סקירת צ’אנג’לי: האם זה עדיין בטוח ואיך זה עובד

צ’אנג’לי היא אחת ממרכזיות הקריפטו הפופולריות ביותר בעולם, הידועה בשירות הקריפטו-קריפטו המיידי שלהם. הפלטפורמה מציעה דמי מסחר תחרותיים ויש לה יותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים שניתן להחליף.

פלטפורמת החלפת הקריפטו צברה את האמון של המשתמשים לאורך מספר שנים בכך שהיא מספקת ממשק יציב, שקוף, מהיר וידידותי למשתמש להחלפת נכסי קריפטו במהירות לאחרת וגם לקנות קריפטו עם חיוב או כרטיס אשראי.

בקר בצ’אנגלי

בסקירה זו של צ’אנגלי, אנו נספק סקירה והערכה של פלטפורמת המסחר בנכסים דיגיטליים כדי לעזור לך להשיג הערכה של התכונות, ממשק המשתמש ודמי המסחר שלה. אמנם אנו שואפים לספק לך תמיד מידע מדויק, אך אנו ממליצים לך לבקר באתר שלהם מעת לעת, במקרה של עדכונים לאחר מכן.

אתר changelly

איך צ’אנגלי עובד?

בצ’אנגלי משתמש באלגוריתם מסחר המשתלב בכמה מחילופי המטבעות הגדולים ביותר כיום, כדי לצבור את שיעורי הקריפטו הטובים ביותר, כמו בינאנס, פולוניקס וביטרקס.

הפלטפורמה מחפשת ומשתמשת בשיעור הזמין הטוב ביותר להצגה בממשק המשתמש ונועלת את המחיר עד שהמשתמש ישלים את העסקה ואושר בבלוקצ’יין. משתמשי צ’אנג’לי יכולים לפיכך להחליף קריפטו במחירים הטובים ביותר האפשריים.

איך צ'אנגלי עובד

בהשוואה לצ’אנגלי

ידידותי למתחילים וקלות השימוש הם מאפיינים חשובים ב- Changelly. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו פופולריים אחרים המאפשרים למשתמשים להחליף קריפטו באופן מיידי באמצעות אתר פשוט לשימוש.

האם צ’נג’לי לגיטי?

צ’אנג’לי הוא א שירות חילופי קריפטו לגיטימי שפועל מאז 2015. פלטפורמת הצפנה המקוונת צברה את אמונם של משתמשים מכל רחבי העולם וממשיכה לצמוח. פלטפורמת Changelly והאפליקציה הסלולרית שלה מושכים למעלה ממיליון מבקרים מדי חודש על פי אתר האינטרנט שלה.

האם צ’אנג’לי בטוח?

צ’אנג’לי הוא א החלפת מטבעות בטוחה שאינה משמורת. כספי המשתמשים אינם מאוחסנים על ידי הפלטפורמה המקוונת שאחרת עלולה להיפרץ או להתפשר. ניתן לאבטח חשבונות משתמשים באמצעות אימות 2 גורמים כדי לספק אבטחה וחשבון נוספים.

רישום צ’אנגלי & התחברות

כדי ליצור חשבון עם Changelly, בצע את הצעדים הבאים:

הירשם צ'אנגלי

כיצד להחליף קריפטו באמצעות

התהליך להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים ב- Changelly הוא פשוט ופשוט. בדף הבית יש יישומון בצד ימין כדי להתחיל. כל שעליך לעשות הוא לבחור את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך למכור באמצעות התפריט הנפתח. לאחר שהזנתם את סכום המכר, בחרו בקריפטוגרפיה שתרצו לרכוש.

כמות המטבעות הקריפטוגרפיים שתקבלו תחשב אוטומטית על סמך אם בחרתם בתעריף משתנה או קבוע. לאחר שבדקתם את הפרטים, לחצו על ‘החלף עכשיו’ כדי להזין את כתובת ארנק החומרה של מטבע החילופי המוצגים כמוצג להלן.

סחר מטבע מטבעות

בשלב הבא תצטרך להזין בכתובת הארנק שלך את המקום בו תקבל את המטבע הקריפטוגרפי. וודא שארנק החומרה שלך יכול לתמוך בקריפטוגרפיה לפני השלמת העסקה.

לדוגמא, אם ברצונך לרכוש את’רום, תצטרך להזין את כתובת את’ריום שלך, לא ביטקוין או קריפטו אחר. אחרת, אתה עלול לאבד את כל המטבעות שלך. ברגע שאתה מרוצה מההזמנה, קבל את ה- T&Cs ולחץ על ‘השלב הבא’.

לאשר את ההזמנה

כעת כל שעליך לעשות הוא להשלים את התשלום על ידי שליחת המטבע הקריפטוגרפי שברצונך להחליף או להחליף לכתובת. לאחר השלמת ההזמנה, המטבע הקריפטוגרפי יישלח לארנק החומרה שלך בתוך כ5-30 דקות, תלוי בעומס הבלוקצ’יין.

קנו קריפטו באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי באמצעות צ’אנגלי

משתמשי צ’אנג’לי יכולים לרכוש קריפטו באמצעות כרטיס חיוב או אשראי באמצעות MoonPay, סימפלקס אוֹ Indacoin. כדי לקנות קריפטו עם כרטיס חיוב, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

התהליך כולו לוקח בערך 7 דקות מההתחלה ועד הסוף. עליך לבדוק את ארנק הביטקוין שלך כדי לוודא שהעסקה הושלמה בהצלחה. צפו בסרטון למטה לקבלת הדרכה בווידיאו שלב אחר שלב כיצד לקנות קריפטו עם כרטיס חיוב באמצעות צ’אנג’לי.

האם אתה צריך להשלים את אימות החשבון?

כן, אם אתה משתמש ב- Changelly בפעם הראשונה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, יהיה עליך להוכיח את זהותך בהתאם לפרוטוקולים Know-Your-Customer (KYC). תהליך האימות נמשך כ- 30 דקות.

כדי לאמת את חשבונך ניתן להעלות את המסמכים הבאים:

  • דרכון בינלאומי
  • תעודת זהות בינלאומית
  • רשיון נהיגה

מהם דמי צ’אנגלי?

יש להעריך את דמי החליפין לפני שתחליט להשתמש בחילופי מטבעות. זה חשוב כשמחליפים כמות גדולה של קריפטו לקריפטו אחר.

עמלות מסחר

צ’אנג’לי מחיל א עמלת מסחר שטוחה של 0.25% לכל עסקאות הצפנה.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

צ’אנג’לי עושה לֹא גבו דמי הפקדה או משיכה של קריפטוגרפיה יש דמי רשת מינימליים שנקבעים על ידי הבלוקצ’יין. עמלה זו משתנה בהתאם לעומס הרשת ולכל מטבע קריפטו.

חוֹבָה & עמלות כרטיסי אשראי

אם אתה רוכש קריפטו באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי יישא עמלות נוספות של כ -5% בהתאם לספק השירות בו אתה משתמש (למשל Simplex, MoonPay ו- Indacoin) בתוספת תשלום של 2.5% באנג’לי.

אותה עמלה חלה אם אתה מוכר קריפטו בחזרה למטבע פיאט או מעביר לחשבון בנק.

שאלות נפוצות

באילו מטבעות קריפטוגרפיים תומך צ’אנגלי?

Changelly תומך ביותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל המטבעות הדיגיטליים העיקריים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל, EOS, כוכבים, מונרו ועוד רבים וטובים. צ’אנג’לי מוסיפה ללא הרף תמיכה באלטקוינים חדשים שאולי לא ידעתם שהם צוברים פופולריות בתחום הבלוקצ’יין.

כדי לברר את הרשימה המלאה של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, תוכל לבקר בדף ‘מטבעות נתמכים’.

מהי תוכנית ההפניות לצ’אנגלי?

Changelly מציעה תוכנית שותפים המתגמלת את משתמשיה ב -50% מדמי העמלה עבור כל עסקה. כדי להיות זכאי לתכנית ההפניות, עליך להירשם לחשבון Changelly ולשתף את קישור ההפניה שלך.

כל העמלות שמרוויחות באמצעות תוכנית השותפים של צ’אנגלי משולמות בביטקוין (BTC).

אילו מדינות נתמכות בצ’אנגלי?

צ’אנגלי הוא שירותי מטבעות קריפטוגרפיים מקוונים זמינים למשתמשים כמעט בכל המדינות ברחבי העולם, כולל ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, אירופה וקנדה. הפלטפורמה נבחנת לעיתים קרובות כאחת מחליפות הקריפטוגרפים הטובות בארה”ב לרכישת קריפטו באמצעות חיוב או כרטיס אשראי.

סיכום

לסיום סקירת ה- Changelly שלנו, קלות השימוש והממשק הפשוט לשימוש הופכות אותה לבורסת קריפטו מקוונת אטרקטיבית להמרת מטבעות דיגיטליים. כל התהליך של סחר בקריפטו או רכישת קריפטו באמצעות כרטיס חיוב לוקח מספר דקות בלבד.

בקר בצ’אנגלי

כמו כן, מכיוון שצ’אנגלי לא מאחסנת נכסי קריפטו כלשהם, ניתן לראות בה חילופי קריפטו בטוחים לשימוש. עם זאת, דמי המסחר לרכישת קריפטו באמצעות כרטיסי חיוב יכולים להגיע עד 7.5% מהסכום הכולל. בהשוואה לבורסות אחרות של פיאט לקריפטו המאפשרות לקנות קריפטו בכרטיס אשראי, זה די גבוה.

לסיכום, אנו חושבים שצ’אנגלי היא פלטפורמת קריפטו מקוונת חוקית שעליה לשקול להשתמש.

אוהב את הפוסט הזה? אל תשכח לשתף אותו!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בקריפטו
  • 10 הביטקוין הטוב ביותר & חילופי מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה
  • כיצד לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה של אמזון (סופר קל)
  • 6 המקומות הטובים ביותר לרכישת ביטקוין בבריטניה
  • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)

אם ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שתרצה שנסקור, השאיר לנו תגובה.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר בצ’אנגלי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map