סקירת בינאנס: האם זה בטוח? יש לנו את התשובות

Binance היא בורסת הקריפטו המובילה בעולם לנפח מסחר ונזילות. הפלטפורמה ידידותית למתחילים, קלה לשימוש ומציעה מגוון עצום של זוגות קריפטו, מוצרים חדשניים, תכונות, עמלות תחרותיות ותמיכת לקוחות תגובה..

בקר בינאנס

בסקירה זו של Binance, אנו נעריך את תכונות המפתח של הפלטפורמה, את שירותיה ואת חוויותיה כך שתקבל החלטה מושכלת לפני שתחליט ליצור חשבון.

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק, אנו ממליצים בחום לבקר באתר שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

Contents

תכונות עיקריות:

 • מדורג במקום ה -1 בעולם לנפח מסחר
 • 150+ זוגות מסחר כנגד פיאט, אלטקוינים ומטבעות
 • 0.1% עמלת מסחר שטוחה עם הנחה של 25% באמצעות BNB
 • חשבונות הלוואה וחיסכון בכדי להרוויח ריבית על הצפנה
 • מסחר בספוט, בחוזים עתידיים ובשוליים זמין
 • ממשק מתחיל ומתקדם עם תרשימי Tradingview
 • עד 40% עמלות שותפים

באופן כללי

4.8 / 5 בקר ב Binance

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי חומרה של מטבעות קריפטו.

מה זה בינאנס?

בינאנס הוא א בורסת מטבעות קריפטוגרפיים בהונג קונג שנוסדה ביולי 2017 לאחר ICO מצליח שגייס 15 מיליון. הבעלים של Binance, צ’אנגפנג ג’או, המכונה לעתים קרובות ‘CZ’, התחיל את ההחלפה יש מאין והפך למיליארדר מתוצרת עצמית בתוך שנה אחת. מטה בינאנס ותשתית שרתים עברו מסין למלטה בסוף 2017.

בינאנס


חילופי בינאנס משכו מיליוני משתמשים במספר מדינות ברחבי העולם ולרוב מוחאים כפיים בביקורות החליפין וברשתות החברתיות כמחזור המסחר הטוב ביותר בקריפטוגרפים. למעשה, בינאנס כן דירגה את הבורסה מספר 1 בהתבסס על תנועה, נזילות, מחזורי מסחר, וביטחון בלגיטימיות של מחזורי המסחר המדווחים לשווקי ספוט ונגזרים על פי Coinmarketcap.

נפח בינאנס

משתמשי Binance יכולים לקנות, לסחור, למכור ולהחליף באופן מיידי נכסים דיגיטליים בפלטפורמה ידידותית למתחילים ונוחה לשימוש. לבינאנס יש אחד המבחר הגדול ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות מסחר שניתן להחליף, לאחסן כספים אלקטרוניים בארנק מאובטח ולהרוויח ריבית על קריפטו בחשבון חיסכון בינאנס..

לקבל 10% הנחה מדמי המסחר באמצעות קישור ההפניה שלנו של Binance

קבל 10% הנחה

Binance בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- Binance. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות חלופיות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים כמו Binance המציעות תכונות ברמה עולמית.

מאפיינים & שירותים

Binance היא ספקית נכסים דיגיטלית מובילה שהרחיבה את תכונותיה ושירותיה כדי לספק היצע מלא של מוצרים אליהם ניתן לגשת דרך אתר Binance של האפליקציה הסלולרית. תכונות הליבה המוצעות על ידי Binance מתוארות להלן.

מתאים לכולם

אחת התכונות הטובות ביותר בשימוש בינאנס היא ממשק המשתמש תוכנן עבור אנשים עם רמות שונות של מיומנות וניסיון. ישנם מספר מצבי מסחר למתחילים, משתמשים מתקדמים וסוחרי שוליים. מי שלא מכיר תרשימים עשוי להשתמש ב’ממשק הקלאסי ‘שהוא קל לשימוש או’ Binance Convert ‘כדי לקנות / למכור קריפטו באופן מיידי בבורסה.

המרת בינאנס

מגוון אמצעי תשלום

Binance היא פלטפורמת מסחר פופולרית בזכות זמינותה ברחבי העולם, תמיכה במספר מטבעות פיאט ומגוון רחב של דרכים להעברת כספים לחשבון. פלטפורמת המסחר מספקת אמצעי תשלום שונים לאנשים ברחבי העולם למימון חשבון מסחר בשיטות כגון העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי / חיוב, SEPA, העברה בנקאית והפקדות במזומן.

מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים

Binance תומך מעל 150 מטבעות דיגיטליים בבורסה שניתן לקנות, לסחור ולמכור. יש מגוון רחב של צמדי מסחר כגון כנגד אלטקוין, מטבע פיאט או מטבעות מטבעות כגון Binance USD (BUSD), Coinbase USD Coin (USDC), PAXOS (PAX), Tether (USDT) ו- USD אמיתי.

פלטפורמת מסחר מתקדמת

Binance מספק א פלטפורמת מסחר חדשנית לסחור במטבעות דיגיטליים עם מגוון מלא של כלי מסחר, אינדיקטורים ואפשרויות תרשים. מופעל על ידי TradingView, הסוחרים מצוידים היטב לנתח באופן מקיף את פעולת המחיר כדי למצוא הזדמנויות מסחר.

מסחר בינאנס

חשבון חיסכון בינאנס

בדומה ל- BlockFi, Nexo ו- crypto.com, Binance הצטרפה לשטח ההלוואות והלוואות ומציעה ללקוחותיה חשבון חיסכון כדי להרוויח ריבית על הצפנה. הריבית היא עד 7% APY על מטבעות נבחרים המאוחסנים בארנק Binance כגון USDT, BTC ו- BUSD. חשבון החיסכון מספק דרך קלה להרוויח קריפטו בחינם לרכישה והחזקת כספים באמצעות Binance Earn.

חיסכון קבוע בינאנס

האם Binance בטוח?

Binance היא אחת הבורסות המאובטחות בעולם הכוללת מספר רב של שכבות אמצעי אבטחה ופרוטוקולי ניהול ‘דמויי בנק’ כדי להבטיח את 100% הבטיחות של המידע והכספים של אנשי הלקוחות שלה. דוגמאות לטכנולוגיות מאובטחות המשמשות לספק סביבת מסחר בטוחה ומאובטחת למשתמשים המחליטים להשאיר את מטבעותיהם בבורסה כוללים אחסון בארנק קר ואימות דו-גורמי.

עם זאת, הדרך הבטוחה ביותר לאחסן קריפטוגרפיה היא העברת כספים מבינאנס לארנק חומרה מכובד כמו Ledger Nano X..

האם Binance נפרץ?

שאלה העומדת על הרבה קוראים היא עד כמה בטיחותה של Binance והאם החלפת Binance נפרצה בעבר? בשנת 2017, Binance היה נושא של גניבת מטבעות קריפטו משמעותית והפרת אבטחה. האקרים התפשרו על מערכות האבטחה באמצעות הודעות דיוג, וירוסים והתקפות אחרות. נגנבו 7,000 ביטקוין (כ -40 מיליון דולר אז) וקודי אימות דו-גורמיים של משתמשים מסוימים ואסימוני API. Binance החזיר לכל המשתמשים שהפסידו כסף כדי לכסות את הפרת האבטחה באמצעות קרן ביטוח החירום שלה.

מדינות נתמכות

Binance היא בורסת קריפטוגרפים ריכוזית עולמית הכוללת כמה חברות ברחבי העולם המשתמשות בשם המותג ‘Binance’ ובטכנולוגיה. השותפים בינאנס מוקמים בכמה תחומי שיפוט לשירות מעל 180 מדינות ברחבי העולם דרך אתר Binance הראשי או שותף רשמי למטה.

כל מרכזיה תחת שם Binance מופעלת באופן עצמאי תואם באופן מלא את התקנות והחוקים המקומיים של המדינות. השותפים בינאנס מאפשרים החלפה בין פיאט לקריפטו לאנשים ברחבי העולם לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים, שירותי מסחר וגישה למימון.

הַרשָׁמָה & התחברות

כדי ליצור חשבון ב- Binance.com, התהליך הוא פשוט קדימה ונמשך מספר דקות בלבד. המשתמשים יידרשו לספק כתובת דוא”ל וסיסמה. כדי לגשת למגבלות משיכה גבוהות יותר, על הסוחרים לאמת את זהותם. אין חיובים ליצירת או תחזוקה של חשבון Binance או ארנק.

רמות אימות

Binance משתמש במערכת אימות מבוססת רמה שקובעת את גבולות המשיכה המרביים. משתמשים חדשים אינם נדרשים למסור את תעודת הזהות שלהם כדי להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, יוגבל לרמת האימות הבסיסית. משתמשים שלא מסיימים את תהליך האימות המלא יוגבלו ל משיכה מקסימאלית של 2BTC בתקופה של 24 שעות.

מהירות האימות של Binance משתנה תלוי עד כמה צוות תמיכת הלקוחות עסוק. במקרים מסוימים, אימות בסיסי ניתן לאשר תוך מספר דקות ופחות מארבע שעות לרמת האימות המלאה של Binance. עם זאת, המשתמשים עדיין יכולים לסחור ולמשוך עד 2 ביטקוין באמצעות האימות הבסיסי שאמור להספיק ברוב המקרים.

אנשים שיוצרים חשבון עם Binance לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי או חיוב חייבים להשלים תחילה את תהליך אימות הזהות של Binance, או שמכונה אחרת "KYC" (הכר את הלקוח שלך). תהליך זיהוי זה הוא לעמוד בתקנות המקומיות במדינה הרלוונטית והוא משימה חד פעמית עבור כל חשבון Binance רשום.

הפקד קריפטו לביננס

ישנן מספר שיטות למימון חשבון Binance כדי להתחיל לסחור באמצעות מטבע דיגיטלי או רכישת קריפטו בכסף פיאט. למתחילים, ה- הדרך הקלה ביותר להפקיד כספים לבינאנס היא על ידי העברת ביטקוין או את’ריום באמצעות הכתובת הייחודית או קוד ה- QR כפי שמוצג להלן. בהתאם לקריפטו, זה יכול לקחת כמה שניות, דקות או אפילו שעות עד שבלוקצ’יין יאשר את העסקה עד שהכספים יגיעו לארנק בינאנס..

פיקדון פיננסיים

כדי לספק מענה לאנשים ברחבי העולם, Binance ושותפה מציעים מגוון דרכי תשלום למימון חשבון במטבע פיאט. הפלטפורמה תומך ביותר מ -10 מטבעות פיאט כגון USD, GBP, EUR, AUD, RUB, TRY, NGN, UAH, KZT ו- INR. Binance ושותפיה הכלולים ברחבי העולם מציעים שיטות הפקדה שונות לכל אזור. אפשרויות התשלום הנפוצות ביותר כוללות:

 • העברות בנקאיות
 • העברות עמית לעמית (P2P)
 • כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב
 • BPAY
 • SEPA
 • תשלומים מהירים יותר

binance לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי

החלף קריפטו עם המרת בינאנס

Binance היא בורסה מובילה למטבעות דיגיטליים בפלטפורמת מסחר בטוחה ויציבה. ממשק המשתמש תוכנן כדי לספק רמות שונות של ניסיון ומיומנויות. ה הדרך הקלה ביותר להחליף קריפטו למטבע דיגיטלי אחר משתמש ב- ‘Binance Convert’. זה נמנע משימוש בתרשים מחירים ובחלון הזנת הזמנות אשר יכול להרתיע את המתחילים.

משתמשים יכולים לבחור את הנכס הדיגיטלי לרכישה ולמכירה באמצעות חלון פשוט להמרה בבת אחת (כפי שמוצג לעיל). Binance Convert תומך ברוב המטבעות הרשומים ובדרך מהירה להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. Binance יציג תצוגה מקדימה של שיעור ההמרה וכמות הצפנה שתתקבל לפני השלמת העסקה.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

התרשימים הם שיקול חשוב כשמחפשים בורסת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. זה המקום בו הסוחרים יבזבזו את רוב זמנם בהתבוננות בתרשימים וניהול עמדות פתוחות. Binance מציע ממשק משתמש ‘פשוט’ ו’מתקדם ‘ מיועד לסוחרי קריפטוגרפיה בינוניים ומקצועיים. Binance השתלבה עם חבילת התוכנה הקריפטוגרפית המובחרת TradingView כדי לספק את התרשימים, האינדיקטורים וכלי השרטוט.

טבלאות בינאנס

חלון המסחר הוא קל לשימוש וניקוי אשר כולל את הכלים הסטנדרטיים כגון טבלת מחירים, תיבת הזמנות, רשימת זוגות מסחר, היסטוריית סחר, פעילות שוק לאחרונה ותפקידים פעילים / ממתינים. סוחרי Binance יכולים לנווט במהירות בין צמדי מסחר כדי למצוא הזדמנויות סחר ממקום אחד. תכונה נהדרת עם Binance היא היכולת להזין במהירות את גודל המסחר באמצעות אחוזי המילוי האוטומטי (למשל 25%, 50% או 75%) מהון המסחר הזמין..

צו בינאנס

חלון ההזמנות מספק מגוון הזמנות כגון מגבלה, שוק, עצירת מגבלה ו- One-Cancel-Other (OCO). OCO אינו מוצע בבורסות רבות – אך הוא תכונה חשובה מכיוון שהוא מאפשר לבצע הזמנת רווח והפסד הפסד באמצעות הזמנה אחת במקום שתיים. אם תגיע לרמת הרווח לקחת, צו הפסד הפסד יוסר באופן אוטומטי ולהיפך.

בנוסף, ניתן לאכלס את מחיר ההזמנה על ידי לחיצה על המחירים מתחת לחלון העסקאות האחרון. זה יהיה פופולרי באופן אוטומטי את מחיר הכניסה שממזער את הסיכון להזנת המחיר השגוי (למשל חסר נקודה עשרונית).

מסחר בשולי בינאנס

משתמשים ב- Binance יכולים להפעיל מסחר בשוליים כדי לסחור במטבעות דיגיטליים באמצעות מינוף. זה אומר שעסקאות יכולות השתמש בכספים שאולים כדי לסחור במצב גדול מההון שלהם. יהיה צורך להעביר כספים לארנק שוליים של Binance כדי להשתמש בהם כבטוחה כדי להתחיל לסחור במינוף.

מרווח טווח

הסכום שניתן ללוות נקבע על ידי כמות המטבעות בארנק השוליים, בשיעור קבוע של 5: 1 (פי 5). קיים אינדיקטור המציג את רמת סיכון המרווח המחושבת על הכספים המושאלים (סך החוב) ביחס לכספים המוחזקים בחשבון מרווח (סך ההון). יתרון בשימוש ב- Binance margin הוא היכולת מכירה קצרה.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

Binance תומך מעל 150+ מטבעות קריפטו שניתן לרכוש, לסחור ולמכור באמצעות הבורסה כמו ביטקוין, את’ריום, XRP, Chainlink, Litecoin, Cardano ועוד. משתמשים יכולים לסחור בכל אחד מהנכסים הללו באמצעות מטבעות דיגיטליים שונים כבטוחה. Binance מציעה את צמדי המסחר הבאים כנגד altcoins:

 • מטבע בינאנס (BNB)
 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • טרון (TRX)
 • אדווה (XRP)
 • מטבעות פיאט (למשל, USD, EUR, GBP)
 • מטבעות מטבעות (למשל USDT, BUSD, TUSD)

Binance תומך גם באסימונים רבים המהווים חלק מהצעת מטבע ראשונית (ICO) או הצעה ראשונית להחלפה (IEO). אירועים אלה מאפשרים לסוחרי Binance לשער על נכס קריפטו חדש שנרשם. לצפייה ברשימה מלאה של שווקי הצפנה הזמינים לסחר, בקר באתר Binance.

מטבעות בינאנס

תשלום עבור קריפטו באמצעות כרטיס אשראי / חיוב

משתמשי Binance.com בלמעלה מ -180 מדינות יכולים להפקיד מטבע fiat ו- לרכוש מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. התכונה החדשה מסופקת באמצעות שותפות עם Simplex, המובילה ברמפות פיאט לרכישות קריפטו. המטבעות הנתמכים שניתן להשיג ישירות באמצעות VISA או Mastercard ולהפקידם בחשבון Binance כוללים BTC, ETH, BNB, XRP, BUSD & USDT.

היתרונות של שימוש בכרטיס אשראי לרכישת קריפטו ב- Binance הם:

 • אמצעי תשלום בטוח ונוח (VISA או מאסטרקארד מתקבלים)
 • זמן עיבוד מהיר בין 10-30 דקות להגעת הקריפטו
 • עמלות נמוכות של 3.5% לעסקה או $ 10 דולר, הגבוה מביניהם

משיכת כסף מביננס

Binance היא פלטפורמת מסחר קריפטו לקריפטו המציעה מסחר בין מטבעות דיגיטליים. הרווחים נשלפים מהבורסה במטבע קריפטוגרפי שניתן להעביר לארנק חומרה. כדי למשוך קריפטו, משתמשים יכולים לבחור את המטבע מהארנק שלהם וללחוץ על כפתור ‘משיכה’.

לאחר הזנת פרטי הכתובת ואישור העסקה, הכספים הדיגיטליים יישלחו. ה מהירות משיכת הקריפטו תלויה במטבע ובשימוש ברשת בזמן הבקשה.

משוך כסף מביננס לחשבון הבנק

Binance מאפשר למשתמשים שלה לעשות זאת למשוך פיאט מארנק Binance לחשבון בנק מקומי או כרטיס בנק. ישנם 14 מטבעות שניתן לשלוח מחילופי בינאנס לבנק הכוללים AUD, BRL, EUR, GBP ו- USD. המשמעות היא שהכסף לא צריך להשאיר את בינאנס לבורסת פיאט לקריפטו כמו Coinbase כדי לשלוח כסף לבנק..

כדי למשוך מזומנים מבינאנס לחשבון בנק, בחר את מטבע הפיאט מהארנק למשיכה ולחץ על כפתור ‘משיכה’. המשתמש יצטרך לבצע אימות מזהה כדי להוסיף ולאמת חשבון בנק על מנת להשלים את התהליך. משיכות פיאט לחשבון בנק עשויות להימשך בין 1-3 ימי עסקים.

העבר כסף מ- Binance ל- Coinbase

Binance מאפשר להעביר נכסי מטבעות חליפין בבורסה לכתובת ארנק אחרת, שיכולה להיות ארנק חומרה או בורסה אחרת כגון Coinbase. ניתן לפדות את הכספים במטבע פיאט או להחזיק בארנק. בינאנס כרגע אינו מאפשר למשוך מטבע פיאט מביננס למטבע בסיס או כל חילוף אחר. משתמשים יצטרכו להעביר כסף לחשבון בנק אשר לאחר מכן ניתן להפקידו ב- Coinbase.

עמלות בינאנס & גבולות

Binance משתמש במבנה עמלת מסחר ברמה המבוססת על נפח המסחר. עמלת המסחר הנוכחית בחשבונות חדשים היא שטוח 0.1% לכל עסקה (למשל לקנות / למכור). עם זאת, משתמשים יכולים לקבל הפחתה נוספת באגרות על ידי ביצוע הפעילויות הבאות בבורסה:

 • הגדל את נפח המסחר למשך 30 יום (עד 20% הנחת עמלה)
 • אחסן מטבעות Binance (BNB) בפלטפורמה (הנחה בתשלום של 25%)
 • קבל בעיטות דרך תוכנית ההפניות של Binance (הנחה בתשלום בשיעור 20%)

דמי כפל

דמי הפקדה

בינאנס עושה לא גובים עמלה להפקדת מטבע החוץ נכסים לבורסה. משתמשים יכולים להעביר מטבעות מפלטפורמות מסחר אחרות או מארנק חומרה אישי לבינאנס ללא תשלום. בהשוואה לבורסות כגון Coinbase שגובות עמלת הפקדה המשתנה בהתאם לשיטת התשלום והמדינה, משתמשי Binance יכולים לחסוך בעמלות..

דמי נסיגה

באופן דומה, יש ללא דמי משיכה מבינאנס להעברת נכסים דיגיטליים מארנק Binance לאתר או ארנק חיצוניים. העלות היחידה היא עמלת הבלוקצ’יין, אשר נקבעת על פי עומס הרשת בזמן העסקה, ולא בינאנס. לדוגמא, משתמש שרוצה למשוך ביטקוין מבינאנס באמצעות רשת BTC יישא בתשלום 0.0005 BTC. לרשימה מלאה של כל עמלת משיכת מטבעות, בקר בעמוד העמלה של Binance.

כרטיס VISA של Binance

Binance הציגה כרטיס חיוב מטבע קריפטוגרפי המאפשר למשתמשיה לעשות זאת להמיר ולהוציא מטבעות דיגיטליים כמו כרטיס חיוב מסורתי. ניתן להשתמש בכרטיס VISA של Binance ביותר מ- 60 מיליון סוחרים ברחבי העולם. היתרונות בשימוש בכרטיס חיוב של Binance כוללים:

 • ניתן להשתמש בכרטיס ללא דמי ניהול או עיבוד של Binance
 • להרוויח עד 8% crypto cashback ברכישות באמצעות כרטיס VISA
 • קל להעביר ולמלא כספים באמצעות ארנק Binance
 • הכספים בכרטיס מוגנים ברמת אבטחה גבוהה

כרטיס אשרת כניסה

כמות תגמולי הקאשבק שניתן להרוויח בכרטיס החיוב VISA של Binance תלויה בכמות מטבעות ה- BNB שהונחו בארנק Binance. מתחילים שמזמינים את הכרטיס יכולים להרוויח 1% תגמולי קאשבק בחינם בלי לשים מטבעות בינאנס.

עם זאת, כדי להרוויח בונוס כספי מקסימלי ברכישות של 8%, המשתמשים יצטרכו להפקיד לפחות 6,000 אסימונים של BNB, שווה ערך ל -270,000 דולר ארה”ב במחירים שוטפים. מדובר בהשקעה ניכרת להשגת cashback של 8%.

הלוואות בינאנס & הלוואות

בינאנס נכנסה לשטח ההלוואות וההלוואות הפיננסיות עם מוצר הלוואות הקריפטו שלה. סוחרים בפלטפורמת המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים להשתמש בנכסי המטבע הדיגיטלי שלהם כבטוחה כדי להשיג הלוואה במזומן מיידי או להלוואות כדי להרוויח ריבית. כל משתמש בפלטפורמת Binance זכאי לקבל הלוואה בגיבוי קריפטו.

Binance תומך בלמעלה מ- 35 מטבעות דיגיטליים שניתן ללוות באמצעות נכסים כמו BTC, BUSD, BNB, ETH ו- USDT כבטוחה. ניתן להחזיר כל הלוואה לאורך 7, 14, 30 או 90 יום. אין קנסות או עמלות אם פירעון מוקדם נעשה במהלך תקופת ההלוואה. ה הריבית מחושבת מדי יום ונקבע ממועד התחלת ההלוואה.

מחשבון הלוואות בינאנס

בדוגמה לעיל, כדי לקבל הלוואה במזומן בסך 1,000 דולר USD, יהיה צורך להפקיד סכום ביטחוני של 1.45 ETH. ריבית של 22.78% מחושבת על פני תקופת 90 יום המקבילה לסכום החזר של 1,056 דולר USDT. ריבית Binance דומה לבנקים מסורתיים ולפלטפורמות הלוואות והלוואות פופולריות. ניתן למשוך או להעביר את הקריפטו המושאל למסחר בנקודות / מרווח, אולם זה לא מומלץ למתחילים.

Binance Earn

Binance מציעה ללקוחותיה מוצרים שונים בפלטפורמת ההשקעה שלה הנקראת ‘Binance Earn’ המאפשרת ללקוחות להרוויח קריפטו בחינם על ידי השאלת קריפטו לקבלת ריבית על הכספים המושאלים. השירותים מסווגים באופן כללי תחת המוצרים ‘תנאים גמישים’, ‘תנאים קבועים’ ו’מוצרים בסיכון גבוה ‘המספקים ריביות שונות בכל מוצר..

מונחים גמישים בינאנסיים

חשבון החיסכון הגמיש מספק למשתמשים אפשרות להרוויח תגמולים מסודרים בקריפטו שלהם. שיעורי הריבית נמוכים בהשוואה להפקדה לתקופה קצובה, מגיעה עם גמישות למימוש הכספים ולמשיכתם בכל עת לפלטפורמת המסחר או לארנק החומרה. לדוגמה, חשבון החיסכון בינאנס מציע כ- 6% APY ב- Tether (USDT), מה שיכול להיות אפשרות מצוינת להתגונן מפני תנודתיות בשוק..

היערכות בינאנס

Binance מציע תנאי הימור קבועים עבור תקופות של 3, 6 או 9 חודשים כדי להרוויח תגמולים של עד 30% APY. הבורסה תומכת ב -37 מטבעות קריפטוגרפיים שניתן להעלות על הפלטפורמה באמצעות מונח קבוע הֶסדֵר. התשואה וסכום ההימור המינימלי משתנים עבור כל נכס. המטבעות הנתמכים כוללים CELR, ATOM, KSM, FYI, SUSHI, WAVES, XTZ, ATOM ואחרים. הסכום המינימלי הנדרש משתנה בכל מטבע.

היערכות גמישה בינאנסית

ההימור הקבוע יתאים למחזיקי הצפנה שנוח לנעול את מטבעותיהם לפרק הזמן שנקבע כדי לצבור את יתרונות ההימור. לאחר שהמטבעות מושקעים, יתרת הארנק תנוכה וה- מטבעות יתערבו אוטומטית בבריכה כדי לזכות בפרסים.

בינאנס אוסטרליה

בורסת Binance התרחבה כדי לאפשר למשקיעים באוסטרליה לקנות ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים באמצעות דולר אוסטרלי (AUD). שירות ה- fiat-to-crypto תומך בהעברות בנקאיות למימון הארנק שלהם באמצעות PayID / Osko דרך אפליקציית שולחן העבודה או הסלולר בבנקים אוסטרלים נתמכים ביותר מ- 100..

לבינאנס אוסטרליה יש פיקדונות AUD ללא עמלה ללקוחותיה שיכולים להשתמש בשירותים המלאים הניתנים על ידי Binance.com. מכוניות אוטומטיות יכולות גם למשוך AUD מ- Binance לחשבונות הבנק שלהם. משתמשים שקונים ומוכרים בפלטפורמת Binance מחויבים זהה עמלת מסחר של 0.1%, שהיא אחת מחילופי הקריפטו בתשלום הנמוך ביותר באוסטרליה.

פיקדונות אגרות חוב

בינאנס סינגפור

בינאנס סינגפור מאפשר לאנשים המתגוררים בסינגפור להשקיע במטבעות דיגיטליים באמצעות דולרים סינגפוריים (SGD) כפיקדון. חילופי הפיאט לקריפטו בסינגפור תומכים בשבעה מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים BTC, ETH, BNB, LTC, BCH, XRP, NEO ו- LINK.

יש עמלה של 0.6% לרכישה ומכירה של קריפטו בסינגפור, שהוא גבוה יותר מאתר Binance הראשי. למרבה הצער, לא ניתן לקשר חשבון בין Binance.SG לבין Binance.com להעברת כספים. המשתמשים יצטרכו ליצור חשבון עם שני הספקים ולבצע אימות מזהה מלא.

Binance בריטניה (לשעבר ‘Binance Jersey’)

Binance השיקה בתחילת 2019 בורסת שותפים בין פיאט לקריפטו בשם Binance Jersey לאוהבי קריפטו בבריטניה. הפלטפורמה נועדה לאפשר לתושבים במטבע הפיקדון בבריטניה כגון GBP ולהמיר למטבעות דיגיטליים.

למרות זאת, מאז נסגרה בינאנס ג’רזי מאז אוקטובר 2020 זה כולל פלטפורמת הפיקדון ושירותי המסחר שלה. הסיבה העיקרית לסגירת בינאנס ג’רזי היא שהבורסה המרכזית בינאנס יכולה להציע פיקדונות ליש”ט באמצעות העברה בנקאית דרך רשת התשלומים המהירה יותר ו- SEPA תמורת אירו..

כסף מתפתח.

הגיע הזמן להסתגל. #TakingOverLondon &# 127468;&# 127463; pic.twitter.com/Vjs3LQpY5x

– Binance.UK &# 127468;&# 127463; (@BinanceUK) 28 באוגוסט 2020

בינאנס מתכננת לפתוח בורסת קריפטו חדשה בלונדון שתעמוד בתקנות המקומיות שנקבעו על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA). ה Binance.UK דומיין ו ישות מוסדרת FCA נרכשה על ידי Binance והוא מיועד להשקה בשנת 2021, עם פרסום בינאנס בתחנות אוטובוס ברחבי לונדון. הבורסה תכלול 65 זוגות קריפטו, תכיל את ממשק המסחר המתקדם, תאפשר קנייה של קריפטו באמצעות לירות שטרלינג (GBP) ויורו (EUR) באמצעות תשלומים מהירים יותר, SEPA וכרטיסי חיוב.

תוכנית הפניות בינאנס

Binance מציעה את אחת מתוכניות ההפניה המשתלמות ביותר עם עד 40% מדמי המסחר של העמיתים המופנים. ניתן לשתף את הקישור עם חברים ובני משפחה או לקדם אותו באופן מקוון באמצעות בלוג או אתר חדשות. מאפיין ייחודי עם Binance הוא היכולת לשנות את אחוז עמלת המסחר באמצעות הפניות חדשות על ידי הצעת הנחת עמלת מסחר.

לדוגמא, משתמש בינאנס קיים יכול לחלוק את קישור השותפים הייחודי שלו עם חבר ולבחור לתת הנחה של 30% על דמי המסחר שלו ולהרוויח את 10% הנותרים מהעמלה..

שלוחה בינאנס

שירות לקוחות & ביקורות

כדי להיות אחת מחילופי המטבעות המובילים בעולם, על הפלטפורמה לספק שפע של אפשרויות קשר, קהילות, בלוגים וערוצי תמיכה בכדי לשרת את בסיס הלקוחות העצום. זה לא יוצא מן הכלל עם Binance המספק מספר ערוצים ליצירת קשר עם צוות התמיכה.

תמיכה בינאנס

אם אינך מוצא פיתרון לבעיה שלך ב- סעיף שאלות נפוצות אוֹ מרכז תמיכה, לבינאנס מערכת כרטיסים המאפשרת להגיש בקשה. ישנן מספר קטגוריות לסינון השאלה כדי להקל עליה. ניסינו את מערכת הכרטיסים בעצמנו וקיבלנו תגובה כעבור 6 שעות. זה די ממוצע וניתן לשפר אותו.

שאלות נפוצות בנושא binance

בהתחשב בבסיס הלקוחות העצום, יהיו גם משתמשים עם תסכול ובעיה, כך שזה לא מפתיע לראות ביקורות מעורבות על אמון פיילוט. עם זאת, אנו בספק אם בינאנס תהיה במצב שהוא נמצא כעת אם תמיכת הלקוחות הייתה נוראית.

שאלות נפוצות

האם בינאנס אמין?

מאז השקתו של Binance, המטבע הקריפטוגרפי הוכיח את עצמו כ- חילופי דברים לגיטימיים, בטוחים ואמינים המאפשר למשתמשים מכל רחבי העולם לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. זה מוסדר במספר תחומי שיפוט ועומד בדרישות KYC ותקנות AML / CTF מקומיות בכל מדינה.

כדי להבטיח את תקני האבטחה הגבוהים ביותר, Binance יישמה בקרות אבטחה מובילות כגון אימות דו-פקטורי (2FA) ומתקני אחסון לא מקוונים כדי להגן על כספי המשתמשים המאוחסנים בארנק Binance..

האם Binance טוב יותר מ- Coinbase?

Coinbase היא בורסת קריפטו מכובדת שהוקמה לפני בינאנס. הצעת השירות העיקרית היא לאפשר למשתמשים ברחבי העולם להמיר את מטבע הפיאט המקומי שלהם לנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום. ואילו Binance מותאם לסוחרים פעילים שמשערים על שוק הקריפטו ועוסקים בקנייה ומכירה כדי להרוויח. שתי הפלטפורמות מובילות חילופי קריפטו בזכויות שלהן.

האם אוכל להשתמש בינאנס באוסטרליה?

בינאנס הוא זמין לתושבים החיים באוסטרליה שרוצים לקנות, לסחור, לאחסן ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות דולר אוסטרלי (AUD). Binance אוסטרליה הינה ישות רשומה ועומדת בחוקים והתקנות האוסטרליות של AML / CTF. בורסת ה- fiat to crypto מציעה העברה בנקאית מקומית בתשלום אפס באמצעות PayID / Osko לרכישת ביטקוין באמצעות AUD. להפקדת AUD לביננס, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

האם סוחרים אמריקאים יכולים להשתמש ב Binance?

Binance הגבילה את הלקוחות בארה”ב מלהיסחר בבורסה הראשית עקב מדיניות רגולטורית. משתמשים מארה”ב רשאים לקנות באמצעותם קריפטו Binance ארה”ב אולם לא יכול לבצע מסחר פעיל. לחץ כאן לקריאה אילו בורסות קריפטוגרפיות זמינות בארה”ב.

האם בינאנס אינו חוקי?

יש כמה דיווחים שאלה זו אם Binance פועלת באופן לא חוקי במדינות מסוימות ומשמשת להלבנת הון פלילי. נראה כי כותרות אלו הן ספקולציות בלבד וטוענות כי בינאנס הוא חבר בקרטל הפשע. שמועה זו עוקבת אחר כתבי אישום פומביים שהושקו נגד BitMEX ומייסדיו להקלת הלבנת הון ללא תהליכי KYC תקינים.

האם בינאנס נסגר?

החקירה נגד BitMEX בגין הלבנת הון פוטנציאלית הביאה לכך שבינאנס סגרה את שירותיה בארצות הברית ועזבה את השוק. Binance ביקשה ממשתמשי ארה”ב לעשות זאת משיכת כספים תוך 14 יום וכל משתמש שמזהה את עצמו כ- תושב ארה”ב ייחסם משימוש ב- Binance.com. מאז השיקה Binance פלטפורמה חדשה בשם Binance.US שהיא גרסה קטנה יותר של בורסת Binance העולמית עם תכונות ושירותים מוגבלים..

האם Binance תומך בהימצאות?

Binance מציע מבחר רחב של מטבעות שניתן להעלות על הפלטפורמה כדי לזכות בתגמולים פסיביים. משתמשים בפלטפורמה יכולים להפקיד מטבעות כמו אלגורנד, טזוס, קוסמוס ורבים אחרים בכדי לזכות בתגמולים גדולים. אחוז ההימור משתנה בין מטבע למטבע. לדוגמא, ל- Teos יש שדה ההימורים המשוער של 6-7% בהשוואה ל- Yearn Finance המציע 2.49% APY.

האם אוכל למשוך כספים מביננס ללא אימות?

משתמשי Binance יצטרכו לאשר את זהותם בהתאם לתקנות Know Your Customer (KYC) המושפעות ברוב המדינות ברחבי העולם כדי למנוע מימון פעילויות טרור והונאה. זה אומר המשתמש לא יישאר אנונימי בעת העברת כסף מהבורסה לחשבון בנק. סכום הכספים שניתן למשוך משתנה בהתאם רמת אימות מזהה הושלם.

האם Binance תומך בדולר בממוצע?

Binance.com אינו מציע ממוצע עלויות דולר (DCA) בפלטפורמה שלו. עם זאת, Binance.US אכן מאפשר למשתמשים שלה לעשות זאת להגדיר סכומי רכישה חוזרים, קבועים ורגילים באפליקציה לנייד. הזמנות חוזרות פופולריים בקרב משקיעים שליליים בסיכון שרוצים להפחית את השפעות התנודתיות על ידי הגבלת החשיפה לתנודות פתאומיות של המטבע.

סיכום

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, Binance יספק את כל הציפיות שלכם. היא מובילה את הדרך לספק ללקוחותיה פלטפורמה ידידותית למתחילים, מודרנית, מתקדמת וחדשנית להרוויח בנכסים דיגיטליים.

בקר בינאנס

אנו מקווים שמצאתם כי ביקורת Binance זו שימושית ומעודדת אתכם ליצור חשבון עם Binance כדי לחוות את התכונות החדשניות שלה ואת נכסי הצפנה המובילים בשוק לסחר. לא תתאכזב.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • סקירת Kraken: האם זה בטוח? מה שאתה צריך לדעת
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • כיצד להרוויח ביטקוין בחינם: 6 שיטות מוכחות
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • סקירת חילופי תאומים: קריפטו, מסחר & עמלות

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר בינאנס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map