סקירה דיגיטלית של מכרה: פרטים, תכונות ועמלות

מטבעות דיגיטליים הופכים פופולריים יותר ויותר מבוקשים כאמצעי חלופי לנכסים בנקאיים מסורתיים עם הופעתן של פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ומוצרי DeFi כדי להרוויח ריבית על הצפנה. אזרחי אוסטרליה יכולים להשתתף במגמה עולמית זו לרכישת ביטקוין באוסטרליה.

בורסת מטבעות קריפטוגרפיים אוסטרלית חדשה ובאה Mine Digital.

בקר ב- Mine Digital

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ביותר בסקירה זו של Digital Mine, אנו מציעים לך לבקר באתר האינטרנט שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

אתר הדיגיטל שלי

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו.

מה זה שלי דיגיטלי?

Mine Digital הוא אחברת החלפות ותיווך מטבעות מטבעות באוסטרליה המספק רמפה למשתמשים לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים עם מטבע פיאט. המשתמשים יכולים לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash מול AUD, USD ו- USDT.

הפלטפורמה הדיגיטלית היא חילופי קריפטו בלבד באוסטרליה המספקים ביטוח חינם נגד גניבה, הרס, אובדן או נזק. Mine Digital שואפת להיות אחת הבורסות המובילות באוסטרליה ובאזור ה- APAC הרחב יותר ומפתחת מגוון שווקים נגזרים עבור משקיעים קמעונאיים ומקצוענים כאחד..

מכרה דיגיטלית בהשוואה

בהשוואה לבורסות אחרות באוסטרליה המאפשרות למשתמשים לקנות ביטקוין, Mine Digital מציעה דמי מסחר תחרותיים מאוד לרכישה, סחר ומכירה של הנכסים הדיגיטליים הפופולאריים כגון ביטקוין, את’ריום ו- XRP.

מאפיינים & יתרונות

Mine Digital היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים באוסטרליה מציע דמי עסקה קבועים בעלות נמוכה לפתות סוחרים ומשקיעים מקומיים המעוניינים למקסם את החזר ההשקעה שלהם. תכונות ויתרונות בולטים אחרים של Mine Digital כוללים:

 • עמלות נמוכות ומרווחים צמודים באוסטרליה בין 0.1% ל 0.2% (מקסימום)
 • מציע ביטוח כדי להגן מפני גניבה, הרס, אובדן או נזק
 • אחד משולחן OTC הגדול באוסטרליה לפי נפח
 • מציע זוגות AUD, USD ו- Tether כנגד ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, XRP וביטקוין מזומן
 • גישה ל נזילות גלובלית לעיבוד הזמנות קנייה או מכירה גדולות עם החלקה מינימלית
 • פלטפורמת מסחר עם ביצועים גבוהים וקל לשימוש וניווט
 • אפליקציית מסחר בנייד זמין לרכישה, סחר ומכירה של קריפטו 24/7

האם שלי דיגיטלי בטוח?

Exchange Digital Mine נראה כפלטפורמה מאובטחת הכוללת פרוטוקולי אבטחת מידע ומידע על מנת להבטיח כי מידע הלקוחות בטוח. מאז הקמת החברה בשנת 2014, לא דווח על הפרות אבטחה או פריצות.

אמצעי האבטחה המופיעים באתר כדי להגן על כספי המשתמשים המאוחסנים בארנק Mine Digital כוללים אימות דו-גורמי, אחסון ארנק קר, אחסון קמרון פיזי מאובטח ועמידה בתקני KYC ו- AML / CTF.

האם Mine Digital Legit?

נראה כי הבורסה הדיגיטלית שלי היא בורסת קריפטוגרפים חוקית שהיא נציגה מורשית של חברת Everforex Financial Pty Ltd.. ההחלפה עומד בחוקי Know Your Client (KYC) ואנטי הלבנת הון (AML). משתמשים זה ליצור חשבון עם Mine Digital חייב למלא את דרישות האימות ולהגיש תיעוד להוכחת זהות לפני הפקדת מטבע פיאט.

יצירת חשבון עם Mine Digital

ל ליצור חשבון ב- Digital Mine, משתמשים חדשים יצטרכו להשלים תהליך רישום שנמשך מספר דקות. ההחלפה תבקש להזין שם משתמש וכתובת אימייל. לאחר אימות הדוא”ל הממוען, משתמשים יכולים להתחבר למרכזיה ולראות את לוח המחוונים כפי שמוצג להלן. כאן, משתמשים יכולים להציג את הקצאת נכסי הקריפטו שלהם, להציג היסטוריה אחרונה, להפקיד כספים ולנווט לבורסה.

הארנק הדיגיטלי שלי

הפקדת כספים

לפני שמשתמשים יכולים להפקיד כספים ב- Mine Digital Exchange, יש להשלים תהליך אימות זהות כדי להתחיל לסחור בהפקדות מטבע פיאט. תהליך זה הוא חובה והוא חל על רוב בורסות ה- fiat-to-cryptocurrency בעולם.

לאחר בדיקות הזהות, סוחרים יכולים להפקיד מטבע פיאט בפלטפורמה באמצעות העברה בנקאית. יש אפס עמלות להפקדת מטבע פיאט. לחלופין, משתמשים יכולים לממן את הארנק Mine Digital באמצעות מטבע קריפטוגרפי שאינו כרוך בדמי פיקדון.

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

ממשק משתמש

Mine Digital הוא מקום לסחור בנכסים דיגיטליים כגון Bitcoin ו- Ethereum. כדי להתחיל לסחור, על המשתמשים ליצור חשבון ולאשר את זהותם בהתאם לדרישות KYC. לאחר האימות, ניתן להפקיד כספים לחשבון במטבע פיאט או במטבע קריפטוגרפי.

משתמשים עם חשבון ממומן יכולים לקבוע הזמנות ולבצע עסקאות בבורסה כפי שמוצג להלן. ה ממשק המשתמש מלוטש, ערוך ומתאים למתחילים או סוחרים מקצועיים.

מסחר דיגיטלי שלי

צמדי המסחר מאורגנים בצד שמאל עם תיבת הזמנת הכניסה למטה. Mine Digital מציע שלושה סוגים של הזמנות כולל הגבלה, שוק ומילוי והרג (FAK). בהשוואה לפלטפורמות כמו הבורסות הפופולריות למסחר בשולי-מטבעות קריפטוגרפיים, קיימות הזמנות מותנות מוגבלות לניהול סיכון סחר כגון פקודות עצירה ו- One-Cancel-the-Other (OCO) החיוניות לדעתנו.

תרשים עומק השוק מימין מוצג עבור סוחרים מתקדמים שמבינים כיצד לקרוא את רשימת ההצעות וההצעות שיושבות בבורסה. הנפח שמוצג בספרי ההזמנות מעט דק, וזה צפוי להחלפת מטבעות קריפטו חדשה.

תרשימים & סחר במטבעות קריפטוגרפיים

חווית התרשימים והכלים הם שיקולים חשובים כשמדובר במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. כשמסתכלים מקרוב על ממשק התרשימים Mine Digital, קיימות אפשרויות להציג את נתוני השוק באמצעות תרשימי שטח או תבניות פמוטים. עם זאת, ציינו את זמן התרשים הפנימי מוגבל לדקות, שעות ותרשימים יומיים. זֶה אינו אידיאלי עבור סוחרי תנופה ומיקום אשר מסתמכים על תרשים לטווח ארוך יותר כדי לזהות מגמות ודפוסי מחירים.

לא כל חילופי המטבעות באוסטרליה זהים.

השווה בין מכשירי הדיגיטל שלי לבין אחרים

השווה עכשיו!

ממשק המשתמש אינו כולל אינדיקטורים כגון ממוצעים נעים, סטוכסטיות או נפח. סוחרים טכניים מנוסים יתקשו לנתח את פעולת המחיר ללא כלים אלה, הנחשבים לתכונה בסיסית בפלטפורמות מסחר אחרות. בסך הכל, פלטפורמת התרשימים והכלים ב- Mine Digital הם בסיסיים מאוד ומתאימים למתחילים בלבד. בהתחשב בכך שההחלפה עדיין חדשה למדי, אנו צופים פיתוחים נוספים ועדכונים שיתפרסמו כדי להביא תוכנות וכלים מתקדמים לרישום מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשיה..

עמלות מסחר

דמי מסחר הם שיקול חשוב כשמחפשים בורסה חדשה לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. לא פחות חשובים ממרחים ועלויות החלקה. Mine Digital שואפת למשוך חלק ממשקיעים אוסטרלים חדשים עם מאוד דמי מסחר נמוכים בין 0.1% ל 0.2% על פני הזמנות קנייה ומכירה. העמלה כוללת GST למשקיעים אוסטרלים.

עמלת המסחר מבוססת על מבנה יצרן ולוקח כדלקמן.

 • אם אתה הֲכָנָה מחיר (השתמש בצו מגבלה), עמלת המסחר היא 0.1%.
 • אם אתה לְקִיחָה מחיר (השתמש בצו שוק), עמלת המסחר היא 0.2%.

מטבעות קריפטוגרפיים זמינים

סוחרים בבורסה הדיגיטלית שלי יכולים לקנות ולמכור 5 מטבעות דיגיטליים שונים הכוללים ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH), אדווה (XRP), ליטקוין (LTC) & מזומן ביטקוין (BCH). ישנם בסך הכל 15 זוגות שכן ניתן לסחור בכל נכס מול הדולר האוסטרלי, הדולר האמריקאי והקשר (USDT).

מטבעות דיגיטליים שלי

בהשוואה לפלטפורמות מסחר קריפטוגרפיות פופולריות אחרות, מספר זוגות המסחר בבורסה הדיגיטלית של Mine מוגבל. סוחרים המעוניינים לשער על אלטקוינים אחרים או אסימונים אקזוטיים יצטרכו למצוא בורסה חלופית.

ביטוח דיגיטלי שלי

Mine Digital מציע פתרונות משמורת וביטוח למשקיעים וסוחרים המשתמשים בבורסת הקריפטו. זה עובד כמו פוליסת ביטוח כדי להגן על כספי המשתמשים מפני גניבה, הרס, אובדן או נזק. האתר אינו מציין שום מידע על הסכום המכוסה מלבד היותו משלים למשתמשים בו. על פי הדיווחים, Mine Digital היא בורסת הקריפטו היחידה באוסטרליה המציעה תכונה ייחודית זו ללקוחותיה.

ביטוח דיגיטלי שלי

שירות לקוחות & ביקורות

בהיותה בורסת מטבע דיגיטלית חדשה, יש מעט ביקורות מקוונות של Exchange Digital. לבורסה יש עמוד פייסבוק עם כמה ביקורות חיוביות. לאחר שהפלטפורמה תגדיל את בסיס המשתמשים שלה, אנו מצפים לראות ביקורות לקוחות כנות יותר על חוויית המשתמש בפלטפורמה ונעדכן מאמר זה.

שאלות נפוצות

האם יש שירות ללא מרשם (OTC)?

אנשים בעלי שווי גבוה יכולים לסחור בכמויות גדולות באמצעות שירות ה- OTC של Mine Digital. למידע נוסף, בקר באתר האינטרנט או פנה לכתובת הדוא”ל של Mine Digital לתמיכה כיצד לבצע עסקאות קריפטוגרפיות גדולות.

האם Mine Digital מציע חשבון הדגמה או Testnet?

האתר מצהיר שמשתמשים חדשים מסוגלים ליצור חשבון הדגמה כדי לתרגל מסחר במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות או להכיר את ממשק התרשימים ואת חווית המסחר הכללית. לא הצלחנו למצוא את האפשרות לסחור בקרנות וירטואליות, ולכן המשתמשים יצטרכו לברר את המכרה הדיגיטלית בנושא.

האם יש ל- Mine Digital תוכנית הפניות או שותפים?

הבורסה הדיגיטלית שלי אין תוכנית הפניות או שותפים לתגמל לקוחות קיימים על שהביאו משפחה או חברים לפלטפורמה. תוכניות נאמנות מאפשרות למשתמשים להרוויח הכנסות נוספות על ידי קידום הבורסה. בתמורה, תשלם הבורסה אחוז מדמי המסחר של המשתמשים המופנים כבונוס.

האם אתה יכול להרוויח עניין במכרה הדיגיטלית שלי?

הבורסה הדיגיטלית שלי אינו מציע חשבון חיסכון בריבית גבוהה או הלוואות בגיבוי קריפטו כדי לאפשר למשתמשים שלה להרוויח ריבית על נכסי מטבעות קריפטו. זהו שירותים פופולריים יותר ויותר המסופקים על ידי חילופי הצפנה המובילים בעולם.

האם הדיגיטל שלי נתמך בניו זילנד?

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים Mine Digital מאפשרים למשקיעים בניו זילנד לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין כנגד זוגות פיאט ואלטקוין. כרגע אין אפשרות לתושבים בניו יורק להפקיד את NZD ישירות לפלטפורמה.

חילופי דברים כמו Mine Digital

החלופות הבאות ל- Mine Digital הן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מכובדים, בטוחים ואמינים לרכישת ביטקוין באוסטרליה – ועוד אלטקוינים גדולים כמו Ethereum, XRP ו- Litecoin..

swyftx

Swyftx

Swyftx היא פלטפורמה חדישה המאפשרת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מהירה וקלה. תהליך ההרשמה הוא פשוט להפליא עם הרשמה ואימות מהיר שלוקח פחות משתי דקות.

בקר באתר עתודה עצמאית

עתודה עצמאית

Independent Reserve היא בורסה פופולרית בקרב סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם המציעה עמלות תחרותיות למסחר ותמיכה במטבעות פיאט מסורתיים כמו הדולר האוסטרלי, הדולר הניו זילנדי והדולר האמריקני..

בקר באתר מטבע מטבע

מטבע מטבע

חילופי CoinSpot הם מכובדים בקהילת הביטקוין המקומית ומתמקדים בסיוע למצטרפים חדשים לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה עם דולר אוסטרלי..

בקר באתר

סיכום

לסיום הסקירה שלנו על Mine Digital, הבורסה מאפשרת למשתמשים באוסטרליה לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי באמצעות העברה בנקאית. בהיותה בורסה חדשה, Mine Digital Exchange מציעה מאפיינים ייחודיים בשוק כגון משמורת, ביטוח ודמי מסחר נמוכים כדי לפתות לקוחות קיימים מבורסות אוסטרליות אחרות..

בקר ב- Mine Digital

אנו שמחים מאוד לראות מה יביא הצוות העומד מאחורי Mine Digital בשנים הקרובות והאם הוא יכול להפוך לאחת מחילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה..

לסיכום, עליך להשתמש ב- Exchange Digital Mine אם:

 • אתה אוהב בורסת קריפטוגרפים אוסטרלית המציעה משמורת וביטוח
 • אתה אוהב בורסה עם עמלות מסחר שבין 0.1% ל 0.2% כולל GST
 • אתה רוצה בורסה המספקת זוגות AUD, USD ו- Tether
 • אתה מחפש חילופי מטבעות מוסדרים באוסטרליה
 • אתה רוצה החלפה בטוחה ומאובטחת להפקדת AUD באמצעות העברה בנקאית

עם דמי המסחר הנמוכים במיוחד, ההרשמה המהירה והביטוח המשלים, אנו מצפים לדברים נהדרים מ- Mine Digital בעתיד הקרוב. בטווח הקצר, נרצה לראות כמה שיפורים קלים בממשק התרשימים ובכלי ניהול הסיכונים.

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר ב- Mine Digital

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map