סקירת Exchange של BiKi: ביטקוין, מסחר ועמלות

BiKi.com שואף לספק את פלטפורמת המסחר הבטוחה ביותר, היציבה והיעילה ביותר. 100% מדמי העסקה משמשים לרכישה חוזרת ושריפה של האסימון המקורי של הפלטפורמה, BIKI.

בקר בביקי

אם אתם מחפשים מקום להחליף נכסים דיגיטליים, BiKi היא בורסת קריפטו חדשה יחסית שיש בה מגוון נכסי קריפטו לסחור. בסקירה זו של BiKi נבחן את תכונות הפלטפורמות, ממשק המשתמש, זוגות הצפנה, שיטות הפקדה, דמי מסחר ועוד.

ביקי

מה זה BiKi?

BiKi היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מספקת מסחר בנכסים דיגיטליים ביותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים ו -250 זוגות מסחר. בורסת הקריפטוגרפים מבוססת סינגפור הוקמה בשנת 2018 והפכה לאחת הבורסות הצומחות ביותר בעולם מאז פתיחתה הרשמית מבחינת נפח המסחר היומי על פי Coinmarketcap.

מטבע-מטבע של ביקי

חילופי BiKi טוענים כי צברו 1.5 מיליון משתמשים רשומים, 130,000 משתמשים פעילים מדי יום, למעלה מ -2,000 שותפים לקהילה ו -200,000 חברי קהילה ונראה שהם חילופי קריפטו לגיטימיים עד היום.

BiKi בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- BiKi. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים המציעים תכונות ברמה עולמית.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • בורסות פיאט לקריפטו הטובות ביותר בעולם
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • 8 חילופי הצפנה הטובים ביותר בשכר אפס (מסחר ללא עמלה)
 • בורסות המסחר הטובות ביותר במינוף קריפטו בהשוואה
 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

אסימונים של BiKi

BIKI הוא האסימון המונפק על ידי פלטפורמת המסחר BikiCoin והוא נציג הזכויות והאינטרסים של הבורסה. הנפקת והרס של BIKI מבוססת על העיקרון של “מסחר הוא כרייה, רכישה חוזרת והרס, מגבלת מחירים”.

הסכום הכולל הראשוני של BIKI הוא מיליארד, והסכום הכולל יופחת ל- 100 מיליון עם רכישה חוזרת והרס של הפלטפורמה. ל- BiKi יש התחייב להשתמש ב -100% מדמי הפלטפורמה שלה כדי לרכוש מחדש ולשרוף את האסימון עד שהוא יורד להיצע של 100 מיליון.

האם BiKi לגיטימי / בטוח?


BiKi הוא חילופי די חדש שצמח במהירות ויש לו מעל 1.5 מיליון משתמשים רשומים ו- 130,000 משתמשים פעילים מדי יום עוֹלָמִי. על סמך זה נראה כי BiKi הוא בורסת מסחר קריפטו חוקית ובטוחה.

צוות הטכני והתפעול בעל משאבים ובעל ניסיון רב בכדי להבטיח שהפלטפורמה מחויבת ליצור פלטפורמת סחר במטבע דיגיטלי בטוחה, יציבה ויעילה ביותר עבור משתמשים ברחבי העולם.

BiKi הציגה קרן ערבות סיכונים, שמקבלת 20% מההכנסות החודשיות מפלטפורמת המסחר. זאת על מנת להבטיח את בטיחות נכסי המשתמשים אם הייתה מתרחשת פשרה או פריצה.

הפלטפורמה הייתה גם מבחינה כלכלית מגובה על ידי מייסד שותף של Huobi Jun Du, מייסד שותף של Huobi ומנכ”ל הנוכחי של צומת הון ו ג’ינס. שני האנשים ידועים במרחב הקריפטו וסימן חיובי מאוד ללגיטימיות של חילופי BiKi.

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

מסחר בבורסי BiKi

עבור כל הסוחרים כאחד, ממשק המסחר הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת בורסת קריפטו. במיוחד עבור סוחרים הנשענים על ניתוח טכני כדי למצוא יתרון בשוק. בעת בחירת חילופי מטבעות חליפין, עליך להיות נוח עם חבילת התרשימים מכיוון שכאן תזהה ותנהל עסקאות.

החלפת ביקי

כשתתחבר לראשונה לפלטפורמת ההצפנה של BiKi Exchange, הדבר הראשון שתבחין בו הוא שהתרשימים מסופקים על ידי TradingView. TradingView ידועה בתרשימים החלקים, האינטואיטיביים והנקיים שלהם. זה מאפשר לסוחרים להשתמש בכלי מסחר מתקדמים ובאינדיקטורים כדי לחדד את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון.

להלן תמונה של בורסת המסחר של BiKi ותרשימי TradingView.

נכסי מסחר של BiKi Crypto

הצעות BiKi Exchange מציעות יותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים ו -250 זוגות שניתן לסחור על ידי המשתמשים בו באמצעות פלטפורמה מאובטחת, יציבה ואמינה. ניתן לסחור בכל מטבע דיגיטלי כנגד הזוגות הבאים:

 • USDT
 • BTC
 • TRX
 • ETH

הבורסה מוסיפה באופן קבוע הצעות מטבע חדשות שיכולות לספק יתרון תחרותי בשוק לסוחרי קריפטו מנוסים. את הרשימה המלאה של זוגות המסחר ניתן לצפות באתר ביקי.

קריפטו של ביקי

מינוף BiKi

BiKi Exchange מציע מינוף של עד פי 3 לעומת צמד USDT הכולל:

 • BTC
 • ETH
 • TRX
 • EOS
 • LTC
 • BCH
 • וכו
 • XRP
 • HT
 • לזנק
 • ADA
 • אָטוֹם
 • ONT

שולי ביקי

המסחר במינוף ב- BiKi אינו רחב היקף בהשוואה למתחרים העיקריים שלו ומציע פי 3 בלבד. סוחרים עדיין יוכלו לפתוח עמדות גדולות מהרגיל כדי לנצל תנועות מחירים קטנות יחסית בכדי לגרום ליתרה שלך לצמוח מהר יותר.

קרא גם: בורסות המסחר הטובות ביותר למינוף מטבעות קריפטוגרפיים

דמי BiKi

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר בקריפטו. זה נהיה קריטי עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר ובבורסה ממונפת בה אתה משלם עמלות על עמדות שגדולות בהרבה מהמרווח שלך..

דמי פיקדון

BiKi מקבל פיקדונות קריפטוגרפיים בלבד (BTC ו- USDT) ואינו גובה עמלת פיקדון.

דמי נסיגה

משיכות BiKi כרוכות בתשלום רשת של .000.005 לבקשת משיכת ביטקוין. זה גבוה מהתקן בתעשייה בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות דומות אחרות ויש לקחת בחשבון כאשר מחליטים אם להירשם ל- Biki.

עמלות מסחר

פלטפורמת BiKi משתמשת ב- תשלום אחיד של 0.15% שהוא זהה לכל מטבע קריפטוגרפי. זה די תחרותי בשוק ומתחת לסטנדרט בתעשייה לבורסות דומות של סחר קריפטוגרפי.

אלטרנטיבות BiKi

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות קריפטוגרפיים נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת המטבעות הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית והיא פלטפורמת מסחר פרמיוטים משובחת.

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם סוחרים אמריקאים רשאים להשתמש ב- BiKi?

לקוחות אמריקאים אינם רשאים לסחור במטבעות חליפין בבורסת BiKi עקב תקנות מחמירות. זה מחוץ לשליטת חילופי הקריפטו. סוחרים אמריקאים יצטרכו למצוא בורסת מכר קריפטו מכובדת בארצות הברית כמו Coinbase, Gemini ו- eToro..

האם BiKi דורש KYC?

BiKi אינו דורש KYC לרישום חשבון, סחר, הפקדה או משיכת כספים. משתמשים יכולים להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מייד לאחר שהופקדו כספים לפלטפורמה.

האם להוטביט יש חשבון הדגמה?

BiKi אינו מציע רשת בדיקה או חשבון הדגמה למסחר בקריפטו ללא פיקדון. משתמשים צריכים להפקיד כספים בבורסה כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

האם יש תוכנית שותפים?

BiKi אין תוכנית שותפים להציע בונוסי הפניה כפרס על הכנסת משתמשים חדשים לפלטפורמה. באתר נכתב כי תכנית שותפים תגיע בקרוב.

סיכום

לסיום סקירת BiKi שלנו, אנו יכולים לומר כי עבור כל מי שמעוניין להשתמש ב- חילופי קריפטו מרכזיים, ביקי הוא אפשרות טובה שיש לקחת בחשבון. הבורסה תומכת ברשימה מאסיבית של זוגות מסחר ומעניקה למשתמשיה יתרון בכל הקשור להצעות אסימון חדשות.

בקר בביקי

בורסת BiKi מציעה פלטפורמה אינטואיטיבית וממשק מסחר מאורגן שתוכנן היטב לאפליקציות שולחניות וניידות לסוחרי קריפטו.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד לכל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי הצפנה למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- BiKi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map