סקירת HotBit: האם זה בטוח ומורשה? (2021)

בחירה בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות משימה מאתגרת. יש לזכור כמה שיקולים כגון זוגות מסחר, תכונות תרשים, קלות שימוש, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

HOTBIT פותר בעיה זו על ידי הצעת פלטפורמת מסחר חדישה למשתמשים ברחבי העולם.

בקר ב- HOTBIT

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירת HOTBIT זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם למעלה מ -1.5 מיליון משתמשים
 • שווקי ספוט ותעודות סל
 • 150+ זוגות מסחר
 • עמלות מסחר נמוכות ותחרותיות
 • סחר קבוע בקריפטו עם מינוף
 • ממשק משתמש מתקדם למסחר במחשבים שולחניים או ניידים

באופן כללי

4/5 בקרו ב- HOTBIT

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על מיטב ארנקי החומרה במטבע הדיגיטלי.

מה זה HOTBIT?

HOTBIT הוא מטבע קריפטוגרפי בורסת מסחר שנוסדה בינואר 2018 הרשומה בהונג קונג ובאסטוניה. בורסת HOTBIT מבוססת כיום בשנחאי ובטאיפיי עם צוות המנהיגות המרכזי שלה מסין, ארה”ב וטייוואן.

אתר hotbit


HOTBIT בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרי הם מאפיינים חשובים ב- HOTBIT. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים כמו HOTBIT המציעים תכונות ברמה עולמית.

תכונות, מוצרים & שירותים

להלן מספר תכונות בולטות של HOTBIT:

 • בורסה עולמית עם למעלה מ -1.5 מיליון משתמשים
 • סחר עד 156 זוגות קריפטו עם מגוון אלטקוינים
 • תעודת סל ושוק תמידי לסחר בקריפטו עם שוליים
 • תכונות מסחר מתקדמות וכלי תרשים
 • אפליקציית מסחר ניידת זמינה באנדרואיד וב- iOS

HOTBIT דורגה בעבר במקום ה -3 בין כל הבורסות לגבי מספר סוגי הפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיה. הבורסה כוללת מספר נרחב של זוגות סחר באלטקוינים עם כמה מטבעות ייחודיים ואסימונים של DeFi.

האם HOTBIT בטוח?

למיטב ידיעתנו, היו אין אירועי ביטחון גדולים, פריצות או אובדן כספים ב- HOTBIT בגלל פגיעות בבורסה. על פי הנתונים שמסרה מוזילה, באתר HOTBIT יש סיווג אבטחה של B + (זהה לביננס). עם זאת, האתר טוען לדירוג של B + אך הדו”ח מאת מצפה הכוכבים של מוזילה הוא F.

האם HOTBIT לגיט?

נראה כי HOTBIT הוא חילופי קריפטו לגיטימיים שצברו 1.5 מיליון משתמשים רשומים ברחבי 170 מדינות ואזורים בכל רחבי העולם. HotBit.io הפכה לאחת הבורסות הצומחות ביותר בעולם מאז פתיחתה הרשמית מבחינת נפח המסחר היומי על פי Coinmarketcap.

סחר עם HOTBIT

עבור כל הסוחרים כאחד, ממשק התרשימים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת בורסת קריפטו לסחר בביטקוין. החשיבות משמעותית יותר עבור סוחרים הנשענים על ניתוח טכני כדי למצוא יתרון בשוק. בעת בחירת בורסת מטבעות חליפין, עליך להיות נוח עם חבילת התרשימים מכיוון שכאן תזהה מערכי סחר ותנהל את עמדותיך.

חילופי hotbit

כשתתחבר לראשונה לפלטפורמת ההצפנה של HOTBIT, הדבר הראשון שתבחין בו הוא הממשק הכללי הוא נקי, ערוך וידידותי למתחילים. התרשימים מסופקים על ידי TradingView הידועים בתרשימים החלקים, האינטואיטיביים והנקיים שלהם. זה מאפשר לסוחרים להשתמש בכלי מסחר מתקדמים ובאינדיקטורים כדי לחדד את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון.

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

נכסי מסחר של HOTBIT

HOTBIT Exchange מציעה יותר מ- 156 זוגות שניתן לסחור על ידי המשתמשים בה באמצעות פלטפורמה מאובטחת, יציבה ואמינה. ניתן לסחור במטבע דיגיטלי כנגד הזוגות הבאים:

 • USDT
 • BTC
 • ETH
 • HTB
 • EOS
 • אָטוֹם
 • BHD

הבורסה מוסיפה באופן קבוע הצעות מטבע חדשות שיכולות לספק יתרון תחרותי בשוק לסוחרי קריפטו מנוסים. ניתן לראות את הרשימה המלאה של זוגות המסחר באתר HOTBIT כמוצג להלן.

מטבעות נתמכים בהוטביט

דמי HOTBIT

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים לרכישה, סחר ומכירה של נכסים דיגיטליים. עלות העסקה הופכת קריטית עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר.

דמי הפקדה

הבורסה מאפשרת כיום פיקדונות ב -22 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. HOTBIT אינה גובה תשלום עבור הפקדות עבור כל סוג של אסימונים לפלטפורמה.

דמי נסיגה

דמי משיכה של HOTBIT עבור מטבעות ואסימונים מטבעות קריפטוגרפיים נקבעים על פי עלות רשת הבלוקצ’יין, ולא הפלטפורמה. אין עלויות ספציפיות של HOTBIT למשיכת כספי מטבעות קריפטוגרפיים מהבורסה.

עמלות מסחר

דמי המסחר של HOTBIT מבוססים על יצרנית ודוגמנית לוקחת לקביעת דמי מסחר שהם 0.1% (יצרן) ו- 0.01% (יצרן). דמי המסחר מעט גבוהים יותר בהשוואה לבורסות אחרות בענף המסחר בקריפטוגרפים.

משתמשים המשתמשים באסימון HTB מקורי של פלטפורמות יכולים להפחית את דמי העסקאות של כל יצרן (או) צווי ללקוחות ל -0.05% בלבד.

HOTBIT אבטחה

אתר HOTBIT מזכיר כי הוא מספק את הרמה הגבוהה ביותר של תכונות אבטחה כדי להגן על כספי המשתמשים בו מפני פשרות שאותם תוכלו לקרוא סעיף שאלות נפוצות. חילופי הדברים מזכירים שהיא מספקת את אמצעי האבטחה הבאים:

 • מערכת חומת אש רב-מפלגתית לניטור נתוני המערכת
 • פתרון לאחסון ארנק קר להגנה על כספי הלקוחות
 • 2 אימות גורמים להגברת אבטחת המשתמשים

לא הצלחנו למצוא שום מידע אחר על פתרון אחסון הארנק הקר ועל תהליך אימות המשיכה. בסך הכל, המידע על אבטחת הפלטפורמה הוא קצר בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות המספקות הסבר מעמיק על אמצעי האבטחה שלה כדי לשמור על סביבת מסחר בטוחה..

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את ה- HOTBIT עם אחרים

השווה עכשיו!

אפליקציה לנייד

לבורסת HOTBIT אפליקציית מסחר סלולרית הניתנת להורדה מהאתר ותומכת במכשירי iOS ואנדרואיד. סוחרי הקריפטו יכולים לנצל את האפליקציה באופן מלא כדי לבדוק מיקומים פתוחים ולעקוב אחר השווקים.

שאלות נפוצות

האם סוחרים אמריקאים רשאים להשתמש ב- HOTBIT?

לקוחות אמריקאים אינם רשאים לסחור במטבעות חליפין בבורסת HOTBIT עקב תקנות מחמירות. זה מחוץ לשליטת חילופי הקריפטו. סוחרים אמריקאים יצטרכו למצוא בורסת קריפטוגרפים מכובדת בארצות הברית כמו Coinbase, Gemini ו- eToro.

האם Hotbit דורש KYC?

HOTBIT אינו דורש KYC לרישום חשבון, סחר, הפקדה או משיכת כספים. משתמשים יכולים להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מיד לאחר הפקדת כספים לפלטפורמה.

אילו ארנקים תומכים באסימני HTB?

HTB הוא א אסימון ERC20 אשר נתמך על ידי MyEtherWallet ו imToken.

האם להוטביט יש חשבון הדגמה?

HOTBIT אינה מציעה רשת testnet או חשבון הדגמה למסחר בקריפטו ללא פיקדון. משתמשים צריכים להפקיד כספים בבורסה כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

האם יש תוכנית שותפים?

ל- HOTBIT אין תוכנית שותפים להציע בונוסי הפניה כפרס על הכנסת משתמשים חדשים לפלטפורמה. באתר נכתב כי תכנית שותפים תגיע בקרוב.

סיכום

לסיום סקירת HOTBIT זו, חילופי קריפטו זה אפשרות טובה לשקול אם ברצונך לסחור במגוון רחב של אלטקוינים. הבורסה תומכת ברשימה מסיבית של צמדי מסחר ומעניקה למשתמשיה יתרון בכל הקשור לנכסים דיגיטליים חדשים והיצע סמלי.

בקר ב- HOTBIT

פלטפורמת החליפין של HOTBIT מציעה פלטפורמה אינטואיטיבית וממשק מסחר מאורגן שתוכנן היטב לאפליקציות שולחניות וניידות לסוחרי קריפטו.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- HotBit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map