סקירת SwapSpace: האם זה בטוח ומורשה?

החלף שטח הוא צבר המרת מטבעות קריפטוגרפי המאפשר לסוחרים ומשקיעים לעשות זאת חפש את השיעורים הטובים ביותר בשוק הקריפטו כדי להחליף מטבעות באופן מיידי. שירות הקריפטו-קריפטו המיידי שלהם הוא דרך קלה, ידידותית למתחילים ובטוחה להחליף נכסים דיגיטליים שונים מבלי ליצור חשבון ולהחליף מגבלות.

החלפת החלפה תומך בלמעלה מ -300 נכסי קריפטו והיא שותפה לבורסות גלובליות אמינות ומבוססות כדי להציע את אפשרויות התעריף הטובות ביותר ללקוחותיה.

בקר ב- SwapSpace

אמנם אנו שואפים לספק לך תמיד מידע מדויק בסקירת SwapSpace זו, אך אנו ממליצים לך בקר באתר להתעדכן בשינויים שעשויים להתרחש לאחר מכן.

כמו כן, ארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X נדרש לקבל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פלטפורמה זו. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו אילו ארנקים של חומרת קריפטו לקנות.

אתר החלפה

מה זה SwapSpace?

SwapSpace משמש כמתווך מידע וצובר חילופי מטבעות וירטואליים שונים המאפשרים ללקוחות החלף מיידית מעל 300 מטבעות קריפטוגרפיים בתעריפים קבועים ונקובים. פלטפורמת SwapSpace שותפה לבורסות קריפטו מיידיות גלובליות כמו צ’אנגלי, ChangeNOW ו- SimpleSwap להביא את מחירי הקריפטו הטובים ביותר למשקיעים ברחבי העולם.

SwapSpace בהשוואה

ידידותי למתחילים וקלות השימוש הם תכונות חשובות ב- SwapSpace. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו פופולריים אחרים המאפשרים למשתמשים להחליף קריפטו באופן מיידי באמצעות אתר פשוט לשימוש.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בקריפטו
  • 10 הביטקוין הטוב ביותר & בורסות מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה
  • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
  • סקירת Stealthex: Crypto, החלפות מיידיות & עמלות
  • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)

כיצד SwapSpace עובד?

SwapSpace משתפת פעולה עם כמה מפלטפורמות המטבעות המיידיות הפופולריות ביותר לצבור את שיעורי ההצפנה הטובים ביותר משירותים כגון StealthEX, Changelly, ChangeNOW, SimpleSwap, ChangeHERO ו- GodEX. אין צורך להירשם לבורסות מסחר קריפטוגרפי רב כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר. SwapSpace עושה את העבודה הקשה על ידי חיפוש התעריף הטוב ביותר הזמין.

המחירים המוצעים נעולים עד שהמשתמש ישלים את העסקה ואושר בבלוקצ’יין. פירוש הדבר שמשתמשי SwapSpace יכולים להמיר במהירות ובאנונימיות מטבעות קריפטוגרפיים או אסימונים תוך מספר דקות במחיר הטוב ביותר.

איך החלל עובד

האם SwapSpace בטוח?

SwapSpace הוא מקום בטוח להמיר מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים באופן מיידי. כספי המשתמשים אינם מאוחסנים באתר שאחרת עלולים להיפרץ או להתפשר. SwapSpace גם אינו דורש גישה למפתחות הפרטיים שלך או למידע משתמש כלשהו. שירות ההחלפה ישלח מטבעות לארנק החומרה האישי שלך לאחר השלמת העסקה לשמירה.

עמלות החלפה

SwapSpace אוספת שיעורי קריפטו במקום אחד על המסך ומאפשרת ללקוחות להשוות ולבחור את התעריף הטוב ביותר בשוק. יש אין עמלות נוספות מעל שיעורי השותפים.

כיצד להחליף קריפטו באמצעות

כדי להחליף מיידית מטבעות חליפין עם SwapSpace, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

החלפת מטבעות החלפה

בחר במטבע הקריפטוגרפי & סכום להחלפה

באמצעות הווידג’ט באתר SwapSpace.co בחר את מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך למכור באמצעות התפריט הנפתח. ישנם יותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה, כגון ביטקוין, את’ריום, קרדנו, אסימון תשומת לב בסיסי, LINK וטזוס. לאחר שהזנתם את סכום המכר, בחרו בקריפטוגרפיה שתרצו לרכוש.

בחר את התעריף הטוב ביותר

SwapSpace יציג את רשימת אפשרויות התעריף הזמינות מרשימת השותפים. השיעור הטוב ביותר יוצג למעלה. בחר את התעריף הטוב ביותר מבין שותפי ההחלפה. חלק מהחלפות אכן מחייבות את הליך AML / KYC.

בחר את השיעור הרווחי ביותר ולחץ על כפתור ‘החלפה’.

שיעורי החלפה

הזן פרטי עסקה

השלב הבא הוא הזנת כתובת הנמען. וודא כי ארנק החומרה שלך ב- cryptocurrency יכול לתמוך במטבע לפני השלמת העסקה. לדוגמא, אם ברצונך להחליף ביטקוין לאת’ריום, יהיה עליך להזין את כתובת האתריום שלך כמוצג להלן. לא כתובת ביטקוין או קריפטו אחר. אחרת, אתה עלול לאבד את המטבעות שלך.

ברגע שאתה מרוצה מההזמנה, קבל את ה- T&Cs ולחץ על ‘הבא’.

ארנק החלפה

העבר כספים

השלב האחרון הוא העברת כספים של מטבע הקריפטו שברצונך להחליף. לאחר השלמת ההזמנה, המטבע הקריפטוגרפי יישלח לכתובת שצוינה. זמן העיבוד יכול להימשך עד שעה ותלוי במהירות העבודה של השותפים של SwapSpace והעומס הכולל של רשתות הבלוקצ’יין..

ה זמן ההחלפה הממוצע עבור המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר הוא כ- 15-20 דקות.

פיקדון חלופי

שאלות נפוצות

האם SwapSpace לגיטימי?

SwapSpace הוא שירות קריפטו לגיטימי שפועל מאז 2019 ופלטפורמה עם שמות מהימנים בסביבת המטבעות קריפטוגרפיים כמו ChangeNOW ו- Changelly. משתמשים יכולים לסחור באופן מיידי בהצפנה באופן אנונימי מכיוון שאין צורך ליצור חשבון או להגיש תיעוד זהות ל- SwapSpace.

איזה מטבעות קריפטוגרפיים תומך ב- SwapSpace?

החלף שטח תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים כולל המטבעות הדיגיטליים העיקריים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל, EOS, כוכבים, מונרו ועוד רבים אחרים. SwapSpace מוסיפה ללא הרף תמיכה לשותפים חדשים להחלפה, שתביא לכך שמטבעות נוספים יתווספו לשירות. לרשימה מלאה של המטבעות הנתמכים ב- SwapSpace, בקר באתר האינטרנט שלהם.

האם אתה צריך להשלים את אימות החשבון?

משתמשי SwapSpace לא צריך ליצור חשבון כדי להשתמש בשירות. חלק מהשותפים להחלפת SwapSpace אכן דורשים מהמשתמשים להוכיח זהות ולהשלים תהליך Know-Your-Customer (KYC). אם תבחר שיעור החלפה עם אחד מספקים אלה, יהיה עליך להגיש תיעוד זהות לפני שתשלים את העסקה.

האם יש סכום מינימלי להחלפה?

החלף שטח אינו מגביל את הסכום להחלפה. משתמשים יצטרכו לקחת בחשבון את דמי הרשת כדי להבטיח שהסכום מכסה את עלות העסקה של בלוקצ’יין.

האם תושבי ארה”ב יכולים להשתמש ב- SwapSpace?

החלף שטח אינו מאפשר ללקוחות אמריקאים להשתמש בשירותיהם או לגשת אליהם עקב תקנות מחמירות. רשימת המדינות האסורות כוללת את בנגלדש, בוליביה, קובה, חצי האי קרים, צפון קוריאה, סודאן, סוריה, ארצות הברית (כולל כל שטחי ארה”ב כמו פורטו ריקו, סמואה האמריקאית, גואם, צפון מריאנה, ואיי הבתולה של ארה”ב (סנט. קרויס, סנט ג’ון וסנט תומאס))

סיכום

לסיום סקירת SwapSpace שלנו, קלות השימוש והממשק הפשוט לשימוש הופכים את שירות החלפת הצפנה המיידי למקום נהדר להחלפת מטבעות דיגיטליים. באמצעות תוכנית השותפים שלה עם חילופי פיאט עד קריפטו מכובד, SwapSpace מסוגלת להציע למשתמשים שלה את אפשרויות התעריף הטובות ביותר..

בקר ב- SwapSpace

בכל הנוגע לבטיחות וביטחון, SwapSpace אינו אוסף מידע מהמשתמשים ואינו אוגר שום כספים בבורסה. אין גם חיובים נוספים בגין החלפת מטבעות קריפטוגרפיים. בסך הכל, SwapSpace הוא שירות חדשני להמרה מיידית של מטבעות קריפטוגרפיים.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר ב- SwapSpace

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map