סקירת StormGain: חשוב – קרא זאת לפני שתסחר בקריפטו

StormGain מביא חווית מסחר רעננה, מרגשת וחדשה. הבורסה לקחה את מיטב שווקי ההשקעות והקריפטוגרפים כדי להציע פלטפורמה חדשנית לסחר בחוזים עתידיים של קריפטו.

סוחרים יכולים לנצל את שווקי הקריפטו ההפכפכים עם זוגות הקריפטו הפופולריים ביותר תוך שימוש במינוף גבוה עד פי 200. אתה יכול אפילו לרכוש קריפטו עם כרטיס אשראי.

בקר ב- StormGain

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירת StormGain זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן..

תכונות עיקריות:

 • תהליך הרשמה ורישום מהיר
 • מינוף עד פי 200
 • עמלות מסחר תחרותיות
 • קנו קריפטו באמצעות כרטיס אשראי או חיוב
 • תומך בכריית מטבעות קריפטוגרפיים
 • 4.4 דירוג כוכבים מבוסס על 557 ביקורות
 • חשבון הדגמה לתרגול מסחר

באופן כללי

4.1 / 5 בקר ב- StormGain

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני סחר במטבע קריפטוגרפי, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו..

אתר שערי סערה

מה זה StormGain?

StormGain היא אחת מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותר בבריטניה זמין ביותר מ 100 מדינות ברחבי העולם עם יותר מ 120,000 לקוחות. הפלטפורמה מציעה עד 200 פעמים מסחר ממונף במטבעות דיגיטליים. פלטפורמת המסחר וההשקעות של מטבעות קריפטוגרפיים כוללת כלי תרשים ומסחר חדשניים.

לקבל 15% בונוס חינם בהפקדה ראשונה עם סופת רוחות.


קבל בונוס של 15%

StormGain ידועה בכך שהיא מציעה חוזה התנחלות בקשר הקשור לנשים (USDT). ההסדר של USDT לחוזים מתאים לאנשים שמעדיפים להפחית את חשיפת הפורטפוליו שלהם ולהגביל את סיכון שער החליפין האופייני למטבעות קריפטוגרפיים בתנודתיות גבוהה כמו ביטקוין ואת’ריום..

StormGain בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- StormGain. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות חלופיות למסחר בקריפטו כמו StormGain המציעות תכונות ברמה עולמית.

תכונות StormGain

עם הממשק המודרני, הארנק המאובטח, האימות הדו-גורמי, אותות המסחר וחוויית המשתמש המצוינת, StormGain היא פלטפורמת מסחר קריפטו רצינית. להלן תכונות בולטות אחרות.

אימות מהיר (ללא KYC)

משתמשי StormGain יכולים להתחיל לסחור בפלטפורמה עם מידע בסיסי כגון שם, כתובת דוא”ל ומספר טלפון נייד. יש אין דרישה להשלמת אימות תעודת זהות או KYC (הכירו את לקוחותיכם) והגישו תיעוד כוח אדם. זה יאהב חלק מהסוחרים שמעדיפים להישאר אנונימיים.

תרשימים מתקדמים

StormGain מציעה ממשק משתמש מרשים שכולל כוח ופלטפורמת מסחר פשוטה של ​​קריפטוגרפים לסוחר לנתח את תרשימי המחירים. מערכת התרשימים עמוסה בכלי סחר קריפטו מתקדמים, אינדיקטורים ומצב מסך מלא. ממשק המשתמש האלגנטי והמגיב של StormGain תוכנן בפשטות וקל לשימוש לסוחרים מתחילים ומתקדמים.

חלון המסחר של שדה הסערה

מינוף גבוה & הסדר USDT

StormGain היא אחת מפלטפורמות המסחר הבודדות בעולם שמינפה איתה את המסחר בקריפטו מכפיל עד פי 200. בעוד שמסחר מינוף עם שוליים יכול להיות מסוכן ביותר, סוחרים מקצועיים יכולים למקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלהם במיקומם. עלינו להזהיר כי מסחר בשוליים גבוהים אינו מתאים למתחילים.

תכונות Stormgain

מאפיין נוסף של הערה הוא ההתיישבות בקשירת המטבעות היציבה (USDT) המוצמדת לדולר האמריקאי (USD). זה מאפשר למשתמשים לסחור בשוק המטבעות הדיגיטליים ההפכפכים בלי לחשוף יתר על המידה את הונם ולגדר את הפורטפוליו שלהם מפני תנועות מחירים פתאומיות.

קנו Crypto עם כרטיס אשראי

StormGain מאפשרת למשתמשיה בפלטפורמה לקנות קריפטו באמצעות כרטיס אשראי למימון חשבון, ללא צורך בהעברת כסף ממרכזיית הצפנה. StormGain תומכת בכרטיסי אשראי VISA ו- Mastercard. יש שָׁטוּחַ עמלה של 5% מוחל על כל רכישות בכרטיסי אשראי או 10 דולר ארה”ב (הגבוה מביניהם), וזה סביר בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות כמו מטבע-בייס.

תרגול באמצעות חשבון הדגמה

יש מאות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, אולם לא לכולם יש חשבון הדגמה לתרגול מסחר בקרנות וירטואליות. מצב ההדגמה של StormGain משתמש בנתוני קריפטו אמיתיים כדי לאפשר למשתמשים לדמות עמלת סיכון מסחר ולהכיר את הפלטפורמה לפני שהם מממנים חשבון אמיתי..

האם StormGain לגיטימי?

נראה כי StormGain הוא בורסת מסחר קריפטוגרפית חוקית המבוססת על המחקר שלנו. הבורסה היא חברה ב עמותת בלוקצ’יין במסגרת הוועדה הפיננסית. StormGain, שנוסדה בשנת 2019, היא שותף שרוול רשמי של מועדון הכדורגל הבריטי הפופולרי ניוקאסל יונייטד.

רישום StormGain & אימות

כדי לפתוח חשבון ב- StormGain, התהליך הוא פשוט קדימה ונמשך מספר דקות בלבד. סוחרים יצטרכו לספק כתובת דוא”ל תקפה כדי להתחיל לסחור במטבעות דיגיטליים. יש אין דרישה לספק תיעוד מזהה לסחור בהצפנה עם שוליים או לרכוש אלטקוינים עם ביטקוין.

סחר עם StormGain

בשונה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים שיתממשקו עם TradingView לטבלאות שלהם, StormGain כוללת חוויית מסחר ייחודית ומותאמת אישית. ממשק המשתמש מגיע עם כל תכונות המסחר והפונקציות הצפויות ב- סידור מינימלי ואלגנטי. משתמשים יכולים להציג במהירות זוגות מסחר בקריפטו, תרשימי מחירים חיים, יתרות ארנק ומיקומים פתוחים מחלון אחד.

ממשק משתמש של

סרגל בחירת המטבעות בחלק העליון הוא די שימושי, במיוחד המרוויחים והמפסידים המובילים. מהלכים קיצוניים בשווקים יכולים להציג הזדמנויות מסחר כך שתכונה זו תפנה למשתמשים מסוימים. אחרת, תוכל להוסיף את המטבעות המועדפים עליך או להשתמש ברשימה הפופולרית.

סוחרי קריפטו רציניים עשויים להסתכל על הממשק ותוהים האם זה? בהחלט לא.

סחר בשערי סערה

לחץ על מצב ‘מסך מלא’ המביא את חלון התרשים המלא שבו תוכל להוסיף אינדיקטורים, לצייר קווי מגמה ודפוסים על ידי לחיצה ימנית על התרשים. לאחר שימוש בתרשימים זמן מה, הוא חלק, אינטואיטיבי ומגיב. כל כלי הציור הטכני בתרשים יישאר כאשר אתה עוזב את מצב המסך המלא ועובר לזוגות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שהינם שימושיים.

סחר פתוח

כדי לבצע קניה או מכירה, פשוט לחץ על כפתור הירוק ‘סחר פתוח’ שיעלה חלון הזמנות. תראה מצילום המסך שלמטה התרשים מוצג בסמוך לתיבת ההזמנה עם ניתוח טכני המוצג. תכונה זו מאפשרת למשתמשים עיין בתרשימים תוך הזנת ההזמנה שימושי לראות ניתוח טכני ורמות מפתח וכו ‘.

משתמשים יכולים לשנות את מסגרות הזמן בחלון ההזמנה כדי להבטיח שהניתוח שלך עומד בקריטריונים מסוימים בטווחי הזמן הגבוהים (או הנמוכים). כאן תוכלו לבחור את פרטי ההזמנה הבאים:

 • סוג הזמנה (שוק או מגבלה)
 • גודל התפקיד
 • סכום שוליים (עד פי 200)
 • קח רמות והפסד הפסדים

שיעור העמלה מוצג גם לידיעתך מה שימושי.

החלף קריפטו באופן מיידי

StormGain מאפשרת למשתמשיה להחליף באופן מיידי קריפטו לאחר. במקום להשתמש בפלטפורמות החלפה מיידיות כמו Changelly, ChangeNOW, SimpleSwap ו- SwapSpace, משתמשים יכולים לבצע החלפות הצפנה בתוך StormGain באמצעות החלפה מיידית. שער העמלה בשער החליפין מוצג בתחתית אותו נעריך תחת סעיף העמלות.

קריפטו להחלפת Stormgain

קנה קריפטו באמצעות כרטיס אשראי

StormGain מציעה אפשרות לרכוש קריפטו באמצעות כרטיס אשראי (VISA או Mastercard) באמצעות שותפות עם סימפלקס. א שָׁטוּחַ עמלה של 5% חל על כל הרכישות בכרטיסי אשראי או 10 דולר ארה”ב (הגבוה מביניהם). כדי לקנות קריפטו בכרטיס אשראי באמצעות StormGain, בצע את הצעדים הבאים:

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

ארנק StormGain

הפלטפורמה כוללת ארנק רב-מטבעי משלה כדי לאפשר למשתמשים לאחסן את נכסי הצפנה שלהם בזמן מסחר בשוליים, או להחליף נכסים בבורסה או לאחסן קריפטו שנרכש. ארנק הקריפטו המובנה יכול לאבטח עד 6 מנכסי הקריפטו הפופולריים כגון:

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • XRP
 • מזומן ביטקוין
 • קשירה USDT

ארנק סופה

הארנק של StormGain מוגן על ידי מספר אמצעי אבטחה כגון הצפנה ואימות 2 גורמים בכדי לשמור על כספיכם. אפליקציית הארנק זמינה לשימוש גם במכשירי iOS וגם במכשירי Andriod. להורדת ארנק StormGain בחינם מ בקר באתר האינטרנט שלהם ולהשלים תהליך רישום קצר.

חשוב לציין, שם אין אזכור באתר אם הכספים מאוחסנים בארנקים קרים. אחסון לא מקוון עבור כספי לקוחות הפך לסטנדרט בבורסות קריפטוגרפיים ויש לספק אותו בכדי להציע את רמת האבטחה הגבוהה ביותר בפלטפורמה.

הרוויחו עניין באמצעות ארנק StormGain

StormGain הציגה תכונה חדשה שתעודד את הסוחרים שלה לקנות ולהחזיק את כספם בארנק החליפין כדי להרוויח ריבית על המטבעות הדיגיטליים שלהם. הפלטפורמה מציעה עד 12% ריבית אפריל על כספים המופקדים בארנק StormGain. סוחרים יכולים להפוך את הפורטפוליו שלהם לרווח בריא לטווח הארוך על ידי אחסון הנכסים בארנק StormGain ללא מסחר.

כדי להשיג את הריבית המלאה של 12% על הנכסים, הסוחרים צריכים לפתוח את רמות מעמד הנאמנות הגבוהות יותר. StormGain מאפשר למשוך את הריבית שנצברה כ- USDT לאחר 30 יום.

עמלות StormGain, מרווח & גבולות

רוב הסוחרים יידעו שדמי מסחר הם שיקול חשוב בעת שימוש בבורסה למסחר בקריפטוגרפים. במיוחד עבור סוחרי יום פעילים שיכולים לבצע מספר עסקאות ביום עם מינוף גבוה. דמי StormGain הם כדלקמן או שתוכלו לבקר באתר האינטרנט שלהם כדי לצפות במלואם.

עמלות מסחר

על מנת לקנות ולמכור קריפטו באמצעות פלטפורמת המסחר בשוליים StormGain, יחולו העמלות הבאות. בהשוואה לבורסות אחרות, העמלות הן סבירות ותחרותיות בשוק.

דמי חליפין

להחליף מיידית קריפטו לקריפטו אחר באמצעות StormGain גובה עמלת עמלה בהתאם לנכס הנסחר. לדוגמא, ה דמי החליפין על צמד BTC / USDT הם 0.095% למסחר בהשוואה לביננס שגובה 0.1% על עסקאות.

לְהַפְקִיד & נְסִיגָה

אין דמי הפקדה להעברת הצפנה לפלטפורמת StormGain. יש דמי משיכה של 0.1% חלים על שליחת קריפטו לפלטפורמה אחרת או ארנק חומרה. בהתאם לנכס הקריפטו, מגבלות המינימום והמקסימום חלות ומציעות לבדוק באתר. דמי המשיכה אינם חריגים מכיוון שרוב הבורסות יגבו רק את דמי הכרייה הרגילים של רשת הבלוקצ’יין.

שירות לקוחות

גורם חשוב בעת ההחלטה להשתמש בבורסה מסוימת של קריפטוגרפים הוא שירות לקוחות. שמנו לב כי ל- StormGain יש צ’אט בוט חי 24/7 לשאול שאלות. כן השתמשנו בצ’אט החי וקיבלנו תגובה ממפעיל בתוך 5 דקות שהייתה די טובה.

ל- StormGain יש גם ‘בסיס ידע’ המספק מדריכים שימושיים ופתרון בעיות לשאלות נפוצות. החלקים מחולקים לקטגוריות כך שתוכל לדפדף ולהציג נושאים אחרים שעשויים לעניין. מכיוון ש- StormGain היא בורסת סחר קריפטו חדשה יחסית, מדור העזרה אינו יסודי כמו בורסות אחרות, אך אנו מצפים כי הדבר ימלא בעתיד ככל שבסיס המשתמשים יגדל.

ביקורות & מָשׁוֹב

לפלטפורמת StormGain יש קיבלו 4.5 כוכבים מתוך 5 באתר הביקורת המכובד Trustpilot. ההערות ודירוגי המשוב מעורבים בלא מעט הערות שליליות. כמו בכל הבורסות, סוחרים חדשים צריכים ליישם בדיקות נאותות, נהלי ניהול סיכונים משלהם ולהמשיך להתעדכן בסקירות הבורסה כגון זה..

שאלות נפוצות

האם StormGain בטוח?

StormGain מספק מספר המלצות למשתמשים לאמץ כדי לשמור על נכסי הצפנה שלהם בבורסה. האמצעים כוללים שימוש בסיסמה חזקה, הפעלת אימות דו-גורמי ויצירת חשבון דוא”ל נפרד.

שמנו לב שיש מידע מוגבל על אמצעי האבטחה המדויקים ש StormGain יישמה כדי להגן על האתר ועל ארנקי המשתמש. ברצוננו לראות זאת נוסף להבהרה ולספק שקיפות למשתמשים בו.

האם אתה יכול להדגים סחר באמצעות StormGain?

ל- StormGain יש תכונת חשבון הדגמה שמאפשרת לסוחרים לבצע סחר בקריפטו מבלי לבצע הפקדה. משתמשים חדשים יכולים לבדוק את ממשק המשתמש StormGrain כדי להכיר לפני שהם מפקידים כספים לפני שמתחילים במסחר ממונף.

האם ל- StormGain יש תוכנית הפניות?

ל- StormGain יש תוכנית הפניות שפועלת כמו תוכנית נאמנות לתגמל משתמשים קיימים על הבאת לקוחות חדשים באמצעות קישור ההפניה הייחודי שלהם. ה בונוס הפניה הוא 15% מדמי המסחר של המשתמשים המופנים. אין הגבלה על מספר הפניות או התפוגה.

האם יש אפליקציה לנייד?

פלטפורמת StormGain מציעה אפליקציית מסחר הניתנת להורדה למכשירי iOS ו- Android. אפליקציית StormGain מאפשרת למשתמשים לחבר את חשבון המסחר שלהם דרך API לביצוע עסקאות, ביצוע הזמנות ובדיקת מיקומים פעילים ממכשיר נייד..

סיכום

לסיום סקירת StormGain שלנו, הפלטפורמה היא קל לשימוש ועמוס בתכונות מצוינות לסוחרים שרוצים לסחור במינוף גבוה. ממשק המשתמש החדשני והתרשימים המסחריים הם מהטובים שראינו ופשוט מרגישים נכון.

העמלות על מסחר או החלפת קריפטו ישירות בבורסה הן סבירות מאוד בהשוואה לפלטפורמות מרווח קריפטו פופולריות אחרות. עם זאת, יש דאגה לגבי משוב על פורומים אחרים שיש לטפל בהם ו חוסר בהירות בנוגע לאמצעי אבטחה כגון אחסון בארנק קר.

בקר ב- StormGain

אז מה פסק הדין הסופי שלנו?

מוקדם מדי לקרוא אם היא עושה את הרשימה שלנו לפלטפורמות המסחר הטובות ביותר עם מטבעות קריפטוגרפיים. נמתין כמה חודשים ונמשיך לעקוב אחר חילופי הדברים לעדכונים וחדשות נוספים.

אם כי אם אתם מחפשים בורסת מסחר קריפטו חדשה, עליכם ליצור חשבון עם StormGain כדי לבדוק את התכונות ברמה העולמית שלה (או אפילו להשתמש בחשבון ההדגמה)..

אתה עשוי להתעניין גם במאמרים שנבחרו ביד:

 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • Plus500 סקירה: CFD מסחר, תכונות & אגרות (2021)
 • Bitit Exchange: קרא את הסקירה הזו לפני שתירשם
 • סקירת eToro: סוחרי קריפטו מצליחים להעתיק-סחר

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד אשר יתאים לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים..

בקר ב- StormGain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map