סקירת KuCoin: האם זה בטוח? הנה מה שמצאנו

KuCoin היא בורסת מטבעות חליפין מובילה למסחר בנכסים דיגיטליים ובמטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה מתאימה לסוחרים מתחילים ומנוסים המשתמשים באתר האינטרנט שלה או באפליקציה הסלולרית שלה המציעים מגוון רחב של מוצרים וכלי מסחר מתקדמים עבור נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר ואלטקוינים נמוכים..

בקר ב- KuCoin

KuCoin מכונה לעתים קרובות ‘הבורסה העממית’ בשל עלייתו המהירה בפופולריות ברחבי העולם במיוחד והיא מהימן על ידי אחד מכל 4 מחזיקים בקריפטו בעולם זה הופך אותה לאחת הבורסות הטובות ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

תכונות עיקריות:

 • מעל 200 מטבעות קריפטו איכותיים עם יותר מ -400 זוגות מסחר
 • מקבל 46 מטבעות פיאט כגון USD, GBP, EUR ו- CNY
 • הצפנת סחר בשוליים עם מינוף עד פי 10
 • עמלת מסחר תחרותית של 0.1% למסחר
 • הרווח ריבית על קריפטו (עד 12% USDT שנתי)
 • 2.3 דירוג כוכבים מבוסס על 138 ביקורות

באופן כללי

4.55 / 5 בקר ב- KuCoin

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני על תכונותיו, ממשק המשתמש ודמי המסחר ועוד בסקירת KuCoin זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן..

מה זה KuCoin?

KuCoin היא בורסת מטבעות קריפטו שנבנתה במטרה לספק לאנשים ברחבי העולם על ידי מתן פלטפורמה קלה לשימוש למשקיעים להחלפת נכסים דיגיטליים ומטבעות קריפטוגרפיים. הוקמה בסוף 2017, KuCoin הפכה במהרה לאחת מחליפות המסחר הקריפטו הפופולריות בעולם. על פי Coinmarketcap, KuCoin הוא מדורגת כרגע במקום 8 בהתבסס על תנועה, נזילות ונפחי מסחר בשוק הספוט שלה.

בפרק זמן קצר צבר KuCoin למעלה מחמישה מיליון משתמשים רשומים מ- 200 מדינות ואזורים והוא מבוסס היטב בקהילות כמו דרום קוריאה, יפן, ספרד, איטליה, וייטנאם, טורקיה, רוסיה, הודו ואזורים אחרים.

אתר kucoin

המשתמשים מפונקים לבחירה עם כמה שירותי ומוצרי קריפטו חדשניים, כולל בורסה נקודתית, שווקים עתידיים, מסחר בשוליים, החלפת קריפטו באגרות אפסות, תגמולי הימורים, שירות הלוואות כדי להרוויח ריבית על נכסי קריפטו ואפילו לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות אשראי / חיוב כַּרְטִיס.


KuCoin בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- KuCoin. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים כמו KuCoin המציעים תכונות ברמה עולמית.

מאפיינים & מוצרי קריפטו

למשתמשי KuCoin יש גישה למספר תכונות הכוללות רכישות קריפטו מיידיות באמצעות כרטיס אשראי, פלטפורמת מסחר בשוליים והעמדת מטבעות מועדפים כדי לזכות בפרסים. הנה סיכום של התכונות הטובות ביותר ב- KuCoin.

נכסים נתמכים

KuCoin מציע יותר מ- 200 פרויקטים עולמיים באיכות גבוהה עם יותר מ -400 זוגות מסחר הפיכת הפלטפורמה לאחת הבורסות הטובות ביותר לסחר באלטקוינים או לגיוון תיק. משקיעים מרחבי העולם יכולים לרכוש את המטבעות באמצעות 46 מטבעות פיאט שונים כגון USD, GBP, EUR ו- CNY.

מסחר בשוליים

KuCoin כולל פלטפורמת סחר מנוף מתקדמת עם חוזי שוליים עד ל מינוף פי 10. ישנם למעלה מ -50 נכסי מרווח המותאמים ל- BTC, ETH ו- USDT. משתמשים מתקדמים ובינוניים יכולים להגדיל את הרווחים הפוטנציאליים שלהם על ידי סחר במיקום גדול בהרבה מההון שלהם על ידי הלוואת כספים. KuCoin מציעה גם מוצרי נגזרות עם מרווח של עד פי 100.

מסחר בשולי kucoin

אפליקציה לנייד

KuCoin מציעה אפליקציה ניידת אינטואיטיבית וקלה לשימוש ללקוחות לסחור בכל מקום ובכל זמן. האפליקציה נתמכת במכשירי Android ו- iOS ומאפשרת גישה לספקטרום המלא של מוצרי ותכונות המסחר. משתמשים יכולים לפתוח עמדות, לפקח על עסקאות ולצפות ביתרות בארנק.

הלוואות KuCoin

בדומה לפלטפורמות הלוואות והשאלות כמו BlockFi ו- Nexo, KuCoin מעודד את לקוחותיה להחזיק נכסים בפלטפורמה על ידי הצעת ריבית על קריפטו. כאשר לא נסחר ב- KuCoin, ניתן להשאיל נכסים לאחרים להרוויח עד 12% USDT שנתי.

רישום חשבון & התחברות

כדי ליצור חשבון עם חילופי מטבעות חליפין של KuCoin, התהליך הוא פשוט ונמשך מספר דקות. כדי להתחיל, בצע את השלבים הבאים:

הרשמת kucoin

אימות KuCoin

KuCoin המשתמשים נדרשים להשלים את תהליך הכרת הלקוח שלך בהתאם לפרוטוקולים של תעשיית המטבע הווירטואלי המסייעים בהפחתת התרחשות הונאה, הלבנת הון ופעילויות זדוניות אחרות בבורסה.

אימות kucoin

השלמת תהליך האימות של KuCoin מאפשרת למשתמשים:

 • הגדל את מגבלת המשיכה היומית ל -100 ביטקוין
 • השתמש בשירותי פיאט לקריפטו כגון קניית קריפטו באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב
 • הגדל את המינוף פי 100 בפלטפורמת המסחר בשוליים KuCoin

כיצד להפקיד כספים לחשבון KuCoin

הדרך הקלה ביותר לממן חשבון KuCoin ולהתחיל לסחור ב- altcoins היא על ידי העברת ביטקוין, Ethereum או USDT. בהתאם לקריפטוגרפיה, יכול לקחת מספר שניות, דקות או אפילו שעות עד שבלוקצ’יין יאשר את העסקה והפקיד את הכספים בארנק KuCoin..

- פיקדונות

להפקדת כספים ל- KuCoin, בצע את הצעדים הבאים:

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

בורסה מיידית של KuCoin: Crypto Trade עם אגרות אפס

KuCoin השיקה בורסת מיידית שתציע למשתמשיה את שער החליפין הקריפטו הטוב ביותר בשוק העולמי ולאפשר רכישה מהירה של מטבעות קריפטו ללא דמי מסחר. הבורסה המיידית של KuCoin תומכת במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- XRP.

קָשׁוּר: 8 חילופי הצפנה הטובים ביותר בשכר אפס (מסחר ללא עמלה)

חילוף מיידי

כדי לסחור בקריפטו ללא עמלות באמצעות KuCoin, בצע את הצעדים הבאים:

קנה קריפטו במטבע פיאט באמצעות KuCoin

בורסת KuCoin מציעה יותר ממסחר באלטקוין ומספקת למשתמשים את היכולת לרכוש ישירות מטבעות קריפטו ויציבים באמצעות מספר שיטות תשלום הכוללות כרטיסי אשראי וחיוב באמצעות סימפלקס, באנקסה ו- PayMIR, החלפת עמיתים לעמית וקניה ומכירה מיידית ( קנייה מהירה).

התכונה Fast Buy מהווה מקום בטוח לרכוש מספר נכסים דיגיטליים כגון BTC, USDT, ETH ו- PAX עם שיעורי עמלה נמוכים. הרכישה / מכירה המיידית של KuCoin מאפשרת למשתמשים להוסיף את הארנק באמצעות WeChat Pay, Alipay, PayPal וכרטיסי בנק..

חילופי KuCoin תומך בלמעלה מ- 46 מטבעות פיאט שונים מכל רחבי העולם.

kucoin לקנות מהר

פלטפורמה מסחרית

KuCoin מציע אלגנטי, מגיב וקל לשימוש פלטפורמת מסחר למתחילים ולסוחרי אלטקוין בינוניים. משתמשים יצטרכו להפקיד כספים בארנק KuCoin לפני השימוש בפלטפורמת המסחר.

לאחר מימון ארנק KuCoin, סוחרים יכולים לפתוח את התפריט הנפתח ‘סחר’ ולבחור בבורסת ‘ספוט’ או ‘שוליים’ כדי להציג את תרשימי הצפנה החיים שניתן לראות כתרשים יחיד של פיצול לתצוגה מרובעת אשר תכונה נחמדה לניטור זוגות קריפטו שונים או לוחות זמנים.

תרשימי kucoin

פריסת ברירת המחדל מציגה תרשים מחירים כדי לספק סקירה מהירה של פעולות מחיר באמצעות פמוטים. תוכנת התרשימים וכלים מסופקים על ידי Tradingview, שרוב סוחרי הצפנה יכירו. משתמשים יכולים שרטט קווים, תבניות והוסף אינדיקטורים מעל תרשימי המחירים החיים.

מימין ממוקם פנקס ההזמנות וחלון העסקאות האחרון. סוחרים מסוגלים לראות במהירות את כל המחירים שאנשים אחרים מוכנים לקנות ולמכור עבורם את המטבע הקריפטוגרפי שנבחר. המספרים באמצע מציגים את מחיר המכירה האחרון ואת הנפח או הסכום הנסחר בכל רמת מחיר.

הזמנות kucoin

תיבת הזנת ההזמנות בתחתית המסך מספקת אפשרות לעבור במהירות בין שווקים נקודתיים, שוליים וחוזים עתידיים. כל שוק מספק אחוז סכום הזמנה מהיר (למשל 25%, 50%, 75% ו- 100%) כדי לאפשר גודל מיקום מהיר על בסיס יתרת החשבון..

ישנם מספר סוגי הזמנות הכוללים מגביל, שוק, עצור מגביל ועצור שוק. כאשר ברצונך להזין הזמנה, תוכל פשוט ללחוץ על חלון העסקאות האחרון שיכניס אוטומטית את מחיר המטבע הקריפטוגרפי. הזנת מחיר ידנית עלולה להוביל לשגיאות.

סחר עם KuCoin

כדי לסחור ב- Cryptocurrency עם חילופי KuCoin, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

נתמך בקריפטו

KuCoin תומך over 200 פרויקטים בלוקצ’יין איכותיים עולמיים עם יותר מ -400 זוגות מסחר. למשתמשים בפלטפורמה יש אפשרות לסחור בכל נכס קריפטו מול ביטקוין, מניות KuCoin (KCS), מטבעות מטבעות (למשל USDT, USDC, TUSD וכו ‘) ו altcoins אחרים כגון Ethereum.

אפליקציית KuCoin

KuCoin מציעה למשתמשים הגלובליים שלה אפליקציית מסחר ניידת שניתן להוריד למסחר בכל עת ובכל מקום עם חיבור לאינטרנט. ניתן להשתמש באפליקציה במכשירי iOS ואנדרואיד.

ה- KuCoin ממשק האפליקציה הוא ניווט אלגנטי, ידידותי למתחילים ואינטואיטיבי לרכישה, מכירה, סחר, ניהול הזמנות וארנקים תוך כדי תנועה. אפליקציית KuCoin לנייד חינמית לכולם ואפשר להשתמש בה כדי:

 • צור חשבון עם KuCoin
 • השלם אימות זהות של KYC
 • הצג תרשימי מחירי קריפטו בזמן אמת
 • להפקיד כספים באמצעות אמצעי תשלום כגון Paypal
 • קנו ומכרו קריפטו באופן מיידי באמצעות אפליקציית Kucoin
 • סחר בנכסי קריפטו באמצעות פלטפורמת המסחר

האפליקציה הסלולרית של KuCoin הייתה הורדו למעלה מ 100,000 פעמים עם דירוג משתמש ממוצע של 4.1 / 5 כוכבים.

אפליקציית kucoin

עמלות נקודתיות

של KuCoin מבנה העמלות משתמש במודל של לקוח ומייצר ומבוסס על היקף הסחר למשך 30 יום (BTC) לכל זוגות הקריפטו. סוחרים המחזיקים בהיקף סחר חודשי העולה על 2000 BTC ומספקים נזילות לספר ההזמנות (למשל באמצעות הזמנות מותנות) ישלמו דמי מסחר אפסיים עבור עסקאות הצפנה..

דמי שוליים

מבנה עמלת השוליים מבוסס על מבנה שכבתי אולם מגבלות נפח המסחר ודמי היצרן / נוטל שונים זה מזה. בהשוואה לפלטפורמות הסחר המינוף הפופולריות, העמלות של KuCoin הן תחרותיות אך לא הזולות ביותר.

חלופות KuCoin

crypto.com

Crypto.com

Crypto.com הוא שירות נכסים דיגיטלי עולמי המציע מגוון רחב של מוצרים כדי להאיץ את אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי שיפור השימושיות והנגישות של שירותי תשלומים פיננסיים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים..

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית ומהווה פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

שאלות נפוצות

היכן מבוסס KuCoin?

KuCoin היא פלטפורמת קריפטוגרפיה עולמית שמשרדיה הראשיים נמצאים סינגפור. ההחלפה מעסיקה למעלה מ -300 עובדים בארבעה משרדים גדולים בסין, בפיליפינים, בסינגפור ובתאילנד.

האם ל- KuCoin יש ביטוח?

נכסי מטבעות קריפטוגרפיים המאוחסנים בבורסת KuCoin הם מגובה בפוליסת ביטוח על פי האתר. ההגנה על הביטוח ניתנת על ידי לוקטון הנמצאים בחברות התיווך הפרטיות הגדולות בעולם.

האם אתה צריך להשלים את KYC?

KuCoin יש הטמיע תהליך הכרת הלקוח שלך (KYC) כדי להבטיח את ביטחונם של כספי המשתמשים בבורסה. המשתמשים נדרשים למסור מידע אישי בהתאם לפרוטוקולים של תעשיית המטבע הווירטואלי כדי לסייע בהפחתת ההונאה, הלבנת הון ופעילויות זדוניות אחרות ב- KuCoin..

האם ל- KuCoin יש תוכנית שותפים?

KuCoin מציעה תוכנית הפניות המבוססת על מבנה שכבתי ומתגמלת עמלה גבוהה יותר על בסיס מספר המוזמנים.. הרמה הראשונה של עמלת שותפים להפניות חדשות היא 30% מדמי המסחר של המשתמשים המופנים. הרמה הבאה אם ​​40% יזמינו אם מספר המשתמשים המופנים עולה על 50.

סיכום

לסיום סקירת KuCoin שלנו, זהו מוֹבִיל חילופי מטבעות המספקים הצעת מסחר מלאה עם מוצרים ותכונות חדשניות. בורסת KuCoin פופולארית מאוד בממשק המסחר הידידותי למתחילים שלה באפליקציות שולחניות וניידות. עם מבחר רחב של צמדי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, סוחרים בכל רחבי העולם מסוגלים להחליף נכסי מטבע דיגיטלי במהירות ובעמלות מסחר נמוכות.

בקר ב- KuCoin

כדי לחזק את הביקורת שלנו על KuCoin, זה כן מהימן על ידי אחד מכל 4 מחזיקים בקריפטו בעולם בשל המיוחס לפלטפורמת המסחר הבטוחה והמאובטחת שלה. לדעתנו, KuCoin ראויה לכל ההוקרות והיא ללא ספק אחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם לסחר במטבעות קריפטו..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • סקירת StormGain: קרא את זה לפני שתירשם
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • סקירת Nexo: כיצד להרוויח עניין בקריפטו שלך
 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • 4 תוכנות תרשימי הקריפטו הטובות ביותר & כלים לסוחרי אלטקוין

כמו כן, נוהג אבטחה טוב למשוך רווחים לארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת מסחר במטבע קריפטוגרפי. אם אין לך ארנק, קרא את המאמר שלנו על מהו ארנק החומרה הביטקוין הטוב ביותר.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור בנכסים דיגיטליים..

בקר ב- KuCoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map