סקירת Nexo: האם זה בטוח? הנה מה שמצאנו

משקיעי קריפטו רבים יאחסנו את נכסיהם הדיגיטליים בבורסת פיאט לקריפטו, בבורסה למסחר או בארנק חומרה לשמירה. אמנם זה נחשב לנורמה, אך אסטרטגיה זו אינה בונה את עושר הקריפטו שלך לאורך זמן, אינה מרוויחה קריפטו בחינם או מאפשרת לך להשיג מטבע פיאט באופן מיידי לתשלום חשבונות מבלי למכור את ההשקעה שלך..

בקר ב- Nexo

בזה נקסו נבדוק את פלטפורמת המטבע הדיגיטלי שמטרתה להיות מובילה בהלוואות קריפטו, מימון מבוזר ופלטפורמות אחת הטובות ביותר להרוויח ריבית בקריפטו.

תכונות עיקריות:

 • השג הלוואה במזומן מיידי מבלי למכור קריפטו
 • הרוויח עד 10% עמ ‘על מטבעות מטבעות מטבעות ומטבעות פיאט
 • הרוויח עד 6% עמ ‘על מטבעות קריפטו
 • הפלטפורמה מבוטחת מפני גניבה אצל האפוטרופוס BitGo
 • תהליך סקירת הלוואות מהיר וקל
 • סכום הריבית משולם מדי יום

באופן כללי

4.2 / 5 בקר ב- Nexo

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

מה זה Nexo?

נקסו הוא שירות הלוואות קריפטוגרפי מקוון ש מציע יתרונות כספיים לאחסון נכסי קריפטו בפלטפורמה כגון Bitcoin ו- Ethereum בתוך ארנק מאובטח של Nexo. פלטפורמת ההלוואות המבוססת על מזומנים מגובה על ידי משקיע ידוע ומייסד TechCrunch מייקל ארינגטון והובל על ידי אקנטוני טרנצ’ב, מייסד שותף & שותף ניהולי.

אתר nexo

מאז השקתו בשנת 2017, Nexo עיבדה יותר מ- 1.5 מיליארד דולר מעל מיליון משתמשים ב 200 תחומי שיפוט ותומכים בלמעלה מ 40 מטבעות פיאט. שירות ההלוואות זכה לפופולריות נרחבת כשיטת השקעה קריפטו חלופית ואופציית אחסון עבור אנשים פרטיים וחברות למנף יתרונות כספיים נוספים עבור לווים ומלווים..

NEXO בהשוואה

NEXO היא דרך נוחה לשימוש ופופולרית להרוויח ביטקוין בחינם באמצעות חשבונות הריבית ופלטפורמת ההלוואות שלהם. להלן מספר פלטפורמות הלוואות וריבית חלופיות כמו Nexo בהן תוכל להרוויח ריבית בקריפטו.

האם נקסו אמין?

נראה כי הלוואות מטבעות מטבעות וחסכון נקסו א חברה מכובדת, לגיטימית ואמינה זה מורשה, מוסדר ב 200 מדינות וביטח עד 100 מיליון דולר נגד גניבה המסופק על ידי אפוטרופוס מוסמך, BitGo.

אמנם הצבת כסף אצל ספק מקוון דורשת סיכונים מסוימים, אך Nexo’s פוליסת הביטוח מציעה למשקיעים שלה שקט נפשי ניתן להחזיר את כספם במקרה של הפרת אבטחה או פריצה.

סטטיסטיקות nexo

האם נקסו מבוטח?

Nexo שותפה עם Ledger בכדי לספק פתרון קמרון לאחסון נכסי הצפנה שהוא מבוטח עד 150 מיליון דולר באמצעות פוליסת ביטוח מותאמת אישית בין Arch ו- Marsh. החברה מתכננת להגדיל את פוליסת הביטוח ליותר ממיליארד דולר בשנת 2021 כתוצאה מהצמיחה האקספוננציאלית שלה ומחויבותה לספק רמה גבוהה של בטיחות..

בנוסף, ארנקי האחסון הקרים של נקסו מסופקים על ידי האפוטרופוס BitGo, הנושאת הגנת ביטוח של 100 מיליון דולר דרך רשת חתמים באמצעות חברת ביטוח בשם לויד’ס. מדיניות זו מגנה על הלקוחות הנכסים הדיגיטליים והמפתחות המוחזקים בארנק של BitGo. פוליסת הביטוח מכסה פריצה או גניבה של מפתחות פרטיים, גניבה פנימית או אובדן מפתחות.

מוצרים & מאפיינים

השג הלוואה במזומן מיידי

Nexo מציע את היכולת להוציא הלוואה במזומן מיידי על ידי השאלת נכסי קריפטו החל מ -10 $ ומקסימום 2 מיליון דולר. בהשאלה של מזומנים או מטבעות עם Nexo אין אגרות נסתרות אפסיות, עם החזרים גמישים וללא בדיקות אשראי שהופכות אותה להערכתית מאוד עבור בעלי הצפנה רבים..

הרוויחו עד 12% ריבית שנתית

Nexo מציעה חשבון חיסכון בריבית גבוהה עבור מטבעות קריפטוגרפיים וכספי פיאט כגון EUR, GBP ו- USD. כספי הלקוחות הם מגובה בפוליסת ביטוח להציע שקט נפשי מוחלט תוך כדי להרוויח עד 12% ריבית. ניתן להוסיף כספים לארנק החוסך או למשוך אותו בכל עת (לא נעול).

nexo להרוויח בקריפטו

הוצא קריפטו עם כרטיס Nexo

Nexo השיקה כרטיס בנק משלה להוצאת נכסי קריפטו כמו כרטיס חיוב מסורתי. כרטיס Nexo מתקבל על ידי 40+ מיליון סוחרים ברחבי העולם, שאפילו יש להם 2% cashback ברכישות אצל ספקים נתמכים. כרטיס Nexo מאפשר ללקוחותיו להוציא מטבעות דיגיטליים מבלי שתצטרך למכור אוֹתָם.

Nexo Exchange

בדומה לפלטפורמות מסחר קריפטוגרפיות פופולריות, ל- Nexo יש ‘Exchange’ משלה המאפשר למשתמשים קיימים להחליף באופן מיידי בין 75 נכסים דיגיטליים ומעלה לזוגות פיאט. הבורסה עובדת כמו מתווך להתחבר בו זמנית לבורסות 5+ כדי למצוא את המחירים הכי טובים.

חילופי ניקסו

יצירת חשבון

כדי להתחיל להרוויח ריביות פסיביות על מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Nexo, המשתמשים יצטרכו ליצור חשבון ו השלם תהליך הכרת הלקוח שלך (KYC) והלבנת הון (AML). ה אניתהליך אימות D הוא אוטומטי לחלוטין וניתן להסתיים בכמה דקות. המידע שיהיה עליך להגיש הוא שם בסיסי, כתובת וצורת תעודת זהות מגובה הממשלה, כגון דרכון או רישיון נהיגה..

אסימון נקסו

ה אסימון NEXO הוא האסימון המקורי של פלטפורמת הלוואות המזומנים אשר חולקת 30% מסך הרווחים הנקיים עם לקוחותיה הנאמנים בצורת דיבידנדים. על פי האתר, מטבעות Nexo הם האסימון מגובה הנכסים הראשון שמשלם דיבידנד בעולם ושילמה מעל 9 מיליון דולר לבעלי Nexo בשלוש השנים האחרונות. האסימון מספק את היתרונות הבאים למשתמשים בפלטפורמה:

 • להרוויח 12% אפריל עבור פיקדונות, יורו, GBP ו- USD
 • הרוויח 8% אפריל עבור BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, LINK, XLM, TRX, PAXG
 • לִלווֹת 5.9% אפריל לקווי האשראי המיידי של נקסו
 • קבל 30% של רווח נקי סמלי של Nexo בדיבידנדים

הלוואות מזומנות מיידיות המגובות בקריפטו

Nexo מציעה פלטפורמה בטוחה וקלה לשימוש לקבלת הלוואה במזומן במהירות עבור כל הוצאה יומית על ידי הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים לשימוש כבטוחה. ההלוואה המגובה בקריפטו מספקת גמישות על פני הלוואה מסורתית כמו שיש אין תהליך הלוואות ממושך או בדיקות אשראי נדרש. משתמשים יכולים להוציא את הכסף באופן מיידי אם הם משתמשים בכרטיס Nexo או מושכים לחשבון בנק. אחוז הריבית הנוכחי של הלוואת Nexo הוא מ -5.9% לשנה על ההוצאה.

איך nexo עובד

בעלי קריפטו יכולים למנף את תיק הקריפטו שלהם בכדי להשיג מזומנים פיאטיים באופן מיידי בלי צורך למכור את ההשקעה או לוותר על הבעלות. זוהי דרך חלופית לשמר את הפוטנציאל הפוך של ביטקוין ונכסים אחרים, תוך משיכת מזומנים לכיסוי עלויות. משקיעים יכולים גם להימנע מהפעלת אירוע החייב במס.

לדוגמה, באמצעות מחשבון הלוואות Nexo, משקיעים בביטקוין יכולים לקחת הלוואה במזומן בסך 10,000 דולר על ידי הפקדת 0.296 ביטקוין לחשבונם כדי לשמש כבטוחה. יש אפס עמלות חודשיות, שנתיות או עמלות נסתרות וכן ללא החזר חודשי מינימלי.

מחשבון הלוואות nexo

כדי לקחת הלוואה במזומן ב- Fiat, המשתמשים צריכים לבצע אימות בסיסי ומקדמה. לאחר אישור ההפקדה על ידי הבלוקצ’יין, המשתמש יכול למשוך הלוואה במזומן.

איך לקחת הלוואה עם Nexo

כדי לקבל הלוואה במזומן עם Nexo, בצע את הצעדים הבאים:

מדריך שלב אחר שלב להלוואת Nexo Crypto

כדי להשיג הלוואה במטבע המקומי שלך באמצעות תיק ההצפנה שלך כבטוחה, בצע את הצעדים הבאים:

שלב 1: הערך כמה אתה יכול ללוות

הצעד הראשון הוא לקבוע כמה אתה יכול ללוות. בדיוק כמו כל הלוואת מימון מסורתית אחרת, עליכם להבין כמה תוכלו ללוות על בסיס גודל סכום ההפקדה או הביטחונות.

Nexo מקל על מתחילים באמצעות יישומון פשוט כפי שמוצג להלן. זה מאפשר לך:

 • בחר את נכס המטבע הקריפטוגרפי שישמש כבטוחה (למשל ביטקוין, את’ריום)
 • הזן את כמות הקריפטו שתוכל לאחסן בפלטפורמה כבטוחה
 • צפו בכמות המטבע הפיאטי שניתן למשוך כהלוואה במזומן

הלוואת nexo

שלב 2: הפקדת כספי Crypto כבטוחה להלוואות

ברגע שאתה מרוצה מפרטי ההלוואה ושיעורי הריבית המוצגים, השלב הבא הוא הפקדת כספים לפלטפורמה. בלוח המחוונים תופיע רשימה של מטבעות קריפטו נתמכים המקובלים על ידי Nexo.

תהליך הפקדת הכספים פועל באופן זהה לבורסה למסחר בקריפטוגרפים. הקפד לאפשר אימות דו-גורמי לפני הפקדת כספים. כדי להתחיל, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

nexo כספי פיקדון

שלב 3: משיכת הלוואת המטבע של פיאט

לאחר שהבלוקצ’יין ישלים את העסקה, הכספים יופיעו בחשבון Nexo שלך. תראה את כמות ‘מסגרת האשראי’ המופיעה בלוח המחוונים שלך כנגד נכס הצפנה המשמש כבטוחה. לדוגמא, אם הפקדת ביטקוין, שורת סכום האשראי תוצג כנגד ביטקוין.

אין חובה למשוך כספים באופן מיידי. זה יכול להישאר בחשבון Nexo שלך בדיוק כמו בבורסת הצפנה. כאשר אתה מחליט לפדות כסף, לחץ על כפתור ‘משיכה’. כאן תוכלו לבחור מבין 40 מטבעות פיאט שונים. הקפד להזין את פרטי הבנק שלך כהלכה לפני שתשלים את תהליך משיכת הלוואת המזומן.

שלב 4: בצע החזר הלוואות

השלב האחרון בתהליך ההלוואה הוא לבצע החזרים. זה לא שונה מכל הסכם ממון מסורתי אחר כגון משכנתא או הלוואת רכב. הדבר הטוב עם Nexo הוא שאתה יכול לבחור להחזיר מטבע פיאט אחר או אפילו מטבע מטבע.

כל עוד הסכום שווה לסכום ההחזר המינימלי שאושר במהלך שלב 1. בכל פעם שתבצע פירעון, הוא יוצג בלוח המחוונים של Nexo כדי שתוכל לעקוב.

חשבונות חיסכון

Nexo מציעה חשבונות בעלי ריבית גבוהה במקום בו משתמשים יכולים להרוויח הכנסה פסיבית עד 10% עמ ‘על מטבעות פטיבליים ופיאט, ועד 6% על מטבעות קריפטוגרפיים. הריבית שנצברה בחשבונות חיסכון של Nexo גבוהה משמעותית משיעור הריבית המסורתי של חשבון הבנק כמוצג להלן. הנקסו סכום הריבית משולם מדי יום מה שמאפשר לחשבון להתרכב ולצמוח במהירות, בדומה לדיבידנדים במניה.

nexo להרוויח

Nexo הודיעה לאחרונה על עלייה של 100% בשיעור ריביות חשבון החיסכון בקריפטו עבור BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, EOS, LINK, XLM, TRX ו- PAXG. השיעור הועלה ל- 6% APY, שנע בעבר בין 4% ל -5% על נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים.

החדש של נקסו הרוויח בקריפטו המוצר מאפשר ללקוחות לבחור לקבל תשלום בתו אסימון ה- NEXO המקורי של הפלטפורמה, ללא קשר לסכום הנכס המוחזק בארנק Nexo. התמריץ מביא תשואה תחרותית עם ריבית נוספת של 2% על כל הנכסים הדיגיטליים. הרווח של אסימון ה- NEXO מגדיל עוד יותר את הריבית ל 8% APY עבור מטבעות קריפטוגרפיים ו 12% APY עבור מטבעות פיאט ומטבעות יציבים.

השוואת nexo

נקודת הבדל גדולה בגרפיקה לעיל מלבד שיעורי הריבית השנתיים הגבוהים יותר אין עמלות בחשבון הריבית. ניתן לגשת לכספי הקריפטו שלך בכל עת ומאפשר לך למשוך כספים לארנק חומרה כוח אדם או למכור בחזרה לפיאט באמצעות בורסה מכובדת. כדי להיות זכאי לרווחי ריבית, המשתמשים צריכים לספק נזילות לפלטפורמה על ידי הפקדה ואחסון של נכסי הפיאט והקריפטו שלהם ב- Nexo..

כדי להיות זכאים לריבית, המשתמשים צריכים לספק נזילות לפלטפורמה על ידי הפקדה ואחסון של נכסי הפיאט והקריפטו שלהם ב- Nexo..

שאלות נפוצות

האם Nexo בטוח?

Nexo משתמשת אבטחה בדרגה צבאית ועם הצפנת 256 סיביות ו 100% ארנקים לא מקוונים לאחסון קר מסופק על ידי אפוטרופוס BitGo ברמה העולמית, שהשיג תקן אבטחה קריפטוגרפי ברמה 3 וכן תואם SOC 2. פתרון האחסון ‘דמוי הבנק’ מבטיח את רמת האבטחה והבטיחות הגבוהה ביותר של כספי הלקוחות. אמצעי האבטחה כוללים תהליך רב חתימה לחיסול נקודת כשל אחת ולשיפור החוסן כנגד אובדן או פשרה של מפתחות פרטיים..

האם Nexo מוסדר?

Nexo הינה ספק מטבע דיגיטלי מורשה ומוסדר תואם לתקנות המקומיות ביותר מ- 200+ תחומי שיפוט בעולם. צוות Nexo מבטיח כי כל התנאים החוקיים והתאימות הרלוונטיים מתקיימים לפני קבלת לקוחות מכל מדינה.

אילו מטבעות נתמכים על ידי Nexo?

ניתן להפקיד את נכסי הקריפטו הבאים בפלטפורמת Nexo אשר יכולים לשמש כבטוחה להשגת הלוואה במזומן מיידי – BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, PAXG, NEXO ו- BNB.

אילו מטבעות מקבל Nexo כבטוחה?

משתמשים יכולים לבקש הלוואת מזומן מיידית מגובה קריפטו על ידי Nexo על ידי הפקדת נכסי קריפטו כגון BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, stablecoins, PAXG, NEXO ו- BNB כבטוחה..

האם לנקסו יש כרטיס הלוואה לקריפטו?

ניתן להשיג ולנהל כרטיסי הלוואת קריפטו של Nexo באמצעות אפליקציית Nexo Mobile. הכרטיס מאפשר למשתמשים להוציא כספים בכרטיס שניתן לקשר ישירות לחשבון הלוואת המזומן של המשתמשים.

האם אני יכול לקנות ביטקוין ב- Nexo?

Nexo הציגה להחליף למשתמשיה לקנות ביטקוין באמצעות מטבע פיאט או סחר בקריפטו אחר. Nexo Exchange תומכת ב 75+ נכסי קריפטו וזוגות פיאט שניתן לקנות, לסחור ולמכור ביניהם.

פסק הדין הסופי שלנו

לסיום שלנו נקסו אנו מאמינים כי הפלטפורמה תתאים היטב למשקיעים ארוכי טווח אשר מעוניינים לבנות עושר באמצעות מינוף הקריפטו שלהם. בתמורה, הפלטפורמות מציעות דרך בטוחה ומבוטחת להרוויח תשואות בריבית גבוהה או לגשת למזומן מהיר באמצעות הלוואה.

בסך הכל, אתר Nexo קל לשימוש ומציע תכונות ושיעורים שאינם אפשריים בשיטות בנקאיות מסורתיות. אנו צופים כי Nexo תוביל את מרחב DeFi ותהיה מובילה בהלוואות והשאלות של מטבעות דיגיטליים בעתיד.

יתרונות

 • מציע שירותים פיננסיים איכותיים למשקיעי קריפטו לטווח ארוך
 • מאפשר למשקיעים להרוויח יותר קריפטו באמצעות חשבון חיסכון בריבית
 • שיעורי ריבית גבוהים ללא תחרות בהשוואה למגזר הבנקאי המסורתי
 • הריבית משולמת מדי יום, מה שמאפשר לרווחי הקריפטו להתגבר לאורך זמן
 • בטל את הנעילה של מזומנים מבלי שתצטרך למכור את הנכסים שלך (למשל, לא לעורר אירוע במס)
 • הרווח ריבית דריבית בתיק שלך תוך מסחר בנכסים

חסרונות

 • מספר מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים

אנא שתף ​​מאמר זה עם הרשת שלך אם אתה מוצא את זה שימושי!

אם ישנן פלטפורמות, שירותים או חילופי מטבעות אחרים שתרצה שנבדוק, אנא יידע אותנו וצור איתנו קשר עם בקשתך.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • סקירת Coinbase: האם עליכם לשלם עמלות גבוהות
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה
 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • סקירת eToro: סוחרי קריפטו מצליחים להעתיק-סחר

בקר ב- Nexo

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map