סקירת FTX: חשוב – קרא לפני השימוש ב- Exchange

FTX היא פלטפורמת נגזרות קריפטו מובילה אשר שותפה לבורסת הקריפטו הגדולה בעולם, Binance. בסקירת FTX זו, אנו מספקים סקירה כללית של הבורסה וכיצד היא מבדילה עצמה מפלטפורמות אחרות על ידי הערכת התכונות שלה, ממשק המשתמש, המוצרים, דמי המסחר ועוד..

בקר ב- FTX

אמנם אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירת FTX זו, אך עדיף שתבקר באתר באופן קבוע כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • עתיד, אופציות, תנודתיות, אסימונים נקודתיים וממונפים
 • מינוף פי 101
 • עמלות מסחר תחרותיות
 • החוזים העתידיים הראשונים בעולם על מדד הקריפטו (למשל מדד shitcoin)
 • התיישבות בתא מטבעות
 • אסימונים ממונפים ארוכים או קצרים פי 3 ללא שוליים
 • הנחות בתשלום באמצעות אסימון FTX (FTT)

באופן כללי

4.6 / 5 בקר ב- FTX

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני תחילת העבודה, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X בעת סחר בנגזרות קריפטו. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא מיטב הארנקים של חומרת מטבעות קריפטוגרפיה.

מה זה FTX?

FTX הוא a חילופי נגזרות קריפטוגרפיים שנבנו על ידי סוחרים ונועדה להציע פלטפורמה עוצמתית עבור חברות סחר מקצועיות, סוחרי ביניים ומתחילים. למשתמשים בפלטפורמה יש גישה לשווקי מסחר חדשניים חדשניים כגון נגזרים, אופציות, מוצרי תנודתיות ו אסימונים ממונפים.

ftx

סיכום קצר

FTX בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- FTX. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים כמו FTX המציעים תכונות ברמה עולמית.

מי הבעלים של FTX?

חילופי FTX הם בבעלות סם בנקמן פריד, המנכ”ל ומייסד שותף של חברת Alameda Research שהיא ספקית הנזילות המובילה בקריפטוגרפים שמעניקה ל- FTX גישה לספרי הזמנות מובילים בתעשייה. אלמדה מנהל מעל 100 מיליון דולר של נכסים דיגיטליים וסוחר בין 600 מיליון ל -1.5 מיליארד דולר ליום על פני אלפי מוצרים כגון נגזרים באמצעות חילופי FTX.

מוצרים & מאפיינים

FTX מציעה פלטפורמת מסחר ידידותית למתחילים ונוחה לשימוש עם מוצרים חדשניים לקנייה או מכירה. חילופי הקריפטו מתמקדים בעיקר במתן שוק נגזרים יציב ומאובטח למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, בנוסף ליתרונות והחסרונות הבאים:

 • ממשק משתמש מקצועי למסחר באפליקציה למחשבים שולחניים או ניידים
 • התחל לסחור ללא KYC ומשוך עד 2,000 דולר USD מדי יום
 • עמלות נמוכות ופיזורים צמודים עקב ספרי הזמנות עמוקים ונזילות
 • מינוף של עד 101x על זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 • אסימונים ממונפים ל- SHORT או LONG עם מינוף של עד 3X ללא שוליים
 • הסדר Stablecoin באמצעות ארנק בעל שוליים בודדים
 • MOVE חוזה שמתיישב לשינוי מוחלט במחיר של מטבע לאורך זמן
 • הנחות עמלת מסחר VIP עם סכומי נפח גדולים יותר ושימוש ב- אסימון FTT
 • תחרויות ואירועי מסחר FTX
 • הצעות מחיר 24/7 עבור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות שולחן OTC
 • מדריכים מקיפים, מדור שאלות נפוצות וצוות תמיכת לקוחות רספונסיבי

האם FTX מוסדר?

FTX.com היא בורסת סחר מטבעות שמשולבת באנטיגואה וברבודה עם המטה שלה בהונג קונג. כרגע פלטפורמת המסחר אינה מוסדרת ולקוחות אמריקאים אינם רשאים להשתמש בשירותים. תושבים בארצות הברית יכולים להשתמש ב- FTX.US, ישות שותפה המשרתת את אזרחי ארצות הברית והיא חברה מוסדרת. למידע משפטי נוסף, משתמשים יכולים לקרוא כאן: משפטי – חילופי FTX.

האם FTX Exchange בטוח?

FTX משתמש בכמה תכונות אבטחה דמויי בנק כדי להבטיח את בטיחות המידע האישי של המשתמש ואבטחת הכספים מאוחסן בבורסת הצפנה. עד כה לא דווח על פריצות או אירועי ביטחון שניתן לייחס ל רמת אבטחה גבוהה כגון אחסון ארנק קר ואימות דו-גורמי בכדי לספק סביבת מסחר בטוחה ומאובטחת.

רישום חשבון

כדי ליצור חשבון עם FTX, המשתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום כדי להגדיר כניסה למסחר בנגזרים. משתמשים יכולים להתחיל לסחור בבורסת הצפנה ו- למשוך עד 2,000 דולר ליום עם אימות דוא”ל בלבד.

בעלי חשבונות דרגה 2 ו -3 המסיימים את KYC יכולים למשוך כמויות בלתי מוגבלות של קריפטו לארנק חומרה כגון Ledger X, או לפדות פיאט ישירות לחשבון בנק באמצעות העברה בנקאית. בעלי חשבונות FTX שמשלימים את תהליך AML / KYC יכולים להשתמש גם בשולחן OTC.

שיטות הפקדה

FTX מאפשרת מגוון רחב של שיטות הפקדה לסוחרים בפלטפורמה לממן חשבון. אלה כוללים מטבעות קריפטוגרפיים, מטבעות מטבע או פיאט. יש אפשרות להשתמש בכרטיס אשראי לרכישת קריפטו ישירות דרך פלטפורמת FTX, המובילה בשוק הפיאט / קריפטו, סימפלקס. החברה הייתה חלוצה במסלולי הפיאט באמצעות כרטיס בנק מסורתי (למשל VISA ו- Mastercard).

לחלופין, סוחרים יכולים להעביר מטבעות פלטפורמה לפלטפורמה כמו USD, USDC, TUSD, PAX, BUSD ו- HUSD. FTX יזכה את ארנק המשתמש באמצעות יחס של 1: 1.

ממשק משתמש

FTX תוכנן למתחילים וסוחרי מטבעות מקצועיים בפלטפורמה על ידי הצעת ממשק משתמש פשוט, קל לניווט ואינטואיטיבי. להסדר ברירת המחדל יש סרגל ניווט צדדי לגישה מהירה למוצרי סחר נגזרים FTX, עמדות, ארנק לצפייה בכספי חשבון FTX, הזמנות ממתינות ולצפייה בהיסטוריית המסחר.

ממשק ftx

במרכז ממשק המשתמש מופיע תרשים המסחר אשר משולב ב- TradingView וידוע בתכונות המסחר המתקדמות שלו, האינדיקטורים וכלי השרטוט ושכבות הדפוס של התרשים. משתמשים יכולים לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התרשים כדי לבצע הזמנות להגבלה ולעצור ברמת מחיר נבחרת.

מתחת לחלון התרשימים, משתמשים יכולים לצפות בספר ההזמנות כדי לבחון את הנפח מול מחירי ההצעה והשאלה. כדי להיכנס למיקום עם FTX, חלון ההזמנה ממוקם באמצע. הוא פשוט למראה ויכול לאכלס מחירי כניסה על ידי לחיצה על פנקס ההזמנות. ניתן להתאים את נפח הסחר באמצעות המחוון אשר יהיה לחשב ולהציג אוטומטית את מחיר הפירוק.

הזמנות ftx

FTX מאפשר לסוחרים לנהל את עמדותיהם על ידי הצעת מספר שיטות הזמנה להיכנס לעמדה ולצאת מהעסקאות. בהשוואה לפלטפורמות מסחר ממונפות אחרות, מבחר סוגי ההזמנות ב- FTX הוא מצוין ויתאים למגוון סוחרים. ההזמנות הזמינות כוללות:

 • הגבלת הסדר
 • צו שוק
 • עצור את השוק
 • מגבלת עצירה
 • עצירה נגררת
 • קח רווח
 • קח מגבלת רווח

בסך הכל, ממשק המשתמש FTX הוא חסון ומתאים לסוגים שונים של סוחרים ורמת מיומנות. חלון התרשימים מגיב וכולל כלי תרשים מתקדמים ותוכנות לסחר במוצרי קריפטו ב- FTX.

נגזרים מסחריים

FTX מציעה מספר מוצרים נגזרים של מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור בבורסה באמצעות ארנק בעל שוליים בודדים. מוצרי המסחר המוצעים כוללים:

 • עתיד – משתמשים בפלטפורמה יכולים לסחור בחוזים עתידיים על מטבעות כגון BTC, ETH, EOS, XRP ו- USDT. לכל מטבע שלושה חוזים עתידיים: חוזה שתוקפו יפוג ברבעון זה, חוזה שתוקפו יפוג ברבעון הבא ועתיד תמידי.
 • אסימונים ממונפים – אסימונים שניתן לקנות ולמכור במינוף של עד 3X שאינו דורש דרישות מרווח.
 • אפשרויות – חוזים המעניקים למחזיק את הזכות אך לא את החובה לקנות או למכור במחירי שביתה עתידיים. מכונה לעתים קרובות ‘שיחות’ ו ‘מכניס’. סוחרים מתקדמים יכולים להשתמש באופציות כדי לגדר את הפוזיציות הפתוחות שלהם מפני תנודתיות מחירים.
 • מהלך \ לזוז \ לעבור – חוזים המייצגים את הערך המוחלט של הסכום שמחירו של מטבע עובר לאורך תקופת זמן.
 • לְזַהוֹת – עסקאות העוקבות אחר מחיר הבסיס של הנכס ללא שוליים או ביטחונות

עתיד

ל- FTX יש מעל 100 זוגות עתידיים שניתן לסחור באמצעות מטבע יציב כמו USD או USDT כבטוחה. פירוש הדבר שרווחים והפסדים מבוססים על מחירי דולר ללא צורך בחשבון בנק. יש גם אפשרות להשתמש באותו מטבע פיאט כבטוחה לכל החוזים. צמדי FTX Futures הפופולריים לפי נפח מסחר יומי כוללים:

 • BTC-PERP – ביטחונות עתידיים לביטקוין
 • ETH-PERP – עתיד תמידי אתריום
 • XRP-PERP – XRP עתיד תמידי
 • LTC-PERP – עתיד תמידי לייטקוין
 • BCH-PERP – ביטחונות עתידיים מזומנים לביטקוין

משתמשים יכולים סחר בזוגות העתיד עם מרווח של עד 101x ונהנה מלהשתמש בתנועות מחירים קטנות יחסית. זה גם מספק גמישות של תיק לחשיפה גדולה יותר וגורמים להון להגיע רחוק יותר מכפי שהמשתמש יוכל לממן בכוחות עצמו.

כל עמדה בבורסה העתידית מגובה על ידי קרן הביטוח FTX המופעלת כאשר חשבון נמצא בסיכון של פירוק וכדי להפחית את הסיכון של clawbacks.

חוזים עתידיים על חילופי ftx

אסימונים ממונפים

FTX פיתחה נכס חדשני לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, שנקרא אסימונים מנופים. אלו הם אסימונים ERC20 אשר מינוף חשיפה עד פי 3 שהוחלו על צמד המסחר. יש אין דרישת מרווח מיתרת חשבון FTX של המשתמש כדי להתחיל לסחור במטבעות ממונפים. יש אפילו העברות בנקאיות אשר מינוף את החשיפה למספר נכסי קריפטוגרפיה קיימים ופופולריים.

כמה דוגמאות לאסימונים ממונפים FTX כוללים:

 • BULL / USD – אסימון ביטקוין באורך 3x
 • BEAR / USD – אסימון ביטקוין קצר פי 3
 • ETHBULL / USD – אסימון אתריום ארוך פי 3
 • ETHBEAR / USD – אסימון אתריום קצר פי 3

באמצעות FTX אסימונים ממונפים יכולים לעזור לסוחר בניהול סיכונים. בורסת הנגזרים משקיעה אוטומטית את כל רווחי הסחר בנכס הבסיס הנסחר. המשמעות היא שאם עמדת האסימון הממונפת שלך יושבת על רווח, האסימונים ישימו אליה אוטומטית עמדות ממונפות פי 3. מהצד השני, אסימונים ממונפים יפחיתו באופן אוטומטי את הסיכון אם המיקום שלילי.

אסימונים להחלפת ftx

כדוגמה, אם המשתמש סחר במיקום ETH ארוך פי 3 ומחיר ה- ETH ירד מעל 33%, המיקום יופסל. עם זאת, עמדה על נכס ETHBULL הייתה מוכרת אוטומטית חלק מהפוזיציה כאשר מחיר ה- ETH החל לרדת. זה היה מקטין את סיכון הפירוק גם לאחר ירידת מחיר של 33%.

כדי להתחיל לסחור באסימונים ממונפים ב- FTX, לחץ על ‘אֲסִימוֹן’ בתפריט העליון כדי למצוא את רשימת הנכסים. האסימונים בנויים באופן המאפשר לסוחרים לקבל חשיפה ממונפת לנכס קריפטו מסוים (בצד הארוך וגם בקצר), מבלי להסתכן בפירוק.

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

אפשרויות

FTX מספק תכונה לסחר באופציות קריפטו ארוכות או קצרות באמצעות מינוף. התהליך דומה למסחר עתידי ב- FTX, או לאופציות בינאריות. בזמן התפוגה, החוזה מוסדר לסכום בדולרים אמריקאים שווה למחיר התפוגה. סוחרים יכולים לשער ולבחור ללכת זמן רב או קצר עם מיקום ממונף.

אפשרויות FTX

העבר חוזים

MOVE הוא חוזה ש מאפשר למשתמשים לסחור בתנודתיות בשוק. זה מייצג את הערך המוחלט של הסכום שמחירו של מטבע עובר בדולרים אמריקאים לאורך תקופת זמן כמו DAILY. כיוון הסחר אינו רלוונטי בסחר. כל מה שחשוב הוא סכום הדולר הכולל שעובר לשני הכיוונים. חוזי FTX MOVE הם דרך נהדרת עבור מתחילים וסוחרים בסיסיים להשתתף בשווקים על ידי סחר בתנודתיות עתידית.

למידע נוסף, צפו במדריך למתחילים למסחר MOVE ב- FTX להלן.

שווקים נקודתיים

סוחרים מסורתיים יכולים לרכוש מספר נכסים דיגיטליים פופולריים בבורסה בדומה לבורסה לסחר נקודתי. FTX מפרט כיום מעל 100 זוגות מסחר שיוחלפו באמצעות USD או USDT כגון BTC, ETH, LINK, FTT token, PAXG ו- XRP.

עמלות מסחר של FTX

FTX מציע עמלת מסחר נמוכה החל מ 0.07% ל 0.04% עבור שלה שוקי עתיד ושווקים נקודתיים המבוססים על מודל יצרנים ומקבלים. מבנה העמלות של FTX משתמש במערכת שכבתית המועילה לסוחרים בהיקף גבוה עם עמלות מסחר נמוכות יותר.

עבור אסימונים ממונפים, יש יצירה ו דמי פדיון של 0.10% ודמי ניהול יומיים של 0.03%. אם תחליט להשתמש במינוף של 50x ומעלה, דמי המסחר עולים ב -0.05% ובמסגרתם מחצית מדמי FTX מוקצים לקופת הביטוח..

לכל השווקים מלבד BTC-PERP ו- ETH-PERP, באמצעות מינוף של 50x מעלה את דמי המסחר ב -0.02%, ועמלות המסחר פי 100 ומעלה עולות ב -0.03%, המשולמות לקופת הביטוח FTX. שים לב ש- BTC-PERP ו- ETH-PERP אינם גובים עמלות נוספות בגין שימוש במינוף גבוה יותר.

צור חשבון בחינם באמצעות FTX.

משתמשי FTX מתוגמלים עם הנחה בדמי מסחר עד 30% פשוט על ידי החזקת כמות מסוימת של אסימון ה- FTX המקורי (FTT) אשר מוערך בדולר ארה”ב. סכום ההנחה תלוי באחזקת אסימון FTT הנוכחי שלך לפי הטבלה שלהלן:

הנחת עמלות FTX

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

יש ללא דמי הפקדה או משיכה למטבעות מטבעות ואסימונים באמצעות FTX.

משיכה של נכסי מטבעות חליפין מבורסת המסחר אכן כרוכה בתקן דמי רשת blockchain אשר בלתי נמנע ומותאם אוטומטית על פי תנאי השוק.

מטבע פיאט מקובל

משתמשים ב- FTX יכולים לממן חשבון מסחר על ידי הפקדת מטבעות מטבעות חליפין, מטבעות מטבעות או מטבעות. FTX תומך ב -10 מטבעות פיאט שניתן להפקיד ולמשוך באמצעות העברה בנקאית כגון USD, EUR, GBP, AUD, HKD, SGD, ZAR, CAD, CHF ו- BRL.

אפליקציה למסחר במובייל

FTX מציעה גם אפליקציית מסחר ניידת הנתמכת על ידי מכשירי אנדרואיד ו- iOS. FTX Pro מאפשר למשתמשים לעקוב אחר השווקים ולסחור בכל עת ובכל מקום. לאפליקציה יש דירוג של 4.7 כוכבים והורדה על ידי למעלה מ -10,000 משתמשים.

אפליקציית ftx

האפליקציה של FTX כוללת פונקציונליות של תרשימים במסך מלא, הזמנות, מיקומים ואינדיקטורים בסיסיים לתרשים. הפונקציונליות באפליקציית FTX דומה לגרסת שולחן העבודה. סוחרים יכולים לערוך הזמנות, לבדוק היסטוריית סחר ולהציג מידע על השוק.

ביקורות FTX Exchange & שירות לקוחות

FTX מספקת מספר ערוצים ליצירת קשר עם צוות תמיכת הלקוחות שלהם כמו Telegram ו- Email Email. מתחילים יכולים לדפדף בסעיף השאלות הנפוצות באתר על ידי ניווט אל ‘עֶזרָה’ קישור בתחתית הדף. יש רשימה מקיפה של מאמרים המכסים מגוון רחב של נושאים כגון:

 • הפקדה ומשיכות
 • אימות חשבון ו- KYC
 • מסחר בקריפטו
 • אסימון FTT
 • FTX תחרויות ואירועים מסחריים
 • אפליקציה לנייד
 • OTC
 • ממשק API
 • עמלות

המשתמשים יכולים גם לקרוא את אתר סקירת FTX Exchange באופן מקוון כגון מאת TrustPilot כדי להבין את המשוב מהסוחרים הקיימים בפלטפורמה. נכון לעכשיו, יש רק 14 ביקורות עם דירוג כוכבים ממוצע של 3.2 / 5. למרות שנראה כי ההערות הן מחשבונות זבל.

שאלות נפוצות

האם FTX לגיטימי?

נראה כי FTX הוא בורסת קריפטוגרפים לגיטימית המתמחה בנגזרים, אינדקס, עתיד ואסימונים ממונפים שניתן לסחור בהפרש. הבורסה מגובה על ידי ספקית הנזילות המובילה של מטבעות קריפטוגרפיים, Alamada Research, שמנהלת מאות מיליוני נכסים דיגיטליים ביום. FTX ראתה צמיחה בצמיחה בשנים האחרונות והיא מדורגת כרגע במקום ה 6 בהתבסס על מחזורי המסחר על פי Coinmarketcap.

האם ל- FTX יש תוכנית שותפים?

ל- FTX תוכנית הפניות שתגמל את משתמשיה בקידום שירותי FTX לחברים חדשים. כאשר אתה נרשם ל- FTX, קישור שותפים ייחודי יוקצה לך באופן אוטומטי. כאשר משתמש חדש יירשם עם קוד ההפניה שלך, תקבל 30% מדמי המסחר שלהם והם יקבלו 5% הנחה על דמי המסחר שלהם..

אתה יכול להדגים סחר?

FTX אין חשבון הדגמה או testnet לסוחרים חדשים לסחור בביטקוין מבלי לבצע פיקדון. סוחרים יכולים לבצע הפקדה קטנה לפלטפורמה כדי לנסות את תכונות החליפין והמוצרים המוצעים.

באילו מדינות תומכת FTX?

חילופי FTX הוא שירות קריפטוגרפי ללקוחות בכל רחבי העולם עם תמיכה בתרגום לאנגלית, סינית מפושטת ומסורתית, קוריאנית ויפנית. ישנן מספר מדינות שכן אָסוּר ממסחר ב- FTX בגלל סיבות רגולטוריות הכוללות:

 • קוויבק (קנדה)
 • קובה
 • קרים
 • סבסטופול
 • איראן
 • סוּריָה
 • צפון קוריאה
 • סודן
 • סינגפור
 • ארצות הברית

האם אוכל להשתמש ב- FTX בארצות הברית?

FTX כרגע אינה מאפשרת לסוחרי מטבעות קריפטו השוהים בארה”ב לסחור בפלטפורמה. השירותים מוגבלים לאזרחי ארה”ב בשל תקנות במדינה. משתמשים יצטרכו לבצע סחר באמצעות בורסת קריפטו בארה”ב.

האם FTX מאפשר רכישות בכרטיסי אשראי?

לקוחות יכולים להשלים את חשבון המסחר שלהם ולרכוש נכסים דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי. תכונה זו מסופקת על ידי ספק צד שלישי סימפלקס, המקבל כרטיסי אשראי / חיוב מסוג Mastercard ו- VISA. קיימת עסקה מינימלית של 50 דולר ומגבלה יומית של 20,000 דולר למשתמש, וזה סביר למשקיעי קריפטו למתחילים ובינוניים..

חלופות FTX

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות המסיבי שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן, ליטקוין, ניאו, ריפל XRP, EOS, קרדנו, טרון ומונרו..

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית ומהווה פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

סיכום

לסיום סקירת הבורסה הזו ב- FTX, הפלטפורמה הפרידה את עצמה מבורסות סחר קריפטו אחרות בכך שהיא הציעה מוצרי סחר עתידיים חדשים וחדשניים בתחום החוזים העתידיים והאסימונים הממונפים. עם למעלה מ -100 זוגות מסחר בקריפטו לבחירה בין נקודות, עתיד, אופציות, אינדקס ואסימונים ממונפים, לא יחסר למשתמשים למצוא הזדמנויות סחר..

בקר ב- FTX

אם ברצונך לבצע את המעבר ולסחור בפלטפורמה עם עתידי מדד עתידי ואסימונים למנף, אנו ממליצים לך להירשם לחשבון בחינם עם FTX ולנצל את העמלות הנמוכות וממשק המשתמש המתאר תרשים מתקדם..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • הפסק להשתמש ב- BitMEX: סחר במקום עם 4 החלופות הללו
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד שיתאים לסוחרים מתחילים ומקצועיים..

בקר ב- FTX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map