סקירת Kraken: האם זה בטוח? מה שאתה צריך לדעת

עם התעניינות עולמית בביטקוין לעלות לשלב הבא, מציאת בורסת מסחר במטבעות קריפטו יכולה להיות קשה עם כל כך הרבה אפשרויות.

אחת מהבורסות הגדולות ביותר שזכתה לפופולריות בזכות האמינות, העמלות התחרותיות והאבטחה שלה היא Kraken.

בקר בקרקן

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת Kraken זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמה בטוחה ומוסדרת
 • קנו, סחרו ומכרו מעל 54 מטבעות קריפטוגרפיים שונים
 • נזילות גבוהה ודמי מסחר נמוכים
 • סחר בקריפטו ובפורקס כגון EUR / USD
 • להרוויח תגמולים פסיביים על ידי הימור מטבעות
 • מותר למשקיעים אמריקאים

באופן כללי

4.6 / 5 בקר בקרקן

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הבעלות על הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי הביטקוין הטובים ביותר למידע נוסף.

מה זה קראקן?

קראקן היא חילופי נכסים דיגיטליים ש מחבר בין רוכשי ומוכרי מטבעות מוכנים בפלטפורמת מסחר פשוטה ואינטואיטיבית. החברה ממוקמת בסן פרנסיסקו לאחר שהוקמה בשנת 2011 על ידי ג’סי פאוול והושק רשמית בשנת 2013.

הבורסה מציעה את מוצריה ושירותיה לאנשים ברחבי העולם עם תמיכה במספר מדינות ובמטבעות פיאט הניתנים להחלפה למטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’ריום..

אתר קראקן

מאז הקמתה לשוק, הפכה קרקן לבורסה מובילה עם מוניטין גבוה של קלות שימוש, בטיחות ותמחור תחרותי. הפלטפורמה מתאימה למשקיעי קריפטו מנוסים לבצע הפקדות מהירות ומשיכות פיאט, דמיינו את ביצועי הפורטפוליו ועקבו אחר כל הנכסים הדיגיטליים במקום אחד.

קראקן בהשוואה

אמצעי אבטחה חדישים, ממשק משתמש אינטואיטיבי, היכולת לסחור בהצפנה עם מינוף ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- Kraken. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות מסחר קריפטו חלופיות כמו Kraken.

תכונות עיקריות & שירותים

מיועד לכולם

אחת התכונות הטובות ביותר של קראקן היא האתר והאפליקציה הסלולרית הפשטנית שהיו מיועד למשקיעים חדשים ומתקדמים בביטקוין ובקריפטו. ניתן להשלים במהירות את תהליך ההרשמה, אימות החשבון, הפקדת הכספים ורכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

זמין ברחבי העולם

Kraken זמין ללקוחות ברחבי העולם והוא נתמך ברוב המדינות ברחבי העולם. יש רק קומץ מדינות שכן אסור להשתמש בקרקן או שיש שירותים מוגבלים. מדובר בבורסה מוסדרת בארצות הברית למעט מדינת וושינגטון וניו יורק.

מטבעות נתמכים

Kraken מאפשר למשתמשים בפלטפורמה לקנות & למכור נכסים דיגיטליים על ידי תמיכה מטבעות פיאט הכוללים USD, GBP, EUR, CAD, CHF, JPY ו- AUD. ניתן להפקיד מטבעות מסורתיים בבורסה באמצעות מגוון שיטות תשלום עבור כל מדינה. משתמשים ב- Kraken מפונקים לבחירה עם 54 מטבעות קריפטוגרפיים שונים שניתן לרכוש ולמכור בפלטפורמה באמצעות פיאט.

מטבעות שנתמכו בקרקן

שיטות תשלום

ניתן לממן חשבון עם Kraken באמצעות מגוון אפשרויות תשלום. לקוחות יכולים להעביר כספים לפלטפורמה לרכישה / מכירה של מטבעות דיגיטליים כמו העברה בנקאית, תשלומי SEPA, העברה בנקאית, SWIFT ואפילו אפשרות להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב לרכישה מיידית של קריפטו תמורת CAD בלבד.

המהירויות הממוצעות של כל אפשרויות תשלום מהוות שיקול חשוב בבחירת שיטת הפקדה. עבור השקעות גדולות, שימוש בנקאי או העברה בנקאית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקנות קריפטו. זה בטוח ונמשך בין יום אחד ל -3 ימים. משתמשים המעוניינים לבצע רכישה קטנה ומיידית ומעדיפים את ההתכנסות יכולים להשתמש בכרטיס חיוב.

האם קראקן בטוח?

נראה כי קראקן הוא בורסת פיאט-לקריפטו בטוחה ומאובטחת לקנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים. למרות מוקדם יותר פריצה בשנת 2016 בו א מספר קטן של חשבונות נפגע וכספים נגנבו, מאז לא היו בעיות אבטחה מרכזיות. הבורסה יישמה אמצעי אבטחה חזקים, כמו החזקה בערך 95% מנכסי הלקוח במצב לא מקוון במתקני אחסון מאובטחים.

ניתן להקשיח יעד באמצעות חשבונות אימות דו-פקטוריים (2FA) כדי לספק שכבת אבטחה נוספת כדי למזער את סיכוני האבטחה. כל המידע הרגיש מוצפן והשרתים והתשתיות עוברים בדיקות חדירה קבועות כדי למצוא נקודות תורפה.

האם קראקן מוסדר?

נראה כי Kraken היא ספקית סחר מטבעות חליפין מורשית ומוסדרת עומד בדרישות החוק והרגולציה בכל המדינות בהן היא פועלת. החברה רשומה ב- FinCEN (ארה”ב), FinTRAC (קנדה), AUSTRAC (אוסטרליה), רשות ההתנהלות הפיננסית (FCA) בבריטניה ו- FSA ביפן..

רישום חשבון & התחברות

כדי ליצור חשבון ב- Kraken Exchange, המשתמשים צריכים להיות כאלה לפחות בן 18 ומתגוררים בא מדינה נתמכת. תהליך רישום החשבון הוא פשוט קדימה ונמשך מספר דקות. אין חיובים ליצירת חשבון Kraken או ארנק או תחזוקתו.

משתמשים חדשים יידרשו להזין כתובת דוא”ל תקפה, מספר טלפון נייד ופרטים אישיים. לפני שניתן להפקיד כספים, יש להשלים תהליך אימות מזהה Kraken כמתואר להלן.

אימות

משתמשים חדשים שיוצרים חשבון עם Kraken לסחר במטבעות קריפטוגרפיים חייבים להשלים תהליך אימות בסיסי ולהגיש תעודת זהות, המאפשרת למשתמשים:

 • לְהַפְקִיד & למשוך נכסים דיגיטליים
 • קנו / מכרו / סחרו בנכסים דיגיטליים
 • סחר בזוגות קריפטוגרפיים עם שוליים

ישנן 3 דרגות של רמת אימות זמינות המציעות תכונות ומגבלות שונות כגון הפקדה גבוהה יותר & מגבלות משיכה, גישה לשווקי עתיד ומסחר בבריכה החשוכה של קראקן.

כדי להגדיל את רמת האימות, המשתמשים יצטרכו לספק מסמכי זיהוי נוספים ולהפעיל אימות דו-פקטורי (2FA) כדי להשלים את רמת האימות ‘Starter’. מידע שיידרש כולל כתובת דוא”ל תקפה, שם מלא, תאריך לידה, מספר טלפון וכתובת פיזית.

קָשׁוּר: קרקן נגד השוואת תאומים: איזו חילופי קריפטו היא הטובה ביותר?

הפקדת כספים לקרקן

משתמשים יכולים במהירות ובקלות העבר מטבע פיאט, קריפטו או Tether (USDT) לקראקן. הכספים מאוחסנים בבטחה בארנק של קראקן שניתן להשתמש בו לסחר בנכסים דיגיטליים. בקר ב פיקדונות פיאט של קראקן עמוד לצפייה ברשימה המלאה של שיטות ההפקדה הנתמכות, מינימום הפקדה, דמי הפקדה וזמני עיבוד.

עבור תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, XRP ו- Litecoin, מהירות ההפקדה להגיע לבורסה תלויה במספר אישורי הרשת בבלוקצ’יין..

פיקדון קראקן

קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות קראקן

לאחר שחשבון נרשם ואומת, ניתן לרכוש מטבעות חליפין במטבע פיאט באמצעות הבורסה. יש 54 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים זמינים בקראקן לקנייה ומכירה כגון Bitcoin, Ethereum, Tether USD, XRP ו- Litecoin. ישנם גם אסימונים פופולריים של DeFi כמו Compound (COMP), Kava (KAVA) ו- Kyber Network (KNC). כל מטבע נתמך מופיע עם המחיר הנוכחי, שינוי באחוזים 24 שעות ושווי השוק הכללי.

קראקן לקנות קריפטו

הדרך הקלה ביותר לבצע רכישת קריפטו היא שימוש בממשק הסחר ‘פשוט’ כפי שמוצג להלן תוך שימוש בסדר שוק או מגבלה. זה המקום שבו מתחילים יבזבזו את רוב הזמן בהזמנות בשוק. משקיעים וסוחרים מנוסים יכולים להשתמש בממשק המשתמש ‘ביניים’ ו’מתקדם ‘הכולל הזמנות מותנות וניהול סיכונים מתקדם לניהול התיק שלהם כמוצג להלן. אלו כוללים:

 • שׁוּק
 • לְהַגבִּיל
 • עצור הפסד
 • קח רווח
 • הגבלת הפסד הפסד
 • קח מגבלת רווח

סוחרים שיודעים להזין הזמנות ימצאו את זה פשוט לשימוש. עם זאת, מתחילים עשויים למצוא את השימוש בממשק הבסיסי כשיש אין תרשים המציג את המחירים העדכניים והנוכחים. זהו חיסרון גדול עם קראקן. המשתמשים יצטרכו לעבור ל- Kraken Pro או להשתמש בפלטפורמת תרשימים כגון TradingView.

ממשק משתמש של קראקן

אגרות קראקן

עמלות Kraken הן פשוטות למדי והן מבוססות על הנכס הנסחר, מיקום המשתמש והמוצר / השירות בו נעשה שימוש וסוג התשלום. אין עלות לשימוש בשירות הארנק Kraken לאחסון מטבעות פיאט וקריפטו.

קנייה מיידית

משתמשים בפלטפורמה יכולים לרכוש מטבעות דיגיטליים בקראקן באמצעות א כרטיס חיוב שייגבה עמלת עסקה של 3.75% + 0.25 €. בהשוואה לפלטפורמות אחרות המקבלות כרטיסי אשראי / חיוב, העמלה סבירה. בעסקאות קנייה מיידיות, מתווספת עלות פריסה שאינה קבועה מכיוון שהיא יכולה להשתנות בהתאם לתנאי השוק.

עמלות מסחר נקודתיות

Kraken Pro משתמש במודל לקוח ויצרנים עם דמי מסחר מ 0.16% ו 0.26% בהתאמה. ישנם תמריצי נפח המבוססים על פעילות המסחר ב -30 הימים האחרונים עבור כל זוגות הקריפטו. סוחרים מתמרצים לעסוק בשוק עם עמלות מסחר נמוכות יותר בכדי לספק נזילות לבורסה על ידי מילוי פנקס ההזמנות על ידי ביצוע הזמנות מותנות והגבלה (כלומר עמלות יצרן)..

מטבע יציב & עמלות מסחר במט”ח

בדומה לעמלות מסחר נקודתיות בקריפטוגרפיה, Kraken משתמש במודל יצרן ולוקח למסחר בצמדי מט”ח כגון EUR / USD ובו מטבע בסיס הוא מטבע הבסיס (USDT / USD, DAI / USDT). העמלות נמוכות מעט בהשוואה לנכסי המטבע הדיגיטלי המסורתי בבורסה המקומית.

שולים & עמלות מסחר בחוזים עתידיים

קראקן גובה א עמלה אחידה למיקומי מרווח בין 0.01% ל 0.02% שהם בנוסף לדמי המסחר עבור כל עסקה. זה כולל פתיחה וסגירה, למעשה הכפלת עמלת השוליים. העמלות גבוהות למדי ומבטלות חלק מהיתרונות הנסחרים בשוליים, מכיוון שהעלויות יאכלו את המיקום.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה קראקן עם אחרים

השווה עכשיו!

לסוחרים שמעדיפים להשתמש במינוף עדיף להשתמש בפלטפורמת העתיד של Kraken. בדומה לעמלות המסחר הספוט, נעשה שימוש במודל יצרן ולוקח עם תמריצים מבוססי נפח. עם זאת, נפח בשווקי נקודה של קראקן, זוגות מט”ח וספרי הזמנות של stablecoin אינו תורם להנחות מבוססות נפח על עתיד קרקן ולהיפך. העמלות הן כדלקמן:

דמי הפקדה

דמי הפיקדון להעברת מטבע פיאט לבורסה משתנים במדינה ובאמצעי התשלום שבו משתמשים. ברחבי האזורים, באמצעות א העברה בנקאית היא אחת מאפשרויות ההפקדה הזולות והמהירות יותר. עיין במדריך למטה ובדוק באתר לפרטים נוספים.

הימור עם קראקן

למשתמשים של Kraken יש יתרון נוסף בכך שהם יכולים להטיל את המטבעות והמטבע האהוב עליהם בפלטפורמה כדי לזכות בפרסים. ההימור מאפשר למשקיעים למקסם את ההחזקות בנכסים דיגיטליים בארנק של קראקן ולהרוויח תגמולים מורכבים כדי להגדיל את התיק בהדרגה.

הימור קראקן

כרקן תומך כיום בהימור של 8 מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין, פולקדות, קוסמוס, קאווה, את’ריום, טזוס וקוסאמה. תגמולי ההימור משתנים בכל מטבע בין 0.25% ל 20% בשנה. כדי לזכות בפרסים, זה פשוט כמו לרכוש נכס נתמך ולאחסן אותו בארנק ספוט של קראקן.

משתמשים יכולים גם מטבע פיאט יתד כגון דולר ארה”ב (דולר ארה”ב) או אירו (יורו) ותיהנו מתגמולים מורכבים של 2% ו- 1.5% בהתאמה. בהשוואה לפלטפורמות הלוואות קריפטו וריבית כמו BlockFi, Crypto.com ו- Nexo, תגמולי ההימור נמוכים יותר, אולם הכנסות ההימורים בקרקן עדיין גבוהות יותר מרוב המוסדות והבנקים המסורתיים..

שאלות נפוצות

האם קראקן אמין?

Kraken היא פלטפורמת קריפטוגרפיה מבוססת ששרדה את מבחן הזמן מאז שהושקה בשנת 2013. היא חוותה כמה אתגרים כמו הר פריצת גוקס והתפתח לא החלפה מאובטחת, אמינה ובטוחה לרכישת מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום.

בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות אחרות, Kraken בולט כמוביל לאמינות בשל עמידתו בתקנות בכמה תחומי שיפוט וכולל פרוטוקולי אבטחה חדשניים כדי להבטיח חוויית מסחר בטוחה לכל המשקיעים..

האם אתה יכול להשתמש בקרקן בארה”ב?

בורשת קראקן היא מבוסס בארה”ב והיא חברה רשומה ב- FinCEN, הגוף הרגולטורי בארצות הברית השולט בהפעלת רישוי נותני שירותים פיננסיים. המשמעות היא שתושבים יכולים לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב באמצעות Kraken. מכיוון שהבורסה רשומה בארה”ב, החברה נדרשת לדווח למס הכנסה כדי למלא את חובות המס שלה. באופן דומה, על סוחרי ארה”ב להכריז מדי שנה על דוחות המס שלהם.

האם אוכל להשתמש בקרקן באוסטרליה?

Kraken היא פלטפורמת קריפטוגרפיה מוסדרת באוסטרליה המאפשרת למשתמשים להפקיד דולרים אוסטרלים (AUD) באמצעות העברה בנקאית. יש עמלות אפסיות ללא חיובי המרת מט”ח. הכספים מגיעים בדרך כלל תוך 2 ימי עסקים, תלוי בבנק לאחר השלמת רכישת הצפנה.

האם לקרקן יש חשבון מסחר בהדגמה?

כרקן אינו מציע כרגע חשבון הדגמה למתחילים להכיר את הפלטפורמה או להתאמן במסחר בכסף מזויף. המסחר דורש מערך מיומנויות שונה להשקעה ומומלץ ללמוד כיצד לסחור בחשבון מסחר בהדגמה בקריפטו. שניים מחשבונות ההדגמה הפופולאריים ביותר של ביטקוין הזמינים במספר מדינות ברחבי העולם הם eToro ו- Plus500.

האם קראקן טוב למסחר יומי?

קראקן מציעה נזילות גבוהה בספרי ההזמנות שלה ובעמלות יצרניות ולוקחים תחרותיים שהם תכונות רצויות שסוחרי יום מנוסים מחפשים. הפלטפורמה תוכננה לתת מענה לסוחרים פעילים ב- Kraken Pro הכוללים כלי סחר קריפטו מתקדמים ותרשימים.

עם זאת, סוחרים מקצועיים שרוצים לסחור במגוון רחב של מטבעות עם מינוף גבוה עשויים להתאים יותר לנגזרים ולפלטפורמות ממונפות שמחזיקים מסחר יומי גבוה כדי למלא הזמנות גדולות. הבורסות הפופולריות ביותר בעולם המיועדות למסחר יומי הן:

 • Bybit
 • BitMEX
 • FTX

האם קראקן מקבל כרטיסי אשראי?

קראקן תומך ברכישת כרטיסי חיוב בדולרים קנדיים בלבד. לא ניתן להפקיד את כל שאר מטבעות הפיאט כגון USD, EUR, GBP, AUD, CHF ו- JPY באמצעות מזומן, כרטיס חיוב, כרטיסי מתנה של אמזון, כרטיס אשראי או PayPal כדי לקנות קריפטו ב- Kraken.

סיכום

לסיום סקירת Kraken שלנו, רוכשי קריפטו ראשונים ומשקיעי ביניים יכולים להתחיל את הפשיטה שלהם במטבעות דיגיטליים עם מבחר רחב של מטבעות שניתן לרכוש באמצעות כמה זוגות מטבעות פיאט. כוחה טמון באמצעי האבטחה החזקים שלו, באמינות, בקיום התקנות ובעמלות המסחר התחרותיות המתגמלות סוחרים בעלי ערך נקי גבוה.

בקר בקרקן

לדעתנו, קראקן מתאים יותר לסוחרי ביניים מאשר למתחילים המעוניינים לבצע רכישה ראשונה של ביטקוין או מטבע אחר. ממשק המשתמש יכול להיראות מעט מבלבל ואינו מציע את הפשטות שכן מתחרותיו כמו Coinbase, Gemini או eToro.

בסך הכל, קראקן היא אחת הבורסות המומלצות והמוכרות בעולם.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. מספר חילופים נפרצו או נגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר בקרקן

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map