סקירת eToro: סוחרי קריפטו מצליחים להעתיק-סחר

ללמוד כיצד לסחור במטבע קריפטוגרפי יכול להיות משימה מאתגרת עם סיכונים גבוהים ותגמולים. מציאת פלטפורמה מתאימה לבדיקת אסטרטגיות באמצעות חשבון הדגמה או העתקת סחר בסוחרים הרווחיים ביותר יכולה להיות כלי למידה שימושי.

אחד המתווכים הטובים בעולם למסחר במטבעות קריפטוגרפיים ומסחר חברתי הוא eToro.

בקר ב- eToro

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת etoro זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן..

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמה ידידותית למתחילים לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים
 • עמלות תחרותיות, פריסת חיובים בלבד
 • זמין ברחבי העולם ומקבל מספר מטבעות
 • תומך ב 94 זוגות קריפטוגרפיים ומציע נכסים מסורתיים כגון מניות, סחורות ומדדים
 • סוחרים ותיקים מצליחים להעתיק סחר
 • אפליקציית מסחר ניידת מאוד אינטואיטיבית

באופן כללי

4.6 / 5 בקר ב- eToro

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים בפועל. הבעלות על הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של קריפטוגרפיה למידע נוסף.

אתר etoro

מה זה eToro?

eToro הוא א lפלטפורמת מסחר חברתית ראשית המציעה מטבעות קריפטוגרפיים, מניות ומסחר ב- CFD. משתמשים בפלטפורמה יכולים להתחבר לסוחרים דומים ולהצטרף לקהילה כדי לדון באסטרטגיות מסחר או להעתיק אוטומטית סוחרים ותיקים מוצלחים..

Etoro הוקמה בשנת 2007 והפכה לפלטפורמת סחר מקוונת פופולרית שהיא חזותית מאוד, אינטואיטיבית וידידותית למתחילים. המתווך משמש מיליוני משקיעים וסוחרים ברחבי תחומי שיפוט מרובים בעולם. החברה הרחיבה את ההיצע שלה כדי לאפשר ללקוחות אמריקאים להשקיע בנכסי מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום וליטקוין.

מאפיינים & שירותים

מסחר חברתי

eToro ידועה בקהילת המסחר החברתי שלה בה סוחרים יכולים להצטרף ולהתחבר לסוחרים אחרים כדי לחלוק רעיונות, אסטרטגיות או לשקף את ביצועי המסחר של סוחרים רווחיים. למתחילים יכולים להשתמש במערכת הסינון כדי לגלות תיק משקיעים להעתקה המתאימים לקריטריונים שלהם כמו החזר השקעה, סובלנות לסיכון ומספר מכונות הצילום. להגבלת הפסדים פוטנציאליים קיימת האפשרות לקבוע רמת הפסד הפסד.

etoro copytrader

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים

eToro תומכת ב 94 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור כנגד מטבעות אלטקוין או פיאט. משקיעים בארה”ב ובבריטניה יכולים לרכוש את נכס הקריפטו בפועל ואילו משקיעים באזורים אחרים כמו אירופה ואוסטרליה יכולים לקנות CFD בלבד. מטבעות דיגיטליים פופולריים שניתן לסחור כוללים ביטקוין, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano, Tezor, Stella Lumens ועוד.

נתונים סטטיסטיים של העתקת etoro

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

עמלות מסחר

רכישת מטבעות קריפטוגרפיים ב- eToro תעלה בעלות פריסה רק עבור הנכס בפועל. עמלת הפיזור משתנה עבור כל נכס דיגיטלי ועולה ויורדת בהתאם לתנאי השוק. לדוגמא, ה דמי הקנייה והמכירה של ביטקוין הם 0.75% למסחר. בהשוואה לספקי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Coinbase שגובים בין 0.5% ל -3.99%, העמלות ב- eToro הן תחרותיות מאוד..

eToro בהשוואה

אמצעי אבטחה חדישים, ממשק משתמש אינטואיטיבי למתחילים ואפליקציית סחר סלולרי הם מאפיינים חשובים ב- eToro. טבלת השוואה זו מפרטת פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות כמו eToro המאפשרות למשקיעים להשקיע בנכסים דיגיטליים כגון מטבעות קריפטוגרפיים.

הרשמה, התחברות & אימות חשבון

כדי ליצור חשבון ב- eToro, המשתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום להפקדת כספים לרכישת נכסים דיגיטליים או CFD, תלוי במיקום. המידע הנדרש להתחלה כולל שם משתמש, כתובת דוא”ל וסיסמה.

אימות eToro הוא חובה לכל המשתמשים שרוצים לסחור בפלטפורמה. התהליך והמידע שיוגש משתנים מעט בכל תחום שיפוט בהתאם לתקנות המקומיות. בדרך כלל נדרשים מספר ימים עד ש- eToro מסיים את הליך אימות הזהות.

שיטות תשלום & גבולות

משתמשים חדשים יכולים להתחיל את מסע המסחר שלהם על ידי מימון חשבון אמיתי באמצעות פיקדון מגוון של שיטות כגון כרטיס אשראי, PayPal, Neteller ו- Skrill לשלוח כסף למימון חשבון מסחר. לכל אפשרות תשלום יש מגבלות ומהירות עסקאות שונות שיש לקחת בחשבון כמפורט להלן. אחת הדרכים הטובות ביותר לקנות ביטקוין היא שימוש בכרטיס אשראי שהוא מיידי ובעל מגבלת הפקדה יומית של עד 40,000 $.

פיאט זמינה & נכסי מטבעות קריפטוגרפיים

eToro פועלת באמצעות דולרים אמריקאיים ולקוחות המתגוררים בתחומי שיפוט אחרים או מעדיפים פיקדון במטבעות פיאט אחרים כגון EUR, GBP, AUD, RMB, THB, IDR, MYR, VND ו- PHP יחויב בדמי המרה ל- USD. ה עמלת המרה מבוסס על נקודות אחוז (או פיפס). אין דמי משלוח למשלוח דולר למימון חשבון מסחר בכסף אמיתי.

מדינות נתמכות

פלטפורמת המסחר eToro היא זמין ללקוחות ברחבי העולם במדינות כמו ארצות הברית, בריטניה, אירופה, סינגפור, אפריקה, אוסטרליה וניו זילנד. ישנן מספר מדינות וטריטוריות שאינן יכולות להשתמש ב- eToro עקב תקנות ומגבלות חוקיות. רשימה מלאה של מדינות מוגבלות ואסורות ניתן למצוא באתר.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

eToro מציעה פלטפורמה פשוטה לשימוש וחזותית כלומר מיועד למשקיעים מתחילים ובינוניים כדי להתחיל עם מטבעות דיגיטליים. ממשק המשתמש מספק עדכון חדשות שמציג מאמרים מוצמדים מהקהילה על נכס מסוים שיכול להיות שימושי למתחילים.

נתונים סטטיסטיים של etoro bitcoin

משקיעים הנשענים על ניתוח טכני ימצאו את תכונות התרשים של eToro מוגבלות. יש תכונות תרשים בסיסיות כגון אינדיקטורים וכלי ציור שניתן ליישם, אולם קשה להשתמש בשכבות העל אובדות כאשר התרשים נסגר. לדעתנו, אנו ממליצים להשתמש בתכנית מקצועית של תרשימי מטבעות קריפטוגרפיים כגון TradingView לביצוע ניתוחים טכניים ואז לבצע את המסחר עם eToro..

העתקת סחר

פלטפורמת המסחר החברתי של eToro מאפשרת למשתמשיה לגלות סוחרים אחרים להעתיק ולבצע את עסקאותיהם. זוהי רשת עוצמתית המשמשת מיליוני משקיעים ברחבי העולם כדי לראות כיצד סחר מקצועי ומצליח מנהל את עמדותיהם בזמן אמת ו התחבר כדי לעקוב אחר כל עסק באופן אוטומטי.

סחר בהעתקות etoro

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

כל סחר שהסוחר שאחריו מבצע אותו באופן אוטומטי באמצעות יתרת חשבון המסחר הזמינה. יש ללא תשלום נוסף או עלות להצטרפות לרשת החברתית של eToro, אם כי יש דרישה ליתרה של מינימום 200 דולר. למתחילים יכולים ליהנות מסחר בהעתקה על ידי מעקב אחר הסוחרים הרווחיים ביותר בפלטפורמה כדי להרוויח הכנסה פסיבית שניתן להשתמש בה לרכישת קריפטו או פשוט ללמוד כיצד לסחור.

נתונים סטטיסטיים של etoro למסחר חברתי

הפלטפורמה מספקת נראות של 100% בסטטיסטיקה של סוחר, בתיק ובעקומת ההון עבור ביצועי העבר של הסוחר. משקיעים פוטנציאליים יכולים לחקור כל סוחר כדי להבטיח את אסטרטגיית המסחר שלהם וחשיפת הסיכון שלהם תואמת את תיאבון הסיכון שלהם ואת ציפיות הרווח שלהם. ההיסטוריה המלאה של עמדות הסוחר, רישומי רווח והפסדי הפסד מוצגת לצורך שקיפות.

נתונים סטטיסטיים של העתקת etoro

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

דירוג הסיכון, מספר סוחרי העתקים והנכסים המנוהלים הם מדדים פופולריים להערכה. מומלץ להעתיק סוחרים לטווח הארוך עם רקורד מוכח של חודשים רווחיים עם משיכה מינימלית. אמנם ביצועי העבר אינם מבטיחים תוצאות עתידיות, אך ניתן לבצע סקירה וביקורת יסודית באמצעות eToro לפני הקצאת הון להעתיק סחר באסטרטגיה שלהם.

חשבון מסחר בהדגמה

eToro חופשית לרשום חשבון ומשתמשים חדשים יכולים להתחיל עם חשבון סחר בהדגמה בסך 100,000 דולר כדי להכיר את מוצרי הפלטפורמה, התכונות וממשק המשתמש. למצב התרגול מראה זהה לחשבון במימון והמשתמשים יכולים לעבור בין המצבים האמיתיים והמצביים.

נסחר עם חשבון תרגול של 100,000 דולר בחינם כעת.

הצהרת אחריות: 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

חשבון הדגמה של etoro

עמלות & התפשטות

דמי המסחר של eToro עבור מטבעות קריפטוגרפיים מחושבים על בסיס a עלות התפשטות מ- 0.75% תלוי בנכס שנרכש ונמכר בפלטפורמה בפועל. הפער הוא ההפרש בין מחיר הקנייה למחיר המכירה בשוק ויכול להשתנות בתנאי שוק תנודיים. עלות הפיזור מנוכה מהסחר בפתיחת הפוזיציה.

לדוגמא, עלות הבעלות על ביטקוין (BTC) תעלה בעלות פריסה של 0.75%, ואילו על השקעה באת’ריום עמלת הפריסה היא 1.90%. אלטקוינים הפחות ידועים יחייבו בדרך כלל בתשלום פריסה גבוה יותר מכיוון שנפח המסחר נמוך יותר. בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות, fees לקנות מטבעות שאינם ביטקוין הוא גבוה. למשתמשים עדיף להשתמש בבורסה כמו Binance או CEX.IO שעמלות altcoin נמוכות יותר.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את ETORO עם אחרים

השווה עכשיו!

באזורים כגון אוסטרליה שבהם ניתן לרכוש CFD מטבעות קריפטוגרפיים בלבד, יש עמלה קטנה לכיסוי עלות הריבית של החזקת מיקום ממונף בן לילה. יש גם דמי סוף שבוע שהם פי שלושה מעלות דמי הלילה. דמי לילה מופיעים בתחתית חלון הסחר בעת פתיחת טרייד חדש. בסך הכל, דמי הלילה של eToro ניתנים להשוואה לספקי CFD אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים כגון Plus500.

שאלות נפוצות

האם eToro מוסדר?

eToro הינה חברה פיננסית מורשית ורשומה בתחומי שיפוט מרובים ברחבי העולם, כולל אירופה במסגרת ניירות ערך בקפריסין & רשות החליפין בבריטניה על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FCA) ומחזיקה בשירותים פיננסיים אוסטרליים המורשים על ידי ASIC באוסטרליה.

האם eToro בטוח?

נראה כי eToro מהווה פלטפורמת מסחר בטוחה עבור מטבעות קריפטוגרפיים, מניות ו- CFD הכוללת אמצעי אבטחה חדישים להבטחת אבטחת כספי הלקוחות והמידע האישי. בהתבסס על המחקר שלנו, eToro מעולם לא נפרצה או נפגעה בכל אחת מתחומי השיפוט שלה ברחבי העולם.

האם eToro חוקי באוסטרליה?

eToro היא ספקית CFD מוסדרת באוסטרליה ועומדת בחוקים המקומיים אשר נאכפים על ידי נציבות ניירות ערך והשקעות באוסטרליה (ASIC). eToro נסחרת תחת חברת eToro AUS Capital Pty Ltd, AFSL 491139 ומחזיקה ברישיון שירותים פיננסיים אוסטרלי (AFSL).

סיכום

לסיום סקירת eToro שלנו, הפלטפורמה מתאימה בסך הכל למתחילים ומשקיעים המעוניינים להעתיק סוחרים רווחיים או ללמוד כיצד לסחור. ישנן מספר שיטות למימון חשבון מסחר אמיתי ותומכת במספר מטבעות פיאט כדי להתחיל.

לפני שנסחר בשווקים בכסף אמיתי, ל- eToro יש את אחד מחשבונות המסחר ההדגמה הטובים ביותר בקריפטוגרפים שניתן לתרגל עם קרנות וירטואליות. כמובן שכאשר מחליטים לקנות ביטקוין בכסף אמיתי, אנו ממליצים למשוך את הכספים לארנק חומרה ליתר ביטחון.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים
 • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בביטקוין & קריפטו
 • 8 הבורסות הטובות ביותר לסחר בקריפטו ללא עמלות (עמלת אפס)
 • סקירת BlockFi: חשוב – קרא לפני השימוש בו
 • 9 הבורסות הטובות ביותר לסחר בשוליים עם מינוף

הצהרת אחריות: eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה השקעה במניות ובקריפטו-קרקעות, כמו גם בעסקאות CFD..

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Cryptoassets הם מכשירים נדיפים שיכולים להשתנות באופן נרחב בפרק זמן קצר מאוד ולכן אינם מתאימים לכל המשקיעים. מלבד באמצעות CFD, מסחר בקריפטואסטים אינו מוסדר ולכן אינו מפוקח על ידי שום מסגרת רגולטורית של האיחוד האירופי.

eToro USA LLC אינה מציעה CFD ואינה מייצגת שום התחייבות באשר לדיוק או השלמות של תוכן פרסום זה, שהוכן על ידי השותף שלנו תוך שימוש במידע ספציפי שאינו יישות זמין לציבור אודות eToro..

דמי מסחר הם שיקול חשוב ביותר עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים בקריפטו.

בקר ב- eToro

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map