סקירת Crypto.com: האם זה לגיטימי? יש לנו את התשובות

Crypto.com היא פלטפורמת נכסים דיגיטלית המציעה כמה מוצרים ושירותים מטבעות קריפטוגרפיים. ספק המטבעות הדיגיטליים ידוע היטב בזכות אפליקציית הקריפטו שלהם, שתאפשר לכם לקנות, למכור, לסחור, להוציא, לאחסן, להרוויח, להלוות במזומן ואפילו לשלם חשבונות באמצעות קריפטו!

בקר ב- Crypto.com

בסקירה זו של Crypto.com נעריך את מגוון המוצרים והשירותים המוצעים בפלטפורמה, כולל תכונות האפליקציה, החלפה, הרווח ותשלום. ההערכה שלנו תכלול הערות על ממשק המשתמש, נכסי סחר, עמלות, מדינות נתמכות & מטבעות פיאט ועוד.

תכונות עיקריות:

  • אפליקציית Crypto.com הורדה על ידי 5 מיליון משתמשים ברחבי העולם
  • קנו, סחרו ומכרו 50+ זוגות קריפטו
  • קנו קריפטו ללא אגרות כרטיסי אשראי למשך 90 הימים הראשונים
  • עמלות מסחר מבוססות נפח החל מ- 0.2%
  • פלטפורמת מסחר מתקדמת, כלים ואינדיקטורים
  • תוכנית הפניות בסך 25 דולר להכנסת משתמשים חדשים

באופן כללי

4.5 / 5 בקר ב- Crypto.com

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני, אנו ממליצים לך לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

קבל 50 $ בחינם בעת הזמנת כרטיס חיוב MCO עם קוד ההפניה שלנו 45h3ct59tv.

תבע 50 דולר

לפני שנתחיל בסקירה זו, מומלץ לעתים קרובות להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו Ledger Nano X בעת רכישה או סחר של מטבעות חליפין. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של קריפטו.

מה זה Crypto.com?

Crypto.com הוא שירות נכסים דיגיטלי עולמי ש מציע מגוון רחב של מוצרים באפליקציה סלולרית ידידותית למתחילים ואינטואיטיבית. ספק המטבעות הדיגיטליים מאפשר ללקוחות לקנות, לסחור, למכור, לאחסן, להרוויח, להלוות ולשלם חשבונות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מוצריו.

Crypto.com מציגה ‘בורסה’ משלה כדי לאפשר ללקוחות בכל רחבי העולם לסחור במגוון נכסים דיגיטליים בפלטפורמת קריפטו מאובטחת באמצעות ממשק אינטרנט משלה. באמצעות מטבע אסימון דיגיטלי מקורי משלה (CRO), בורסת Crypto.com יכולה לספק נזילות עמוקה ודמי מסחר תחרותיים למשתמשים שלה ליהנות.

אתר crypto.com

Crypto.com בהשוואה

Crypto.com היא בורסת מטבעות חליפין ברמה עולמית המציעה מגוון רחב של מוצרים ותכונות. להלן מספר פלטפורמות מסחר אחרות המספקות שירותי קריפטו חדישים.

ידידותי למתחילים

Crypto.com מציע אינטואיטיבי מאוד, אפליקציית מובייל ידידותית למשתמש ונוחה לשימוש לקנות ולמכור 90+ מטבעות בעלות אמיתית. האפליקציה מתאימה לאנשים מכל רמות הניסיון ונתמכת במכשירי iOS ו- Android.

קנו קריפטו במחיר אמיתי

ייחודי ל- Crypto.com, משתמשים יכולים לקנות ולמכור יותר מ- 90 מטבעות קריפטוגרפיים בעלות אמיתית ללא תוספות ומחירי ביצוע מיטביים. משתמשים חדשים באפליקציה יכולים לקבל עמלות מסחר אפסיות למשך 30 יום בעת שימוש בכרטיס אשראי או חיוב לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף, משתמשים יכולים לשלוח קריפטו למשתמשים אחרים באופן מיידי ללא עמלות, או להחליף קריפטו לקריפטו ללא עמלות מסחר.

אפליקציית crypto.com

להרוויח עניין

בדומה לפלטפורמות הלוואות והשאלות כמו BlockFi ו- Nexo, משתמשים המאחסנים את כספם בארנק Crypto.com יכולים להרוויח ריבית על הצפנה עד 6.5% עמ ‘. הריבית משולמת מדי שבוע בקריפטו, שניתן למשוך או להשתמש בו למסחר בבורסה.

כרטיס ויזה MCO

משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים בקנדה, בריטניה, סינגפור, ארה”ב ואירופה יכולים להזמין כרטיס VISA של Crypto.com להוציא (כמו מזומן) אצל קמעונאים וסוחרים נתמכים. הכרטיס מציע עד 8% קאשבק ברכישות באמצעות כרטיס ה- MCO.

האם Crypto.com לגיטימי?

Crypto.com נראה כי מדובר בבורסה חוקית שמובטחת ומוסדרת. יתרות ארנקים ללקוחות בארה”ב (בדולר ארה”ב) מכוסות בביטוח FDIC עד 250,000 דולר ארה”ב המספק רמה של קרנות ביטחון בטוחות בפלטפורמה. עד כה לא היו פריצות או גניבה משמעותית של כספים ב- Crypto.com או באפליקציה שלה.

האם Crypto.com בטוח?

Crypto.com כולל אמצעי אבטחה דמויי בנק כדי להגן על האתר, על נתוני המשתמשים ועל כספים. על סמך המחקר שלנו היו אין פריצות או גניבה גדולה של כספים באפליקציית Crypto.com או ב- Exchange. דוגמאות לפרוטוקולי אבטחה הקיימים כדי להבטיח את בטיחות הנכסים כוללים ארנק אחסון קר 100% עבור כספי לקוחות ואימות דו גורמי (2FA).

לבורסה שותפות אסטרטגית עם לדג’ר שהם ספקי ארנקי חומרה מובילים. אחסון הקירור הנכסים מכוסים בפוליסת ביטוח בסך 100,000,000 $. הבורסה היא גם אחת מחברות המטבעות הראשונות בעולם עם ISO27001: 2013, PCI: DSS 3.2.1, תאימות ברמה 1 ו- CCSS.

אפליקציית Crypto.com

אפליקציית Crypto.com היא אחת מהבורסות הפופולריות ביותר לבורסת הצפנה בעולם עם למעלה מ -5 מיליון הורדות. אפליקציית המסחר מספקת א דרך מהירה, קלה ובטוחה לקנות קריפטו בעלות אמיתית באמצעות כרטיס בנק חיוב / אשראי. עיצוב האפליקציה הותאם לשימוש שימושי, מה שמקל על המשתמשים לסרוק ולמצוא תכונה או מוצר תוך שניות. האפליקציה היא נתמך במכשירים ניידים iOS ו- Android בלבד. לא ניתן להשתמש באפליקציה במחשב שולחני לרכישת קריפטו.

אפליקציית הטלפון הנייד crypto.com

הַרשָׁמָה & התחברות

כדי לקנות, למכור, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Crypto.com, המשתמשים יצטרכו להוריד את האפליקציה ולפתוח חשבון באמצעות הטלפון הנייד שלהם. כתובת דוא”ל תקפה תידרש לקבל קוד אימות כדי לאמת את הארנק החדש. אין חיובים ליצירה או אחזקה של חשבון או ארנק Crypto.com.

אימות מזהה

כמו רוב הבורסות של פיאט לבקריפטו בעולם, משתמשים חדשים שיוצרים חשבון ב- Crypto.com לרכישה ולמכירת קריפטו באמצעות מטבע פיאט צריך לאמת את זהותם. תהליך אימות תעודת הזהות הוא לעמוד בתקנות AML / CTF המחויבות במספר מדינות ברחבי העולם.

יש להגיש שם מלא, תעודת זהות ממשלתית או דרכון באמצעות האפליקציה. מהירות תהליך האימות אורכת בדרך כלל פחות משלושה ימי עסקים עד לאישורו. למידע נוסף על תהליך הכרת הלקוח שלך (KYC), קרא את המדריך הזה באתר Crypto.com.

הפקדת כספי פיאט

אפליקציית Crypto.com תומך ב 21 מטבעות פיאט שונים זה כולל AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, NOK, NZD, PLN, RON, SEK, SGD, USD ו- ZAR. ניתן להפקיד כסף לאפליקציית Crypto.com לרכישת קריפטו באמצעי התשלום הבאים (בכפוף לזמינות בכל מדינה):

  • העברה בנקאית
  • העברה בנקאית
  • כרטיס אשראי או כרטיס בנק חיוב
  • SEPA
  • העבר ווייז
  • פייפאל

השיטה הפופולרית ביותר להעברת מטבע פיאט בארצות הברית היא באמצעות a העברה בנקאית (ACH) או העברה בנקאית. העברה בנקאית (ACH) היא דרך זולה להפקיד כספים שנדרשת לביצוע של 3-5 ימי עסקים. למגבלות גבוהות יותר, המשתמשים יכולים להפקיד עד 250,000 $ באמצעות העברה בנקאית שמהירות ההפקדה מהירה יותר היא 1-2 ימי עסקים. יש סכום פיקדון מינימלי של 50,000 $ עם העברה בנקאית שהיא סבירה בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות אחרות בארה”ב.

הפקדת Crypto

אפליקציית Crypto.com מאפשר הפקדה של 17 נכסים דיגיטליים כגון BTC, ETH, CRO, BAT, LINK, USDC ו- DOT. ה רשימת מטבעות נתמכים אסימונים של ERC-20 מוגבלים במדינות מסוימות כמו ארצות הברית, סינגפור והונג קונג. לדוגמה, לקוחות ארה”ב אינם יכולים להפקיד אסימונים פופולריים YFI, AAVE ו- UNI.

אפליקציה לנייד crypto.com

מהירות ההפקדה משתנה בהתאם למטבע ולמספר האישורים הנדרשים לפני הכספים מגיעים לארנק. דוא”ל יישלח לאחר השלמת ההפקדה המוצלחת.

דמי אפליקציה Crypto.com

Crypto.com גובה עמלה סטנדרטית בין 1.49% -3.99% לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי חיוב או כרטיס אשראי בהתאם למדינת המשתמש. העלות המדויקת תוצג באפליקציה בעת ביצוע ההזמנה. לקידום זמן מוגבל, משתמשי Crypto.com חדשים זכאים לקבלת ויתור על עמלת כרטיסי אשראי 0% במשך 30 הימים הראשונים.

מדינות נתמכות

האפליקציה Crypto.com היא זמין ברחבי העולם לרכישת קריפטוגרפיה באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי כולל תושבי ארה”ב. המדינות המקובלות כוללות את ארה”ב, אוסטרליה, סינגפור, בריטניה ומספר שיפוטים באירופה. יש כמה מדינות מוגבלות שנאסר עליהם לקנות קריפטו באמצעות אפליקציית Crypto.com.

להרוויח Crypto.Com

יתרון בשימוש באפליקציית Crypto.com היא היכולת להרוויח ריבית על מטבעות קריפטוגרפיים. כדי להשיג את הבונוס, יש להחזיק את הנכסים שהופקדו בארנק Crypto.com ל להרוויח עד 6.5% בע”מ על קריפטו ו -12% עבור מטבעות מטבעות. סכום הריבית להרוויח Crypto.com משולם מדי שבוע במטבע שהופקד. לדוגמה, פיקדונות ביטקוין (BTC) יזכו לריבית ב- BTC מדי שבוע.

להרוויח crypto.com

הקצאת 50,000 אסימוני CRO ומעלה נעילה 2% p.a. נוספים ריבית על חוזים לתקופה קצובה. עם זאת, הריבית הנוספת משולמת באסימני CRO, ולא בנכס.

להרוויח Crypto.com תומך בסך הכל 34 מטבעות דיגיטליים הכוללים את המטבעות העיקריים כגון Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP ו- Binance Coin. ישנם 8 מטבעות נייר שניתן להפקידם גם באפליקציית Crypto.com בכדי להרוויח ריביות כגון מטבע דולר, קשירה ודולר אמיתי..

crypto.com מרוויח מטבעות נתמכים

כרטיס VISA של Crypto.com

אפליקציית Crypto.com מציעה כרטיס חיוב VISA להוצאת קריפטו ולהרוויח תגמולי cashback ברכישות של עד 8%. יש ללא חיובי התקנה או עמלות שנתיות להתחיל להרוויח תגמולים אצל קמעונאים נתמכים המשתמשים בכרטיס VISA של Crypto.com. כדי להגיש בקשה לכרטיס חיוב VISA של Crypto.com, על המשתמשים להוריד את אפליקציית Crypto.com, להשלים אימות זהות (KYC), לרכוש אסימונים של CRO מהאפליקציה ולהפקיד בארנקם ל להמר את אסימוני CRO (למשך 180 יום).

כרטיסי VISA של crypto.com

תגמולי Cashback

בהתאם לכמות אסימוני ה- CRO שנמצאים בארנק Crypto.com, מחזיקי כרטיס MCO VISA יקבלו cashback באחוזים שונים בין 1% ל -8%. כדלהלן:

  • כרטיס VISA של Obsidian: 2% עד 8%
  • כרטיס ויזה לבן / חלבית רוז זהב קר: 1.75% – 5%
  • כרטיס ויזה רויאל אינדיגו / ג’ייד גרין: 1.5% – 3%
  • כרטיס VISA של רובי פלדה: 1% – 2%

לקוחות שאינם מהמרים אסימוני CRO עדיין יכולים להגיש בקשה ולהשתמש בכרטיס ה- VISA של Crypto.com כדי להרוויח cashback של 1% ברכישות. עם זאת, אינם זכאים להטבות נוספות ולהנחות בכרטיס.

כרטיס crypto.com

הנחות בכרטיס

בנוסף להרוויח עד 8% בונוסים בקאשבק ברכישות מקומיות ובינלאומיות, מחזיקי כרטיסי VISA של Crypto.com יכולים להרוויח על ידי השתכרות בהנחות בעת ההוצאות ב- Crypto.com. שותפי פרימיום הכוללים ספוטיפיי, נטפליקס, פריים ואקספדיה. סכום ההנחה משתנה עם כמות ה- CRO שהושקעה באפליקציה, מה שמאפשר גם להרוויח ריבית בונוס. דוגמאות להנחות המשתמשות בכרטיס ה- VIA של Crypto.com להלן.

יש הגבלות על ההנחות לחודש ועל הלקוחות לעשות זאת עיין באתר לקבלת פרטים. לאחר שתום תקופת ההימור של 180 נעילה הסתיימה, ניתן להעביר את האסימונים לארנק Crypto.com כדי לסחור, או להמשיך בהימור כדי להרוויח הטבות נוספות.

חילופי Crypto.com

Crypto.com מספקת פלטפורמת מסחר במטבעות חליפין להחלפת מטבעות דיגיטליים ומכונה ‘הבורסה Crypto.com’. ה- Exchange נגיש באופן מקוון וכולל ממשק משתמש מתקדם.

רמות KYC & גבולות

לסוחרים שרוצים לקנות / למכור מטבעות דיגיטליים ב- חילופי Crypto.com, מערכת אימות מדורגת עם תכונות מוגברות, פונקציונליות ומגבלות לכל רמה גבוהה יותר. סוחרים יכולים להפקיד כמות בלתי מוגבלת של קריפטו לבורסה לאחר השלמת KYC.

ממשק משתמש

Exchange של Crypto.com מציע פלטפורמה מלוטשת, אינטואיטיבית ונקייה לסוחרים לשער על שוקי המטבעות הדיגיטליים. פלטפורמת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים מספקת תכונות מתקדמות, כלים ואינדיקטורים לניתוח התרשימים ופעולת המחירים. תוכנת התרשימים וכלים מסופקים על ידי Tradingview, שרוב סוחרי הצפנה יכירו.

מעבר בין צמדי הצפנה מהיר, רספונסיבי וכמעט מיידי, בו בורסי המסחר האחרים יכולים להיאבק. היה אין חביון לטעינת תרשימי המחירים של כל זוג מסחר. התפריט הנפתח בפינה השמאלית העליונה כדי להציג נכסים אחרים הוא תכונה נהדרת מכיוון שהוא לא עמוס בממשק.

ממשק משתמש crypto.com

הממשק מוגדר עם התרשים באמצע ועסקאות אחרונות מימין לראות את המחירים האחרונים שאנשים מוכנים לקנות ולמכור את הקריפטוגרפיה שנבחרה ואת הנפח / הסכום הנסחר בכל רמת מחירים. זה מקל על הזמנה על ידי לחיצה על סחר אחרון כדי לאכלס אוטומטית את המחיר המדויק של הצמד. הזנת מחיר באופן ידני עלולה להוביל לשגיאות.

סחר עם Crypto.com Exchange

ההזמנות הזמינות להיכנס למסחר הן להגביל ולהזמין שוק בלבד. בהשוואה לפלטפורמות מסחר קריפטו מתקדמות כמו Binance, Coinbase Pro, Kraken ו- KuCoin, ההזמנות הזמינות מוגבלות ויש להרחיב אותן כדי לכלול הזמנות עצירה והזמנות OCO..

תיבת הזמנות crypto.com

אחוזי סכום ההזמנה (למשל 25%, 50% ו- 100%) מקלים על הזמנה מהירה. על ידי לחיצה על כפתורים אלה, הוא יקבע את הסכום בהתבסס על יתרת החשבון הנוכחית שלך עבור המטבע הקריפטוגרפי המסוים. זה הפך להיות הסטנדרט לבורסות דיגיטליות בשנים האחרונות.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

בורסת Crypto.com מספקת תמיכה בלמעלה מ- 24 מטבעות קריפטוגרפיים כגון BTC, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET ו- USDT. את הנכסים ניתן לסחור כנגד אסימונים ביטקוין, Tether ו- CRO המספקים מספר רב של זוגות מסחר. מכיוון שההחלפה עדיין בגרסת בטא, אנו יכולים לצפות שנראה זוגות קריפטו נוספים לבורסה בעתיד הקרוב.

שוקי crypto.com

דמי חליפין של Crypto.com

Crypto.com Exchange משתמש במודל יצרן ולוקח מתחיל ב -20% לכל עסקה להזמנות שוק והגבלה. העמלות משתנות בהתאם לנפח הסחר הכולל אשר מחושב מסך מחזור המסחר של 30 הימים בשווי דולר ארה”ב. עמלת העסקה הנמוכה ביותר בבורסת Crypto.com היא 0.04% (יצרנית) ו- 0.10% (נוטל) עבור מחזורי מסחר מעל 10 מיליון דולר לחודש..

בסך הכל, ה- עמלת ההחלפה של Crypto.com בבורסה של 0.2% עבור הזמנות שוק והגבלה גבוהה מעט ממתחרותיה כגון Binance, המציעים עמלת מסחר של 0.10% שניתנת להפחתה נוספת של 25% עם בונוסי הפניה או החזקת אסימון BNB המקורי של הבורסה.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

Crypto.com Exchange עושה זאת לא גובים עמלה להפקדה או משיכה של נכסי מטבעות קריפטוגרפיים לבורסה למסחר. יחולו עמלות העסקה הסטנדרטיות של בלוקצ’יין למשיכת כספים מהבורסה המשתנה בהתאם לנכס ולעומס הרשת. לדוגמה, העמלה על משיכת BTC היא 0.0005 BTC.

בורסת נגזרים Crypto.com

כדי להשלים עם בורסות מנוף פופולריות כמו Bybit, FTX ואפילו Binance, Crypto.com הרחיבה את מוצריה להציע בורסת נגזרים. הפלטפורמה מאפשרת לסחור בחוזים קבועים של BTC / USD תוך שימוש ב- USDC כבטוחה. משתמשים בפלטפורמה יכולים סַחַר באמצעות מינוף פי 50 לשלוט בעמדה גדולה יותר כדי לנצל תנועות מחירים קטנות.

בדומה לבורסת Crypto.com למסחר, סוחרים המחזיקים ומחזיקים סכומים מסוימים במטבע Crypto.com (CRO) זכאים להנחות בדמי מסחר. ממשק המשתמש של שוק הנגזרים דומה לבורסת הספוט כפי שמוצג להלן.

Crypto.com Bitcoin נצחי

שלם Crypto.com

Crypto.com הוא תומך חזק בטכנולוגיית בלוקצ’יין ואימוץ מטבעות קריפטוגרפיים. כדי לקדם את מטרתם לטווח הארוך, המערכת האקולוגית Crypto.com מספקת פלטפורמה בטוחה לאנשים פרטיים ולעסקים לשילוב מטבעות דיגיטליים בחיי היומיום. Crypto.com Pay מאפשר לסוחרים לקבל תשלום בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים באתר שלהם.

דמי סוחר Crypto.com להסדר עסקאות במטבעות קריפטוגרפיים מציעות חיסכון של עד 80% בהשוואה למערכות תשלום מסורתיות כגון PayPal וחברות כרטיסי האשראי הגדולות. עסקים מקוונים יכולים לבחור בתשלום בביטקוין, באת’ריום, בליטקוין או במטבע Crypto.com שמומר לאחר מכן לדולר, CAD או EUR..

תשלום crypto.com

עבור קונים מקוונים, משתמשי אפליקציית Crypto.com יכולים להוציא את המטבעות הדיגיטליים שלהם בארנק כמו כרטיס בנק רגיל. האפליקציה מספקת תמריצים נדיבים בצורה של כספי כסף ותגמולים להוצאת קריפטו.

בִּטָחוֹן

בטיחות הכספים והמידע המוחזק על ידי פלטפורמת מטבע קריפטוגרפי היא שיקול חיוני בבחירת בורסה לרכישה, סחר, מכירה או הרווחת ריבית על הצפנה. Crypto.com לוקח גישה ביטחונית ראשונה בכל הנוגע לאבטחה והטמיע מספר אמצעים ופרוטוקולים קפדניים להגנה על נכסי הלקוחות.

סיכום של מאפייני האבטחה העיקריים כוללים:

  • 100% של כספי המשתמשים מאוחסנים במצב לא מקוון באחסון קר
  • מטבע פיאט המוחזק בחשבונות בנק אפוטרופוס מוסדרים ומאובטחים ביותר
  • צוות ייעודי לניטור כל העסקאות כולל בדיקות תאימות של KYC / AML / ATF
  • עוקב אחר כל בקשות המשיכה בגין עסקאות ופעילות חשודים
  • רישום לבן של כתובת משיכה חיצונית באמצעות אימות דוא”ל
  • אימות שני גורמים (2FA) לגישה לאפליקציה

Crypto.com הוא גם ה- חברת מטבעות קריפטוגרפיה ראשונה בעולם להיות בעל ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, תאימות ברמה 1 ו- CCSS.

אבטחה crypto.com

שירות לקוחות & ביקורות

ל- Crypto.com נוכחות חזקה במדיה החברתית בפייסבוק ובטוויטר. ישנן מספר הערות שמחמיאות לממשק המשתמש וקלות השימוש באפליקציה. בעוד שרוב הביקורות על TrustPilot עבור Crypto.com מתמקדים בכרטיס ה- MCO, בסך הכל באתר יש דירוג 4 כוכבים מתוך 5 מבוסס על למעלה מ 200 ביקורות. יש כמה הערות שמתלוננות על שירות לקוחות איטי.

הבוט החי של Crypto.com אכן לוקח זמן עד שנציג שירות הלקוחות יגיב. עם זאת, מדור התמיכה באתר מקיף מאוד ומכסה את כל הנושאים בכל אחד מהמוצרים המוצעים.

שאלות נפוצות

מיהו הבעלים של Crypto.com?

קריס מרזלק האם ה מייסד ומנכ”ל משותף של Crypto.com המוביל צוות של למעלה מ- 200 עובדים ברחבי העולם הממוקם ב -11 משרדים. החברה העולמית מבוססת בהונג קונג, סינגפור, סין, ארצות הברית, בריטניה, ברזיל, בולגריה, יפן, רוסיה, הודו ואירלנד..

האם Crypto.com היא החלפה טובה?

Crypto.com הוא אחת הפלטפורמות הטובות יותר המציעות מגוון רחב של תכונות למשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים המשתמשים בפלטפורמה אחת. לקוחות יכולים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים במהירות ובאופן מאובטח באמצעות כרטיס אשראי / חיוב מכל מקום בעולם באמצעות אפליקציית טלפון. הבורסה היא פלטפורמה טובה הכוללת אפשרויות מסחר מתקדמות, כלי ציור ואינדיקטורים לסוחרים בינוניים ומקצועיים.

האם ל- Crypto.com יש חשבון הדגמה?

Crypto.com אינו מציע חשבון הדגמה בבורסה שלה למתחילים ללמוד כיצד לסחור או להכיר את פלטפורמת המסחר. לפני הפקדת כספים אמיתיים בבורסת Crypto.com, סוחרים חדשים יכולים להשתמש בפלטפורמות אחרות המציעות מסחר קריפטו ללא סיכון עם חשבון נוהג..

האם Crypto.com זמין באוסטרליה?

Crypto.com היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים זמינים לשימוש במספר מדינות ברחבי העולם. ההחלפה השיקה את שירותה באוסטרליה ו יש השיג א מורשה מרישיון השירות הפיננסי האוסטרלי (AFSL) בסוף 2020.

החברה הפכה במהרה לבורסת קריפטוגרפים ידועה באוסטרליה המקבלת דולר אוסטרלי (AUD) באמצעות עסקת כרטיס בנק. לקוחות כבר לא צריכים לשלם דמי המרה של מטבע חוץ כדי לקנות קריפטו באמצעות אפליקציית Crypto.com.

סיכום

לסיום סקירת Crypto.com שלנו, App ו- Exchange מציעים שירותים פיננסיים ומוצרים מעולים כדי להגדיל את האימוץ העולמי של מטבעות דיגיטליים. בפרט, אפליקציית Crypto.com היא פלטפורמה לגיטימית למכשירים ניידים המאפשרת למשקיעים בכל רחבי העולם לעשות זאת להשיג בקלות ובבטחה מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין ואת’ריום עם כרטיס חיוב / אשראי.

בקר ב- Crypto.com

בורסת Crypto.com היא פלטפורמה טובה לסוחרים בינוניים ומתקדמים לשער על מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ממשק תרשימים אינטואיטיבי, יציב וידידותי למשתמש. משתמשים יכולים לשער על 12 זוגות מסחר ומעלה עם עמלות מסחר תחרותיות שניתן להוזיל על ידי החזקת אסימוני CRO. בסך הכל, הבורסה היא אחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר עם מטבעות קריפטוגרפיים.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • סקירת Binance: Crypto, Trading & עמלות
  • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
  • סקירת BlockFi: האם זה לגיטימי & בטוח?
  • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב
  • 4 תוכנות תרשימי הקריפטו הטובות ביותר & כלים לסוחרי אלטקוין

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר באתר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map