סקירת רזרבה עצמאית: קרא לפני השימוש

Independent Reserve היא בורסת פיאט לקריפטו שנוסדה בשנת 2013 בסידני, אוסטרליה. על הבורסה אמון מעל 200,000 לקוחות שיקנו ביטקוין עם AUD, בסביבת מסחר בטוחה ומאובטחת.

המשימה של Independent Reserve היא להפוך את טכנולוגיית הקריפטו לשירותים פיננסיים מאובטחים, חזקים ומוסדרים ולעשות את הדברים בדרך הנכונה.

בקרו בשמורה העצמאית

Independent Reserve היא אחת מחילופי הקריפטו הטובים ביותר באוסטרליה והיא נשלטת על ידי המגזר הפיננסי המוסדר של אוסטרליה וחבר בבלוקצ’יין אוסטרליה. בבדיקה עצמאית זו של רזרבה, אנו נסתכל על תכונות החילופים, ממשק המשתמש, שיטות ההפקדה, העמלות והאבטחה.

תכונות עיקריות:

 • חילופי קריפטו מהימנים באוסטרליה
 • סחר 26 מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים
 • הפקדות מיידיות באמצעות Osko / PayID, EFT ו- SWIFT
 • סחר במטבעות פיאט AUD, USD, NZD ו- SGD
 • עמלת מסחר של 0.5% המופחתת בהיקף
 • תומך ב- OTC, SMSF, אנשים בעלי שווי נקי גבוה והשקעות אמון
 • 4.4 דירוג מבוסס על 17 ביקורות

באופן כללי

4.2 / 5 בקרו בשמורה העצמאית

תדמית

קלות שימוש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שתתחיל לסחור, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון הצפנה..

מהי מילואים עצמאיים?

Independent Reserve מורשית באוסטרליה בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המספקת פלטפורמה יציבה ובטוחה לאנשים פרטיים לקנות / למכור 26 מהמטבעות הדיגיטליים הפופולריים ביותר. הבורסה נוסדה בשנת 2013 והרחיבה את היצע השירותים שלה לכלול משקיעי קריפטו בניו זילנד ובאזורי דרום מזרח אסיה כמו סינגפור.

מאז השקת הבורסה ב -2013, Independent Reserve זכתה באמון של מעל 200,000 אנשים ו -8,000 חשבונות SMSF להשיג מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות דולרים אוסטרלים (AUD), דולר ניו זילנדי (NZD), דולר ארה”ב (USD) ודולר סינגפורי (SGD).

אתר מילואים עצמאי

סיכום קצר

רזרבה עצמאית בהשוואה

העברה בנקאית היא אחת השיטות הפופולאריות ביותר להפקדת AUD, USD ו- NZD ב רזרבה עצמאית. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות פופולריות אחרות באוסטרליה, כגון Independent Reserve, המציעות העברות בנקאיות.

האם חוקי מילואים עצמאי?

Independent Reserve היא חברה לגיטימית ואמינה (ABN 46 164 257 069) הממוקמת ברמה 26, 44 Market St, סידני 2000, אוסטרליה. חילופי הדברים הם מוסדר על ידי המגזר הפיננסי המנוהל מאוד באוסטרליה כדי להבטיח התנהלות נכונה ופעולות מול כספי המשקיעים והיה הבורסה הדיגיטלית הראשונה באוסטרליה שהפכה לגוף מדווח לסוכנות הממשלתית האוסטרלית אוסטרק.

תכונות מילואים עצמאיות

האם רזרבה עצמאית בטוחה?

מאז הקמתה לשוק בשנת 2013, ל- Independent Reserve יש מעולם לא נפרץ או נפגע. כספי הלקוחות מאוחסנים בארנקים לא מקוונים כדי למזער את הסיכון לגניבה ולחשבונות עומדים לרשותם מספר אמצעי אבטחה, כולל אימות שני גורמים כדי למנוע גישה מרמה.

למה לסחור עם רזרבה עצמאית?

עליכם לסחור עם Independent Reserve אם:

 • אתה רוצה להשתמש במקום מבוסס ואמין לקנות / למכור קריפטו
 • אתה רוצה מקום לקנות אתריום, ביטקוין מזומנים ו altcoins באוסטרליה
 • אתה רוצה לקנות ביטקוין בניו זילנד
 • אתה מחפש החלפה עם מבנה עמלה מבוסס נפח
 • אתה מעדיף חילופי קריפטו מגובים בביטוח (חברי פרמיום בלבד)
 • אתה אוהב בורסה המאחסנת כספי משתמשים באחסון קר
 • אתה רוצה לקנות קריפטו באמצעות SMSF
 • אתה צריך החלפת הצפנה עם אומדן מס ומחשבון

עתודה עצמאית אוסטרליה

יצירת חשבון

התהליך לרישום חשבון רזרבה עצמאי הוא פשוט. כדי להתחיל, בקר באתר ולחץ על הקישור ‘צור חשבון’ בפינה השמאלית העליונה. זה יעלה דף נוסף להחליט על שם המשתמש והסיסמה. התחנה הבאה תהיה הזנת מידע אישי נוסף הנדרש להחזקת חשבון.

מרשם מילואים עצמאי

כדי להתחבר, פשוט השתמש במזהה הדוא”ל והסיסמה שלך. כשתתחבר לראשונה, תידרש לאמת את הדברים הבאים:

 • כתובת דוא”ל: שיטת התחברות ראשונית למרכזיה
 • מספר טלפון נייד: במקרה שלא תצליח לאמת באמצעות 2FA, או אם תשכח את הסיסמה שלך, מספר הנייד הזה יידרש לזהותך
 • מספר טלפון משני (אופציונלי): הגנה נוספת במקרה שאתה מאבד את היכולת לאמת באמצעות 2FA, או לשכוח את הסיסמה שלך ולאבד גישה לנייד הראשי
 • הזהות שלך: מידע כדי לאמת אתכם ייבדק בין מאגרי AML שונים (הלבנת הון) ו- CTF (מימון נגד טרור).

הפקדת כספים

משתמשים ב- Independent Reserve יכולים להפקיד כספים באמצעות מטבעות פיאט AUD, USD, NZD ו- SGD. אמצעי התשלום הבאים נתמכים על ידי Independent Reserve למימון חשבון לרכישה ומכירה של נכסי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לממן חשבון היא להשתמש ב- PayID / Osko שיש לו התחלתי מגבלה יומית מקסימלית של 20,000 $ ולוקח פחות מ 24 שעות להגיע. ניתן להגדיל את כל מגבלות ההפקדה באמצעות בקשה לצוות התמיכה.

ממשק משתמש

ל- Independent Reserve יש ממשק משתמש ישר וקדימה לרכישה / מכירה של מטבעות דיגיטליים. קל לעקוב אחר הניווט בפעם הראשונה לרוכשי ביטקוין עם תפריטים בחלקו העליון. מי שמכיר את הניתוחים הטכניים, דף ‘השווקים’ כולל בקרת TradingView המאפשרת תרשים וניתוח נאמנות גבוהה..

תרשים מילואים עצמאי

הממשק של Independent Reserve כולל תרשים ויזואלי פשוט, פרופיל עומק שוק ועסקאות אחרונות. המשתמשים יבינו כי רזרב עצמאי תרשימים די מגושמים בכדי להתאים את מסגרת הזמן ואין יכולת לשרטט קווי מגמה או להוסיף אינדיקטורים טכניים.

זה יכול להיות בעייתי ומתסכל להתאים את המחוון ולהתקרב כדי להציג את מסגרת הזמן המדויקת לניתוח דפוסי הפמוט. אם אתה מסתמך על ניתוח טכני, ייתכן שתרצה להשתמש באתר תרשים אחר של מטבעות קריפטו בשיתוף עם Independent Reserve (כדי להפיק את המרב מדמי המסחר הנמוכים).

בסך הכל, רזרבה עצמאית ממשק תרשימים מאכזב להחלפת קריפטו גדולה באוסטרליה. הממשק כולו יכול לעשות שיפוץ מלא כדי לחדש את חוויית המסחר ולהתעדכן. יותר ויותר בורסות קריפטו משתלבות עם TradingView כברירת מחדל המספקות תרשים מעולה למשקיעים ולסוחרים רציניים כאחד.

מטבעות פיאט נתמכים & מטבעות

יש 26 נכסים דיגיטליים הניתנים ב- Independent Reserve שניתן לסחור כנגד מטבעות פיאט כגון AUD, USD, SGD ו- NZD, כולל מטבעות יציבים, אלטקוין ואסימונים של DeFi. הנכסים הדיגיטליים הזמינים כוללים Bitcoin, Ripple (XRP), Ether, EOS ואחרים. לרשימה מלאה היכנסו לאתר רזרב עצמאי.

נכסי מילואים עצמאיים

עמלות מסחר

מילואים עצמאיים העמלה מבוססת על נפח המסחר האחרון של 30 הימים שמתחיל ב 0.5% לעסקה. ניתן להפחית את העמלות לכדי 0.02% ככל שעולה היקף המסחר (מחושב מחדש כל 4 שעות).

נראה כי תוספי מבנה העמלות מתאימים ליחידים בעלי ערך נקי ומשקיעי SMSF עם סכומי כסף גדולים להשקעה כדי להשיג עמלת מסחר נמוכה יותר בקריפטו. למתחילים, דמי המסחר של 0.02% כנראה אינם בהישג יד. לשם השוואה, Binance מציעה מסחר שטוח של 0.1% לכל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים.

על המשתמשים להיות מודעים לכך שמשיכות קריפטו יישאו בתשלום רשת שנגבה בעת משיכתך מהבורסה. עמלה זו נקבעת על פי עומס הבלוקצ’יין.

משיכות מטבע פיאט ב- AUD אינן כרוכות בדמי עיבוד. עם זאת, תושבים בניו זילנד או במדינות בינלאומיות אחרות המושכות כספים בדולר ארה”ב או NZD יחויבו בתשלום בסך 20 דולר ארה”ב. משיכות SGD מחויבות ב 0.55%.

אבטחת אתר

Independent Reserve משתמשת בשרתי ליבה מרוחקים הממוקמים בצורה מאובטחת במרכזי נתונים. זה מאפשר להחלפה לשכפל באופן סינכרוני את כל הנתונים בשני המיקומים בזמן אמת, כדי להבטיח אפס אובדן נתונים במקרה של פריצת חליפין. Independent Reserve משתמשת בסביבת כשל על מנת לשמור על שירות במקרה של פגיעה בנתונים או כשל בתשתית.

לא כל חילופי המטבעות באוסטרליה זהים.

השווה את השמורה העצמאית עם אחרים

השווה עכשיו!

ניתן להגן על כניסה של משתמשים וגישה לחשבון באמצעות אימות שני גורמים אשר ניתן לאפשר להגן על חשבונך מפני גישה לא מורשית. מומלץ על ידי Reserve Reserve להפעיל את 2FA במהלך הגדרת החשבון. משתמשים יכולים גם לנצל רשימת היתרים למכשירים, הדורש אימות נוסף למכשירים חדשים וכברירת מחדל כל המשתמשים מוגנים באמצעות רישום לבן של כתובות IP חכמות ונסיגה.

אבטחת ארנק

רזרבה עצמאית מעסיקה א פתרון ארנק קר דינמי לאחסן את הרוב המכריע של הנכסים הדיגיטליים. הארנקים הקרים מאובטחים על ידי הצפנה רב שכבתית ונשמרים בהתקני אחסון חומרה דיגיטליים לא מקוונים. החומרה מאוחסנת בקמרונות פיזיים במקומות מגוונים מבחינה גיאוגרפית.

תכנית שותפים

ל- Independent Reserve יש תוכנית שותפים והפניות המאפשרת למשתמשים קיימים להרוויח 50% מכל דמי התיווך ששולמו על ידי הלקוחות המופנים במשך 90 הימים הראשונים. משתמשים יכולים לשתף את קוד ההפניה שלהם כדי להזמין חברים או לקדם את Independent Reserve באמצעות תוכן, סרטונים, מאמרים או מיקומי מודעות.

שאלות נפוצות

האם עתודה עצמאית דורשת KYC?

נהלי KYC קיימים לפני שתוכלו לסחור ולמשוך כספים מ- Independent Reserve. משתמשים חדשים יצטרכו להעלות תיעוד זיהוי אישי כדי לגשת למגבלות גבוהות יותר. זאת על מנת להגן על הבורסה ועל המשקיעים מפני הלבנת הון ומימון נגד טרור כנדרש בחוק.

האם יש ביטוח קרנות עצמאי למילואים עצמאיים?

רזרב עצמאי מקיים פוליסת ביטוח העומדת לרשות בעלי חשבונות פרימיום בלבד. קרן הביטוח מגנה על המשתמשים מפני הפרה של אמצעי האבטחה הפיזיים של רזרבה עצמאית, גניבת עובדים או אובדן כל קריפטו המוחזק בארנק רזרב עצמאי. כל חשבון מאומת לחלוטין זכאי לשדרג לחשבון פרימיום.

האם אוכל להשקיע את הסופר שלי ברזרבה עצמאית?

Independent Reserve מציע שירות Self Funded Super Fund (SMSF) המאפשר לאוסטרלים להשקיע בכל יום במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, ריפל ואחרים. על פי האתר, ל- Independent Reserve יש למעלה מ- 8,000 חשבונות SMSF והיא הייתה הבורסה הדיגיטלית הראשונה באוסטרליה שמציעה שירות זה.

האם ל- Independent Reserve יש אפליקציה?

עתודה עצמאית אין אפליקציה לטלפון נייד למכשירי iOS ו- Android. גרסת האינטרנט של הפלטפורמה הינה ידידותית לנייד וניתן להשתמש בה בסמארטפונים.

אילו מדינות נתמכות?

חילופי מילואים עצמאיים מאפשרים לאמת משתמשים מהמדינות הבאות ולרכוש מטבעות קריפטוגרפיים: אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, קנדה, איי קיימן, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, גרינלנד, הונג קונג, הונגריה, איסלנד, אירלנד, האי מאן, איטליה, יפן, קוריאה, רפובליקת ליכטנשטיין, לוקסמבורג, מקאו, מונקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, טייוואן ובריטניה.

האם מותר למשקיעים בארה”ב?

משקיעים מארצות הברית אינם רשאים לקנות ולמכור קריפטו באמצעות Reserve Independent. לקוחות אמריקאים יצטרכו להשתמש בבורסת קריפטוגרפים מכובדת בארה”ב.

סיכום

לסיום הסקירה העצמאית שלנו, זהו ספק מטבע דיגיטלי אוסטרלי לגיטימי ובטוח שיש לו כמה מאות אלפי לקוחות. עם עמלות נמוכות, אין פלא שמדובר בבורסה פופולרית למשקיעים מתחילים ומנוסים.

בקרו בשמורה העצמאית

ישנם מספר שיפורים שעליהם לשקול את עצמאי העתודה:

 • תרשימים טובים יותר עם כלים ותכונות מתקדמים לביצוע ניתוח טכני
 • אפליקציית מסחר למובייל ויכולת לבדוק מחירי קריפטו חיים בבורסה

מלבד האמור לעיל, Independent Reserve היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים והנמוכים ביותר בתשלום הפקדות ומשיכות פשוטות ותמיכת לקוחות יוצאת מן הכלל.

חילופי קריפטו עתודה עצמאית

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בביטקוין & קריפטו
 • Plus500 סקירה: CFD מסחר, תכונות & עמלות
 • 5 חלופות מטבעות בתשלום נמוך יותר
 • כיצד להרוויח ביטקוין בחינם: 6 שיטות מוכחות
 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים ביותר עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר באתר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map