סקירת Swyftx: חשוב – קרא לפני השימוש

עתיד המטבעות הדיגיטליים בהיר ועליו להיות על כל מכ”ם של אוסטרלים כאמצעי לבניית עושר לדורות הבאים. לא פחות חשוב למצוא בורסה בטוחה ומאובטחת לרכישת ביטקוין באוסטרליה.

אחת הבורסות הפופולריות ביותר באוסטרליה שהפכה לפלטפורמה אמינה ומכובדת עם למעלה מ- 30,000 משתמשים היא Swyftx.

בקר ב- Swyftx

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ביותר בסקירת Swyftx זו, אנו מציעים לך לבקר באתר האינטרנט שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • אפליקציית שולחן עבודה ונייד ידידותית למשתמש
 • אימות מזהה מהיר ללא העלאת מסמך או תמונות סלפי
 • 226+ נכסים לקנייה ומכירה
 • עמלות ומספרי מרווחים נמוכים
 • כניסה לחשבון ביומטרי
 • דיווח אישי וכלים על מסים
 • צוות סיוע ללקוחות רספונסיבי
 • דירוג 5 כוכבים מבוסס על 1040 ביקורות

באופן כללי

5/5 בקר ב- Swyftx

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני תחילת העבודה, מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו Ledger Nano X בקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

אתר swyftx

מה זה Swyftx?

Swyftx הוא א פלטפורמת מסחר בקריפטו המציעה דרך פשוטה ושקופה לאנשים להשקיע בביטקוין או אלטקוינים כגון את’ריום באוסטרליה. הפלטפורמה נבנתה כדי למנוע תסכולים על חילופי קריפטו אוסטרליים מבוססים אחרים כמו הונאה, מניפולציה, אינפלציה גבוהה והתפשטות גבוהה של חברות תאווה..

לקבל 10 דולר ביטקוין בחינם בהרשמה ואימות


קבל 10 דולר BTC

לאחר שראתה עלייה אדירה בצמיחה במהלך 24 החודשים האחרונים, ל- Swyftx מעל 30,000 משתמשים רשומים בפרק זמן קצר. חזון הצוות הוא להפגיש בין מספר בורסות, תרשימים, ניטור תיקים, מינוף מסחר, מימון, פיאט וניהול סיכונים לפיתרון פשוט מקצה לקצה.

סיכום קצר

swyftx בהשוואה

האם Swyftx מוסדר?

Swyftx הוא א חברה פרטית אוסטרלית רשומה (ABN 72 623 556 730) תחת שם המסחר העסקי SWYFTX Pty Ltd. בבסיס בריסביין המרת מטבע דיגיטלי מוסדרת עם הגוף המנהל AUSTRAC האוכף את החוקים הפיננסיים כדי למזער את הסיכון לפושעים והלבנת הון. Swyftx עומדת גם בהתחייבויות AML / KYC המחמירות שקבעה ממשלת אוסטרליה.

תכונות Swyftx

אימות מהיר

Swyftx מספקת תהליך מהיר ופשוט לרישום, אימות, הפקדת כספים והתחלת סחר. בניגוד לבורסות אחרות באוסטרליה, יש אין צורך להעלות תיעוד מזהה או תמונות סלפי והמתינו שעות עד לאישור החשבון לפני שמשתמשים יוכלו לקנות קריפטו.

swyftx צור חשבון

משתמשים יכולים להתחיל עם מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי עם תהליך האימות המהיר של Swyftx, אותו ניתן להשלים תוך מספר דקות עם שם, כתובת דוא”ל ופרטי תעודת זהות..

ידידותי למשתמש

יישום שולחן העבודה והנייד היה מיועד למשקיעים מתחילים ובינוניים כדי להתחיל עם מטבעות דיגיטליים. קל לנווט בין רשימת הנכסים, הארנק, התרשימים, המשיכות ותכונות אחרות באמצעות סרגל הצד. כל חוויית המסחר פשוטה מאוד על לוח מחוונים הניתן להתאמה מלאה שניתן להתאים כך שיתאים לכל משקיע.

ממשק swyftx

שיטות הפקדה

Swyftx היא בורסת קריפטו אוסטרלית פופולרית בשל תמיכה במגוון רחב של שיטות להעברת כספים לחשבון. חילופי המטבעות מטבעות מספקים דרך מהירה וקלה להפקיד באופן מיידי עד 50,000 דולר בשווי AUD באמצעות העברה בנקאית, OSKO, תשלום POLi ו- PayID דרך חשבון בנק אוסטרלי. Swyftx הציגה לאחרונה תמיכה בכרטיסי אשראי למימון חשבון.

ממרחים נמוכים

האם ידעתם שגם חילופי קריפטו יכולים לגבות עמלות נסתרות בפריסה? בורסות המתחרים פיזרו עלויות שיכולות להגיע עד 2.6% לכל הזמנת קנייה ומכירה. Swyftx היא אחת מפלטפורמות המטבע הדיגיטלי הבודדות שקופות לחלוטין בהן עמלות מרווח נמוכות עד 0.45% לביטקוין.

התפשטות swyftx

Swyftx עובד כמו מתווך מצא את מחירי הקריפטו הטובים ביותר ב- AUD וב- USD על ידי חיפוש בבורסות המסחר הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים כדי למצוא בורסת מטבעות חליפין עם הנזילות העמוקה ביותר עבור הנכס הנסחר. כתוצאה מכך, Swyftx מסוגלת להשיג את שיעורי השוק הטובים ביותר ואת המרווח הנמוך ביותר.

Swyftx בהשוואה

תשלומי POLI ו- PayID הם השיטות הפופולריות ביותר להפקדת דולרים אוסטרלים ב- Swyftx. טבלת השוואה זו מפרטת חילופים חלופיים כמו Swyftx המציעים העברות מהירות בחשבון בנק.

האם Swyftx בטוח?

Swyftx כולל שכבות אבטחה מרובות כדי להבטיח את בטיחות כספי הלקוחות. הפלטפורמה שותפה Auth0 המתמחה באבטחת פלטפורמת ענן לשמירה על רמת הסיסמה וחשבון החשבון הגבוהה ביותר.

החשבונות נשמרים בבטחה באמצעות אימות דו-פקטורי (2FA), כלומר אתה זקוק למשהו שאתה יודע (סיסמה) ומשהו שיש לך (מכשיר 2FA) בכדי להתחבר בהצלחה. 2FA נדרש לאישור משיכות, שינויים בפרטי חשבון ועסקאות מסוימות בהיקף גבוה..

איך Swyftx עובד?

Swyftx משתמש באופן אוטומטי מייעל כל הזמנת קריפטו במספר ספרי הזמנות בבורסות כדי לספק את המחירים והנזילות הטובים ביותר. זה אומר נְזִילוּת על זוגות מסחר (למשל אלטקוינים) ב- Swyftx גבוה משמעותית בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות, וכתוצאה מכך רווחים נמוכים יותר (כלומר ההפרש בין הצעת המחיר למחיר המבוקש).

כדוגמה, בורסת מטבעות קריפטוגרפית מסורתית תשתמש בספרי ההזמנות שלהם לכל זוג מסחר. אם חסר פעילות מסחר עבור המטבע המסוים, עמלת הפריסה עשויה לעלות בגלל היעדר נזילות. Swyftx פותרת בעיה זו על ידי השגת מיליארדי נזילות במקום אחד מחליפין קריפטוגרפי גדול יותר כמו Binance.

רישום חשבון & התחברות

כדי ליצור חשבון עם Swyftx, לחץ על "הירשם" כפתור למטה. זה יעביר אותך ישירות לדף ההרשמה של Swyftx שם תידרש למלא את הדוא”ל שלך, להגדיר סיסמה, להזין את שמך ומספר הטלפון שלך. נְקִישָׁה "לְהַסכִּים" לתנאים ולהגבלות "צור חשבון שלי".

אין חיובים ליצירת או אחזקת חשבון או ארנק Swyftx.

אימות מזהה

בשל התקנות המקומיות, משתמשים חדשים שיוצרים חשבון באמצעות Swyftx נדרשים לאמת את זהותם. תהליך האימות של Swyftx הוא פשוט ויכול להיות הושלם תוך 2 דקות. כדי להתחיל בתהליך האימות, נווט לסרגל הצד משמאל ולחץ "פּרוֹפִיל" ואז תחת שמך לך אל "אימות". זה יביא טופס מקוון שבו תידרש לספק רק:

 • כתובת דוא”ל
 • מספר טלפון נייד
 • מספר תעודת זהות

הפקדת כספים

Swyftx תומכת בכמה אפשרויות תשלום עבור לקוחותיה להעביר AUD לחשבון הכולל PayID, POLi, העברה בנקאית ו- כרטיסי אשראי. כרגע אין אפשרות לרכוש קריפטו באמצעות פיקדון במזומן או PayPal.

יש סכום פיקדון מינימלי של 30 $ והפקדות תחת 200 דולר ימשכו עמלה של 2 דולר. מגבלת ההפקדה המרבית היא 100,000 $ עם אימות מלא.

נכסים נתמכים

Swyftx מספקת פלטפורמה שמציעה מעל 226 מטבעות קריפטוגרפיים, נכסים, אסימונים ומטבעות דיגיטליים שאפשר לקנות ולמכור כגון Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, EOS, Stellar Lumens, Tezos, Algorand ו- NEO.

בורסת הקריפטו האוסטרלית תומכת גם באסימני DeFi פופולריים כמו Compound, Sushi ו- Yearn Finance שניתן לרכוש ולמכור. תכונה נהדרת של Swyftx היא התמיכה במטבעות חדשים אשר מוכרזים באופן קבוע בערוצי המדיה החברתית שלהם.

קניית מטבעות קריפטוגרפיים

Swyftx מספקת א ניסיון מסחרי פשוט, נקי וקל לשימוש למתחילים חדשים או למשקיעים מנוסים. לוח המחוונים כולל סרגל עליון עם מחיר הביטקוין החי ב- AUD ונכסי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הסרגל בצד שמאל הוא תפריט הניווט הראשי להעלאת חלון הסחר, שינוי פרטי פרופיל וניווט מהיר לפונקציות הפקדה ומשיכה של Swyftx.

לוח מחוונים של swyftx

לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Swyftx, יש טופס הזמנה פשוט אשר נותן אומדן של מחיר 1 BTC ל- AUD והסכום שיש לשלם תמורתו. מאפיין נהדר הוא סוגי ההזמנות השונים הזמינים:

 • סדר שוק
 • הגבלת הסדר
 • עצור סדר

סוגי ביצוע ההזמנות המתקדמים מושלמים עבור סוחרים המחפשים ממשק חליפין ומסחר לפלטפורמה אחת כדי לאפשר ניהול סיכונים קל יותר ביצוע הזמנות מהיר יותר. סוחרים יכולים להעלות מצב תרשים במסך מלא בעזרת כלי מסחר ותרשימים מתקדמים.

תרשימי swyftx

התרשימים מציעים מגוון רחב של מסגרות זמן ותרשים מחירים זיווגים מול AUD, USD וביטקוין. ישנן מספר תכונות מסחר שניתן להחפות עליהן, כגון קווי מגמה, אינדיקטורים ודפוסי תרשימים כדי לשכלל כניסה באמצעות שוק, הגבלה או הזמנת הזמנה..

האם ידעת? Swyftx מספקת חשבון מסחר מלא במצב הדגמה למתחילים ללמוד כיצד לסחור בקריפטו ולחוות שימוש בפלטפורמה ללא כסף אמיתי..

עם זאת, אנו ממליצים ליצור חשבון עם חבילת תרשימים ייעודית כגון TradingView בכרטיסייה או בחלון חדש. זה ישמור על שינויים וניתוחים טכניים בכל תרשים מחירים.

דמי Swyftx

Swyftx מציעה את אחד העמלות הנמוכות ביותר באוסטרליה עם תשלום אחיד של 0.6%. הנזילות העמוקה המוצעת בבורסת הקריפטו מספקת למשתמשים מרווחים של עד 0.45% בין הקונים & מוכרים והחלקה מופחתת. בהשוואה לבורסות אוסטרליות ידועות אחרות, הם יכולים לגבות עד 1% עבור הזמנות קנייה / מכירה מיידיות בתוספת עלות מרווח בסביבות 2.6%.

דמי מסחר של swyftx

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

Swyftx מאפשרת למשתמשים להפקיד כספים בדולרים אוסטרלים (AUD). סכום ההפקדה והמשיכה המרבי הוא AUD 20,000 $ ליום וניתן להגדיל אותו ל- $ 100,000 AUD עם אימות משופר.

כל הפיקדונות מומרים אוטומטית לדולר על ידי המרת הצפנה על בסיס שער ההמרה ליום. זה מאפשר ל- Swyftx לחפש שותפי נזילות עמוקים יותר תוך שימוש בזוגות USD כדי להציע מרווחים מופחתים ובסופו של דבר מחירי קריפטו זולים יותר ב- AUD. בסך הכל, העמלות עבור הפקדות ומשיכות ב- Swyftx הן סבירות מאוד ותחרותיות מול בורסות אחרות.

הפקדת swyftx AUD

שירות לקוחות

משתמש ב- Swyftx אינטרקום לעזור לאנשים במהירות ובאופן אישי בצ’אט חי וזה נהדר למתחילים המשתמשים בבורסה בפעם הראשונה. בוט הצ’אט מספק קישורים שימושיים ממרכז העזרה לשאלות נפוצות. יש גם אפשרות לשוחח ישירות עם צוות שירות הלקוחות.

צוות שירות הלקוחות ב- Swyftx פעיל מאוד וישיב תוך מספר שעות במהלך שעות או ישלח אליך דוא”ל בחזרה. השתמשנו בתכונת הצ’אט החי וקיבלנו תשובה בערך 2 דקות מאחד המייסדים המשותפים. שירות לקוחות ירוד יכול להיות בעיה בבורסות הגדולות יותר, אולם התמיכה הייתה יוצאת דופן ואינדיקטור חזק לבורסת קריפטו אוסטרלית מכובדת.

שאלות נפוצות

האם Swyftx ארנק?

Swyftx מספק ארנק מאובטח למשתמשים בו לאחסן ולהחזיק נכסי מטבעות קריפטוגרפיים לאחר רכישת, מסחר או מכירת פעילויות. הארנק כולל אחסון חם וקור לאחסון כספי לקוחות בבטחה ובבטחה. הגישה הטובה ביותר היא משיכת כספים מארנק Swyftx לארנק חומרה.

האם ל- Swyftx יש אפליקציה לנייד?

פלטפורמת המסחר של Swyftx כוללת אפליקציית מסחר סלולרית המאפשרת למשתמשים בה לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים במכשירים ניידים. האפליקציה מספקת גישה לכל הפונקציונליות והתכונות בכל מכשיר עם דפדפן אינטרנט מודרני כמו סמארטפונים אנדרואיד או iOS.

האם אתה יכול לקנות Crypto עם כרטיס אשראי?

Swyftx תומכת בכרטיסי אשראי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה. העברות בנקאיות באמצעות POLi ו- PayID הן שיטות התשלום הנתמכות האחרות המשתמשות בפלטפורמה.

האם Swyftx זמין בניו זילנד?

פלטפורמת המסחר של Swyftx זמינה רק למשתמשים באוסטרליה לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. תושבים המתגוררים במדינות אחרות כגון ניו זילנד אינם יכולים להשתמש ב- Swyftx ויהיה עליהם למצוא בורסת קריפטו של NZ.

אתה יכול להדגים סחר באמצעות Swyftx?

Swyftx מספקת מצב הדגמה קריפטו שניתן להחליף כדי לדמות מסחר בשוק באמצעות קרנות וירטואליות. משתמשים בפלטפורמה יכולים לחוות מסחר עם Swyftx באמצעות קרנות וירטואליות כדי להכיר את התכונות ואת ממשק המשתמש.

האם יש תוכנית שותפים?

Swyftx כוללת תוכנית שותפים המתגמלת משתמשים חדשים שנרשמים באמצעות קוד הפניה. Swyftx לשלם 30% העמלות שנגבו על כל העסקאות שבוצעו לכל אורך החשבונות שהפנית. ניתן לשתף את קוד ההפניה הייחודי עם בני משפחה או חברים כדי להרוויח הכנסה פסיבית נוספת.

האם Swyftx מציע חשבון חיסכון כדי להרוויח עניין?

Swyftx אינה מציעה כרגע שירותי הלוואות והלוואות ללקוחותיה כדי להרוויח ריבית על אחזקות קריפטו כשהיא מאוחסנת בארנק המקוון. כדי להרוויח עניין בקריפטו, לקוחות אוסטרלים יצטרכו להשתמש בספק פיננסי מכובד כמו BlockFi או Nexo.

לא כל חילופי המטבעות באוסטרליה זהים.

השווה את SWYFTX עם אחרים

השווה עכשיו!

סיכום

לסיום סקירת Swyftx שלנו, אנו יכולים לומר בביטחון כי הבורסה היא שירות קריפטו מכובד ועשיר בתכונות באוסטרליה וקל לשימוש הן למשקיעים מתחילים והן מנוסים. בשילוב עם עמלות מסחר נמוכות, ממשק פשוט לשימוש וצוות תמיכת לקוחות רספונסיבי ב- Swyftx הופכים אותה לבורסת המטבעות הטובה ביותר שלנו באוסטרליה.

בקר ב- Swyftx

כשאתם קונים מטבעות קריפטוגרפיים, דאגו למשוך כספים לארנק חומרה מכובד בכדי לשמור על החליפין ובשמירתכם האישית.

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map