סקירת Coinmama: ביטקוין, מסחר ועמלות

בחירה בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים כגון תכונות הפלטפורמה, ממשק תרשימים, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

אחת מהבורסות הוותיקות והמכובדות ביותר לרכישת ביטקוין מיידית באמצעות כרטיס אשראי / חיוב והידידותיות שלה למתחילים היא Coinmama..

בקר ב- Coinmama

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירה זו של Coinmama, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

  • חילופי אמון עם מעל 2.6 מיליון משתמשים ברחבי העולם
  • נתמך ב 188 מדינות
  • משלוח מיידי ישר לארנק חומרה
  • אפשרויות תשלום כגון העברה בנקאית, החלת תשלום, כרטיס אשראי, כרטיס חיוב ו- SWIFT
  • מגבלות הוצאה גבוהות
  • תוכנית נאמנות המציעה הנחות בדמי מסחר
  • תוכנית הפניות נדיבה

באופן כללי

3.8 / 5 בקרו ב- Coinmama

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הבעלות על הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של Bitcoin למידע נוסף.

מהי Coinmama?

Coinmama היא בורסת מטבעות קריפטו שבסיסה בישראל שהוקמה בשנת 2013 במטרה לספק פלטפורמה מקוונת פשוטה, בסיסית ומאובטחת לכל מי שרוצה לקנות מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’ריום. חילופי Coinmama הם אחד השמות המכובדים ביותר בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים, הזמין כעת ביותר מ 188 מדינות ומספק תמיכה בלקוחות במספר שפות.

אתר Coinmama

סיכום קצר

Coinmama בהשוואה

אמצעי אבטחה חדישים, ממשק משתמש אינטואיטיבי, היכולת לקנות ביטקוין באופן מיידי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- Coinmama. טבלת השוואה זו מציגה בורסות חלופיות למסחר בקריפטו כמו Coinmama.

מאפיינים & יתרונות

מיועד למתחילים

חווית המשתמש ב- Coinmama הושקעה בקפידה והיא נועדה להתאים לכל סוגי האנשים עם רמות שונות של השקעה. האתר מספק אפשרויות פשוטות לרכישת ביטקוין או מטבע מטבע אחר במחיר מוגדר או בחר את הסכום המדויק להוצאה.

Coinmama לקנות cryptocurrency

שיטות הפקדה

Coinmama היא בורסת פיאט לקריפטו המאפשרת לאנשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מטבע הפיאט המקומי שלהם. הפלטפורמה היא אחת מהבורסות הנגישות ביותר התומכות במגוון שיטות הפקדה כגון העברה בנקאית, החל תשלום, כרטיס אשראי / כרטיס חיוב ו- SWIFT.

תכונות מטבעות

מדינות נתמכות

מטבעות מטבעות היא אחת מהחלופות הבודדות שיש נתמך בלמעלה ממאה מדינות ברחבי העולם. משתמשים מ 188 מדינות כולל אוסטרליה, סינגפור, אירופה, בריטניה, קנדה, ניו זילנד וארה”ב יכולים לרכוש מטבעות חליפין במהירות ובבטחה באמצעות Coinmama. יש כמה מדינות וטריטוריות מוגבלות בתוך ארה”ב שיש להכיר.

לא משמורן

בורסות וברוקרים שאינם משמורת כגון Coinmama אחד המקומות הבטוחים ביותר לרכישת קריפטו מכיוון שהפלטפורמות אינן מאחסנות כספי לקוח או נכסים דיגיטליים כלשהם. הלקוחות נדרשים לספק כתובת ארנק לפני השלמת העסקה. לאחר מסירת התשלום, המטבעות מועברים ישירות לכתובת הארנק של המשתמש ומבטלים את הסיכון שהאקרים יגנבו את הכספים.

ארנק מטבעות

האם Coinmama נפרץ?

על סמך המחקר שלנו, נראה כי Coinmama לא נפרצה בעבר וכתוצאה מכך אובדן שירותי הפונקציונליות של המערכת. עם זאת, Coinmama היה כפוף א הפרת נתונים דוא”ל מסיבית בשנת 2019 בו 450,000 דוא”ל וסיסמאות משתמשים נפגעו.

כחלק מחקירת אירוע ההונאה הכספית, צד לא מורשה רכש גם נתונים הקשורים ל -1.4 מיליון חשבונות מטבעות הכוללים את המידע האישי של המשתמש..

האם Coinmama בטוח & חוּקִי?

Coinmama הינה חברה לגיטימית ובעלת מוניטין המאפשרת לאנשים פרטיים לקנות BTC, ETH, XRP, LTC ומטבעות דיגיטליים אחרים בפלטפורמה בטוחה. אמנם היו מקרים של הפרות נתונים ברחבי העולם שהשפיעו על משתמשי Coinmama, הפלטפורמה אינה שומרת או מקליטה פרטי כרטיס אשראי או מחזיקה בכספי לקוחות. מטבעות קריפטוגרפיים שנרכשו נשלחים ישירות לארנק חומרה המפחית משמעותית את הסיכון לגניבה.

מתחילים & יצירת חשבון

כדי ליצור חשבון ב- Coinmama, המשתמשים צריכים להיות בני 18 לפחות ולשהות בהם מדינה נתמכת. תהליך רישום החשבון הוא פשוט ואורך מספר דקות. יש ללא עמלות ליצירת חשבון Coinmama או לתחזוקתו או ארנק.

משתמשים חדשים יידרשו להזין כתובת דוא”ל תקפה ולבחור את ארץ המגורים. לפני שניתן להפקיד כספים, יש להשלים את שלב האימות של Coinmama KYC כמתואר להלן.

רמות אימות

Coinmama היא בורסה מוסדרת שצריכה לעמוד בדרישות Know Your Customer (KYC) כדי לקבל תשלומים עבור אספקת נכסים דיגיטליים. הבורסה משתמשת במערכת אימות מבוססת 3 רמות המבוססת על כמות המידע האישי שנמסר. חשבונות חדשים שיסיימו את האימות ברמה 1 יכולים לקנות או למכור עד 15,000 דולר ארה”ב.

להשלמת תהליך האימות של Coinmama דרגה 1, יידרש המידע הבא:

  • שם מלא וכתובת מגורים
  • תעודה מזהה עם תמונה שהונפקה על ידי הממשלה (למשל דרכון לאומי או רישיון נהיגה
  • סלפי שמחזיק פיסת נייר עם “Coinmama” והתאריך

כדי לשדרג מרמת אימות 1 ל -2, יש הוצאה מינימלית של 2,400 $, מה שמגדיל גם את המגבלות היומיות / החודשיות עבור סוגי התשלומים הנתמכים. מגבלת החשבון לכל רמת אימות כוללת גם עסקאות קנייה וגם מכירה.

לאחר שהמסמך האישי הוגש לקוינמאמה, מהירות האימות לרמה 1 יכולה לארוך מספר שעות בשעות העבודה הרגילות. לצורך אימות ברמה 2 ו -3, עשויות לחלוף עד 48 שעות עד לאישור מגבלות החשבון החדשות.

שיטות תשלום

Coinmama מספקת 5 אפשרויות הפקדה שונות לתשלום עבור מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט. אמצעי התשלום הנתמכים כוללים העברות בנקאיות, SWIFT, כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב ו- Apple Pay. בהתאם לאזור המשתמשים, אמצעי התשלום המקובלים עשויים להשתנות. Coinmama היא הבורסה הראשונה שמאפשרת למשתמשים שלה בכל רחבי העולם שרוצים קנו ביטקוין באמצעות Apple Pay.

שיטות הפקדת מטבעות

עבור השקעות גדולות, שימוש בחשבון בנק או העברה בנקאית הוא הדרך הטובה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אשר יכול להימשך בין יום אחד ל -3 ימים, בהתאם לבנק. משתמשים המעוניינים לבצע רכישה קטנה ומיידית ומעדיפים את ההתכנסות יכולים להשתמש בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב. המהירויות הממוצעות של כל אפשרות תשלום מהוות שיקול חשוב ומפורטות להלן.

ממשק משתמש

לאחר יצירת חשבון, משתמשים יכולים להתחבר ל- Coinmama ולרכוש 7 מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, אתריום קלאסי, קרדנו, ליטקוין וטזוס. ניתן לבחור את המטבעות במהירות באמצעות התפריט הנפתח ‘קנה’ בחלקו העליון. ממשק המשתמש לרכישת מטבעות זהה וכולל תיבת הזמנה פשוטה לסכומי רכישה שונים במטבע הפיאט שנבחר.

Coinmama לקנות bitcoin

הממשק מיועד למתחילים לרכוש קריפטוגרפיה בקלות, במהירות ובאופן מאובטח. בהשוואה לבורסות אחרות של פיאט לקריפטו, יש אין תרשים מחירים לצפייה במחירים היסטוריים או חיים או סוגי הזמנות מתקדמות כגון מגבלה או עצירה.

העיצוב והסידור של האתר מכוונים בבירור למתחילים שרוכשים ביטקוין או אלטקוינים אחרים בפעם הראשונה. זו מגבלה עבור משקיעים מנוסים או מתקדמים ויהיה עליהם להשתמש בפלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בכדי להשתמש בתכונות מסחר מתקדמות ובכלי ניהול סיכונים.

דמי מטבעות מטבעות

עמלות Coinmama מבוססות על מדד ביטקוין המספק שיעור התייחסות למחירי כל נכס נתמך. דמי הרכישה כוללים א פרמיה של 2% מעל מחיר מדד הביטקוין ודמי העמלה עד 3.9% תלוי בשיטת התשלום. עבור תשלומים בכרטיסי אשראי, כרטיס חיוב, תשלום מראש וכרטיס וירטואלי, חל תשלום נוסף של 5% בגין רכישות מיידיות בשיעור קבוע. אין עמלות נוספות עבור העברה בנקאית. עמלת הסחר הסופית מוצגת על המסך לפני אישור העסקה.

עבור עסקאות מכירה ב- Coinmama, העמלה היא 0.1% -0.9% בנוסף לשיעור מדד הביטקוין בתוספת המרווח של 2%. עבור הזמנות קנייה ומכירה כאחד, ניתן להפחית את דמי המסחר בהתאם לרמת הנאמנות של Coinmama.

באופן כללי, דמי Coinmama לרכישת קריפטו מעט גבוהים בהשוואה לפלטפורמות מסחר פופולריות אחרות. דמי המכירה של 0.1% עד 0.9% הם תחרותיים אך מוגבלים לביטקוין בלבד אשר ניתן למכור בבורסה חזרה למטבע פיאט..

רמת נאמנות של Coinmama

בדומה לפלטפורמות מסחר אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים כמו Binance, Kraken ו- Kucoin, Coinmama מציעה מערכת נאמנות. התוכנית מעודדת משתמשים לסחור בסכומי נפח מוגדלים בכך שהיא מתגמלת אותם בדמי מסחר מופחתים. מעמד הנאמנות אינו חד פעמי ויש לשמור עליו לאורך 90 יום.

בִּטָחוֹן

Coinmama תוכנן כמו שירות החלפה מיידית של מטבע קריפטו, בו ניתן לרכוש ולמכור נכסים דיגיטליים שנרכשו ישירות באמצעות ארנק חומרה. זה אומר כספים אינם מאוחסנים בפלטפורמה מה שמפחית מאוד את הסיכון של האקרים לגנוב כספים.

יתר על כן, הלקוחות פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים, עם זאת מידע אישי כחלק מפרטי אימות הזהות נשמר בתיעוד. לוקח בחשבון הפרות קודמות של נתוני אבטחה, הבורסה הגבירה את המודעות לאבטחת חשבונות במעקב הרגיל אחר כל פעילות חשודה והודעה ללקוחות על נוהלי אבטחה טובים.

שאלות נפוצות

איפה מוסדרת Coinmama?

Coinmama היא בורסה לגיטימית ואמינה המופעלת על ידי חברת האם Cmama LTD, שהיא עסק מוסדר לשירותי כסף. חילופי הדברים הם נרשם בארצות הברית על ידי FinCEN ובתוך קנדה בסמכות FINTRAC. על פי תקנות אלה, Coinmama מספקת נהלים מחמירים להכיר את הלקוח שלך (KYC) והלבנת הון (AML) בכדי לאמת את הזיהוי והלגיטימיות של כל בעל חשבון..

האם Coinmama דורש תעודת זהות?

Coinmama היא בורסה מוסדרת העומדת בדרישות Know Your Customer (KYC). לכן, כל משתמש שיוצר חשבון עם Coinmama חייב להגיש תיעוד מזהה כדי להוכיח את זהותם לפני רכישת מטבע דיגיטלי.

האם אתה יכול להשתמש ב- Coinmama בארצות הברית?

Coinmama זמין בלמעלה מ 188 מדינות ברחבי העולם כולל בארצות הברית (ארה”ב). עם זאת, ישנן 8 מדינות וטריטוריות המוגבלות משימוש בשירותי Coinmama עקב תקנות וכללים מקומיים הכוללים את הוואי, ניו יורק, סמואה האמריקאית, גואם, איי מריאנה הצפוניים, פורטו ריקו, האיים הקטנים של ארצות הברית ואת הבתולה. איים.

חלק מהמדינות בארה”ב אינן נתמכות ישירות על ידי Coinmama והמשתמשים יופנו לספק צד שלישי סימפלקס להשלמת הרכישה. תושבים המתגוררים במדינות האסורות יכולים להשתמש בבורסת מטבעות קריפטוגרפית מקומית בארה”ב כמו תאומים, קראקן או Coinbase.

האם ל- Coinmama יש ארנק?

Coinmama הוא א חילופי חוץ משמורת כלומר אין ארנקים מקוונים לאחסון לקוחות ביטקוין או נכסי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שנרכשים בפלטפורמה. המשתמשים נדרשים לספק כתובת ארנק חומרה משלהם כך שהמטבעות לעולם לא נשמרים בארנק על ידי Coinmama.

סיכום

לסיום סקירה זו על Coinmama, הבורסה מתאימה למתחילים חדשים ולמתחילים המעוניינים לרכוש את המטבע הראשון שלהם. ממשק המשתמש, זמינות ברחבי העולם, שירות לקוחות רספונסיבי ואפשרויות תשלום נתמכות מקלים על המשקיעים לעלות עם מטבעות פיאט.

בקר ב- Coinmama

הביקורת היחידה שלנו היא העמלות הגבוהות והיעדר התכונות של משקיעי ביניים וסוחרים הנשענים על הזמנות מתקדמות ותרשים מחירים. בסך הכל, Coimama היא בורסה מכובדת ובטוחה לקריפטו בקנייה במטבע פיאט.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. מספר חילופים נפרצו או נגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר ב- Coinmama

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map