סקירת Cointree: האם זה בטוח להשתמש בבורסה זו?

Cointree היא בורסת קריפטו אוסטרלית המאפשרת ליחידים להשיג ביטקוין ומטבעות אחרים באמצעות מטבע מקומי. הבורסה ידועה ופלטפורמת מטבע דיגיטלי פופולרית באוסטרליה.

בקר בקוינטרי

בסקירה זו של Cointree, אנו נספק סקירה כללית של הבורסה, תכונותיה, ממשק המשתמש ודמי המסחר. אמנם אנו שואפים לספק לך תמיד מידע מדויק, אך אנו ממליצים לך לבקר באתר שלהם מעת לעת, במקרה של עדכונים לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • החלפה פשוטה וידידותית למתחילים באוסטרליה
 • תומך בנכסי המטבע הקריפטוגרפיים העיקריים
 • עמלות מסחר תחרותיות
 • מאפשר ממוצע של עלויות דולר לבנות עמדות לאורך זמן
 • משקיעי SMSF יכולים להשתמש בפלטפורמה
 • 3.6 דירוג כוכבים מבוסס על 273 ביקורות

באופן כללי

4.05 / 5 בקר Cointree

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שתתחיל, אנו ממליצים להשתמש בארנק ביטקוין כגון Ledger Nano X בעת סחר במטבעות חליפין. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של Bitcoin.

אתר Cointree

מה זה Cointree?

Cointree.com הוא חילופי cryptocurrency מבוססים היטב שמבוססים באוסטרליה ומספק שירות קל, מהיר ובטוח לרכישת מעל 130 מטבעות דיגיטליים. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להפקיד AUD ולהמיר לנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, את’ריום ושאר אלטקוינים באוסטרליה. ל- Cointree מעל 80,000 משתמשים רשומים והיא מוסדרת על ידי AUSTRAC.

סיכום קצר

Cointree בהשוואה

העברה בנקאית היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להפקדת AUD ב- Cointree. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות קריפטוגרפיות אוסטרליות פופולריות אחרות כמו Cointree המאפשרות למשתמשים בה לקנות ביטקוין באמצעות העברה בנקאית.


האם Cointree בטוח?

נראה כי Cointree הוא החלפת קריפטו בטוחה עם מספר אמצעי אבטחה כדי להגן על המידע האישי של המשתמש שלה ולשמור על אמצעי כספם. אמצעים אלה כוללים הסמכת SSL, אימות דו-גורמי, הצפנת ארנק ומידע אישי. עוד לא דווח על פריצות של גניבת כספים על Cointree מאז הוקמה בורסת המטבעות.

האם קוינטרי לגיט?

נראה כי Cointree הוא חילופי קריפטוגרפים לגיטימיים כלומר AUSTRAC מוסדר. ההחלפה חייבת לעמוד בקפדנות עם חוקים ותקנות אוסטרליים כגון AML / KYC כדי להגביל את הסיכון לפעילות הונאה.

מאז השקתו בשנת 2013, Cointree עזרה לאלפי מתחילים, סוחרי ביניים ומשקיעים בעלי ערך נקי גבוה להתחיל בעבודה עם נכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, Ethereum ורבים אחרים..

מאפיינים & שירותים

Cointree מתמקד באפשרות לתושבים באוסטרליה לקנות ולמכור קריפטו. הפלטפורמה מציעה תכונות אטרקטיביות כגון:

 • פלטפורמת מסחר אינטואיטיבית ונוחה לשימוש המתאימה לסוחרים מתחילים ובינוניים
 • מסחר מיידי וקל של יותר מ -130 מטבעות קריפטוגרפיים
 • נתוני שוק בזמן אמת ותרשימים לסחר באלטקוינים פופולריים
 • שולחן OTC ליחידים בשווי נקי גבוה
 • תמיכה למשקיעי SMSF להשקעה במטבע דיגיטלי
 • ארנק מאובטח המאחסן חלק מהכספים בארנקים קרים לא מקוונים כדי להגן על כספי המשתמשים
 • מרכז למידה עם מדריכים חינוכיים שיעזרו לאנשים להתחיל

תכונות של cointree

הַרשָׁמָה & התחברות

כדי ליצור חשבון ב- Cointree.com, המשתמשים יצטרכו לעבור תהליך רישום כדי ליצור חשבון מסחר. חילופי Cointree יבקשו להזין כתובת דוא”ל. אימות כתובת הדוא”ל משלים את תהליך יצירת החשבון הבסיסי להתחברות ללוח המחוונים של Cointree ולחקור תכונות ההחלפה.

אימות מטבע

Cointree המשתמשים נדרשים לאמת את חשבונותיהם למזער הונאה בהתאם לתקנות. יצירת חשבון בסיסי בבורסת הקריפטו מאפשרת לאדם לחקור את תכונות הפלטפורמה, אולם לא יוכל לבצע פעולות כגון הפקדת כספים או שימוש בפלטפורמת קנייה / מכירה. דרגות האימות עבור Cointree הן כדלקמן:

הזמן להשלים את המלא תהליך אימות זהות יכול להימשך עד 1-2 ימי עסקים. אנו מציעים למשתמש לוודא שהמידע שנמסר מעודכן מכיוון שהדבר עלול לגרום לעיכובים בעיבוד היישום, כפי שהיה מנוסינו. לשם השוואה, תהליך האימות אכן לוקח זמן ופלטפורמות תיווך כגון Swyftx מהירות יותר ליצור חשבון ולהתחיל לסחור באימות דוא”ל בלבד..

הפקדת כספים

Cointree מציעה מספר אפשרויות להפקיד כספים בבורסה אשר זמינים באופן נרחב ללקוחות באוסטרליה כגון PayID, POLi, העברה בנקאית והפקדה במזומן. סכום הרכישה המינימלי הוא 20 דולר ועד 10,000 דולר ליום, תלוי בבנק.

 • PayID (מיידי). רוב הבנקים והמוסדות הפיננסיים באוסטרליה תומכים ב- PayID. ההפקדות נזקפות לארנק Cointree באופן מיידי
 • POLi (מיידי). POLi Payments הוא שירות המסופק על ידי אוסטרליה דואר המספק אישור מיידי על תשלומים. זוהי אחת משיטות התשלום הטובות ביותר הקיימות לרכישת ביטקוין במהירות האפשרית.
 • העברה בנקאית (1-2 ימי עסקים). העברת כספים ישירות לחשבון Cointree אורכת זמן רב יותר, אולם רוב האוסטרלים מכירים את התהליך הזה. רשום את מספר ההתייחסות עם ההפקדה שלך לעיבוד כדי למנוע עיכובים.
 • פיקדונות במזומן (מיידי). לקוינטרי יש שותף עם בלוזיפט שמציעה רשת של יותר מ -1,200 מיקומי קמעונאות ברחבי אוסטרליה. אמצעי תשלום זה מאפשר לאוסטרלים לקנות קריפטו בכסף מזומן להפקדה בחשבון Cointree שלך.

יש כרגע אין אפשרות להשתמש ב- PayPal או בכרטיס אשראי / חיוב להעביר מטבע פיאט לקוינטרי. אנשים המעדיפים את הנוחות שבשימוש בכרטיס אשראי יצטרכו להשתמש בבורסת פיאט לקריפטו עולמית המאפשרת שיטת הפקדה זו. שתיים מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר המקבלים תשלומים בכרטיסי בנק הם Coinbase, Binance ו- CEX.IO.

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

קניית מטבעות קריפטוגרפיים

משתמשי Cointree באוסטרליה יכולים לרכוש במהירות ובקלות קריפטו במטבע פיאט באמצעות מספר שיטות הפקדה כמתואר לעיל לאחר אימות חשבונך. התהליך אורך מספר דקות בלבד. כדי לקנות ביטקוין באמצעות AUD עם Cointree, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

לסקירה מלאה והדגמה של Cointree, צפו בסרטון למטה.

עמלות מסחר

Cointree משתמש ב מבנה שכר טרחה מדורג המשתנה בין 0.5% ל 0.9% תלוי בהיקף הנסחר. דמי המסחר הם די סבירים עבור משקיעים בשווי נקי גבוה. עם זאת, למתחילים המעוניינים לבצע את רכישת הקריפטו הראשונה שלהם, דמי המסחר של Cointree אינם האופציה הזולה ביותר שיש באוסטרליה..

אנו מציינים גם את הפריסה בין ההצעה לשאלה גבוהה בהשוואה לבורסות קריפטוגרפיות אחרות. עלויות הפיזור הן תשלום סמוי שסוחרים חדשים לא יהיו מודעים לו. בזמן כתיבת שורות אלה יש פרמיה של 670 דולר על מחיר הביטקוין. סוחר שרוכש 1 BTC ומיד מוכר אותו חזרה לבורסה ייגרם הפסד ניכר גם אם מחיר הנכס נשאר זהה..

זהו חסרון מרכזי בשימוש ב- Cointree מכיוון שעלויות נסתרות אלה יצטברו עם הזמן. זה חשוב ל בדוק את עמלת המסחר והתפשט כשמחפשים חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. זו הסיבה שדירגנו את Swyftx כפלטפורמה האוסטרלית המובילה שלנו מכיוון שהם שקופים בדמי המסחר והמרווחים שלהם כדי למקסם את כמות הביטקוין שנרכש או המרה חזרה ל- AUD..

ממרח מטבע

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

CoinTree אינו גובה עמלה להפקדת דולרים אוסטרלים לבורסה באמצעות העברה בנקאית. אמצעי תשלום אחרים כגון PayID, POLi והפקדה במזומן ייגבו עמלה קטנה עד $ 3.50.

משתמשים קיימים שרוצים למכור ביטקוין ולמשוך AUD מארנק Cointree לחשבון בנק לא יחויבו בתשלום. עבור משיכות מטבעות קריפטוגרפיים לבורסה אחרת או ארנק חומרה כוח אדם כגון Ledger X, ייגבה עמלת עסקה רגילה (כרייה) המבוססת על עומס רשת הבלוקצ’יין עבור המטבע הספציפי..

שירות לקוחות & ביקורות

האתר של Cointree מספק א מדור מקיף על עזרה ותמיכה לסייע למתחילים שרוצים לקנות ביטקוין או מטבעות אחרים בפעם הראשונה. המדריך מכסה מגוון רחב של נושאים כגון:

 • חֶשְׁבּוֹן & אימות מזהה
 • אבטחת חשבון
 • הפקדת כספי AUD ומשיכה
 • סחר בביטקוין ובאלטקוין
 • קרנות סופר בניהול עצמי
 • תכנית שותפים

יש גם אפשרות ליצור קשר ישירות עם צוות שירות הלקוחות על ידי ‘הגשת בקשה’. אין בוט צ’אט בשידור חי לענות על כל השאלות לאחר שעות העבודה. בחיפוש אחר ביקורות של Cointree, משוב אחרון והערות על פלטפורמות כגון TrustPilot ו ביקורת מוצר הם שליליים למדי.

חלופות Cointree

החלופות הבאות ל- CoinTree הן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מכובדים, בטוחים ואמינים לרכישת ביטקוין באוסטרליה ובאלטקוינים כמו את’ריום, XRP ו- Litecoin..

swyftx

Swyftx

Swyftx היא פלטפורמה משוכללת המאפשרת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מהירה וקלה. תהליך ההרשמה הוא פשוט להפליא עם הרשמה ואימות מהיר שלוקח פחות משתי דקות.

בקר באתר עתודה עצמאית

עתודה עצמאית

Independent Reserve היא בורסה פופולרית בקרב סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם המציעה עמלות תחרותיות למסחר ותמיכה במטבעות פיאט מסורתיים כמו הדולר האוסטרלי, הדולר הניו זילנדי והדולר האמריקני..

בקר באתר מטבע מטבע

מטבע מטבע

חילופי CoinSpot זוכים לכבוד רב בקהילת הביטקוין המקומית ומתמקדים בסיוע למצטרפים חדשים לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה באמצעות דולרים אוסטרלים.

בקר באתר

שאלות נפוצות

מי בבעלות Cointree?

Cointree אינו מספק פרטים על המייסד אולם האתר קובע שותפות עם חברות אסטרטגיות כגון מרכז בלוקצ’יין, בלוקצ’יין אוסטרליה ו הכל קריפטו אוסטרליה.

האם Cointree דורש אימות מזהה?

Cointree דורש ממשתמשים שקונים או מוכרים מטבעות קריפטוגרפיים להוכיח את זהותם בהתאם לפרוטוקולים Know-Your-Customer (KYC). כדי לאמת את חשבונך ניתן להעלות את המסמכים הבאים:

 • דרכון בינלאומי
 • תעודת זהות בינלאומית
 • רשיון נהיגה

האם קיימת תוכנית שותפים או הפניות?

לקוינטרי יש תוכנית שותפים ש מתגמל בין 30-70% מהעמלות בכל טרייד לכל החברים החדשים שנרשמים באמצעות קישור הפניה ייחודי. שיעור העמלה מבוסס על מבנה מדורג ולכן יותר משתמשים המופנים ייצרו רווחים גדולים יותר.

האם אתה יכול לקנות Crypto באמצעות SMSF?

Cointree תומך במשקיעים אוסטרלים שמחליטים להשתמש בקרן העל שלהם (SMSF) לרכישת מטבע דיגיטלי כמו ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH) ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. המשתמשים יצטרכו להשלים מכתב סמכות שיאפשר לקואינטרי להקים חשבון SMSF.

האם לקוינטרי יש הזמנות קנייה חוזרות?

Cointree מאפשר למשתמשים שלה לעשות זאת הגדר פיקדונות חוזרים לרכישת קריפטו באופן אוטומטי. לאחר שהפקדון חוזר הוגדר לחשבון Cointree, הבורסה תמיר את הכספים הזמינים לביטקוין לפי שער השוק הנוכחי באופן אוטומטי.

סיכום

לסיום סקירת Cointree שלנו, הבורסה מספקת פלטפורמה פשוטה וקלה לשימוש לאוסטרלים לקנות, לסחור, למכור ואפילו לשלם חשבונות באמצעות מטבע קריפטוגרפי. מצאנו שתהליך יצירת חשבון חדש, אימות זהות, אפשרויות תשלום ורכישת קריפטו הוא די ישר.

תהליך האימות אכן לקח זמן ואפשר היה לייעל אותו עוד יותר. ציינו שיש מספר התייחסויות לגורם לעיכובים באימות, אז נניח שזה היה תסכול אצל משתמשים קודמים של Cointree בהתבסס על ביקורות משתמשים..

בקר בקוינטרי

דמי המסחר שמציעה Cointree הם תחרותיים בשוק, אולם ההבדל בפריסה בין מחיר הקנייה והמכירה גבוה בהשוואה לבורסות קריפטו אחרות באוסטרליה. אמנם ניתן להפחית את עמלת המסחר עם מחזורי מסחר גבוהים יותר, אך עמלת הפיזור אינה מעדיפה את המשקיע בטווח הארוך.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 10 השאלות הנפוצות המובילות בנושא מס קריפטו באוסטרליה (זה יכול לחסוך לך כסף)
 • כיצד לקנות אדווה (XRP) באוסטרליה
 • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בקריפטו בניו זילנד
 • כיצד לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה של אמזון (סופר קל)
 • 5 חלופות Coinspot עם עמלות מסחר נמוכות יותר

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים ביותר עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר בקוינטרי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map