סקירת חילופי להבים – ביטקוין, מסחר בקריפטו ועמלות

הבורסה של BLADE היא פלטפורמת סחר מרווחי מטבעות קריפטוגרפית חדשה ומציעה זוגות מטבעות קריפטוגרפיים של Bitcoin ו- Altcoin, אשר ניתנים לסחר עם מינוף של עד פי 150 הבורסה מגובה על ידי משקיעים ברמה עולמית ואמינים כמו Coinbase ו- מלאך SV כדי ליצור פלטפורמת מסחר ייעודית לביטקוין.

בקר ב- BLADE

בסקירת חילופי BLADE זו נעריך את תכונות הפלטפורמה, ממשק המסחר, העמלות ועוד הרבה כדי לראות אם מדובר בבורסת קריפטו חוקית ובטוחה על סמך חוויותינו..

חילופי להבים

מה זה BLADE Exchange?

BLADE היא בורסת מסחר בקריפטו המאפשרת למשתמשיה לסחור בחוזים קבועים בביטקוין ובאלטקוי. משתמשים יכולים לסחור במינוף גבוה על זוגות סחר בקריפטו עד 150x עם התיישבות בביטקוין (BTC) או Tether (USDT).

המייסדים מאחורי BLADE מתמקדים בבניית שכבת יסוד חדשה לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים, ובסופו של דבר לשווקים הפיננסיים הגלובליים באופן רחב יותר. הבורסה פתחה גם במסחר קריפטו בתשלום אפס כדי לפתות סוחרים שנמאס להם לשלם עמלות מוגזמות בפלטפורמות אחרות.

הירשם ל- BLADE באמצעות הפניה שלנו קישור וקבל הנחה של 10% על דמי המסחר שלך למשך 6 חודשים.

להב בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- BLADE. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים המציעים תכונות ברמה עולמית.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר
 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

האם BLADE Legit & בטוח?

BLADE נראה כפלטפורמת מסחר חוקית ובטוחה בהתחשב בכך שהיא מגובה באחת מהבורסות הגדולות והמוכרות ביותר, Coinbase. BLADE כולל פרוטוקולי אבטחה כגון ארנקים מרובי חתימות, מערכת אחסון קירור לא מקוונת (חסרת אוויר) וביקורת על כל המשיכות על ידי צוות BLADE.

יצירת חשבון & התחברות

כדי ליצור חשבון ב- BLADE:

רישום להב

הפקדת כספים ב- BLADE

BLADE היא פלטפורמת מסחר במטבעות חליפין בלבד ו- מקבל פיקדונות בביטקוין (BTC) או USDT. המשמעות היא שמשתמשים חדשים המעוניינים לסחור באמצעות BLADE יצטרכו לרכוש תחילה נכס קריפטוגרפי באמצעות בורסה.

לשם כך תצטרך להחליף פיאט לקריפטו המקבל פיקדונות של מטבע פיאט תמורת מטבע קריפטוגרפי.

להפקדת כספים ל- BLADE:

 • נווט אל ‘ארנק’ קישור בתפריט הניווט העליון
 • בחר את המטבע שברצונך להפקיד (למשל BTC או USD)
 • לחץ על ‘לְהַפְקִיד’ ורשמו את כתובת הארנק המוצגת
 • העבר כספים מארנק חומרה או מחילופי פיאט לקריפטו באמצעות כתובת הארנק

הפקדת להב

ממשק משתמש

עבור כל הסוחרים כאחד, גממשק harting הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת חילופי הצפנה. במיוחד עבור סוחרים הנשענים על ניתוח טכני כדי למצוא יתרון בשוק. בעת בחירת המרת מטבעות קריפטוגרפיים, עליך להיות נוח עם ממשק המסחר. זה חייב להרגיש נכון כיוון שכאן תבלה רוב הזמן שלך!

כשתתחבר לראשונה לפלטפורמת ההצפנה של BLADE, הדבר הראשון שתבחין בו הוא כיצד ערוך ופשוט לוח המחוונים למסחר הוא. אין תפריטים או הסחות דעת מורכבות, אלא ממשק מסחר קל לשימוש. בצד ימין מופיעים צמדי המסחר בהם תוכלו לעבור בין המטבעות הדיגיטליים השונים.

תרשימי BLADE

נראה כי אין כלי מסחר ואינדיקטורים המסופקים עם BLADE. זה עשוי להיות תכונות שיתווספו בעתיד הקרוב, אולם היא קריטית עבור סוחרי ניתוח טכני. לא היינו בטוחים כיצד לשנות גם את מסגרות הזמן של התרשים.

בסך הכל היינו די מאוכזב עם ממשק התרשימים BLADE על הערכה מעמיקה יותר. זה לא מסתדר היטב מול שאר הבורסות הפופולריות יותר של מטבעות קריפטו.

כיצד לסחור באמצעות

כדי להיכנס לעסקאות עם BLADE, נווט אל ה- ‘בצע הזמנה תיבת מסחר משמאל לחלון המסחר. הממשק פשוט למדי לשימוש ומציע מספר סוגי הזמנות שונים הכוללים:

 • שׁוּק
 • לְהַגבִּיל
 • הזמנת עצירה (שוק והגבלה)

הזמנת להב

ניתן לכוונן את המינוף באמצעות מחוון שממוקם מחוץ לחלון הזמנת הסחר. מצאנו שזה קצת מוזר כפי שהיינו מצפים לכך בתיבת ההזמנות המסחריות.

ל- BLADE אין מחשבון מינוף או פירוק כדי לאמוד את הרווח וההפסד הכולל של עסקאות עם מינוף מוגדר מראש..

נכסי מסחר של BLADE

BLADE מציעה חוזים קבועים המאפשרים לסוחרים לשער אם מחיר הנכס יעלה או ירד, תוך שימוש במינוף וללא צורך להחזיק בנכס. BLADE מציעה חוזים תמידית בנושא:

 • BTC / USD
 • BTC / KRW
 • ETH / USDT
 • XRP / USDT
 • ZEC / USDT
 • XMR / BTC
 • DOGE / USDT

לכל צמד סחר יש פקודת הזמנות משלו, מה שאומר שעבור בורסה חדשה, הנזילות בכל פנקס הזמנות של צמד סחר כרגע דקה.

זוגות מסחר בלהבים

מנוף להב

BLADE מציע 1מינוף פי 50 על חוזים קבועים של ביטקוין. המינוף הזמין עבור שאר האלטקוינים הוא פי 50 וזה די גבוה בהשוואה לפלטפורמות מסחר נגזרות אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים. BLADE כולל מחוון מינוף בתחתית ממשק המסחר בו ניתן לבחור את סכום המינוף.

הבורסה מציעה גם שוליים צולבים כלומר כל הכספים הנמצאים בחשבון השוליים זמינים למסחר בשוליים. זה מאפשר לסוחרים לפתוח עמדות גדולות משמעותית מהרגיל.

עלינו להזהיר כי מסחר מינוף יכול להיות כלי רב עוצמה עבור סוחר. אתה יכול להשתמש בו כדי tיתרון גדול בתנועות מחירים קטנות יחסית כדי לגרום לשיווי המשקל שלך לצמוח מהר יותר. זה עובד על ידי הנחת חלק קטן מהערך המלא של המסחר שלך – והבורסה מספקת את שאר הפיקדון כדי להקל על גודל מיקום גדול בהרבה מבלי לקשור את ההון שלך. זה יכול להיות גם בעל השפעה הפוכה ולהגדיל את גודל ההפסדים שלך.

דמי להב

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר בקריפטוגרפים. זה נהיה קריטי עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר ובבורסה ממונפת בה אתה משלם עמלות על עמדות שגדולות בהרבה מהמרווח שלך..

דמי הפקדה

להב עושה לא גובים דמי פיקדון.

דמי נסיגה

משיכות BLADE יחייבו בתשלום רשת קטן של ~ 0,0005 לבקשת משיכת ביטקוין. עבור משיכות קשירה, BLADE יגבה 2.00 ₪ לכל בקשה למשיכת קשירה לקיזוז עמלות הנגבות בבלוקצ’יין של Bitcoin וב- Omni Layer.

עמלות מסחר

פלטפורמת BLADE משתמשת במודל יצרן ולוקח לקביעת דמי מסחר זהים לכל מטבע מטבע קריפטוגרפי. בהתאם לסוג ההזמנה שביצעה, הבורסה תקבע את עמלת המסחר שתוחל. ב- BLADE, ה- דמי המסחר של הלוקחים הם 0.075%, ואילו עבור היצרנים ניתנת הנחה קטנה של 0.025%. דמי המסחר מנוכים מיתרת החשבון, ולא ישפיעו על השוליים הראשוניים של ההזמנה.

עמלות להב

כדי להסביר את דמי ה- BLADE השונים ומתי הם יחולו:

 • א יַצרָן הוא מישהו ש מבצע הזמנת הגבלה או הזמנה מותנית זה הולך לספר ההזמנות ומצטבר לעומק השוק, ללא קשר לשאלה האם הסוחר בוחר ללכת זמן רב או קצר. סוחרים אלה עוזרים לייצר את השוק ולכן הם נקראים יצרנים.
 • א לוקח הוא מישהו ש מבצע הזמנות שוק שמתמלאים מיד לפני שהם עוברים לספר ההזמנות ומקטינים את עומק השוק על ידי לקיחת הזמנות מספר ההזמנות.

בסך הכל, דמי המסחר של BLADE הם הוגנים יחסית בהשוואה לבורסות אחרות בענף המסחר בקריפטו.

סקירת להב

להב אבטחה

פלטפורמת BLADE כוללת מספר תכונות אבטחה כדי לספק את רמת האבטחה הגבוהה ביותר ולהגן על כספי המשתמשים שלה מפני פשרות. בקר באתר האינטרנט עבור רשימה מלאה של אמצעי הפחתת אבטחה ופרוטוקולים במקום.

ארנק BLADE

בלייד משתמשת ב- גמערכת ארנק ישנה לאחסון כל הנכסים הדיגיטליים של המשתמשים והפלטפורמה. המשמעות היא שכמויות עצומות מכספי הלקוח מאוחסנות בארנק חומרה לא מקוון כאשר כל כתובת הפקדה שהוקצתה למשתמשים היא למעשה כתובת ארנק קרה..

במקרה של פשרה במערכת, לתוקף עדיין לא תהיה גישה מלאה לכל המפתחות הנדרשים לגניבת כספים. לא נשמר מפתח פרטי בשום שרת ענן שמפחית מאוד את סיכוני הסייבר כמו האקרים.

משיכות להב

משיכות BLADE נבדקות על ידי צוות אבטחת החליפין כדי להבטיח מפתחות ציבוריים m. זה יכול להאט את תהליך המשיכה, עם זאת, צוות BLADE מעמיד את האבטחה מעל לכל דבר אחר כדי להגן על כספי המשתמשים.

חלופות להב

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית ומהווה פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם עלי להגיש מסמכי KYC כדי להתחיל לסחור עם BLADE?

אין נהלי KYC או צורך להעלות מידע כוח אדם כדי להתחיל לסחור עם BLADE. סוחרים יכולים להירשם ולהתחיל לסחור בזוגות הקריפטו המוצעים בבורסה תוך מספר דקות.

האם ל- BLADE יש חשבון מסחר בהדגמה או בנייר?

BLADE אינה מציעה חשבון מסחר בהדגמה כדי לאפשר ללקוחותיה ללמוד לסחור בביטקוין מבלי להפקיד כספים.

האם ל- BLADE יש אפליקציה לנייד?

ל- BLADE אין כרגע אפליקציית טלפון נייד למכשירי iOS או Android. גרסת שולחן העבודה של האתר ידידותית לנייד ואינטואיטיבית בטלפונים חכמים.

האם יש תוכנית שותפים?

BLADE מציעה למשתמשיה את האפשרות להצטרף לתוכנית שותפים שותפים. התמריץ מתגמל את המשתמשים בו עד ל 20% מדמי המסחר משולמת על ידי הפניות שלהם על ידי שיתוף קוד השותפים הייחודי שלהם.

האם לקוחות אמריקאים יכולים לסחור עם BLADE?

לקוחות אמריקאים רשאים ליצור חשבון ב- BLADE ולהתחיל לסחור בנכסים דיגיטליים במינוף. הבורסה תואמת את התקנות האמריקאיות.

סיכום

לסיום סקירת ה- BLADE שלנו, פלטפורמת המסחר מגובה על ידי כמה מהמשקיעים הידועים והאמינים ביותר בעולם כמו Coinbase, SVAngel ו- a_Capital. הפלטפורמה נועדה להתמקד במסחר תמידי ומציעה מספר זוגות קריפטו לסחר.

ה ממשק המסחר מוגבל למדי ואינו מציע מגוון רחב של כלים לביצוע ניתוח תרשים כלשהו. זהו חסרון גדול ושנית, נפח היומי של החליפין חסר. אם ניתן לטפל באלה, אנו יכולים לצפות לשמוע על החלפת BLADE בעתיד הקרוב.

בקר ב- BLADE

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- BLADE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map