מספקת קל לשימוש וממשק משתמש פשוט ליחידים לרכוש נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’רום בדולרים סינגפוריים (SGD) באמצעות Xfers. מאז שהוקמה, Tokenize Exchange צמח במהירות עם מעל 100,000 לקוחות המשתמשים במוצריהם ובשירותיהם.

Tokenize Exchange בהשוואה

אמצעי אבטחה חדישים, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרית הם מאפיינים חשובים ב- Tokenize Exchange. טבלת השוואה זו מפרטת פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות כמו Tokenize Exchange.

תכונות עיקריות & שירותים

מטבע קריפטוגרפי זמין

Tokenize Exchange מציעה ללקוחותיה את האפשרות להשקיע ב -20 מתוך הנכסים הדיגיטליים הפופולריים והנזילים ביותר וזוגות מסחר. ניתן לסחור בכל מטבע מול SGD, USD, BTC ו- ETH באמצעות הבורסה.

אסימון מטבעות להחלפה

תמחור תחרותי

דמי מסחר נמוכים הם שיקול חשוב בעת שימוש בבורסה לרכישת קריפטו. Tokenize Exchange מציע עמלות המבוססות על שכבות עם העמלות הנמוכות עד 0.1% לחברי פרמיום, שהיא תחרותית ביותר עבור חילופי מטבעות קריפטו שממוקמים בסינגפור.

הגנה על הביטוח

הכספים המוחזקים בארנקים חמים של Tokenize Exchange הם מבוטח עד 100 מיליון דולר על ידי אפוטרופוס בעל שם עולמי BitGo. למרות שמומלץ גם להעביר מטבעות קריפטוגרפיים לארנק חומרה, תוכנית הביטוח מספקת שקט נפשי ללקוחות המשתמשים בפלטפורמה.

חנות אסימונים

בורסת Tokenize מציעה מדריכים ומידע מקיף להנחיית משקיעים חדשים במרחב הקריפטו. למשתמשים בפלטפורמה יש גישה ל- ‘Token Store’ המספק ניתוח מעמיק ומדדים על כל מטבע נתמך. יש גם סיכום של סנטימנט השוק שעשוי להועיל למשקיעים.

לסמל אותות חילופי

הרוויחו עניין חודשי

בדומה לפלטפורמות הלוואות והלוואות פופולריות כמו BlockFi ו- Nexo, משתמשים המאחסנים נכסי מטבעות קריפטוגרפיים בארנק Tokenize יכולים להרוויח תשלומי ריבית מ -4% ל -12% APY על מבחר של 18 מטבעות דיגיטליים.

לסמן ריבית חליפית

האם Tokenize Exchange בטוח?

הבטיחות והביטחון של כספים בבורסה חשובים בעת בחירת בורסת מטבעות. בסקירת דף האבטחה של Tokenize Exchange, הפלטפורמה יישמה נהלי KYC מחמירים בהתאם לתקנות המקומיות.

יש אין מידע אמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כמו אחסון ארנק קר לא מקוון, רישום למתן כתובות ומשיכות מרובות חתימות מיושמים. מבחינת אבטחת החשבון, משתמשים יכולים להפעיל אימות דו-גורמי כדי למזער את הסיכון לגישה לא מורשית.

אילו מדינות נתמכות?

Tokenize Exchange היא פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית עולמית למשתמשים להחליף מטבעות דיגיטליים לנכסים אחרים. חילופי הפיאט לקריפטו שלהם זמינים רק לתושבי סינגפור המשתמשים ב- SGD. משתמשים מאזורים ותחומי שיפוט נתמכים אחרים יכולים להעביר מטבעות קריפטוגרפיים לבורסה למסחר עם קריפטוסים אחרים.

יצירת חשבון

כדי ליצור חשבון ב- Tokenize Exchange, המשתמשים צריכים להיות כאלה לפחות בן 18. תהליך רישום החשבון הוא פשוט קדימה ונמשך מספר דקות. אין חיובים ליצירת חשבון Tokenize Exchange או ארנק. כדי להתחיל בתהליך ההרשמה תידרש כתובת דוא”ל תקפה.

אימות מזהה

לפני המסחר ב- Tokenize Exchange, משתמשים חייב להשלים תהליך אימות זהות. דרישה זו הינה לעמוד בכללי Know-Your-Customer (KYC), הלבנת הון ונגד מימון טרור (AML / CTF) שנקבעו על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS). בקר באתר לקבלת מידע נוסף אודות אימות KYC.

שיטות הפקדה

חשבון בסיסי של Tokenize Exchange (חינם) כולל שלוש אפשרויות לתושבי סינגפור להפקיד כספים ולרכוש ביטקוין, את’ריום ומטבעות דיגיטליים אחרים. השיטות המופקדות הנתמכות ב- Tokenize Exchange כוללות הפקדה על ידי העברה, החלפה מארנק XSGD והפקדה באמצעות בנק.

לסמל פיקדון חליפין

למידע על אופן קישור חשבון Xfers לרכישת קריפטו, קרא מאמר זה. לקוחות שאינם רשומים ב- Xfers יכולים לבחור להפקיד כספים באמצעות פיקדון בנקאי. זה כרוך במילוי טופס בקשה להעברה בנקאית ואכלוס מידע כגון קוד SWIFT, שם הבנק ומספר החשבון. הפיקדון יהיה מעובד תוך מספר דקות לאחר קבלת טופס העברה בנקאית שהושלם.

חברי פרימיום ופלטינה יכולים פיקדון פיקדון ב SGD למימון ארנק Tokenize Exchange. אמצעי התשלום זהים לחשבון הבסיסי. לאחר שהחשבון ממומן באמצעות fiat, המשתמשים יכולים להמשיך לכרטיסייה ‘שוק’ כדי לבצע הזמנות קנייה / מכירה.

קניית מטבעות קריפטוגרפיים

Exchange Tokenize מאפשר תושבי סינגפור להשיג מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות דולרים סינגפוריים (SGD). ישנם 20 מטבעות קריפטוגרפיים שונים לבחירה הכוללים את המטבעות העיקריים כגון Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- XRP. הבורסה תומכת גם באסימני DeFi פופולריים כגון COMP, AAVA וסושי להשיג במטבע פיאט.

אסימון חילופי רכישת קריפטו

כל נכס מוצג ברשימה שניתן להרחיב לתרשים פמוטים במסך מלא כדי להציג את המחיר ההיסטורי לפני הרכישה. נראה כי התרשימים מונעים על ידי TradingView, אשר ידוע במתן תכונות מתקדמות של תרשימי קריפטו, כלי ציור ואינדיקטורים. ניתן לבצע הזמנות באמצעות תיבת כניסה הדומה לשימוש בפלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

לדוגמה, המשתמש יכול להשתמש בשוק או להזמין הגבלה לרכוש ביטקוין עם SGD. העמלה הכוללת בתשלום בפיאט מוצגת בתחתית לפני אישור ההזמנה. אותו תהליך חל על מכירת ביטקוין בחזרה ל- SGD.

אסימון תיבת הזמנת החליפין

חלון הזנת ההזמנה לעיל לדעתנו מתאים יותר לסוחרים בינוניים ומנוסים שמבינים את המונחים מגבילים סדר, סדר שוק ומבינים כיצד לקרוא טבלת מחירים. יישומון פשוט או תכונת החלפה מיידית בלוח המחוונים או בדף הבית כדי להמיר פיאט לקריפטוגרפיה יועילו למתחילים.

תמחור חברות

Tokenize Exchange מציעה תוכנית חברות למשתמשים בסיסיים, פרימיום ופלטינה. למשתמשים חדשים שיוצרים חשבון עם Tokenize יוקצה באופן אוטומטי החשבון הבסיסי בחינם. התמריצים לשדרוג לחברות פרימיום ופלטינום כוללים הנחות בדמי מסחר ודמי משיכה מופחתים.

עמלות

דמי החליפין של Tokenize עבור סחר במטבעות דיגיטליים משתנים בהתאם לרמת החברות. משתמשים שרוכשים קריפטו במטבע פיאט באמצעות חשבון בסיסי בחינם יחויבו בתשלום של 0.8% לכל עסקה. ה תַשְׁלוּם ניתן להפחית ל 0.5% ו 0.1% על ידי שדרוג לחברות Premium ו- Platinum בהתאמה.

מסחר בקריפטו לקריפטו משתמש במודל עמלה דומה המתחיל ב -0.25% לעסקה אשר ניתן להפחית ל -0.2% ו -0.1% על ידי שדרוג החברות. עבור משתמשים חדשים בחשבון החינמי, עמלת ההתחלה לרכישה, סחר ומכירה של קריפטו גבוהה יותר בהשוואה לפלטפורמות מסחר פופולריות אחרות. שדרוג לתוכנית פלטינום לקבלת א 0.1% הם מהעמלות הנמוכות ביותר בשוק.

בִּטָחוֹן

Tokenize Exchange כולל אימות דו-פקטורי (2FA) המהווה מדד האבטחה להגנה על חשבונות משתמשים. יש אזכור של אחרים אמצעי אבטחה במקום כדי להבטיח את הבטיחות הגבוהה ביותר של כספי הלקוחות או המידע, אולם אלה אינם נחשפים (וצריכים להיות) אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות הגבוה ביותר.

שאלות נפוצות

האם Tokenize Exchange Legit?

נראה ש- Tokenize Exchange היא בורסה קריפטוגרפית לגיטימית שמוסדרת בסינגפור. הפלטפורמה עומד בחוקי KYC / AML נקבע על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS). קיימים תהליכי אימות מזהים קפדניים להפחית את הסיכון לפעילות תרמית ומימון בלתי חוקי של טרור פעילויות קשורות.

האם הכספים מאוחסנים בבורסת Tokenize בטוחים?

באתר נכתב כי כספים של חברי פרימיום מובטחים למשיכה בבטחה במקרה הלא סביר של כיבוי בלתי נמנע של חשבון הבנק שלהם עקב שינוי ברגולציה למשל. למידע נוסף על כך, בקר באתר.

סיכום

לסיום סקירתנו בנושא Tokenize Exchange, הפלטפורמה מספקת החלפה נוחה לשימוש ואינטואיטיבית לאנשים הנמצאים בסינגפור לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כסף פיאט מקומי. הבורסה תומכת במטבעות הדיגיטליים הפופולאריים ביותר כמו ביטקוין ואת’רום אותם ניתן להשיג באמצעות Xfers, שיתאימו לתושבים המקומיים..

בקר ב- Tokenize Exchange

בשילוב עם עמלות מסחר תחרותיות, היכולת להרוויח ריבית וניתוח מפורט של כל מטבע נתמך בחנות ה- Token, מציעה נקודת מכירה ייחודית בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות בסינגפור. בסך הכל, Tokenize Exchange היא בחירה מוצקה לקנות קריפטו עם SGD.

דמי מסחר הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים בקריפטו..

בקר ב- Tokenize Exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map