סקירת OKEx: האם זה בטוח ואמין בשנת 2021?

OKEx הינה בורסת נכסים דיגיטלית עולמית המציעה שירותים פיננסיים מתקדמים לסוחרים ברחבי העולם באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. הבורסה מספקת מספר זוגות מסחר באסימונים ועתידיים שיעזרו לסוחרים לייעל את אסטרטגיית המסחר בקריפטו שלהם. OKEx מחדשת כל העת בכדי לענות על צרכי הלקוחות והיא אחת מהבורסות הפופולריות ביותר בתחום המסחר בקריפטוגרפים בעולם.

בקר ב- OKEx

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת OKEx זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • נקודת סחר כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ו- XRP
 • שוליים, נצחיים & שוק עתידי עם מינוף פי 100
 • פלטפורמת מסחר מבוזרת
 • ממשקי משתמש מתחילים ומתקדמים
 • עמלות מסחר תחרותיות
 • אחסן קריפטו כדי להרוויח ריביות של עד 6.57%
 • 2.4 דירוג כוכבים מבוסס על 52 ביקורות של לקוחות

באופן כללי

4.15 / 5 בקר ב- OKEx

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני תחילת העבודה, מומלץ לעתים קרובות להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת מסחר במטבעות חליפין. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא מיטב הארנקים של חומרת מטבעות קריפטוגרפיה.

מה זה OKEx?

OKEx היא מובילה בעולם חילופי נכסים דיגיטליים המספקים שירותים פיננסיים מתקדמים. חילופי הקריפטוגרפים מבוססים במלטה, איטליה ושירתו מיליוני משתמשים בלמעלה ממאה מדינות ברחבי העולם. OKEx תוכננה לספק פלטפורמת מסחר בטוחה ומאובטחת למשתמשים לסחור במאות מטבעות, אסימון & זוגות מסחר בחוזים עתידיים. OKEx היא אחת מהבורסות הגדולות בעולם והיא מדורגת כיום במקום ה -14 לפי נפח המסחר.

אוקס


OKEx ממוקמת בבליז עם משרד התפעול הראשי שלה בהונג קונג. OKEx התרחבה לאחרונה למלטה בהתחשב במדינות המאמצים לספק מסגרת רגולטורית נאותה לעסקי בלוקצ’יין ולבורסות נכסים דיגיטליים.

OKEx בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- OKEx. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים כמו OKEx המציעים תכונות ברמה עולמית.

האם OKEx בטוח?

נראה ש- OKEx הוא חילופי מטבעות בטוחים הכוללים מספר אמצעי אבטחה בפלטפורמה שלה כדי להגן על מידע הלקוח ולשמור על כספי האבטחה. על פי המחקר שלנו, OKEx לא היה מעורב בפריצת חליפין ולא חווה הפרת אבטחה גדולה או פשרה. בשנת 2017 היו דיווחים על מיליוני ביטקוין שהועברו מ- OKEX שגרם לבהלה בקהילת הצפנה. עם זאת, המנכ”ל ג’יי האו הסביר כי הדבר נגרם עקב תחזוקה מתוזמנת.

תכונות OKEx

למשתמשי OKEx בפלטפורמה יש גישה למספר תכונות מסחר חדשניות וכלים פיננסיים. הבורסה נחשבת לפלטפורמת מסחר חד-משמעית מובילה של Cryptocurrency הכוללת תכונות כגון:

 • ממשק קל לשימוש לסוחרים מתחילים ומתקדמים
 • מהיר וקל לקנייה ומכירה של קריפטו באמצעות למעלה מ -30 מטבעות מקומיים
 • תומך ברכישת כרטיסי אשראי / חיוב ותשלומי העברה בנקאית
 • מקבל מטבעות פיאט כמו USD, CNY, EUR, ARS, AUD ו- BGN
 • מסחר נקודתי עם פקודת הזמנות נזילות גבוהה עם רווחים נמוכים
 • החלפות נצחיות ושווקים עתידיים לסחר בהצפנה במינוף של עד פי 100
 • אבטח את ארנק OKEx באמצעות אמצעי אחסון קר לא מקוונים
 • אפליקציה לנייד לסחור בכל מקום ובכל מקום
 • תוכנית הפניות ושותפים המתגמלת אותך על הבאת משתמשים לבורסה
 • צוות תמיכת לקוחות 24/7

הרשמה, התחברות & גבולות

תהליך הרישום של Exchange Exchange הוא די פשוט. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל הוא כתובת דוא”ל תקפה. תתבקש להתחבר לכתובת הדוא”ל המועמדת שלך ולהזין את קוד האימות. יש אין צורך להעלות שום תיעוד זיהוי (KYC) אלא אם כן אתה מתכוון למשוך יותר מ- 100 BTC בתקופה של 24 שעות. רמות האימות והמגבלות של OKEx הן כדלקמן:

גבולות אוקס

לאחר שנרשמת, תוכל להיכנס ל- OKEX באמצעות מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך. עליך גם להגדיר ולהפעיל אימות 2FA ו- SMS (מומלץ מאוד) ליתר ביטחון. לשם כך, נווט אל ‘אבטחת חשבון’ בקטע הפרופיל שלך. למידע נוסף, תוכלו לקרוא גם את להנחות.

הפקדת כספים

OKEx מאפשר למשתמשים לממן חשבון באמצעות מטבעות דיגיטליים בלבד. אין אפשרות להעביר מטבע פיאט לבורסה. שתי האפשרויות הזמינות ב- OKEx למימון חשבון המסחר החדש שלך:

 • רכשו קריפטו באמצעות כרטיס אשראי באתר באמצעות סימפלקס או קוינאל
 • העבר קריפטו מארנק חומרה או ממרכזיה אחרת

לאחר שהכספים הגיעו, משתמשים יכולים להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ב- OKEx.

אוקקס לקנות קריפטו

קניית נכסים דיגיטליים

OKEx מציעה מקום לרכישת מטבעות קריפטוגרפיה ישירות בפלטפורמת המסחר באמצעות מגוון שיטות תשלום. בהתאם למטבע הפיאט המשמש לתשלום, משתמשים יכולים לבחור להעביר כספים לבורסה באמצעות a כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית, IMPS, Google Pay ו- PayPal. משתמשים חדשים בבורסה יכולים ליצור חשבון, לממן ארנק ולהתחיל לסחור בקריפטו תוך מספר דקות.

אוקקס לקנות ביטקוין

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

עבור כל הסוחרים כאחד, ממשק התרשימים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת בורסת קריפטו. במיוחד עבור סוחרים הנשענים על ניתוח טכני כדי למצוא יתרון בשוק. בבחירת בורסת מסחר במטבעות חולים, חשוב להיות נוח עם ממשק המסחר, סוגי ההזמנות וכלי התרשים. לוח המחוונים ב- OKEx הוא קל לשימוש כפי שמוצג מטה.

מסחר אוקקס

זוגות הקריפטו רשומים בצד שמאל עם חלון הזמנת הסחר בצד ימין. ניתן לראות במהירות הזמנות ועמדות פתוחות בתחתית. אמנם מאוד פשטני, אך ממשק המשתמש המוגדר כברירת מחדל מספק למשתמשים את המידע הרלוונטי להיכנס לפוזיציות קנייה ומכירה או ביצוע הזמנות ממתינות. סוחר ניתוח טכני המשתמש באינדיקטורים וכלי מסחר יכול להשתמש במצב המסך המלא כפי שמוצג להלן.

תרשימי אוקס

סוחרים מסוגלים לעבור בין תרשימי OKEx המוגדרים כברירת מחדל או תרשימי TradingView אשר ידועים בזכות חזותיים חלקים, אינטואיטיביים ונקיים, בהם סוחרים יכולים להשתמש בכלי מסחר מתקדמים ובמדדים כדי לשכלל את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון. זה יתאים לסוחרים שמכירים את Tradingview לשרטט נכסים מסורתיים.

קָשׁוּר: 4 תוכנות תרשימי הקריפטו הטובות ביותר & כלים לסוחרי אלטקוין

אחרת, תרשימי ברירת המחדל של OKEx הם בסדר גמור ומספקים את כל הכלים הבסיסיים כגון קווי מגמה, אינדיקטורים ודפוסי תרשים. תכונה נהדרת ששמנו לב עם OKEx היא מספר סוגי ההזמנות שניתן לבחור, המורכב מ:

 • לְהַגבִּיל
 • מגבלה מתקדמת (פרסום בלבד, מילוי או הרגה, מיידי או ביטול)
 • שׁוּק
 • עצור מגבלה
 • שביל
 • קַרחוֹן
 • TWAP

פקודות קרח נראה שתכונה ייחודית להחלפת OKEx. זה בעצם סוג הזמנה אלגוריתמי המאפשר למשתמשים להימנע מביצוע הזמנה גדולה כדי למנוע החלקה. זה יפרק אוטומטית את ההזמנה הגדולה של המשתמש למספר הזמנות קטנות יותר שמבוצעות על פי המחיר האחרון והמחיר הטוב ביותר, כמו גם הפרמטרים שהגדיר המשתמש. למידע נוסף, תוכלו לקרוא את להנחות כאן.

סדר קרחונים

בדומה לכך, מחיר ממוצע משוקלל זמן הזמנות (TWAP) נראות בלעדיות ל- OKEx. מדובר בהזמנות מתקדמות שיכולות לשמש כחלק מאסטרטגיית מסחר בהצפנה לביצוע הזמנה בחלקים בפרקי זמן קבועים כמפורט על ידי המשתמשים. זה יכול למזער את השפעת השוק על הזמנות סל.

בסך הכל, סוחרים יסתפקו בממשק המשתמש של OKEx המספק מערכת תרשימים עשירה בתכונות, ידידותית למשתמש ואינטואיטיבית זה יעניק לסוחרים הדמיה טכנית משופרת, גמישות ושליטה בסיכון הסחר על פי אסטרטגיית המסחר בקריפטו שלהם.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את OKEX עם אחרים

השווה עכשיו!

מטבעות נתמכים

החלפת OKEx כרגע מציע 246 + מטבעות קריפטוגרפיים שונים שניתן לסחור באתר מול זוגות USD, BTC, ETH, DAI ו- OKB. הבורסה מציעה הנחות בדמי מסחר אם משתמשים בפלטפורמות מחליטים לסחור באמצעות אסימון השירות OKEx OKB.

OKEx פתחה בתוכנית רכישה חזרה לשרוף בהדרגה את 300 מיליון אספקת OKB במחזור המתרחש כל 3 חודשים. זה נראה בעיני רבים ככוונה חיובית להעלות את מחיר האסימון על ידי הקטנת כמות ההיצע.

מטבעות אוקס

בנוסף לבורסה המקומית, OKEx מציעה מוצרי קריפטו אחרים הכוללים:

 • לְזַהוֹת: סחר מקריפטו לקריפטו או עם שוליים
 • נגזרים: עתידי סחר והחלפות תמידיות ארוכות או קצרות עם מינוף של עד 100x
 • אפשרויות: התכונה תגיע בקרוב על פי OKEx

מינוף OKEx

OKEx מציעה מסחר בשוליים על מוצרים נקודתיים ונגזרים. הבורסה מציעה גם קבוע ו שוליים צולבים. כמות המרווח המרבית שניתן לסחור עבור כל מוצר היא:

 • חילופי נקודות: שוליים עד פי 10
 • עתיד: שוליים עד 100x

מסחר במינוף יכול להיות כלי רב עוצמה עבור סוחר לנצל תנועות מחירים קטנות יחסית בשוק הקריפטו. זה עובד על ידי הנחת חלק קטן מהערך המלא של המסחר שלך – והבורסה מספקת את שאר הפיקדון כדי להקל על גודל מיקום גדול בהרבה מבלי לקשור את ההון שלך. זה יכול גם להשפיע הפוך ולהגדיל את גודל ההפסדים שלך.

עמלות מסחר

יש להעריך את עמלות ההחלפה לפני שתחליט לסחור בפלטפורמת מסחר בקריפטו. עמלות נמוכות הן קריטיות בעת מסחר בגדלי מיקום גדולים יותר עם שוליים או ביצוע עסקאות מרובות ביום אחד (כלומר סוחרי יום) שיכולים להרוויח רווחים פוטנציאליים..

עמלות נקודתיות

דמי OKEx מבוססים על מודל יצרן ולוקח מתחיל ב 0.1% ו 0.15% למשתמשים עם פחות מ -500 אסימונים של OKB. ניתן להפחית את דמי היצרן / לוקח ל -0.06% ו- 0.09% בהתאמה אם 2,000 אסימונים של OKB מוחזקים בארנק OKEx.

בהשוואה לפלטפורמת סחר פופולרית כמו Binance שגובה 0.1% שטוחים, דמי OKEx הם תחרותיים למדי. אנשים בעלי שווי נקי גבוה עם נפח מסחר גדול במהלך 30 יום יכולים לפתוח הנחות והנחות נוספות בדמי המסחר.

עתיד & דמי נצח

בדומה לדמי מסחר נקודיים של OKEx, היצרן והנוטל העמלות עבור שוקי החוזים העתידיים מתחילות ב -0.02% ו -0.05% בהתאמה. ניתן להפחית את העמלות בהתבסס על אסימוני OKB המוחזקים בחשבון המסחר כמפורט להלן. זה זול יותר מפלטפורמות סחר מרווחים פופולריות כמו Bybit ו- FTX.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

OKEx מציעה אפס פיקדון ומשיכת עמלות. יש תשלום מינימלי של רשת ביטקוין הנדרשת בעת משיכת ביטקוין מהבורסה אשר נקבעת על ידי עומס בלוקצ’יין עבור כל נכס. לדוגמא, דמי הרשת בגין משיכת ביטקוין הם כ- 0.0005BTC.

מדינות נתמכות

OKEx היא פלטפורמת סחר קריפטוגרפית עולמית המאפשרת ללקוחות להשתמש בשירותיה מכל רחבי העולם, מלבד קבוצה נבחרת של מדינות בשל מגבלות שיפוט על מטבעות קריפטוגרפיים. המדינות והשטחים שאינם רשאים לסחור ב- OKEx כוללים: הונג קונג, קובה, איראן, צפון קוריאה, חצי האי קרים, סודן, מלזיה, סוריה, ארצות הברית (כולל כל שטחי ארה”ב), בנגלדש, בוליביה, אקוודור וקירגיזסטן..

שאלות נפוצות

האם ל- OKEx יש אפליקציה לנייד?

ל- OKEx אפליקציית מסחר סלולרית שזמינה להורדה למכשירי אנדרואיד, iOS ו- Microsoft. האפליקציה מאפשרת למשתמשי OKEx לסחור במטבע חוץ בתנועה.

האם יש ל- OKEx תוכנית הפניות או שותפים?

ל- OKEx תוכנית הפניות המאפשרת לקבל 30% מדמי המסחר שלהם. הם יקבלו גם $ 10 USDT לאחר שיסחרו (סחר נקודתי ושוליים) מעל $ 16,000 USDT.

האם סוחרים אמריקאים רשאים להשתמש ב- OKEx?

לקוחות אמריקאים אינם יכולים לסחור עם OKEx בגלל תקנות מחמירות שאינן בשליטת הבורסה. משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים יצטרכו למצוא פלטפורמת מסחר מורשית בארה”ב.

סיכום

לסיום סקירת OKEx זו, זו פלטפורמה בטוחה ואמינה לסחר במגוון רחב של אלטקוינים וזוגות הקריפטו העיקריים כגון ביטקוין, את’ריום, ליטקוין וריפל. הבורסה מאפשרת הפקדות קריפטו ישירות ממרכזיות אחרות או מארנק החומרה שלך. אתה יכול אפילו לרכוש קריפטו באופן מיידי באמצעות המרת המטבע באמצעות מטבע פיאט.

בקר ב- OKEx

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • 6 המקומות הטובים ביותר לרכוש ביטקוין בבריטניה
 • כיצד להרוויח ביטקוין בחינם: 6 שיטות מוכחות

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר ב- OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map