סקירת חילופי תאומים: קריפטו, מסחר ועמלות

תאומים היא בורסת קריפטוגרפים מכובדת שבסיסה בניו יורק, אשר זכתה לפופולריות בשנים האחרונות והפכה לפלטפורמה מובילה המסייעת למתחילים להתחיל עם מטבעות דיגיטליים..

בורסת הקריפטו האמריקאית התמקדה בפשטות וקלות שימוש, מה שהופך אותה לדרך מושכת לגלות מטבעות פופולריים ואסימני DeFi באמצעות ממשק אינטרנט אינטואיטיבי ואלגנטי או יישום סלולרי..

בקר בתאומים

בעוד אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והמידע בסקירת חילופי תאומים זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • ידידותי למתחילים ופשוט לשימוש
 • אחת מחילופי הקריפטו הבטוחים ביותר והצביעה לפלטפורמה העליונה בשנת 2019
 • תומך בפיקדונות פיאט בדולר, GBP, CAD, EUR, SGD, HKD, AUD
 • עמלה תחרותית של 0.5% לעסקה המופחתת בהיקף
 • סחר ב 26 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים ואסימני Defi פופולריים
 • הזמנות חוזרות והתראות מחיר מוגדרות
 • אפליקציית מסחר ניידת אינטואיטיבית

באופן כללי

4.6 / 5 בקר בתאומים

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו.

מה זה תאומים?

תאומים היא חברת נאמנות פרטית בניו יורק שהייתה הוקמה בשנת 2014 על ידי קמרון וטיילר ווינקלוווס, הידוע בכינויו "תאומות וינקלבוס". החברה מספקת א חילופי קריפטוגרפים לגיטימיים כלומר מורשה ו מוסדר על ידי המחלקה לשירותים פיננסיים של מדינת ניו יורק (NYSDFS). כדי לשמור על רמת האמינות הגבוהה שלה, הבורסה כפופה לדרישות עתודות הון, דרישות אבטחת סייבר ותקני תאימות בנקאית שנקבעו על ידי NYSDFS וחוק הבנקאות בניו יורק..

אתר תאומים

תאומים הם בורסה ואפוטרופוס המספק דרך פשוטה, אלגנטית וקלה לאנשים פרטיים ומוסדות לקנות, לסחור, לאחסן ולמכור נכסים דיגיטליים. הבורסה הוקמה לראשונה בארצות הברית והרחיבה את פעולתה ל קנדה, בריטניה, דרום קוריאה, הונג קונג, אוסטרליה וסינגפור.

חילופי תאומים נבחרו כ- חילופי הקריפטו הטובים ביותר בשנת 2019 ושומר על רמת אבטחה גבוהה שבנתה מוניטין מוצק בתעשייה כספקית נכסים דיגיטליים מהימנה. הבורסה שיתפה פעולה גם עם חברות מובילות בעולם כמו סמסונג, Tradingview, Brave ו- Nifty Gateway.

תאומים בהשוואה

אמצעי אבטחה חדשניים, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרית הם מאפיינים חשובים ב- Gemini. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו חלופיים כמו תאומים למסחר בביטקוין & מטבע מוצפן.

מאפיינים & שירותים

מזל תאומים מציע מוצרים ושירותי מסחר חדשניים ללקוחותיה בכל רחבי העולם. הבורסה היא בעיקר מקום לקנות, לסחור ולמכור קריפטו, אולם מציעה תכונות אטרקטיביות כגון:

 • דרך אלגנטית, נקייה ופשוטה לקנות מטבעות דיגיטליים
 • תומך בשבע מטבעות פיאט למשתמשים הממוקמים בכל רחבי העולם
 • קנו, סחרו, אחסנו ומכרו 26 מטבעות קריפטו פופולריים ואסימני DeFi פופולריים
 • אמצעי תשלום גלובליים כגון כרטיס חיוב, העברה בנקאית וקריפטו
 • חילופי מוסמכים לסטנדרטים גבוהים של תאימות לפעילות פיננסית
 • כספים המאוחסנים בארנק תאומים ומבוטחים אצל ספקי ביטוח מובילים
 • שילוב עם WebAuthn לאבטחת חשבון תאומים בעזרת מפתחות אבטחה לחומרה
 • אפליקציה ניידת אינטואיטיבית למכשירי Android ו- iOS (ושעונים חכמים)

האם תאומים בטוחים?

פלטפורמת תאומים היא אחת מ- חילופי המטבעות הבטוחים ביותר לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים. חילופי הנכסים הדיגיטליים כוללים אמצעים מוסדיים בכדי להגן על מידע המשתמשים והכספים השמורים בפלטפורמה. מאפייני האבטחה כוללים אחסון בארנק קר, תהליך משיכת ריבוי חתימות, אימות דו-פקטורי, הצפנה, כתובות רישום לבן והגנה על כניסה מהנה..

מדינות נתמכות

בורסת תאומים התרחבה ברחבי העולם והפכה לבורסת קריפטוגרפים בינלאומית אמיתית עבור אנשים שרוצים לרכוש נכסים דיגיטליים. הבורסה מבוססת ארה”ב מספקת את שירותי ההצפנה שלה למדינות כמו בריטניה, קנדה, אוסטרליה, סינגפור, דרום קוריאה ואחרים. לצפייה ברשימה המלאה של המדינות הנתמכות, היכנסו לאתר תאומים.

הרשמה, התחברות & אימות חשבון

כדי ליצור חשבון עם משתמשי תאומים יצטרכו לעבור תהליך רישום כדי לפתוח חשבון. המידע הנדרש להתחלה כולל שם מלא, כתובת דוא”ל והגדרת סיסמה. אימות כתובת הדוא”ל משלים את תהליך יצירת החשבון הבסיסי.

המסמכים הנדרשים להשלמת תהליך האימות של תאומים משתנים בהתאם למקום מוצאו של המשתמש. לקוחות אמריקאים יצטרכו להעלות תעודת זהות שהונפקה על ידי המדינה, רישיון נהיגה, דרכון או כרטיס דרכון. מסמכי אימות נוספים עשויים להידרש עבור המשתמשים במדינות אחרות, כגון הוכחת כתובת (למשל הצהרת בנק, חשבון שירות או חשבון טלפון סלולרי). נדרש אימות מזהה פחות מ 24 שעות לסיום לאחר העלאת המסמכים.

קְנִיָה & מכירת מטבעות קריפטוגרפיים

מזל תאומים תוכנן כדי להקל על המשקיעים והסוחרים להתחיל עם מטבעות דיגיטליים. הממשק באינטרנט ובגרסת המובייל תוכנן לכל רמות החוויה עם ממשק משתמש קל לשימוש, אלגנטי ופשוט.

לוח מחוונים של תאומים

לאחר שנוצר חשבון תאומים, המשתמש יכול להתחבר בכדי להציג את רשימת נכסי המטבע הקריפטוגרפיים הנתמכים בבורסה. לוח המחוונים הראשי מספק סיכום מהיר של המחירים, שינוי 24 שעות ביממה ושינוי באחוזים שניתן למיין מעלייה לירידה ולהיפך.

קָשׁוּר: השוואה בין תאומים לעומת קראקן: איזו חילופי קריפטו היא הטובה ביותר למתחילים?

קניית מטבעות קריפטו באופן מיידי בתאומים יכולה להתבצע באמצעות ממשק יחיד. טבלת מחירים בסיסית מציגה את ערך הנכס המיוצג כגרף קו ואת משך הזמן ניתן לשנות בין מסגרות זמן יומיות, שבועיות, חודשיות ושנתיות. אין מערכת תרשימים מורכבת, ספרי הזמנות, היסטוריית סחר ופרופילי נפח שבורסה מתקדמת למסחר קריפטוגרפי תציג בדרך כלל.

תאומים לקנות ביטקוין

בסמוך לתרשים המחירים, בחלון הזנת ההזמנות יש שתי אפשרויות לקנייה ומכירה. כאן, סוחרים יכולים לבחור את תדירות העסקה שיכולה להיות הזמנת רכש (או מכירה) או הזמנה חוזרת. משתמשים יכולים להזין את סכום המטבע הפיאטי להוציא, לבדוק את ההזמנה ולהמשיך לבצע את העסקה.

לאחר שהוגשה בקשת סחר, תאומים תציג חלון אישור הזמנה למשתמש לאישור שווי המסחר, דמי העסקה ובחירת אמצעי תשלום.. התהליך מקצה לקצה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם תאומים הוא פשוט ביותר. אין תפריטים מסובכים, עומס, הסחות דעת או חלונות קופצים. משתמשים המסתמכים על ניתוח טכני יכולים לשלב את Gemini עם TradingView, פלטפורמת תוכנת תרשים של מטבעות קריפטוגרפי (כמוצג להלן)..

תצוגת מסחר בתאומים

מזל תאומים שומר תיעוד של כל העסקאות שבוצעו אשר ניתן להציג עבור כל מטבע בתיאור הנכס. זה שימושי לצפייה בהזמנות קודמות, במחיר הרכישה ואפילו במחיר הקנייה הממוצע לקביעת המיקום הכללי נטו של הנכס בתיק המשתמש..

כדי לעזור למתחילים, לכל מטבע יש דף סיכום עם ניתוח על שווי השוק, נפח המסחר 24 שעות וההיצע שלו במחזור. יש גם סיכום של כל מטבע לספק סקירה כללית על הנכס הדיגיטלי שהמשקיע מתכוון לרכוש באמצעות בורסת תאומים.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה ג’מיני עם אחרים

השווה עכשיו!

נתמך פיאט & נכסי מטבעות קריפטוגרפיים

תאומים מאפשר למשתמשים בפלטפורמה לקנות & למכור נכסים דיגיטליים על ידי תמיכה שבעה מטבעות פיאט כגון USD, GBP, EUR, CAD, SGD, HKD ו- AUD. ניתן להפקיד מטבעות מסורתיים לבורסת מזל תאומים באמצעות מגוון שיטות תשלום כגון כרטיס חיוב והעברה מחשבון בנק.

לאחר שהכספים הגיעו לארנק תאומים, המשתמשים יכולים להציג את המחירים החיים של נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים לפני הרכישה. ה בורסה תומכת ב -26 מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, את’ריום, XRP, ליטקוין, כמו גם אסימוני DeFi פופולריים כגון כספים משתוקקים ו Uniswap.

אפליקציית Gemini Mobile

חילופי תאומים מספקים דרך בטוחה וקלה עבור משקיעים וסוחרים כאחד לקנות, לסחור, לאחסן ולמכור נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’רום באמצעות אפליקציית מסחר סלולרי. משתמשים יכולים לעקוב אחר מעקב אחר מחירי מטבעות קריפטוגרפיים בזמן אמת באמצעות האפליקציה הזמינה למכשירי Android ו- iOS. התכונות הנהדרות של אפליקציית Gemini כוללות:

 • תרשים נכסים באמצעות ממשק חלק ואינטואיטיבי
 • עקוב אחר ביצועי תיק העבודות במהירות
 • יכולת לקבוע התראות מחיר כדי לפעול במהירות על תנועות מחירים
 • צפה כדי לבדוק מחירים חיים והיסטוריים
 • קבעו הזמנות חוזרות
 • מצב בהיר וכהה
 • תואם למכשירי Apple Watch ו- Android Wear

בסך הכל, אפליקציית המסחר של תאומים כוללת את רוב התכונות הזמינות בגרסת האינטרנט ומספקת דרך לאנשים התחל עם Bitcoin ומטבעות אחרים באמצעות מכשיר כף יד.

אפליקציית תאומים

עמלות מסחר

תאומים גובים א עמלת מסחר שטוחה של 0.5% (או 50 נקודות בסיס) מחיר השוק של תאומים לכל עסקאות קנייה ומכירה באמצעות יישומי מסחר באינטרנט או בסלולר. בהתאם להיקף הנסחר, יחול היטל נוסף של עמלת עסקה על עסקאות פיאט. לרשימת עמלות מלאה עבור מטבעות פיאט נתמכים (למשל USD, CAD, GBP, EUR, HKD, SGD ו- AUD).

Gemini משתמש במודל עמלה שונה למשקיעים פעילים המשתמשים בפלטפורמת המסחר המשתנה בהתאם לנפח המסחר של המשתמש למשך 30 יום. ה עלויות העסקה מבוססות על מודל שכר טרחה ליצרן ולוקח שמתחיל מ- 0.35% ו- 0.25% בהתאמה. בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים, עמלות תאומים גבוהות עבור סוחרים פעילים שרוצים לשער על מטבעות דיגיטליים בטווח הקצר..

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

תאומים מציעה למשתמשיה אגרות פיקדון אפסיות להעברת נכסי מטבע או מטבעות מטבעות חליפין לבורסה. אין עמלות עבור פיקדונות העברה בנקאית ומטבעות קריפטו רכישות בכרטיסי חיוב ייגבו עמלה של 3.49% על סכום הרכישה הכולל זה כולל את עמלת המסחר.

מַזַל תְאוּמִים אינו גובה עמלת משיכה עבור העברת נכסים דיגיטליים (למשל GUSD, ביטקוין) או מטבע פיאט באמצעות העברת חשבון בנק. יש תשלום רגיל של רשת בלוקצ’יין עבור כל משיכת מטבע הנקבעת על פי עומס הרשת. זה נפוץ ודומה לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

להרוויח תאומים

תאומים הציגה תכונה המאפשרת למשתמשיה לקרנות בארנק להרוויח ריבית מצטברת על מטבעות קריפטוגרפיים עד 7.4% APY. תוכנית Gemini Earn זמינה ל לקוחות אמריקאים בלבד וזמינים בכל המדינות, עם זאת צפוי להתגלגל ברחבי העולם בזמן הקרוב. פלטפורמת ה- earn נותנת את הגמישות להעביר את נכסי הקריפטו לפלטפורמת המסחר (עם ריבית) ולהיפך.

בדומה לחוויית המשתמש הכוללת, מחשבון רווח הריבית של תאומים קל לשימוש לחישוב תשלומי ריבית פוטנציאליים על כל המטבעות הנתמכים לאורך תקופה של 1 עד 4 שנים..

תאומים צוברים ריבית

בִּטָחוֹן

מזל תאומים מתגאה בכך שהיא מציעה בורסת מטבעות קריפטו בטוחה ומאובטחת למשקיעים פרטיים ומוסדיים בפלטפורמה. הבורסה כוללת מספר אמצעי בטיחות כדי להגן על המידע האישי והכספים של המשתמשים מפני איומים חיצוניים, שגיאות פנימיות (למשל טעויות אנושיות) ושימוש לרעה בסמכות פנימית..

כדי להבטיח כי כספי הלקוח ומידע נשמרים ומוגנים בבורסת הצפנה, תאומים משתמשים באמצעי האבטחה הבאים של מוסדות הנחשבים לשיטות מובילות בתעשייה:

 • אחסון קירור לא מקוון להחזקת מרבית הכספים
 • כספים המאוחסנים במיקומים מפוזרים גיאוגרפית
 • תכנית ריבוי חתימות לחיסול נקודות כשל בודדות
 • פעולות מתואמות של מספר עובדים עם אימות רב גורמים
 • 2FA לבקשת כניסה לחשבון וביטול
 • רשימת היתרים להגבלת העברת הכספים לכתובות מאושרות בלבד
 • הגנה על התקפות כוח אכזרי מפני מספר ניסיונות כניסה כושלים
 • הצפנה להגנה על כניסה למשתמש ומידע אישי

שירות לקוחות

מזל תאומים מספק א כתובת דוא”ל תומכת למשתמש שלה ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות בכל בעיה לפתור בעיות. יש גם דלפק עזרה או מערכת כרטיסים להגשת בירור וליצור קשר באמצעות דוא”ל על ידי צוות תמיכת הלקוחות.

האתר כולל קטע שאלות נפוצות מקיף העוסק בבעיות הנפוצות והדאגות שהועלו על ידי המשתמשים בפלטפורמה. האתר מכסה נושאים כמו כיצד להתחיל, אפליקציית Gemini, העברות פיאט, מסחר, הפקדה & משיכות, משמורת, אבטחה ו- 2FA.

להרוויח 132 דולר עם בסיס מטבעות ללימוד אודות CRYPTOCURRENCY!

קבל 132 דולר

שאלות נפוצות

מי בבעלות תאומים?

חילופי תאומים הם א עמ ‘להקים חברת אמון ניו יורק שהוקמה בשנת 2014 על ידי קמרון וטיילר וינקלבוס, הידועה גם בשם תאומות וינקלבוס.. החברה התרחבה למעל 100 עובדים המשרתים לקוחות בארצות הברית, קנדה, אירופה, דרום קוריאה, סינגפור ואוסטרליה.

האם תאומים טובים יותר מ- Coinbase?

מזל תאומים ו- Coinbase הם חילופי מטבעות קריפטיים לגיטימיים, אמינים ובטוחים עם קווי דמיון רבים ביניהם. איזו מהן נחשבת להחלפה טובה יותר תלויה בהעדפות האישיות. משתמשים שרוצים לקנות ביטקוין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות כרטיס אשראי יצטרכו להשתמש ב- Coinbase מכיוון שתאומים אינם מציעים תכונה זו. אם העמלות חשובות יותר, המשתמשים יחסכו בעלויות העסקה באמצעות תאומים שיש להם עמלות מעט נמוכות יותר.

האם תאומים נפרצו בעבר?

מבוסס על המחקר שלנו, חילופי תאומים לא נפרצו או נפגעו בשל אמצעי האבטחה הדומים לבנקים ואמצעים מבצעיים שהונחו. התרבות החזקה ביותר בתחום האבטחה מסייעת להבטיח את ביטחונם של הכספים שהופקדו על ידי המשתמשים לאחסון תאומים והאפוטרופוסים שלה..

האם תאומים זמינים באוסטרליה?

תאומים היא בורסת קריפטו נתמכת באוסטרליה המקבלת דולר אוסטרלי (AUD). תושבים מקומיים יכולים להפקיד כספים לרכישת מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין, את’ריום ו- XRP.

סיכום

לסיום סקירת מזל תאומים שלנו, בורסת הקריפטו ביססה את עצמה כפלטפורמה אמינה ומכובדת עבור משקיעים ומוסדות להתחיל עם מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’ריום. הפשוט, עיצוב חלק ואלגנטי באינטרנט ובאפליקציית המסחר הסלולרי יפנה למגוון רחב של אנשים ויעזור להם לגלות ולהשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בקר בתאומים

מכל ביקורות הבורסה ב- hedgewithcrypto.com, התרשמנו ביותר מהשקיפות והיסודיות של אמצעי האבטחה המיושמים בכדי להבטיח ללקוחות להרגיש בטוחים באמצעות הפלטפורמה..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים
 • סקירת קראקן: האם זה בטוח? מה שאתה צריך לדעת
 • סקירת Nexo: כיצד להרוויח עניין בקריפטו שלך
 • כיצד להרוויח ביטקוין בחינם: 6 שיטות מוכחות
 • 9 הבורסות הטובות ביותר לסחר בשוליים עם מינוף

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים בקריפטו..

בקר בתאומים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map