סקירת Exocrow: האם זה בטוח & לגיטימי?

בחירה בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים כגון תכונות הפלטפורמה, ממשק תרשימים, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיה חדשה היא Exocrow, המציעה גם פתרונות של בורסת P2P, ארנק, חשבון חיסכון וסוחר.

בקר באקסוקרו

אמנם אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בסקירה זו, אך אנו ממליצים לך בחום בקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים שעלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • מהיר וקל ליצירת חשבון וארנק
 • אין צורך ב- KYC באופן מיידי
 • החלפת עמיתים לעמית לרכישה / מכירה של מטבע קריפטוגרפי
 • צבור ריבית בקריפטו המוחזק בארנק Exocrow
 • פתרונות תשלום משולבים לעסקים קטנים לקבל תשלומי ביטקוין
 • תוכנית שותפים לתגמול משתמשים קיימים

באופן כללי

3/5 בקר באקסוקרו

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בקניית ביטקוין, את’ריום, ליטקוין או מטבעות אחרים. הבעלות על נכסי הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי הצפנה הטובים ביותר למידע נוסף.

מה זה Exocrow?

Exocrow היא בורסת קריפטו חדשה וצומחת במהירות שבסיסה בבריטניה המציעה מקום לאנשים פרטיים ב -135 מדינות לקנות, למכור ולאחסן מטבעות דיגיטליים. מאז הקמתה בשנת 2020, הבורסה הרחיבה את שירותיה לכלול ארנק מקוון, יכולת להרוויח ריבית על קריפטו בחשבון חיסכון, שער תשלום עבור רכישות ועסקאות P2P.

אתר exocrow

Exocrow בהשוואה

דמי מסחר ידידותיים למתחילים, נוחים לשימוש ותחרותיים הם מאפיינים חשובים ב- Exocrow. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מובילים המציעים תכונות ברמה עולמית.

האם Exocrow בטוח?

Exocrow כוללת אימות גורמים 2 (2FA) למשתמשים להפעיל ולהגן על חשבונם מפני שימוש בלתי מורשה ופעילות מרמה. האתר אינו מספק רשימה של אמצעי אבטחה אחרים כדי להבטיח את בטיחות כספי הלקוחות והמידע האישי. על סמך המחקר שלנו, שם לא היו אירועי ביטחון גדולים, פריצות או פשרות במערכת שהתרחשו עד היום, אולם ישנם כמה חששות בפורומים מכובדים.

האם Exocrow לגיט?

נראה כי Exocrow מספקת שירותי מטבעות קריפטוגרפיים לגיטימיים כמו בורסת P2P וארנק דיגיטלי לאחסון מטבעות דיגיטליים. עם זאת, יש אין מידע על הצוות מאחורי הפלטפורמה, מדינות נתמכות או עמידה חוקית בתקנות פיננסיות שיש לציין.

נתמך פיאט & מטבעות מטבעות

Exocrow תומכת בנכסי המטבע הדיגיטלי העיקריים הכוללים ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ו- Zcash (ZEC). לכל נכס יש ארנק משלו למשלוח וקבלת כספים. משתמשים בבורסת P2P, משתמשים יכולים לקנות ולמכור קריפטו באמצעות 13 מטבעות פיאט כגון USD, EUR, RUB, AUD, SGD ואחרים.

יצירת חשבון

כדי ליצור חשבון ב- Exocrow, המשתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום שידרוש כתובת דוא”ל תקפה כדי לאמת. לאחר השלמתם, המשתמשים יכולים להיכנס למרכזיה ולחקור את התכונות והשירותים המוצעים. יש אין דרישה מיידית להשלמת KYC.

לאחר שארנק Exocrow או חשבון יגיעו ל -10,000 דולר בדולרים אמריקאים או יורו, בעל החשבון יצטרך להגיש תעודת זהות (תעודת זהות לאומית או דרכון).

הפקדת כספים

Exocrow אינו מקבל פיקדונות במטבע פיאט (למשל USD, EUR או GBP). כדי לממן חשבון לשימוש במוצרים והשירותים המוצעים על ידי Exocrow, המשתמשים יצטרכו להעביר מטבעות קריפטוגרפיים מארנק חומרה אישי או מפלטפורמת סחר במטבע דיגיטלי..

ארנק exocrow

לדוגמה, כדי להפקיד ביטקוין ל- Exocrow, המשתמשים יכולים לנווט אל הארנק ובחירת ה- BTC מהתפריט הנפתח. כאן יופיע כתובת ארנק ה- BTC וקוד ה- QR להעתקה ולהעברת כספים אליהם.

ברגע שהכספים יגיעו לארנק, המשתמש יוכל לגשת לתכונות אחרות שמציעה הפלטפורמה. מומלץ להפעיל אימות של שני גורמים לפני הפקדת כספים.

הפקדת exocrow ביטקוין

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

עבור משתמשים שרוצים לסחור במטבעות דיגיטליים, Exocrow מציעה בורסת Peer-to-Peer (P2P) כדי להקל על הזמנות קנייה ומכירה. בדומה לפלטפורמות P2P פופולריות כגון Paxful ו- Bitcoins Local, משתמשים יכולים לחפש קונה או מוכר מסוימים בתוך מדינות / שיפוטים נתמכים.

חילופי exocrow

סוחרים יכולים לחפש קונים ומוכרים באמצעות התפריטים הנפתחים בחלק העליון. מערכת הסינון יכולה לקטלג קונים ומוכרים לפי מטבע פיאט, מדינה ואמצעי תשלום. בסקירה של חילופי P2P, ממשק המשתמש פשוט וידידותי למתחילים.

על החיסרון, ה מספר הסוחרים שהשתמש בבורסת P2P היה מוגבל (פחות מ -20 בזמן כתיבת שורות אלה) ונראה שהיה מצוות אקסוקרו. כפלטפורמה חדשה, אנו מצפים כי השימוש בפלטפורמה יגדל עם מגוון רחב של משתמשים ממדינות מרובות, מטבעות פיאט ואפשרויות תשלום..

חשבון חיסכון

Exocrow מציעה חשבון חיסכון למשתמשיה כדי להרוויח ריבית חודשית על קריפטו המוחזק בארנק עד 3.2%. הריבית מזוכה ב -1 וב -15 בכל חודש וניתן למשוך את הקרן אחת לחודש.

לא ברור ב 100% איזה נכס קריפטו בארנק יזכה לריבית של 3.2%. עבור ביטקוין, הריבית החודשית גבוהה באופן יוצא דופן בהשוואה לפלטפורמות הלוואות וחיסכון מכובדות כמו BlockFi ו- Nexo, המציעות בין 8.6% ל- 10% P.A בהתאמה..

חשבון חיסכון exocrow

עמלות מסחר

אין עלויות ליצור חשבון ב- Exocrow או לשמור על ארנק. באופן דומה, יש אגרות אפסות להפקדת כספים לחשבון. יש עלות קטנה של 0.01% למשיכות שהיא בנוסף לדמי רשת הבלוקצ’יין. לדוגמא עלות רשת הביטקוין הרגילה היא כ. 0.0005BTC.

כדי להשתמש בבורסה, Exocrow גובה עמלת מסחר שגובהה 0.5% מסך סכום הסחר בביטקוין. המשמעות היא שזה יעלה עמלת עסקה של 1% לרכישה ולמכירה מיידית של BTC באמצעות Exocrow. בהשוואה לבורסות פופולריות כמו Binance, Crypto.com ו- KuCoin, דמי המסחר מעט גבוהים.

דמי סוחר

המשתמשים בעסקים קטנים יכולים להירשם למערכת התשלומים של סוחר Exocrow כדי לשלוח ולקבל קריפטו (למשל Bitcoin ו- Ethereum) באמצעות רשת הבלוקצ’יין בתמורה לסחורות ושירותים..

יש עמלה יוצאת בשיעור של 1% בגין עסקאות המוניות, עם עלויות אפס לקבלת עסקאות דרך שער התשלומים המשולב. עסקאות כסף המשתמשים בשירות נאמנות Exocrow יחויבו בתשלום נוסף של 1%.

אבטחת פלטפורמה

Exocrow אינו מספק מידע הולם על אמצעי אבטחה במקום להגן על המידע ועל הכספים המנוהלים על ידי הבורסה. בעוד ש- 2FA הוא אפשרות לבעלי חשבונות ושירותי נאמנות לעסקת P2P, נראה שלאקסוקרו אין אבטחה בראש סדר העדיפויות..

שאלות נפוצות

אילו מדינות נתמכות?

Exocrow היא פלטפורמת קריפטוגרפים עולמית התומכת במשקיעים במספר מדינות כולל בריטניה, תאילנד וכמה מדינות באירופה. מדינות עם תקנות פיננסיות וחוקים מחמירים כגון אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה וארצות הברית אסורות להשתמש בבורסה. על המשתמשים לנקוט משנה זהירות ולבצע בדיקת נאותות משלהם בכדי להבטיח כי מוסדר במדינתם.

האם סוחרים בארה”ב מותרים?

Exocrow אינו מאפשר לתושבי ארה”ב להשתמש בבורסת P2P לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, דולר ארה”ב מתקבל כמטבע פיאט לרכישת קריפטו ממדינות נתמכות. סוחרים המתגוררים בארה”ב יצטרכו למצוא בורסת מטבעות קריפטו בארה”ב.

סיכום

חברת Exocrow מציעה מגוון מוצרים ושירותים כגון החלפה מיידית של קנייה / מכירה, ארנק מאובטח המאפשר למשתמשים להרוויח ריביות על פתרונות קריפטו וסוחרים לקבל תשלומי ביטקוין. עיצוב האתר ו ממשק משתמש יהיה פונים למתחילים בשל קלות השימוש בו.

בקר באקסוקרו

לסיום סקירת ה- Exocrow שלנו, הנה סיכום היתרונות והחסרונות בפלטפורמה הכוללים כמה חששות שצריך לטפל בזה על ידי הצוות לפני שהוא יכול להיחשב ספק אמין, בטוח ובעל מוניטין בשוק הקריפטו. על אנשים לבצע בדיקת נאותות משלהם ולא להסתמך על המידע הניתן בסקירה זו.

מקצוענים

 • מהיר להירשם וליצור חשבון
 • אינו דורש KYC באופן מיידי
 • ממשק P2P נקי ופשוט לשימוש

קון

 • פלטפורמה חדשה עם נוכחות קטנה ברשתות החברתיות
 • חוסר מידע בצוות (תמונת מלאי) ורישיונות
 • כתובת במפות גוגל מצביעה על חברת ציוד משרדי
 • היעדר מידע על תמיכת לקוחות ומדריכי הדרכה
 • לא נעשה שימוש בחילופי P2P (סך הכל 13 משתמשים)
 • מידע מוגבל על תנאי חשבון חיסכון & תנאים
 • לא זמין במדינות עם תקנות מחמירות

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים בקריפטו..

בקר באקסוקרו

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map