סקירת קוואדנסי – האם זו באמת פלטפורמת הקריפטו הטובה ביותר?

חלפו הימים של כניסה למספר רב של בורסות קריפטוגרפיות כדי לסחור באלטקוין מסוים או שיש מטבעות בבורסות שונות ללא דרך לבצע ביעילות עסקאות בכל אחזקותיך..

קוואדנסי הוא בורסת מטבעות חליפין הכוללת פתרונות כאב זה על ידי הצעת כלי מסחר פשוט ועוצמתי שיעזור לכם לנהל את השקעות הקריפטו שלכם..

בקר בקוואדנסי

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לבורסות המסחר הפופולריות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור המשווקות באמצעות ממשק משתמש מאוחד וידידותי למתחילים. תוכלו ליהנות מקריאת סקירת Quadency זו אם:

 • אתה מחפש הכל באחד פלטפורמת מסחר בקריפטו
 • נמאס לכם להחזיק בחשבונות וארנקים מרובים
 • אתה אוהב חילופי דברים שמאפשרים לך עקוב ונהל את כל תיק העבודות שלך
 • אתה כרגע רארה”ב ומחפשים פלטפורמת מסחר בקריפטו

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני על תכונותיו, ממשק המשתמש ודמי המסחר ועוד בסקירה זו, אנו ממליצים לך לבקר באתר שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

אתר ריבוע

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • בורסות המסחר הטובות ביותר למינוף קריפטו בהשוואה
 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)

מה זה שכנוע?

הרגיעה היא א פלטפורמת ניהול נכסי קריפטו מאפשר למשתמשים לחבר חשבונות Exchange רבים לממשק אחד לסחור בצורה חלקה בכל אחד מנכסי הצפנה שלך בלחיצה אחת. הוא מספק חווית מסחר ללא מאמץ, ממשק משתמש ידידותי למתחילים ופלטפורמה מאובטחת.

קוואדנסי מתאים היטב לסוחרים מקצועיים הזקוקים לכלי ניתוח טכני רבי עוצמה ולתוכנות מתקדמות לרישום קריפטו & כלים עם ניהול תיקי ויזואליזציה מונעי תובנה.

איך עובד ריבוע?

Quadency עובד כמו פלטפורמת ניהול נכסי קריפטו רב-בורסתית המחבר מספר חילופי קריפטו לפלטפורמה האחת. ספקים אלה מספקים סקירה הוליסטית של אחזקות ההשקעה שלך וההשקעות שלך.

חשבונות Exchange מחוברים ל- Quadency באמצעות מפתחות API שניתן להגדיר ‘לקרוא בלבד’ או ‘לקרוא ולסחור’. נתונים מחשבון ההחלפה כגון יתרה, עסקאות והזמנות מסונכרנים אוטומטית לאחר חיבור החשבון.

להירשם עם quadency

אילו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים תומך בקוואדנסי?

Quadency מספקת תמיכה בפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים בעולם כמו פולוניקס, Coinbase, Bitfinex, Kraken, Binance, Bittrex ו- Gemini. רשימת השותפים הרשמיים של קוואדנסי ממשיכה לצמוח עם חילופי פרימיום כמו KuCoin, Liquid ו- OkEX שהשתלבו לאחרונה בפלטפורמה.

חילופי תמיכה ברביעיות

נכסי מסחר ברבעון

Quadency מאפשר למשתמשים לסחור בכל נכס בכל אחת מהבורסות המחוברות. בהתבסס על חילופי המטבעות הנוכחיים והמטבעות הרשומים, משתמשים יכולים לגשת על 800 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים לסחור באמצעות פלטפורמה אחת.

העמוד ‘סקירת שוק’ מספק סיכום של כל המטבעות המובילים, שווי השוק הכולל (USD), ההיצע במחזור, נפח 24 שעות וגרף. סקר השוק והתרשימים המשולבים משולבים בנתוני סטרימינג בשידור חי באיכות גבוהה כדי לספק חבילת תרשימי הצפנה חזקה של All-in-One..

שוק ריבועי

ממשק מסחר בקוואדנסי

ממשק המסחר של Quadency הוא פשוט, נקי וקל לניווט. נושא הצבע הכהה נראה נהדר וקל על העין. כל אחד מהחלונות מותאם אישית לחלוטין וניתן לדשדש אותם בהתאם להעדפתך. לאורך הסרגל העליון תוכלו לנווט לתפריטים השונים בתוך קוואדנסי, כגון ‘סַחַר’, ‘בוטים’, ‘לוּחַ מַחווָנִים’, ‘תיק עבודות’, ‘שׁוּק’ ו ‘חֲדָשׁוֹת’.

ממשק ריבוע

לאחר שהתחברת למרכזיה ושילבת את קוד ה- API בקוואדנסי, לחץ על ‘סַחַר’ האם אתה מוכן להתחיל עם הזרמת נתוני שוק בזמן אמת ישירות מהמרכזיות המחוברות. בחלון השמאלי יתרת החשבון תוצג לבורסה שנבחרה. לרכישה או מכירה של מטבע קריפטוגרפי, יש טופס הזנת הזמנה פשוט אשר נותן המרת אומדן ומפרט את עמלת החליפין המחוברת לביצוע המסחר. יש ללא דמי שכפול נוספים.

לפלטפורמה זו יש סט מקיף של כלי מסחר בהם תוכלו להשתמש כמו תרשימי מסחר מתקדמים וניהול הזמנות שקל מאוד להשתמש בהם. כמו רוב הבורסות המקצועיות למסחר בקריפטוגרפים, משתמשים יכולים לבצע עסקאות באמצעות ‘הזמנת שוק’, ‘הגבלת הזמנה’ ו ‘עצירת הזמנה’.

סוגי ביצוע ההזמנות המתקדמים מושלמים לסוחרים המחפשים ממשק בורסה ומסחר בפלטפורמה האחת כדי לאפשר ניהול סיכונים קל יותר לביצוע מהיר יותר של ההזמנות. ממשק המסחר כולל תכונות כמו ביטול הכל, לחיצה למילוי מהתרשים והדמיות סחר. התרשימים מופעלים על ידי TradingView עם למעלה מ 100 אינדיקטורים טכניים וכלי ציור.

לוח מחוונים של קוואדנסי

ה ‘לוּחַ מַחווָנִים’ התפריט הוא ללא ספק אחד המאפיינים הטובים ביותר של קוואדנסי. הוא מרכז את כל תיק ההצפנה שלך על פני מרכזיות מרובות בלוח מחוונים יחיד.

לוח מחוונים לרביעיות

מעמוד אחד תוכלו לעקוב אחר הביצועים הכוללים של האחזקות הכוללות שלכם, לנתח נתונים סטטיסטיים (למשל מספר הנכסים הכולל, יתרה זמינה, סך העסקאות, הצמד הנסחר ביותר), הקצאת מטבעות הצפנה במטבעות, יתרות תצוגה לפי חשבון, הצגת עסקאות אחרונות, הזמנות פתוחות והרשימה עוד ארוכה.

בסך הכל, לוח המחוונים מספק ויזואליזציה מונעת תובנה לניהול תיק ההשקעות הכללי שלכם, דבר המועיל ביותר למשקיעים ולסוחרים מטבעות קריפטו.

תיק קוואדנסי

אם יש לך חשבונות חליפין מחוברים ל- Quadency, היתרות, העסקאות וההזמנות שלך מוצגות (ותמיד מעודכנות). לחיצה על ‘תיק עבודות’ דף מאפשר לך לפקח על כל נכסי הצפנה שלך (כולל ארנקי חומרה לא מקוונים ובורסות מחוברות) ולעקוב אחר ביצועיהם לאורך זמן תוך כדי סחר.

הייצוג הוויזואלי של כל תיק הקריפטו שלך במסך האחד הוא כלי כה חזק לניהול נכון של שינויים עסקיים, סיכון ואיזון.

תיק ארבע

קוואדנסי בוטים אוטומטיים

Quadency מגיע עם כלי רב עוצמה סחר אוטומטי בתיק ההצפנה שלך באמצעות בוטים למסחר הזמינים ברוב הבורסות המסחריות. באפשרותך לבצע מגוון אסטרטגיות מסחר אוטומטיות או אלגוריתמים בחשבונות הבורסה המחוברים שלך. ישנן עשר אסטרטגיות מובנות מראש לבחירה כגון:

 • סוחר רשת
 • יוצר שוק
 • Market Maker Plus
 • MACD
 • להקות בולינגר
 • רב רמות RSI

בוטים מרובעים

כיצד להשתמש בבוט קריפטו אוטומטי

ניתן להשתמש בבוטים המסחריים המוקדשים של מטבעות קריפטוגרפיים ב- Quadency כדי ללמוד כיצד לסחור בהצפנה ובחזרה לבדוק אסטרטגיית הצפנה. התוכנית החינמית כוללת 5 מבחני בוט ליום המתאימים למתחילים להתנסות באסטרטגיות המסחר האוטומטיות השונות בקריפטו.

סוחרים מנוסים יכולים להשתמש בפלטפורמה לבדיקה חוזרת של אסטרטגיית מסחר מותאמת אישית כדי להבטיח תוצאה רווחית באופן עקבי מבלי לדאוג לרכוש נתונים היסטוריים ולהתחבר לממשקי API של Exchange. מנוע הבדיקה האחורית מאפשר לסוחרים להתאים אישית באופן מלא ולדמות אסטרטגיות ניתוח טכניות שנבנו מראש.

תמחור קוואדנסי

מודל התמחור של Quadency כולל תוכניות בחינם ומשלמות שיתאימו לסוחרים ברמות מיומנות שונות. למתחילים יכולים לרשום חשבון חינם ב- Quadency כדי להכיר את תכונות הפלטפורמות המוצעות לפני שדרוג לחשבון Pro. סוחרים הנסחרים בהיקף של יותר מ -10,000 דולר לחודש יצטרכו לשדרג לתוכנית ה- PRO שמחירה של 39 דולר לחודש מחויב מדי שנה..

תמחור ארבע

אבטחת קוואדנסי

Quadency כולל כמה מאפייני אבטחה כדי לשמור על מידע כוח אדם וכספים מפני גישה בלתי מורשית. רשימת אמצעי הבטיחות בפלטפורמה כוללת:

 • אימות שני גורמים (2FA) בכל חשבונות המשתמש
 • כל מידע המשתמש הרגיש מוצפן
 • סיסמאות משתמש מאוחסנות מוצפנות
 • מפתחות ה- API של Exchange מאוחסנים מוצפנים
 • מוגן עם מספר שכבות של הצפנת 256 סיביות
 • שירותי האינטרנט של אמזון למיתון הפוטנציאל DDoS
 • מגבלות תעריפים ו ReCaptcha נמצאים במקום לסיכול התקפות תסריט אוטומטיות
 • לוחות מנהלים אינם חשופים לציבור ורק מעטים מורשים מקבלים גישה אליו

שאלות נפוצות

האם ל- Quadency יש אפליקציה לנייד?

שלווה אין אפליקציית מסחר ניידת למכשירי iOS או Android. גרסת האינטרנט של האתר מגיבה לחלוטין ומאפשרת לבצע את רוב הפעולות בקלות ממכשירים ניידים וטאבלטים.

אילו מדינות תומכת ברבעון?

Quadency אינו בורסה המספקת נזילות ישירה או משמורת על כספי משתמשים ושם נתמך בכל המדינות ברחבי העולם. היא לא חייבת לקפוץ על אותם חישוקים רגולטוריים כמו שהחלפה בפועל תואמת לחלוטין עם רשויות הרגולציה האמריקאיות בכל 50 המדינות..

האם Quadency בטוח?

הרגיעה היא א פלטפורמת קריפטוגרפיה בטוחה שאין לה אפשרות לגשת לכספי לקוחות בבורסות המחוברות להפקדה או משיכת כספים.

מהם דמי המסחר?

שלווה אינו גובה עמלות או עמלות מכל סוג שהוא. אם הבורסה שבחרת גובה עמלות עבור סוג ההזמנה שבוצעה, עמלות אלה יחולו ישירות על ידי הבורסה בתוך חשבון ההחלפה שלך.

חלופות קוואדנציה

לוגו שרימפי

שרימפס

שרימפי הוא אתר לניהול תיקים המאפשר לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים לנהל את כל היתרה שלהם על פני מספר בורסות בפלטפורמה אחת ולהתאים באופן ידני או אוטומטי את הקצאת האחוזים של כל נכס..

בקר באתר וונדרביט

מסחר וונדרביט

Wunderbit Trading היא בורסת מטבעות חליפין וסחר חברתי המאפשרת לך לסחור בעצמך בפלטפורמה, להעתיק ולסחור את מיטב סוחרי הקריפטו עם רקורד שקוף או ליצור בוט מסחר קריפטו אוטומטי לחלוטין..

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. החילוף הפך לפלטפורמת המסחר בקריפטו פרימיום.

בקר באתר

סיכום

לסיום סקירת Quadency שלנו, לדעתנו הפלטפורמה היא אחד משירותי המטבעות הטובים ביותר בשוק. זהו מסוף מסחר חוקי המפריד עצמו מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים.

היכולת לחבר מספר חשבונות מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור מאתר אחד מאפשרת לך לבצע ביעילות עסקאות עבור תיק שלם. זה פותר את הכאב של ניהול ארנקי חילוף מרובים.

בקר בקוואדנסי

פשוט וחזק הוא הדרך הטובה ביותר לתאר קוואדנסי. כלי המסחר המתקדמים לניהול השקעות הקריפטו שלך ובוטים אוטומטיים למסחר בקריפטו ייהנו מכל סוגי הסוחרים והמשקיעים בקריפטו.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר בקוואדנסי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map