סקירה של Gate.io: האם זה בטוח לשימוש? (עודכן בשנת 2021)

בחירה בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים כגון תכונות הפלטפורמה, ממשק תרשימים, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

אחת הבורסות הוותיקות והידועות בעולם היא Gate.io.

בקר ב- Gate.io

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירה זו, אנו ממליצים לך לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • למעלה מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים למסחר
 • מוצרי Spot, EFT, Futures and derivatives
 • עמלת מסחר של 0.2% להחלפת נכסי קריפטו
 • אימות שני גורמים
 • הרווח עניין בקריפטו בארנק Gate.io
 • מדורג במקום ה -27 על בסיס נפח ונזילות

באופן כללי

3.95 / 5 בקר ב- Gate.io

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני תחילת העבודה, מומלץ לעתים קרובות להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת מסחר במטבעות חליפין. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא מיטב הארנקים של חומרת מטבעות קריפטוגרפיה.

אתר gateio

מה זה Gate.io?

Gate.io הוא א בורסת סחר קריפטוגרפית עולמית שהוקמה בשנת 2013 כדי לאפשר ללקוחות בכל רחבי העולם לקנות, לסחור, למכור ולאחסן מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. הבורסה נחשבת לאחת מפלטפורמות המסחר המובילות בקריפטו והיא כרגע מדורגת במקום ה -27 בעולם בהתבסס על תנועה, נזילות, כמויות מסחר בשווקי הספוט. Gate.io הרחיבה את היצע הליבה שלה לספק EFT, אופציות, נגזרים ושוק עתידי למשקיעים לקנות ולמכור קריפטו במסחר בשוליים..

Gate.io בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- Gate.io. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו חלופיים כמו Gate.io המציעים תכונות ברמה עולמית.

תכונות Gate.io & שירותים

Gate.io מציע פלטפורמת מסחר ידידותית למתחילים ונוחה לשימוש לשער על מטבעות דיגיטליים. הבורסה מתמקדת בעיקר במתן חילופי נקודה יציבים ובטוחים. Gate.io מציע גם את התכונות הבאות:

 • פלטפורמת מסחר למתחילים או מקצועיים
 • שוק ספוט עם למעלה מ -150 זוגות קריפטו
 • שוק מרווח, נגזרים וחוזים עתידיים לסחר בהצפנה במינוף של עד פי 100
 • מוצרי EFT מטבעות קריפטוגרפיים כגון ממונפים, משולבים והפוכים
 • נתוני שוק בזמן אמת ותרשימים לסחר באלטקוינים, אסימוני דפי ומטבעות
 • סחר בהדגמה במטבע קריפטוגרפי באמצעות רשת test.Gate.io
 • יישום אינטרנט ומובייל לניטור תיק המסחר מכל מקום
 • HODL וצברו ריבית על השקעות במטבעות קריפטוגרפיים
 • הלוואות קריפטו והלוואות קריפטו להבטחת נכס להלוואת אחר
 • הנחות בדמי מסחר VIP עם סכומי נפח גדולים יותר
 • מדריכים מקיפים, מדור שאלות נפוצות וצוות תמיכת לקוחות רספונסיבי

האם Gate.io בטוח?

Gate.io כולל כמה פרוטוקולי אבטחה תקניים בתעשייה כדי להבטיח את כספי הלקוח בבורסה בטוחים ומאובטח מאיומים מקוונים. אמצעים אלה כוללים אימות שני גורמים, ארנקים לאחסון קר ואתר מאובטח SSL.

רישום חשבון & התחברות

כדי ליצור חשבון עם Gate.io משתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום כדי ליצור חשבון מסחר. חילופי Gate.io יבקשו להזין שם משתמש ודואר אלקטרוני. אימות כתובת הדוא”ל משלים את תהליך יצירת החשבון הבסיסי. א הסיסמה השנייה תתבקש להוציא כספים מהארנק של המשתמש Gate.io.

אימות Gate.io

לא נדרשת הוכחת זיהוי באופן מיידי למסחר ב- Gate.io. משתמשים יכולים להפקיד כספים ל- Gate.io ולהתחיל במסחר בקריפטו מבלי להשלים את KYC. המשתמשים יידרשו למסור מסמכי זיהוי כדי למשוך כספים מהבורסה. בדיקות ויתרות אלה תואמות למדיניות AML. זהו תהליך סטנדרטי להגנה על המרת המטבע הדיגיטלי מפני מעורבות בהלבנת הון או בפעילות חשודה. המידע הבא נדרש להשלמת האימות של Gate.io:

 • שֵׁם
 • תאריך לידה
 • מספר טלפון
 • העתק תעודת זהות או דרכון תקפים והוכחת כתובת
 • צילום (סלפי)

הפקדת כספים

Gate.io מקבל פיקדונות עבור נכסי המטבעות המטבעות הגדולים והמנחים כגון Tether (USDT) כדי להתחיל לסחור. ניתן להעביר כספים לחשבון Gate.io באמצעות שולחן העבודה והמובייל כרוך בבחירת המטבע המוקצה להפקדה (למשל ביטקוין), העתקת כתובת ההפקדה הייחודית והעברת כספים מבורסה אחרת או מארנק חומרה מטבע. רשימת הנכסים שניתן להעביר ל- Gate.io למסחר מוצגת בעמוד ‘הקרנות שלי’. משתמשים צריכים גם להיות מודעים לכך שיש אין אפשרות להפקדות פיאט לרכישת קריפטו.

פיקדון gate.io

סחר עם Gate.io

Gate.io תוכנן עבור סוחרי מטבעות מתחילים ומתקדמים בפלטפורמה על ידי הצעת ממשק משתמש סטנדרטי ומקצועי. רשימת צמדי המסחר בקריפטוגרפים מוסתרת וניתנת להרחבה לצפייה במלואה.

ההנחה היא כי הגרסה הסטנדרטית (המוצגת להלן) פונה לסוחרים חדשים הכוללים תרשים, תיבת הזמנות, רשימת פרופילי הזמנות והיסטוריית סחר. תיבת הזנת ההזמנות גדולה ונוחה לשימוש, אולם ספרי ההזמנות והיסטוריית הסחר יהוו הסחת דעת לסוחרים חדשים שאינם קוראים נתונים אלה.

ממשק סטנדרטי gate.io

כמו רוב הבורסות המכובדות של סחר בקריפטוגרפים, Gate.io השתלב עם Tradingview כדי לספק חבילה של תכונות תרשים, אינדיקטורים וכלי ציור. משתמשים יכולים שנה מסגרות זמן, הוסף אינדיקטורים לתרשים והגדר התראות על ידי לחיצה ימנית על התרשימים. זה עושה את זה קל ומהיר לניווט בתרשימים, לשנות תכונות והעדפות תצוגה.

ממשק המשתמש המקצועי נראה קומפקטי ומינימלי יותר מהסטנדרט. הממשק היה נועד להתמקד בפעולות מחירים ובניתוחים טכניים עם חלון תרשים גדול יותר. זה מגיע עם אותן תכונות כמו הגרסה הבסיסית וסוחרים יכולים להניח כמה סוגים שונים של אינדיקטורים לתרשימים.

ממשק מקצועי gate.io

כדי לבצע עסקאות באמצעות חילופי הצפנה ב- Gate.io, יש חלון הזנת הזמנות סטנדרטי ומראה דומה לאתרי חילופי מטבעות אחרים. משתמשים יכולים ללחוץ על ההזמנות האחרונות אשר יאכלסו אוטומטית את המחירים בתיבת ההזמנה. זה שימושי כדי למנוע טעות בהזנת המחיר. ניתן להתאים את נפח הסחר באמצעות סליידר.

סוגי ההזמנות הזמינים כוללים lחיקה, מארקט והגבול העליון. ניתן להפעיל הזמנות מגבלה על בסיס מחיר ו / או זמן. קיימת אפשרות גם להזמנות מיידיות או ביטול (IOC) ו- Iceberg לסוחרים מתקדמים.

מסחר בשערים ב- gate.io

ממשק המשתמש לסחור בנגזרים ב- Gate.io שונה מהבורסה הספוטית. ההבדל העיקרי הוא מחוון המינוף מתחת לחלון הזנת ההזמנות ופרטי החוזה. לפריסה מראה דומה למינוף חילופי הצפנה כגון Bybit ו- BitMEX.

בסך הכל, ממשק המשתמש של Gate.io לשווקי הספוט והנגזרים הוא ידידותי למתחילים, חזק ומתאים לסוגים שונים של סוחרים ורמת מיומנות. חלון התרשימים מגיב וכולל כלי תרשים מתקדמים ותוכנות לסחר במטבעות חליפין.

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

אפליקציית Gate.io

משתמשים המעדיפים לסחור בנכסים דיגיטליים מכל מקום ובכל זמן יכולים להשתמש ב- אפליקציית המסחר הנייד Gate.io. האפליקציה נתמכת במכשירי iOS ו- Android והייתה הורדו למעלה מ- 50,000 פעמים עם דירוג ביקורות ממוצע של 3.1 מתוך 5 כוכבים. האפליקציה מספקת פונקציונליות דומה לגרסאות המסחר בשולחן העבודה בהן סוחרים יכולים להזין עמדות ולפקח על העסקאות בדרכים.

אפליקציית gate.io

שכר טרחת Gate.io

Gate.io משתמשת במבנה עמלה שונה עבור שווקי המסחר בספוט ובשוליים המוצעים. ה עמלת מסחר נקודה לעסקה היא 0.2% ומפחית עם מחזורי מסחר מוגברים. שערי החליפין גבוהים מעט יותר ממתחרותיה כמו Binance ו- KuCoin המציעות עמלות של 0.1% למסחר. יש אפשרות לשלם עבור עמלות באמצעות אסימונים של Gate.io (GT) כדי לקבל הנחה של 25%.

העמלות עבור שוק החוזים העתידיים מבוססות על מודל “יצרן ולוקח” -0.025% ו -0.075% בהתאמה. זה נחשב עמלה נמוכה בהשוואה לפלטפורמות המסחר בשוליים הפופולריות ביותר בעולם.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את GATE.IO עם אחרים

השווה עכשיו!

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

להפקדת כספים לבורסת Gate.io, אין עמלות עסקה. משיכה של נכסי מטבע החליפין מבורסת המסחר תגרום לסכום של עמלת רשת בלוקצ’יין סטנדרטית אשר בלתי נמנע ומותאם אוטומטית על פי תנאי השוק. את דמי המשיכה עבור כל נכס ומגבלות ניתן למצוא ב- דף עמלות Gate.io.

Gate.io HODL & להרוויח

משתמשים ב- Gate.io יכולים להעביר כספים לפלטפורמת המסחר להרוויח קריפטו כחלופה בסיכון נמוך יותר למסחר בנכסים דיגיטליים. Gate.io מציעה מוצרים פיננסיים שונים כגון הסדרים קצרי טווח וגמישים לסוחרים להרוויח ריבית על נכסי המטבע הקריפטוגרפי שלהם בין המסחר בבורסה. התקופה לתקופה קצובה לזכייה בתגמולים יכולה לנוע בין 7 ל -28 יום וכוללת מטבעות כגון USDG, TRX, EOS, ATOM, ALGO ו- Tezos.

gate.io להרוויח

מדינות נתמכות

Gate.io תומך בסוחרי מטבעות ומשקיעים בכל רחבי העולם לפלטפורמה, למעט המדינות הבאות:

 • אזרחים ותושבים במדינת וושינגטון (ארה”ב)
 • מדינת ניו יורק (ארה”ב)
 • קובה
 • איראן
 • צפון קוריאה
 • סודן
 • סוּריָה
 • פקיסטן
 • ונצואלה
 • קרים

שאלות נפוצות

האם Gate.io נפרץ?

שער.יו מערכות אבטחה נפרצו בשנת 2019 שהביא ל 4,200 מטבעות Ethereum Classic נגנבים, בשווי של כ 271,500 $. על פי הדיווחים הכספים הגנובים הוחזרו ל- Gate.io. מאז האירוע הזה, לא נראה שיש פריצות נוספות שהתרחשו על פי המחקר שלנו.

האם ל- Gate.io יש חשבון הדגמה?

מתחילים יכולים למד כיצד לסחור ולהדגים סחר בנכסי מטבע קריפטוגרפי באמצעות רשת המבחן Gate.io. משתמשים יכולים לעבור למסחר בקריפטו בכסף מתרגל בממשק המשתמש באמצעות תפריט הניווט למעלה.

האם אזרחי ארה”ב יכולים להשתמש ב- Gate.io?

חילופי הצפנה ב- Gate.io מאפשרים למשתמשים להיכנס 49 מדינות בארה”ב סוחרות בשוק הקריפטו הנקודתי למעט מדינת וושינגטון ומדינת ניו יורק. סוחרים המתגוררים בוושינגטון ובמדינות ניו יורק יצטרכו למצוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים נוספים שבסיסם בארה”ב.

סיכום

לסיום סקירת הבורסה שלנו ב- Gate.io, הבורסה הינה פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מובילה המספקת פלטפורמה קלה לשימוש ללקוחות בכל רחבי העולם כדי לקנות, לסחור ולמכור נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’ריום. Gate.io היא חילופי דברים מוצקים שהיו מיועד לסוחרים בעלי מיומנויות שונות, מומחיות וניסיון במסחר בנכסים דיגיטליים עם כמה ממשקי תרשים לבחירה.

בקר ב- Gate.io

בסך הכל, סוחרים שמחפשים בורסת מטבעות חליפין חדשה עם ספוט, EFT, אופציות, עתיד, נגזרים, קריפטו למסחר בהדגמה ויכולת להרוויח תגמולים בקריפטו צריכים לשקול להשתמש ב- Gate.io. עם זאת, סוחרים המחפשים נפח מסחר גדול יותר על פני altcoins יצטרכו להשתמש בבורסה עם נזילות עמוקה יותר כמו Binance.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • סקירת StormGain: קרא את זה לפני שתירשם
 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה
 • סקירת Nexo: כיצד להרוויח עניין בקריפטו שלך
 • איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים
 • 6 המקומות הטובים ביותר לרכישת ביטקוין בבריטניה

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ונטול תגובה עם סלולרי, שיתאים לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים..

בקר ב- Gate.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map