סקירת ביטקוין אוסטרליה: האם זה עדיין זול לשימוש?

Bitcoin.com.au או שמכונה אחרת ביטקוין אוסטרליה היא בורסת קריפטו פופולרית המאפשרת לאנשים מכל רמות הניסיון לקנות ביטקוין באוסטרליה. ביטקוין אוסטרליה הייתה אחת מחילופי הקריפטו הראשונים שהחלה את דרכה בשנת 2014 והציעה השקעה בביטקוין. בסקירה זו נעריך את תכונות הפלטפורמה, ממשק המשתמש, דמי המסחר, שיטות ההפקדה, האבטחה ותמיכת הלקוחות כדי לראות כיצד היא מסתדרת..

בקר בביטקוין אוסטרליה

אמנם אנו שואפים לספק לך תמיד מידע מדויק בסקירת הביטקוין אוסטרליה, אך אנו ממליצים לך בקר באתר שלהם מעת לעת במקרה שחלק מהעדכונים מתרחשים לאחר מכן. אז ללא התייחסות נוספת, בואו נתחיל!

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

Bitcoin.com.au

מה זה ביטקוין אוסטרליה?

ביטקוין אוסטרליה היא בורסה פופולארית בין פיאט לקריפטו, שהוקמה בשנת 2014 עם משרדים במלבורן. הפלטפורמה נועדה לעזור לאוסטרלים לקנות ביטקוין בצורה מהירה, קלה ובטוחה.

ביטקוין אוסטרליה מספקת פלטפורמה מקוונת למשתמשים לרכוש ביטקוין ואת’רום באמצעות מספר שיטות פיקדון אשר ימשכו את כל המשקיעים. הבורסה גם חברה רשומה ב בלוקצ’יין אוסטרליה זה והרחיבו לאחרונה את היצע השירותים שלהם כדי לאפשר למשתמשים לקנות ביטקוין בבריטניה וגם בקנדה.

תכונות bitcoin אוסטרליה

סיכום קצר

Bitcoin.com.au בהשוואה

העברה בנקאית היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להפקדת AUD בביטקוין אוסטרליה. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות קריפטו אוסטרליות אחרות המאפשרות לקנות ביטקוין בהעברה בנקאית.

האם Bitcoin.com.au לגיטימי?

על סמך המחקר שלנו Bitcoin.com.au הוא חברת קריפטוגרפיה לגיטימית שתואם חוקים ותקנות אוסטרליים. הבורסה עומדת בתנאי הלבנת הון & מדיניות מימון נגד טרור (“מדיניות AML / CTF”) באמצעות תהליך אימות KYC למניעת פעילות הונאה כגון הלבנת הון.

האם Bitcoin.com.au בטוח?

ביטקוין אוסטרליה הוא החלפה בטוחה ומאובטחת שאינה מחזיקה או מאחסנת נכסי משתמשים. ביטקוין או את’ריום שנרכשים באמצעות הבורסה מועברים ישירות לכתובת הארנק שסופקה. המשמעות היא שהסיכון לגניבה ולפשרה בבורסה מצטמצם מאוד ומספק סביבה בטוחה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

מאפיינים & שירותים

ביטקוין אוסטרליה נחשבת לפלטפורמת פרימיום המאפשרת לאזרחים באוסטרליה להשקיע בביטקוין. בנוסף, הבורסה מציעה את התכונות והמוצרים הבאים:

 • קל להשתמש באתר ליצירת חשבון
 • קנו ביטקוין או את’ריום תוך מספר דקות
 • תומך במגוון שיטות הפקדה כולל העברה בנקאית והפקדה במזומן
 • תמיכה ב- SMSF להשקעת סופר-ביטוח בביטקוין ובאת’ריום
 • דלפק ללא מרשם (OTC) לעסקאות העולות על 30,000 $
 • קרן קריפטו-אינדקס להשתתפות בתיק מנוהל באופן מקצועי
 • צוות ממלבורן המספק תמיכה בלקוחות מקומיים

יצירת חשבון & אימות

Bitcoin.com.au מחייב אותך ליצור הזמנה לפני רישום חשבון. זה שונה לגמרי ממרכזיות הביטקוין האחרות באוסטרליה המאפשרות לך לרשום חשבון כדי לחקור את ממשק המשתמש, תרשימים חיים, מטבעות זמינים לרכישה ותכונות אחרות מבלי להתחייב..

משתמשים חדשים וחוזרים נדרשים ליצור הזמנה, לרשום חשבון ולהמשיך לאמת הזיהוי. מצאנו שהתהליך הכללי היה איטי, מתיש ומתסכל להשלים בכל פעם שאתה מבצע רכישת ביטקוין!

לשם השוואה, לוקח מספר דקות מההתחלה ועד הסוף באמצעות חילופי קריפטו כמו Swyftx ואין צורך להעלות מסמכים או לצלם תמונות סלפי..

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

שיטות הפקדה

Bitcoin.com.au מספק מספר שיטות להמרת AUD ל- BTC הזמינות בדרך כלל לרוב האוסטרלים. שיטות ההפקדה הקיימות בבורסה הן:

 • מזהה תשלום: אמצעי התשלום נתמך על ידי מרבית הבנקים האוסטרלים. ההפקדות מעובדות בדרך כלל באופן מיידי וייזקפו לחשבון שוק BTC שלך באופן מיידי ואין עמלות נוספות.
 • BPAY: דרך בטוחה ואמינה למימון חשבונך. כל ההפקדות שבוצעו באמצעות BPAY, אולם יכולות לחלוף בין 3 ל -3 ימי עסקים עד שהכספים מגיעים לשווקי BTC. אין עלויות נוספות למשלוח כספים באמצעות BPAY.
 • POLi: משתמשים באוסטרליה יכולים להפקיד כספי AUD באמצעות POLi שמתחבר ישירות לבנק המקוון שלך. ההפקדות מעובדות באופן מיידי ומגבלה של עד 1,000 דולר ליום.
 • כסף מזומן: דרך חלופית לרכוש ביטקוין עם פיקדון במזומן בסוכני העיתונים הנתמכים או באוסטרליה פוסט.

אין אפשרות לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי / חיוב. אם זו אמצעי תשלום מועדף, המשתמשים יצטרכו להשתמש בבורסת קריפטוגרפים עולמית עם תכונה זו.

עמלות מסחר & גבולות

בבחירת בורסת קריפטו אוסטרלית, חשוב לוודא שאינך משלם עמלות מוגזמות מכיוון שהוא יאכל את כמות הביטקוין שתקבל. ביטקוין אוסטרליה מציעה את העמלות הבאות.

עמלות מסחר

שוקי BTC משתמשים ב- fמבנה שכר טרחה מבוסס עמלה בשיעור 5% עבור כל שיטת הפקדה. לסוכנות עיתונים (דרך כחול כחול) ואמצעי תשלום flexepin, א תוספת של 2% מוחל על סכום הרכישה לאחר הוספת העמלה. כל עסק כולל גם GST לסכום העמלה וההיטל.

בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות, Bitcoin.com.au דמי מסחר הם מהגבוהים במדינה ויש להימנע מהם. יש הרבה חלופות זולות יותר ל- Bitcoin.com.au המציעות עמלות ועמלות נמוכות יותר. קרא את המאמר שלנו על חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה למידע נוסף.

שאלות נפוצות

האם Bitcoin אוסטרליה דורשת אימות מזהה?

משתמשים שרוצים לקנות ביטקוין או אתריום באמצעות ביטקוין אוסטרליה צריכים להוכיח תחילה את זהותם בהתאם לפרוטוקולים Know-Your-Customer (KYC). כדי לאמת את חשבונך ניתן להעלות את המסמכים הבאים:

 • דרכון בינלאומי
 • תעודת זהות בינלאומית
 • רשיון נהיגה

האם אתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות Super Fund?

ביטקוין אוסטרליה מאפשרת לאוסטרלים להשתמש בקרן העל שלהם (SMSF) כדי להשקיע בביטקוין (BTC). מבנה העמלות הדרגתי יתאים למשקיעים בשווי נקי גבוה כאשר דמי המסחר יורדים עם גידול בהיקף.

האם אתה יכול למכור Crypto באמצעות Bitcoin אוסטרליה?

ביטקוין אוסטרליה מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור ביטקוין במזומן לדולרים אוסטרלים (AUD). התהליך למכירת ביטקוין במזומן דומה לרכישת ביטקוין. כאשר אתה מבצע הזמנה, פשוט בחר ‘למכור’ במקום לקנות והזן את סכום ה- BTC להמרה ל- AUD.

סיכום

לסיום שלנו ביטקוין אוסטרליה סקירה, הבורסה מספקת שיטה לאוסטרלים לקנות ביטקוין באמצעות מגוון שיטות תשלום. תהליך הרכישה, אישור התשלום ואימות הזיהוי בכל פעם שאתה מבצע רכישה כואב מכיוון שאין כניסה לחבר.

לבסוף, דמי המסחר השטוחים של 5% עבור כל שיטת ההפקדה הם מוגזמים וגבוהים יותר מבורסות קריפטו אוסטרליות אחרות שסקרנו עד היום..

בקר בביטקוין אוסטרליה

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 10 השאלות הנפוצות המובילות בנושא מס קריפטו באוסטרליה (זה יכול לחסוך לך כסף)
 • כיצד לקנות אתריום (ETH) באוסטרליה
 • חילופי המטבעות הטובים ביותר בקריפטו בניו זילנד
 • 7 דרכים לרכוש ביטקוין במזומן באוסטרליה
 • 5 חלופות Coinspot עם עמלות מסחר נמוכות יותר

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים ביותר עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר בביטקוין אוסטרליה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map