סקירת Coinbase: חשוב – קרא לפני השימוש

למצוא בורסה מכובדת, מהימנה ובטוחה לרכישת ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים יכולה להיות משימה מאתגרת עם כל כך הרבה אפשרויות כיום.

אחת מפלטפורמות המסחר הטובות בעולם עם למעלה מ- 35 מיליון משתמשים מאומתים, הנתמכת ביותר מ- 100 מדינות ונחשבת 320 מיליארד בהיקף הנסחר הכולל היא Coinbase..

בקר ב- Coinbase

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת Coinbase זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמת הביטקוין הפופולרית ביותר בארה”ב
 • Coinbase Pro מדורגת מספר 2 לתנועה, נפח מסחר ונזילות
 • זמין למשתמשים במאה ומעלה מדינות
 • מגוון רחב של שיטות הפקדה ותשלומים
 • תומך ב 46 מטבעות ומטבעות פיאט גדולים
 • ארנק מקוון מאובטח ויציב לאחסון כספים

באופן כללי

4.7 / 5 בקר ב- Coinbase

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שצוללים לסקירה זו, זה כן מומלץ מאוד להשתמש בארנק חומרה כמו Ledger Nano X בעת רכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הבעלות על הצפנה נותרה ברשות המשקיע ובשליטתו, ולא בבורסה. קרא את המדריך שלנו על ארנקי הביטקוין הטובים ביותר למידע נוסף.

מה זה Coinbase?

Coinbase הוא א תיווך במטבעות דיגיטליים שהוקם בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם. הפלטפורמה מספקת שירותים פיננסיים לגיטימיים בתחום הבלוקצ’יין ומגובה על ידי משקיעים מובילים בעולם.

אתר מטבעות

Coinbase חוללה מהפכה בסביבת המטבעות הדיגיטליים באמצעות מתן פלטפורמה פשוטה וקלה לשימוש עבור אנשים ומוסדות לרכישה, סחר, אחסון ומכירה של נכסים דיגיטליים כמו ביטקוין, Ethereum XRP, Litecoin ורבים אחרים. זוהי בורסה מאוד נחשבת עם הגנת ביטוח הנתמכת ברחבי העולם ותמיכה בנכסי קריפטוגרפיה פופולריים.


נתונים סטטיסטיים על בסיס מטבעות

מטבע הבסיס שלה נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה, והיא כיום פלטפורמת המסחר הקריפטוגרפית הגדולה ביותר בארצות הברית בהיקף נפח והרחיבה את פעילותה למאה מדינות כמו קנדה, בריטניה, דרום קוריאה, הונג קונג, אוסטרליה, ניו זילנד וסינגפור.

להרוויח 132 דולר עם בסיס מטבעות ללימוד!

לחץ כאן עכשיו

האם Coinbase בטוח?

Coinbase הוא אחד מ המקומות הבטוחים ביותר לרכוש ולאחסן נכסים דיגיטליים באמצעות הארנק המקוון שלהם. הבורסה כוללת אמצעי אבטחה ‘דמויי בנק’ כדי להבטיח את כספי הלקוחות ואת המידע האישי בכל עת. על סמך המחקר שלנו היו אין דיווחים על פריצות או פשרות של מערכות האבטחה וארנקי האינטרנט וכתוצאה מכך אובדן כספים עקב פעילות פלילית.

אמצעי האבטחה של Coinbase כוללים:

 • אחסון קר של 98% מכל כספי הלקוחות
 • הביטקוין ממוקם בכספות ובקמרונות ברחבי העולם
 • אימות שני גורמים (2FA) בכל החשבונות
 • ארנקים (ומפתחות פרטיים) מאוחסנים באמצעות הצפנת AES-256.
 • תרבות ביטחונית חזקה ותהליכי ארגון

מאפיינים & שירותים

קלות שימוש

שלא כמו פלטפורמות מסחר אחרות בקריפטוגרפים, Coinbase כבר היה מיועד למתחילים ולהציג בפניהם מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום. תהליך ההרשמה, האימות והקישור לתשלום לוקח מספר דקות בלבד. לאחר מכן לקוחות יכולים להשתמש בממשק משתמש מאוד אינטואיטיבי ואלגנטי באפליקציית המסחר המקוונת והניידת לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

אפשרויות תשלום

Coinbase היא פלטפורמת מסחר פופולרית בזכות שלה זמינות ברחבי העולם, תמיכה במספר מטבעות פיאט ומגוון רחב של דרכים להעברת כספים לחשבון. הפלטפורמה מספקת גישה לאנשים פרטיים להיכנס לשוק הקריפטו באמצעות המטבע המקומי שלהם באמצעות העברה בנקאית, תשלומי SEPA, העברה בנקאית וכרטיסי אשראי / חיוב..

מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים

Coinbase תומך ב 46 מטבעות דיגיטליים בפלטפורמה שלה לקנות, לסחור ולמכור. בהשוואה לפלטפורמות מובילות אחרות כמו eToro, מספר הנכסים הזמינים כפול. משתמשים בפלטפורמת Coinbase יכולים לסחור במטבעות ידועים כמו BBTC, ETH, ATOM, XRP, LTC, BCH, DAI, EOS, LINK, XLM ורבים אחרים..

הגנה על הביטוח & ארנק מאובטח

Coinbase משתמשת במערכת אחסון ארנק קרה וחמה כדי להבטיח את כספי הלקוח שלה. לפחות 98% מכספי המטבע הדיגיטלי של הלקוחות מאוחסנים בארנקים קרים. זה אומר ש פחות מ -2% מכספי המשתמש מוחזקים בארנקים חמים לספק נזילות בפלטפורמה. ביטוח Coinbase מכסה את מספר הכספים המאוחסנים בארנקים החמים וישלם להם לכסות את עלות הכספים האבודים צריך התרחשות מורכבת או פריצה של מערכות האבטחה.

להרוויח Coinbase

משתמשים יכולים להרוויח הכנסות נוספות ששולמו בקריפטוגרפי על ידי למידה על פרויקטים של בלוקצ’יין המוצעים בפלטפורמה. זוהי דרך מהנה וקלה למתחילים להרוויח כסף בחינם על ידי הסתבכות במרחב וחינוך עצמם לגבי סחר במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים כגון BAND, MKR, COMP, XLM, ALGO, XTZ, DAI ואחרים..

איך עובד Coinbase earn

Coinbase בהשוואה

אמצעי אבטחה חדישים, ממשק משתמש אינטואיטיבי, היכולת להרוויח קריפטו בחינם ואפליקציית מסחר סלולרי הם מאפיינים חשובים ב- Coinbase. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו חלופיים כמו Coinbase לקניית ביטקוין & מטבע מוצפן.

הרשמה, התחברות & אימות חשבון

כדי לקנות, למכור, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase.com, המשתמשים יצטרכו לאמת את זהותם ולהוסיף חשבון בנק באמצעות אתר שולחן העבודה או האפליקציה הסלולרית. הלקוחות חייבים להיות לפחות 18 שנים ומעלה. אין חיובים ליצירה או אחזקת חשבון Coinbase או ארנק.

חשבון מטבע בסיס

המשתמשים יתבקשו לספק כתובת דוא”ל תקפה, מספר טלפון נייד, פרטים אישיים, ממשלה או תעודת זהות שהונפקה על ידי המדינה, רישיון נהיגה, דרכון או כרטיס דרכון ולקשר אמצעי תשלום. Coinbase ימשיך לאמת את הדוא”ל שסופק, את מספר הטלפון להשלמת התהליך. תהליך האימות של זיהוי לוקח בדרך כלל פחות מ- 24 שעות לאחר שהמסמכים הועלו כהלכה.

קָשׁוּר: קרקן נגד השוואת תאומים: איזו החלפת קריפטו עדיפה למתחילים?

שיטות תשלום

Coinbase תומכת במספר אפשרויות תשלום עבור לקוחותיה ברחבי העולם. השיטה הפופולרית ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים היא שימוש בכרטיס חיוב או העברה בנקאית. אפשרויות ההפקדה, המשיכה, הקנייה והמכירה משתנות בכל מדינה נתמכת. אפשרויות ההפקדה כוללות:

 • העברות בחשבון בנק
 • SEPA תשלומים
 • העברות בנקאיות
 • כרטיס חיוב
 • תשלומים מהירים יותר
 • כרטיס 3D מאובטח
 • פייפאל

עבור השקעות גדולות, שימוש בנקאי או העברה בנקאית היא הדרך הטובה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אשר יכול לעבור בין יום אחד ל -3 ימים, בהתאם לבנק. משתמשים המעוניינים לבצע רכישה קטנה ומיידית ומעדיפים את ההתכנסות יכולים להשתמש בכרטיס חיוב. המהירויות הממוצעות של כל אפשרויות תשלום מהוות שיקול חשוב ומפורטות להלן.

מדינות נתמכות

Coinbase מציעה את שירותיה הפיננסיים ליותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם לְרַבּוֹת צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, אוסטרליה, ניו זילנד ואפריקה. אזרחים מכל רחבי העולם יכולים להשתמש בבורסה ובמתווך כדי לקנות, לסחור, לאחסן, להרוויח ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן למצוא את רשימת המדינות הנתמכות ב דף המדינה של Coinbase.

מדינות הנתמכות על בסיס מטבעות

פיאט זמינה & נכסי מטבעות קריפטוגרפיים

Coinbase מאפשר למשתמשים בפלטפורמה לקנות & למכור נכסים דיגיטליים על ידי תמיכה שבעה מטבעות פיאט כגון USD, GBP, EUR, CAD, SGD, NZD ו- AUD. ניתן להפקיד מטבעות מסורתיים בבורסה באמצעות מגוון של אמצעי תשלום עבור כל מדינה.

לאחר שהכספים הגיעו לארנק Coinbase, המשתמשים יכולים לצפות במחירים החיים של נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים לפני הרכישה. ה בורסה תומכת ב 46 מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, כמו גם אסימונים פופולריים של DeFi כמו Yearn Finance. הבורסה מוסיפה באופן קבוע נכסי קריפטו חדשים לפלטפורמת המסחר שלה אשר מוכרזים בערוצי המדיה החברתית של בלוג Coinbase.

מטבע מטבע מטבע מטבע

המשתמשים צריכים להיות מודעים לכך שנפח המסחר של פקודות ההזמנות יכול להשתנות בכל מדינה, דבר שיכול לגרום לחיובי פריסה גבוהים יותר עבור זוגות מסחר בנזילות נמוכה. לרשימה מלאה של מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים הנתמכים על ידי Coinbase, בקר באתר.

לא כל חילופי הקריפטו זהים.

השווה מטבע עם אחרים

השווה עכשיו!

ממשק משתמש Coinbase

Coinbase תוכנן למתחילים להתחיל עם מטבעות דיגיטליים כמו Bitcoin, Ethereum ו- XRP. לוח המחוונים מוצג בצורה שהיא קל לשימוש, אלגנטי ופשוט. סרגל הניווט משמאל מספק קישורים מהירים לתכונות והאפשרויות העיקריות. ניתן להתאים את דף הבית כך שיציג מטבעות מועדפים ברשימת המעקב בכדי לפקח על המחירים במהירות..

רשימת המעקב של מטבע הבסיס

טבלת מחירים בסיסית מציגה את ערך הנכס המיוצג כגרף קו ואת משך הזמן ניתן לשנות בין מסגרות זמן יומיות, שבועיות, חודשיות ושנתיות. אין מערכת תרשימים מורכבת, ספרי הזמנות, היסטוריית סחר ופרופילי נפח שבורסה מתקדמת למסחר קריפטוגרפי תציג בדרך כלל.

משתמשים יכולים ללחוץ על הנכס כדי להציג תרשים גדול יותר עם מידע מחיר כגון שווי השוק הכולל, נפח המסחר האחרון בתקופה של 24 שעות קודמות, ההיצע במחזור, הפופולריות שלו בקרב משקיעים אחרים ב- Coinbase וזמן ההחזקה המשוער. תכונה נהדרת היא גרף סנטימנט המציג את פעילות המסחר של משתמשים אחרים בבורסה.

מטבע בסיס לקנות ביטקוין

מידע זה יכול להיות שימושי למתחילים כדי לראות אם סוחרים אחרים מוסיפים עמדות קנייה או מכירה שלהם במהלך 24 השעות האחרונות. כמו כן, ערך הסנטימנט יכול לספק תובנה עבור סוחרים מתקדמים לסחור נגד מגמה כאשר משתתפי השוק קנו יתר על המידה את השוק (כלומר FOMO)..

קְנִיָה & מוכרים

סמוך לתרשים המחירים, בחלון הזנת ההזמנה יש שתי אפשרויות לקנות ולמכור עבור המטבע שנבחר. משתמשים יכולים לבחור את תדירות העסקה שיכולה להיות הזמנת רכש (או מכירה) או הזמנה חוזרת. הזמנות קנייה תקופתיות הן א דרך נהדרת למתחילים להתחיל בכמות קטנה ולבנות עמדה לאורך זמן תוך הסרת הלחץ של התבוננות במחיר כל יום.

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות

משתמשים יכולים להזין את סכום המטבע הפיאטי להוציא, לבדוק את ההזמנה ולהמשיך לבצע הזמנת קנייה / מכירה עם חשבון הבנק המחובר, כרטיס החיוב או סוג תשלום אחר המקושר לחשבון..

עמלות Coinbase

דמי Coinbase מסובכים להבנה מכיוון שזה תלוי במיקום המשתמש, מוצר המסחר וסוג התשלום. באופן כללי, דמי נע בין 0.5% ל 4.5% עבור אנשים המשתמשים בפלטפורמה לרכישה, סחר ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. אין עלות לשימוש בשירות הארנק Coinbase לאחסון מטבעות פיאט וקריפטו.

דמי מורחים

כל העסקאות של מטבעות חליפין מטבעות א תשלום ממרח של 0.5%, שיכולים להשתנות בתנודות השוק ובהבדל בין המחירים הנקובים בבורסה לבין השלמת העסקה.

עמלות מסחר

ישנם שני (2) סוגים של עמלות מסחר שיוחלו על רכישת מטבעות קריפטו עמלה אחידה בין $ 0.99 ל- $ 2.99 או אחוז משתנה על הסכום הכולל, הגדול מביניהם.

ה עמלה מבוססת אחוזים תלויה במיקום המשתמש ובסוג התשלום. דמי האחוז המשתנים עבור סוגי התשלומים בארה”ב הם כדלקמן:

 • חשבון בנק אמריקאי – 1.49%
 • ארנק Coinbase USD – 1.49%
 • כרטיס חיוב – 3.99%

לדוגמא, סוחר בארצות הברית שרוכש 1,000 דולר של ביטקוין באמצעות חשבון בנק אמריקאי או ארנק Coinbase USD יחויב בתשלום אחוז משתנה של 1.49% מסך העסקה. זה יהיה שווה ל 14.90 $, שהוא גבוה מסכום העמלה האחידה של 2.99 $. אם נעשה שימוש בכרטיס חיוב לרכישת מטבע החילוץ, העמלה תהיה 3.99%.

בסך הכל, דמי המסחר ב- Coinbase גבוהים יותר בהשוואה לתיווך מטבעות קריפטוגרפיים אחרים והם אחד החסרונות העיקריים בפלטפורמה. חלופות פלטפורמת סחר נמוכות יותר כמו Binance, Gemini ו- eToro מציעות תמחור נמוך יותר לרכישת נכסי קריפטו למשקיעים מבוססי ארה”ב. לרשימת חיובי תשלום ספציפיים למדינה כמו אוסטרליה, אירופה ובריטניה, בקר בדף התמחור של Coinbase.

דמי הפקדה

באמצעות א חשבון בנק (העברת ACH) למשקיעים אמריקאים אינו כרוך בתשלום פיקדון. באופן דומה, ניתן להפקיד כסף ב- Coinbase באמצעות SEPA או תשלומים מהירים יותר עבור תושבים המתגוררים בבריטניה. לקוחות בינלאומיים יכולים להשתמש בהעברה בנקאית בדולר אשר תחויב בתשלום פיקדון קטן של 10 דולר.

דמי נסיגה

יש עלות קטנה בין $ 0.55 ל- $ 25 עבור משיכות מארנק Coinbase למשתמשים בארה”ב. תעריפים אחרים חלים בהתאם לשיטת המשיכה והמדינה. משימות משיכה עשויות להימשך בין יום אחד ל -5 ימים, בהתאם לשיטה כפי שמוצג בטבלה שלהלן. הדרך המהירה ביותר למשוך כספים מ- Coinbase היא PayPal שהיא מיידית עבור משתמשים בארה”ב, אירופה, בריטניה וקנדה.

כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, יש דמי כורה בגין משיכת מטבעות קריפטוגרפיים לפלטפורמות אחרות או ארנקי חומרה. העמלה נקבעת על פי עומס רשת הבלוקצ’יין בזמן המשיכה ומוצג בפני המשתמש לפני העיבוד.

בִּטָחוֹן

Coinbase הוא אחד מ הפלטפורמות המאובטחות ביותר לרכישות ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים. התיווך כולל מספר אמצעי בטיחות להגנה על המידע האישי והכספים של המשתמשים מפני איומים חיצוניים, שגיאות פנימיות (למשל טעויות אנושיות) ושימוש לרעה בסמכות פנימית. Coinbase עושה שימוש באמצעים הבאים למוסדות לאחסון ביטקוין מאובטח:

 • 98% מכספי הלקוחות מאוחסנים במצב לא מקוון
 • כספים המאוחסנים על פני מקומות מפוזרים גיאוגרפית בכספות ובקמרונות
 • תכנית ריבוי חתימות לחיסול נקודות כשל בודדות
 • פעולות מתואמות של מספר עובדים עם אימות רב גורמים
 • אימות דו שלבי בכל חשבונות Coinbase
 • נתונים רגישים מנותקים לחלוטין מהאינטרנט
 • הצוות נבדק על רקע פלילי ומצפין כוננים קשיחים
 • הצפנה להגנה על כניסה למשתמש ומידע אישי

להרוויח Coinbase

בעלי חשבונות Coinbase יכולים ללמוד על פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים להרוויח מטבע בחינם. התוכנית היא תמריץ חדש של החברה למשוך מתחילים לפלטפורמה תוך היכרות עם פרויקטים של בלוקצ’יין נתמכים. כדי להרוויח מטבע ב- Coinbase, המשתמשים צריכים ליצור חשבון ב- Coinbase.

להרוויח מטבע בסיס

Coinbase Earn עובד על ידי צפייה בסדרת סרטונים על מטבע מבחר ומזמין חברים להרוויח יותר. לאחר השלמת החידון בסוף כל שיעור, המטבע מופקד לארנק המשתמשים. סכום התגמול משתנה בהתאם למטבע הספציפי וניתן להמיר אותו לביטקוין באמצעות Coinbase Pro או לפדות אותו לסכום כסף..

שירות לקוחות

לבעיות או שאלות בנושא שירות לקוחות, השיטה הטובה ביותר ליצור קשר עם Coinbase היא שימוש במערכת הכרטיסים. משתמשים יכולים לבחור את המוצר או השירות ולבחור נושא הקשור לנושא כגון:

 • שימוש בסיכון או שימוש לא מורשה בחשבון
 • בעיות התחברות, אימות או אימות
 • ניהול חשבון
 • מיסים, דוחות ושירותים פיננסיים
 • מסחר ומימון

במקרה שחשבון Coinbase נפרץ או נחשד שנפגע, יש אפשרות ליצור קשר עם שירות התמיכה בטלפון בכדי להשבית את החשבון באופן מיידי. אין תמיכה טלפונית לבעיות חשבון אחרות המנוסות בפלטפורמה. משתמשים יצטרכו להסתמך על מדור העזרה המקיף או לרשום כרטיס תמיכה.

תמיכת מטבעות

שאלות נפוצות

האם עמלות Coinbase שוות את זה?

דמי Coinbase נעים בין 0.5% ל -3.99% בהתאם לתנאי השוק, המיקום ואמצעי התשלום. בהשוואה לפלטפורמות אחרות לרכישת ביטקוין, עלויות העסקה מעט גבוהות אך מציע נוחות שימוש ושכנוע עם מגוון מטבעות הפיאט המקובלים, המדינות הנתמכות ומגוון רחב של שיטות פיקדון.

האם אתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי באמצעות Coinbase?

משתמשי Coinbase באירופה ובבריטניה יכולים לרכוש ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים באמצעות כרטיס אשראי או חיוב עם 3D Secure. אמצעי תשלום זה מאפשר רכישת מטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך במימון ארנק Coinbase מראש. קנייה בכרטיס אשראי הינה מיידית, לעומת 3-5 ימים באמצעות העברה בנקאית.

מהן החלופות הטובות ביותר ב- Coinbase בארצות הברית?

מתווכים חלופיים וסוחרי מטבעות חלופיים כמו Coinbase שמשקיעים אמריקאים יכולים לשקול לקנות ביטקוין הם Gemini, Binance ו- eToro. לפלטפורמות אלה דמי מסחר דומים, תכונות, שיטות הפקדה והן בורסות ביטקוין מכובדות בארצות הברית.

האם Coinbase טוב יותר מקראקן?

Kraken היא פלטפורמת סחר קריפטו פופולרית בארה”ב המציעה מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים לרכישה, סחר ומכירה. ממשק המשתמש מתאים יותר לסוחרים ויכול להיות מעט מבלבל בהתחלה למתחילים. מצד שני, Coinbase תוכנן עבור משקיעים חדשים ומספק פלטפורמה פשוטה לשימוש. אנשים בעלי שווי נקי גבוה ייהנו מדמי המסחר הנמוכים יותר בקראקן שיכולים להסתכם לאורך זמן.

האם Coinbase זמין באוסטרליה

Coinbase היא בורסת קריפטוגרפים נתמכת באוסטרליה. תושבים מקומיים יכולים ליצור חשבון ב- Coinbase ולקנות קריפטו ב- AUD באמצעות כרטיס חיוב. על רכישת כרטיסי חיוב עמלה של 3.99% בנוסף לדמי המסחר של 0.5%. כרגע אין אפשרות למשוך כספים חזרה ל- AUD באמצעות Coinbase.

סיכום

לסיום סקירת Coinbase זו, פלטפורמת המסחר היא אחד המקומות הקלים ביותר לרכישה, מכירה וניהול של תיק מטבעות קריפטוגרפיים ללא מאמץ באמצעות גרסת האינטרנט המקוונת או האפליקציה הסלולרית. למתחילים שלא בטוחים באיזה בורסה להשתמש להשקעה במטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין יש אפשרות להשתמש בתיווך מכובד ובטוח כמו Coinbase.

בקר ב- Coinbase

זמין בלמעלה ממאה מדינות ברחבי העולם ועם מגוון אמצעי תשלום למימון חשבון, Coinbase הוא הבחירה המובילה עבור חובבי וסוחרי ביטקוין. הנקודה השלילית היחידה היא דמי המסחר, שהם מעט גבוהים יותר מבורסות אחרות.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים
 • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בביטקוין & קריפטו
 • 8 הבורסות הטובות ביותר לסחר בקריפטו ללא עמלות (עמלת אפס)
 • 10 חשבונות הדגמה הטובים ביותר לסחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • 9 הבורסות הטובות ביותר לסחר בשוליים עם מינוף

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים בקריפטו..

בקר ב- Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map