סקירת מארגקס: קריפטו, מסחר ועמלות

השערות על מטבעות דיגיטליים המשתמשים בבורסות מסחריות ממונפות זינקו בפופולריות בשנים האחרונות. זה מאפשר לסוחרים להאריך או לקצר את שוק הקריפטו במינוף של עד 100: 1 כדי למקסם את הרווחים הפוטנציאליים.

בורסת מטבעות חליפין חדשה שהושקה המציעה מסחר בנגזרות ביטקוין היא Margex.

בקר ב- Margex

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירה זו של Margex, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • קל לשימוש וידידותי למתחילים
 • סחר בזוגות הצפנה של דולר ארה”ב באמצעות BTC כבטוחה
 • עד 100x מסחר בשוליים מבודדים
 • נזילות משולבת של 12+

  החלפות במקום אחד

 • עמלות מסחר תחרותיות
 • הגנה על מניפולציות במחירים
 • 2 אבטחת חשבונות גורמים
 • תוכנית שותפים נדיבה של 40%

באופן כללי

4.0 / 5 בקר ב- Margex

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בקניית ביטקוין, את’ריום, ליטקוין או מטבעות אחרים. הבעלות על נכסי הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי הביטקוין הטובים ביותר למידע נוסף.

מה זה Margex?

Margex היא פלטפורמת נכסים והשקעות דיגיטלית חדשה שתוכננה לספק בורסה הוגנת, שקופה ובטוחה למסחר. ההנפקה העיקרית של בורסת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים היא שוק נגזרים מבוסס ביטקוין המאפשר למשתמשיה לסחור בזוגות קריפטוגרפיים ארוכים (קנייה) או קצרים (למכור) עם מינוף עד 100: 1.

אתר margex

בורסת Margex פועלת על ידי שילוב של נזילות של 12 בורסות מנוף פופולריות אחרות במקום אחד וכתוצאה מכך נזילות עמוקה ואתן עומק של 40 מיליון דולר. משתמשים יכולים לסחור במטבעות עתידיים דיגיטליים פופולריים באמצעות ממשק מודרני וידידותי למשתמש ועמלות תחרותיות.

Margex בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ומסחר במינוף גבוה הם תכונות חשובות ב- Margex. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים כמו Margex המציעים תכונות ברמה עולמית.

מאפיינים & שירותים

קל לשימוש

Margex מציעה ממשק משתמש שכן פשוט, אלגנטי וקל למעקב. בעוד שמסחר בשוליים לא תמיד הכי טוב למתחילים, בורסת הנגזרים מתאימה למגוון רחב של אנשים עם רמות ניסיון שונות כדי להיות מסוגלים ליצור חשבון ולהתחיל לשער על מטבעות דיגיטליים..

ליצור חשבון

אין צורך ב- KYC

Margex היא בורסת נגזרים המקבלת פיקדונות קריפטוגרפיים בביטקוין בלבד. מכיוון שהפלטפורמה אינה מאפשרת העברת כספי פיאט, יש אין דרישה למסירת מידע כוח אדם, להעלות מסמכי זהות או להשלים את תהליך הכרת הלקוח שלך (KYC).

100x מסחר מינוף

Margex מתמחה במסחר מינוף ומציעה עד 100: 1 עמדות מרווח מבודדות למקסום הרווחים הפוטנציאליים. הבורסה משתמשת בשוליים מבודדים מודיע לסוחר על מחיר הפירוק וכמות הכספים בסיכון לפני ביצוע עסקאות. הערה: לא מתאים לכולם.

הגנה מפני מניפולציה במחירים

מסחר בקריפטו עם מינוף יכול להיות מסוכן עקב מחלקת הנכסים ההפכפכה ביותר שעלולה לגרום לתנודות פתאומיות בתנועות המחירים וגם למניפולציה במחירים של זוגות מסחר בנזילות נמוכים. מניפולציה במחירים הייתה בעיה נפוצה בבורסות כמו BitMEX. Margex פותרת סיכון זה בכך שלא מציעה נכסים לא נזילים ומערכת מניפולציות מחיר משלהם כדי לפקח על עקביות המחירים באמצעות אלגוריתמים ממנה. 12 שותפים לנזילות.

מניפולציה על מחיר margex

האם Margex בטוח?

מארג’קס היא בורסת מינוף חדשה והיא מוקדמת מכדי לקרוא האם זה מקום בטוח לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, נראה כי קיימות מספר תכונות אבטחה כדי לאבטח מידע ולקופות של לקוחות הכוללים שימוש בתהליך משיכה מרובה סיג, אחסון ארנק קר לא מקוון ואימות דו-גורמי. על סמך המחקר שלנו, שם לא היו אירועי ביטחון גדולים, פריצות או פשרות במערכת שהתרחשו עד היום.

יצירת חשבון

כדי ליצור חשבון עם Margex, המשתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום כדי ליצור חשבון מסחר. חילופי Margex יבקשו כתובת דוא”ל תקפה שתצטרך לאשר. לאחר השלמתם, סוחרים יכולים להיכנס לבורסה ולחקור את ממשק המסחר. יש אין דרישה להשלמת KYC להפקדת כספים.

הפקדת כספים

סוחרים יכולים לממן ארנק של Margex באמצעות קריפטו על ידי העברת ביטקוין מארנק חומרה או ממרכז פיאט לקריפטו, כגון Coinbase המקבל מטבע פיאט. זו הדרך המהירה והקלה ביותר להפקיד כסף ל- Margex על ידי העתקת קוד QR או כתובת BTC כדי לשלוח כספים.

כספי הפקדה של margex

עבור משתמשים שאינם הבעלים של ביטקוין ורוצים להתחיל לסחור באופן מיידי, Margex מספקת את האפשרות לרכוש ביטקוין ישירות בפלטפורמה. תכונה זו ניתנת באמצעות אינטגרציה עם Changelly, פיאט פופולרי להחלפת קריפטו ופלטפורמת החלפה מיידית.

היכולת לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי (VISA או Mastercard) היא תכונה שימושית להעלאת חשבון מסחר במהירות כדי לעמוד בדרישות השוליים המינימליות. הרכישה המינימלית היא 100 דולר ארה”ב או הסכום המקביל ביורו.

ממשק משתמש

ממשק המשתמש בתרשימים הוא היבט חשוב לכל חילופי נגזרים, מכיוון שכאן הסוחרים יבלו את רוב זמנם. במבט מעמיק יותר על Margex, נראה שחבילת התרשים הייתה תוכנן כך שיתאים לסוחרים מתחילים ומתקדמים. לצפייה בהדגמה חיה של חוויית מסחר, לחץ כאן.

ממשק מסחר של margex

תכונות התרשים כגון כלי השרטוט והמחוונים מסופקים על ידי TradingView, שהוא אחד מאתרי התרשים הצפנים הטובים ביותר בתעשייה. השילוב מאפשר למשתמשים של Margex ללחוץ לחיצה ימנית על התרשים כדי לשנות את מסגרת הזמן, להוסיף אינדיקטורים ולהתאים אישית את הסולם.

דוגמאות למדדים שניתן להוסיף כוללים ממוצעים נעים, סטוכסטיקה, להקות בולינגר ועוד רבים אחרים. מעבר בין זוגות אינו מסיר את ניתוח התרשים, המהווה תסכול בבורסות סחר אחר במטבעות קריפטוגרפיים.

עמדות מרקס

Margex מספקת הצעה סטנדרטית של סוגי הזמנות לניהול הזמנות להגבלת סיכון, שוק והפסקת הגבלה. תכונה נהדרת היא היכולת בו זמנית להציב הפסד ולקחת צו רווח עבור כל עסק שאינו מוצע בחלק מפלטפורמות המסחר.

טבלת המחירים, פנקס ההזמנות, הזמנת ההזמנות, העמדות וחלונות ההזמנה ממתינים היטב. זוגות הקריפטו הנתמכים ממוקמים בחלקו העליון כדי לעבור במהירות בין זוגות מסחר כשהתרשים נמצא באמצע.

זוגות סחר

בורסת הנגזרים של Margex תומכת במסחר בחמשת נכסי הקריפטו הגדולים כגון BTC, ETH, LTC, XRP, EOS ו- YFI. כל חוזה עתידי נסחר כנגד צמד הדולרים תוך שימוש בביטקוין כבטוחה. מספר הזוגות מוגבל למדי, אולם כיום הם צמדי הנגזרים הפופולריים ביותר לסחר.

תמחור & עמלות

אין עלויות ליצור חשבון עם Margex או לשמור על ארנק. הבורסה גובה עמלת מסחר עבור עמדות קנייה ומכירה המבוססת על מודל יצרן ולוקח עם עמלות בשיעור 0.19% ו -0.060% בהתאמה. דמי המסחר הם תחרותיים בהשוואה לבורסת סחר מינוף אחרת.

Margex אינה מציעה הנחות עמלה המוצעות על בסיס נפח המסחר או המסחר עם האסימון המקורי של הפלטפורמה, כגון ב- Binance, Bybit ו- FTX. עם זאת, משתמשים יכולים להשתתף בקמפיינים שיווקיים ל- להרוויח בונוסים באמצעותם ניתן לשלם עמלות מימון ומימון.

Margex גם גובה תשלום עמלת מימון בין לילה (המכונה גם מימון) להחזקת תפקיד לאורך 24 שעות. דמי המימון משתנים בפוזיציות ארוכות וקצרות בהתבסס על תנאי השוק. העלות מתווספת לחשבון להחזקת תפקיד לאחר כל תקופה של 8 שעות. בקרו באתר לרשימת דמי המימון עבור כל זוג מסחר.

בִּטָחוֹן

אתר Margex מספק מידע על מספר תכונות האבטחה המיושמות כדי להגן על המידע והכספים של הלקוח שלו. א גישת אבטחה רב שכבתית משמש להפחתת הסיכון לפריצות, גניבות ופעילות מרמה. כמה מאמצעי ההגנה המפורטים כוללים:

 • אימות 2 גורמים (2FA)
 • 100% מהנכסים מאוחסנים בארנקים קרים מרובים
 • אישור בדוא”ל לבקשות משיכה
 • משיכות שעובדו פעם ביום
 • ניטור בזמן אמת והתראות על נכסים
 • הצפנת SSL להגנה על מידע המשתמש

מדינות נתמכות

מארגקס היא זמין ברחבי העולם במדינות כמו בריטניה, אוסטרליה, סינגפור וניו זילנד למשתמשים לסחור בחוזים עתידיים של מטבעות קריפטו במינוף.

המדינות הבאות אינן נתמכות כמו ארצות הברית של אמריקה (כולל פורטו ריקו ואיי הבתולה של ארה”ב), מחוז אונטריו בקנדה, מחוז קוויבק בקנדה, האזור המינהלי המיוחד של הונג קונג ברפובליקה העממית של סין, הרפובליקה של סיישל, ברמודה, קובה, חצי האי קרים וסבסטופול, איראן, סוריה, צפון קוריאה או סודן ואפגניסטן..

שאלות נפוצות

האם למרג’קס יש תוכנית הפניות?

סוחרי Margex קיימים יכולים להרוויח 40% מהעמלות המסחריות של המשתמשים המופנים על ידי שיתוף קישור הפניה ייחודי עם בני משפחה וחברים. כל משתמש יכול להיות שותף ל- Margex ולהתחיל להרוויח קריפטו בחינם.

אתה יכול להדגים סחר עם Margex?

יש אין חשבון הדגמה למשתמשים חדשים לתרגל מסחר במינוף באמצעות קרנות וירטואליות. סוחרים יצטרכו למצוא פלטפורמת הדגמה המאפשרת סחר במטבעות קריפטוגרפיים כגון eToro ו- Plus500.

האם Margex זמין בארה”ב?

מארגקס אינו תומך במשתמשים מארצות הברית בשל מגבלות רגולטוריות. סוחרים מאזור זה יצטרכו למצוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב.

סיכום

לסיום סקירת Margex שלנו, הפלטפורמה מציעה בורסת מסחר פשוטה אך חזקה למינוף המסחר בצמדי מטבעות דיגיטליים פופולריים. משתמשים יכולים להגדיל את פוטנציאל הרווח שלהם באמצעות מינוף פי 100 כדי להאריך או לקצר את השוק.

בקר ב- Margex

בסך הכל, Margex היא בורסה מוצקה למתחילים שרוצים ללמוד כיצד לסחור במינוף. אין תכונות או הסחות דעת מסובכות. עם זאת, עבור מבחר רחב יותר של זוגות מסחר עם תכונות מסחר מתקדמות, משתמשים עשויים לרצות לשקול להשתמש ב- Binance או FTX.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- Margex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map