Plus500 סקירה: CFD מסחר, תכונות ועמלות

Plus500 ידוע זה מכבר כאחד מספקי ה- CFD הטובים ביותר במניות, מדדים, מט”ח, תעודות סל, אופציות ומדדים. זו ספקית CFD מוסדרת המציעה את שירותי המסחר שלה ללקוחות בלמעלה מ- 50 תחומי שיפוט ברחבי העולם באמצעות חברות הבת השונות שלה.

בקר ב- Plus500

הצהרת אחריות: ההון שלך בסיכון

Plus500 פתחה את הדלתות כדי לאפשר לבסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עד מינוף פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero (זמינות בכפוף לתקנה).

בסקירה זו של Plus500, אנו נתמקד במסחר ב- CFD של מטבעות קריפטוגרפיים ובאופן שבו הוא משתווה לפלטפורמות מטבע דיגיטליות ידועות ועולמיות אחרות. הערכתנו תכלול הערות על ממשק המשתמש, מסחר בנכסים, עמלות, מגבלות, תמיכת לקוחות ועוד.

plus500 הצפנה

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 10 הביטקוין הטוב ביותר & בורסות מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • 4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) & להרוויח פרסים

מה זה Plus500

Plus500 היא ספקית מובילה של חוזים להבדל (CFD), אספקת פלטפורמת מסחר למשתמשים לשער על מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, מט”ח (FX), סחורות, תעודות סל, אופציות ומדדים.

זו לא בורסת מסחר קריפטו מסורתית. Plus500 היא ספקית CFD בלבד המספקת ללקוח המסיבי שלה פלטפורמה ידידותית למתחילים לסחור במטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם (זמינות בכפוף לרגולציה) עם מינוף של עד פי 30 כולל ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, טרון ומונרו.

למה פלוס 500

נוסדה בשנת 2008, Plus500 חווה צמיחה אקספוננציאלית ברחבי העולם ומספק את שירותיה למספר מדינות. ספק CFD מספק מגוון רחב של כלי מסחר תוך שמירה על אבטחה, ומאפשר סביבת מסחר בטוחה ויעילה לכולם.

האם פלוס 500 לגיט?

Plus500 הוא א ספקית CFD חוקית ומוסדרת המציעה את שירותיה ללקוחות בלמעלה מ- 50 תחומי שיפוט ברחבי העולם באמצעות חברות הבת השונות שלה. הפלטפורמה מיישמת כללים ותקנות מחמירים שנועדו במיוחד להגן על האינטרסים של לקוחותיה.

כל המידע האישי של המשתמשים המסופק בעת ההרשמה מועבר אוטומטית באמצעות SSL (Secure Socket Layout) לסביבה מאובטחת. כספי המשתמש מאוחסנים בבטחה בחשבונות בנק לקוח מופרדים. Plus500 מציע גם הגנה על כספי הלקוח כדי להבטיח שקרנות אינן משמשות למטרות הגנה או השקעה אחרות.


כיצד להירשם ל- Plus500

כדי ליצור חשבון ב- Plus500:

פלוס 500 הרשמה

זהו זה! תועבר לסוחר האינטרנט שלך Plus500. ממרכז השליטה של ​​רשת האינטרנט תוכלו לאמת את החשבון ולהפקיד כספים. אבטחת הכספים שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות ולהמליץ ​​לך להפעיל אימות דו-פקטורי כאשר אתה נכנס ל- Plus500 בפעם הראשונה..

כיצד לאמת את חשבון Plus500

לפני שתוכל להפקיד כספים ב- Plus500, עליך לאמת את החשבון. נווט אל ‘תַפרִיט’ ולחץ על ‘לְהַפְקִיד’. זה יביא את האפשרות ל ‘לאמת חשבון’. כאן תוכל להזין את המידע האישי שלך כפי שהוא מופיע בתעודת הזהות שלך.

לאחר שעשית זאת ולחצת על הבא, יהיה עליך להזין מידע כגון ארץ מגורים, כתובת, מצב תעסוקה, ידע מסחרי וניסיון.

לאחר שתסיים את תהליך האימות, תוכל להפקיד כספים לחשבון ה- CFD שלך. אם אתה לא חדש במסחר, יש אפשרות להתחיל עם ה- חשבון הדגמה לתרגל ולקבל תחושה של CFD המסחר.

אימות פלוס 500

כיצד להפקיד כספים ב- Plus500

כדי להפקיד כספים ב- Plus500, פעל לפי ההוראות הבאות:

 • התחבר לחשבון Plus500 שלך
 • נווט אל ‘תַפרִיט’ ולחץ על ‘לְהַפְקִיד’
 • בחר את המועדף שיטת הפקדה מהרשימה (כלומר כרטיס אשראי / חיוב, PayPal, העברה בנקאית, Skrill או BPAY)
 • הזן את סכום ההפקדה. לכל אמצעי תשלום יש מגבלות וזמני עיבוד שונים (בדוק באתר שלך באזור שלך כדי ללמוד על סכומי ההפקדה המינימליים והמקסימליים)
 • לחץ על ‘לבצע הפקדה’ לאחר שמילאת את המידע

זמן העיבוד של הכספים להגיע לחשבון יהיה תלוי בשיטת ההפקדה. לאחר אישור התשלום על ידי הספק, הוא יזוכה בחשבון Plus500 שלך ותוכל להתחיל לסחור ב- Crypto CFD (זמינות בכפוף לתקנה).

פיקדון פלוס 500

ממשק משתמש Plus500

עבור כל הסוחרים כאחד, ממשק התרשימים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת בורסת קריפטו. במיוחד עבור סוחרים הנשענים על ניתוח טכני כדי למצוא יתרון בשוק. בעת בחירת ספק CFD, עליך להיות נוח עם ממשק המסחר. זה חייב להרגיש נכון כיוון שכאן תבלה רוב הזמן שלך!

סחר בביטקוין עם plus500 (1)

כשתתחבר לראשונה ל- Plus500, הדבר הראשון שתבחין בו הוא עד כמה מסודר האינטרנט מוכן, חלק ואינטואיטיבי. אין תפריטים או הסחות דעת מורכבות, אלא ממשק מסחר קל לשימוש. בתפריט השמאלי מפורטים מחלקות הנכסים השונות.

בחירת מחלקת נכסים תציג את הצמדים השונים בחלון האמצעי מה שמקל על בחירת כל מטבע.

plus500 CFD בביטקוין

תרשימי Plus500 כוללים את כל כלי המסחר המתקדמים שבדרך כלל הייתם מצפים לספק CFD של קריפטו (זמינות בכפוף לרגולציה) כגון ציור קווים, מלבנים, אופקי, פיבונאצ’י, חצים, טקסט וכן הלאה..

סוחרים יוכלו להשתמש בחבילה רחבה של אינדיקטורים לתרשים שניתן להוסיף לתרשים כגון:

 • ממוצעים נעים פשוטים
 • מדד חוזק יחסי
 • איצ’ימוקו
 • להקות בולינגר
 • טווח אמיתי ממוצע
 • ועוד רבים…

כיצד לסחור ב- CFD עם Plus500

כדי לפתוח עמדת קנייה או מכירה ב- Plus500, נווט ללחצנים ‘קנה’ ו’מכר ‘ליד כל זוג קריפטו. פעולה זו תציג תיבת ‘הזמנה חדשה’ כמוצג להלן. חלון ההזמנה נקי ופשוט לשימוש.

יופיע השער (מחיר), כמות החוזים (גודל המסחר), הצגת ערך המיקום והמרווח הדרוש לפתיחת המסחר. מידע זה מועיל לסוחרים לחשב את סיכון המסחר של ההון הכולל שלהם.

מסחר פלוס 500

ה’סגור ברווח ‘ו’סגור בהפסד’ מאפשרים למשתמשים להגדיר מראש את מגבלות הרווח וההפסד לקחת לפני שהם נכנסים למסחר כדי לסייע בניהול סחר. באופציות המתקדמות, סוחרים יכולים להגדיר ‘עצירה נגררת’ אם הם רוצים.

Plus500 מספק גם אפשרות ל- ‘עצירה מובטחת‘. המשמעות היא שהמיקום ייסגר בשיעור (מחיר) שבחרת גם אם מחיר השוק יעלה עליו בתנודתיות קיצונית.

תכונה זו אינה זמינה עבור כל הנכסים וגובה עמלה באמצעות פריסה רחבה יותר.

נכסי מסחר פלוס 500

משתמשים יכולים לסחור במגוון רחב של שווקים, כולל מט”ח (FX), מטבעות קריפטוגרפיים, סחורות, מניות, העברות בנקאיות, אופציות ומדדים. למי שמעדיף להקפיד על סחר במטבעות דיגיטליים, קיימים 9 מטבעות קריפטוגרפיים (זמינות בכפוף לרגולציה) הניתנים לסחר מול דולר עם מרווח של עד 2x מינוף. אם תחליט לסחור בשווקים הפיננסיים המסורתיים, יש הרבה נכסים מסורתיים אחרים לסחור.

פלוס 500 מטבעות

עמלות פלוס 500

פיזור דמי מסחר

Plus500 יכולה להציע את מרבית שירותיה ללא תשלום מכיוון שהם מתוגמלים באמצעות התפשטות השוק הנגזרת ממחירי ההצעה / בקשה. כאשר נפתחת תפקיד, למעשה אתה “משלם” את הפער. מרווח זה משולב בתעריפים הנקובים ואינו תשלום או עמלה נוספים שתשלם על ידך מעל התעריפים הנקובים.

דמי הפקדה / משיכה

אין תשלום עבור הפקדה / משיכת כספים ל- Plus500. על המשתמשים להיות מודעים לכך שעבור חריגה ממספר המשיכות החודשי המרבי חלה תשלום בסך 10 דולר. אם אתה מבצע עסקאות בינלאומיות בכרטיסי אשראי או העברה בנקאית, ייתכן שתחול עמלת המרה. במקרים אלה עמלת ההמרה נקבעת על ידי הבנק שלך ולא על ידי Plus500.

בתוספת 500 עמלות

עמלות מסחר נוספות

את העמלות שלהלן ניתן להחיל על חשבונך, בהתאם לפעילות המסחר שלך:

מימון לילה

סכום מימון בן לילה נוסף לחשבונך או מופחת מחשבונך כאשר אתה מחזיק בתפקיד לאחר זמן מסוים (המכונה “זמן מימון לילה”). תוכלו לקרוא עוד על כך כאן.

הזמנת עצירה מובטחת

סוג הזמנה ייחודי המשמש לסיוע בניהול סיכונים על ידי הבטחת רמת הפסד הפסד. אם תבחר להשתמש בתכונה זו, שים לב שכיוון שהיא מבטיחה שתפקידך ייסגר בשיעור מבוקש ספציפי, היא כפופה לפריסה רחבה יותר. תוכלו לקרוא עוד על כך כאן.

דמי חוסר פעילות

עמלה של עד 10 דולר לחודש תוטל, אם לא תיכנס לחשבון המסחר שלך לתקופה של לפחות שלושה חודשים. עמלה זו תחויב פעם בחודש מאותו הרגע ואילך, כל עוד לא יבוצע התחברות לחשבון.

Plus500 אבטחה

Plus500 כולל אימות גורם כפול (הידוע גם בשם 2FA או אימות דו-שלבי) כדי לספק שכבת אבטחה נוספת על ידי הגנה על גישה לחשבון (כניסה) ופעולות משיכה.

רמת אבטחה זו מקשה מאוד על האקרים להתפשר על חשבונות לקוח Plus500 ולמשוך כספים. הם יצטרכו לדעת את פרטי הכניסה שלך ולהיות ברשות הטלפון הנייד שלך (ומסוגלים לפתוח אותו). להפעלת אימות 2 גורמים בחשבון המסחר שלך:

 • הורד את אפליקציית המאמת של Google עבור iOS או Android
 • עבור אל ‘חשבון’ ו’הגדרות האבטחה ‘
 • לחץ על הלחצן ‘ערוך’ במקטע המאמת של Google
 • אשר את ההתקנה על ידי הזנת קוד PIN שנוצר על ידי 2FA

בפעם הבאה שתתחבר או תמשוך כספים תתבקש לספק קוד מאמת גוגל.

שאלות נפוצות

האם Plus500 מוסדר?

Plus500 הינה ספקית CFD מורשית המורשית ומוסדרת בתחומי שיפוט שונים ברחבי העולם באמצעות חברות הבת השונות שלה. הפלטפורמה מחילה כללים ותקנות מחמירים שנועדו במיוחד להגן על האינטרסים של לקוחותיה.

האם Plus500 דורש KYC?

משתמשי Plus500 נדרשים לאמת את חשבונם על ידי הגשת כל המסמכים הנדרשים לפני שמתחילים לסחור ב- CFD. Plus500 מחייבת מדיניות KYC (Know Your Customer) מחמירה ומצפה מהמשתמשים שלה לאמת את המידע האישי שלהם.

האם אוכל לאבד יותר מההפקדה שלי ב- Plus500?

ל- Plus500 יש תכונה “שיחת שוליים” המונעת יתרה שלילית לחשבון המשתמשים. סוחרים אינם צריכים לדאוג לאבד יותר מההפקדה הראשונית שלהם לפלטפורמה.

כיצד עובד עמלת המימון הלילה של ה- Plus500?

ה סכום המימון בין לילה נוסף לחשבונך או מופחת ממנו בכל פעם שמשרה נשארת פתוחה לאחר זמן ניתוק מסוים (“זמן מימון לילה”). הנוסחה המשמשת לחישוב סכום המימון היומי של עמדה תלויה תלוי במכשיר הנסחר.

ניתן למצוא את זמן המימון בין לילה ואת אחוז המימון היומי של הלילה “פרטים” קישור ליד שם המכשיר במסך הראשי של פלטפורמת המסחר.

האם ל- Plus500 יש חשבון הדגמה?

Plus500 כולל חשבון הדגמה בחינם ובלתי מוגבל למשתמשים לתרגל סחר בכל הנכסים הזמינים כגון סחורות, מדדי CFD של מטבעות. זה מאפשר למשתמשים בה הדגמה לסחור בביטקוין מבלי לבצע הפקדה.

האם ל- Plus500 יש אפליקציה לנייד?

אפליקציית Plus500 מאפשרת למשתמשיה לבצע סחר במכשיר הסלולרי שלכם והיא בחינם להורדה עבור iOS ו- Android. גרסת האינטרנט של הפלטפורמה זמינה ברוב הדפדפנים ואינה דורשת הורדת אפליקציות או תוכנות כלשהן.

האם ל- Plus500 יש תוכנית שותפים?

500Affiliates היא תוכנית השותפים הרשמית של פלטפורמת המסחר Plus500. יש לה אחת מתכניות התשלום העלות לפעולה (CPA) התחרותית ביותר בשוק המציעה 200 – 800 $ לסוחר (עבור כל סכום פיקדון!), מה שהופך אותה לתוכנית רו”ח פיננסית הרווחית ביותר..

סיכום

לסיום סקירת Plus500 שלנו, פלטפורמת המסחר גישרה על הפער בין השווקים המסורתיים לקריפטוגרפיה (זמינות בכפוף לרגולציה). זה אפשר למשקיעים וסוחרים מכל רחבי העולם לשער על מטבעות קריפטוגרפיים בנוסף לשווקים מסורתיים כמו מט”ח, סחורות ומדדי שוק המניות..

בקר ב- Plus500

הצהרת אחריות: ההון שלך בסיכון

יש לומר כי Plus500 אינו דומה לבורסת המסחר המסורתית שלך ב- cryptocurrency. במקום זאת, מדובר בספק CFD עולמי המשמש לקידום השימוש ואימוץ מטבעות מטבעות ברחבי העולם (זמינות בכפוף לרגולציה) בסביבת מסחר בטוחה ומאובטחת..

עם ממשק תרשימים מעולה, אגרות פיקדון אפסות, נכסים מסורתיים שונים לסחור עם מינוף של עד פי 30 על מטבעות דיגיטליים, Plus500 היא ללא ספק אחת מפלטפורמות המסחר בעולם לסחר במטבעות קריפטוגרפיים..

לסיכום, עליכם לסחור עם Plus500 אם:

 • אתם מחפשים ספק CFD מכובד ואמין שזמין ביותר מ -50 מדינות
 • אתה רוצה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים (זמינות בכפוף לרגולציה), מט”ח (FX), מניות, EFT, אופציות, סחורות ומדדים במקום אחד
 • אתה רוצה פלטפורמת מסחר מורשית ומוסדרת במדינתך
 • אתה רוצה לסחור ב- CFD ללא העמלות הנסתרות
 • אתה אוהב פלטפורמת תרשים שמגיבה עם כלי מסחר מתקדמים
 • אתה רוצה לסחור בביטקוין (זמינות בכפוף לרגולציה) בחשבון הדגמה בחינם ובלתי מוגבל

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- Plus500

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map