סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר ועוד

ChangeNOW היא פלטפורמת החלפת קריפטו ידועה ופופולרית המשמשת להחלפה מיידית של קריפטו אחד למשנהו, ללא מגבלות או רישום. למשתמשים יש את המותרות להחליף ליותר מ -170 מטבעות קריפטוגרפיים שונים תוך מספר דקות ישירות לארנק החומרה שלך.

בסקירה זו של ChangeNOW, אנו נעריך את פלטפורמת המסחר הקריפטו הפופולרית בה משתמשים מאות אלפי אנשים ברחבי העולם ונספק סקירה על תכונותיה, ממשק המשתמש ודמי המסחר שלה..

בקר ב- ChangeNOW

אמנם אנו שואפים לספק לך תמיד מידע מדויק, אך אנו ממליצים לך לבקר באתר שלהם מעת לעת במקרה שחלק מהעדכונים יתרחשו לאחר מכן. אז בלי להתלבט, בואו נקפוץ לזה!

אתר changenow

לפני תחילת העבודה, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו.

מה זה ChangeNOW?

ChangeNOW הוא שירות שאינו משמורן הידוע בשירות ההצפנה-לקריפטו המיידי והפשוט לשימוש שלהם. הפלטפורמה מציעה עמלות מסחר תחרותיות, יש לה מעל 170 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים להחלפה ואינה מחזיקה במגבלות. אתה יכול להחליף כמה קריפטו שאתה רוצה כגון ביטקוין ל- Ethereum או מטבע מטבע אחר באופן מיידי וללא כל תהליך הרשמה ממושך..

ChangeNOW מאפשר לך לקנות מטבע קריפטוגרפי באמצעות כרטיס חיוב / אשראי (ויזה או מאסטרקארד) באמצעות שותף צד ג ‘ולקבל ישירות לארנק החומרה שלך.

כיצד עובד ChangeNOW?

ChangeNOW מצטבר מחירי קריפטו מבורסות המסחר הגדולות והפופולריות בעולם. הוא יחפש את הטוב ביותר במחיר הזמן וינעל אותו עד שהמשתמש ישלים את העסקה והוא יאושר בבלוקצ’יין..

לשנות איך זה עובד

כדי להשתמש ב- ChangeNOW, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

ChangeNOW בהשוואה

ידידותי למתחילים וקלות השימוש הם תכונות חשובות ב- ChangeNOW. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו פופולריים אחרים המאפשרים למשתמשים להחליף קריפטו באופן מיידי באמצעות אתר פשוט לשימוש.

האם ChangeNOW לגיטימי?

נראה ש- ChangeNOW הוא lשירות החלפת קריפטו אגיטי שפועל מאז 2017. פלטפורמת הצפנה המקוונת צברה את אמונם של משתמשים מכל רחבי העולם וממשיכה לצמוח. פלטפורמת ChangeNOW והאפליקציה הסלולרית שלה מושכות מאות אלפי מבקרים מדי חודש על פי אתר האינטרנט שלה.

האם ChangeNOW בטוח?

נראה ש- ChangeNOW הוא החלפת מטבעות בטוחה שאינה משמורת. המשמעות היא שכספי המשתמשים אינם מאוחסנים על ידי הפלטפורמה מה שמפחית את הסיכון להונאה, גניבה והאקרים. מתגלה פעילות משתמש חשודה בפלטפורמה, תופעל מערכת לניהול סיכונים פנימית שתדרוש מהמשתמש לספק אימות KYC נוסף.

כיצד להחליף מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ChangeNOW

התהליך להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים ב- ChangeNOW קל לביצוע ואפילו מתחיל יכול להחליף קריפטו כמו מביטקוין לאת’ריום תוך מספר דקות..

כדי להתחיל, המשתמשים יצטרכו בקר באתר ChangeNOW והשתמש ביישומון בדף הבית כמוצג להלן.

יישומון changeNOW

להחלפת הצפנה באופן מיידי, השתמש בחץ הנפתח כדי לבחור את מטבע החיפוש שברצונך להחליף (או למכור) ואת הסכום. לאחר מכן, בעקבות תהליך דומה בחר בקריפטו שברצונך לקנות. תראה שהסכום יתאכלס אוטומטית בתיבה ‘אתה מקבל’.

הסכום ישתנה בהתאם לשיעור שבחרת, ונסביר זאת במאמר סקירה זה. להמשך לשלב הבא לחץ על ‘החלפה’.

כאן יופיעו שוב פרטי העסקה אותם תוכלו לבחור לשנות. אחרת, אתה יכול להזין את הכתובת כדי לשלוח את המטבע הקריפטוגרפי שאתה עומד לרכוש. זה הכי טוב שתשלח את הקריפטו ישירות לארנק החומרה שלך, אז הזן את הכתובת כפי שמוצג להלן.

החלפת הצפנה

לאחר שהזנת את כתובת הארנק שלך בה תקבל את המטבע הקריפטוגרפי, השלב הבא הוא לאשר את ההזמנה. לפני שתאשר את ההזמנה, וודא כי הארנק שלך יכול לקבל את המטבע ההוא.

לדוגמא, אם ברצונך לרכוש את’רום, תצטרך להזין את כתובת את’ריום שלך, לא ביטקוין או קריפטו אחר. אחרת, המטבעות שלך עלולים ללכת לאיבוד וקשים לשחזור.

ברגע שאתה מרוצה מההזמנה, קבל את ה- T&Cs ולחץ על ‘אשר’.

לשנות את ההזמנה

השלב האחרון הוא להפקיד את הקריפטו שברצונך למכור (להחליף) לכתובת ChangeNOW.

לאחר השלמת התשלום שלך, ChangeNOW ישלח את ההצפנה לכתובת הארנק המיועדת שלך. ההזמנות נמשכות כ- 5-10 דקות, בכפוף לעומס ברשת הבלוקצ’יין.

אם לא תקבל דבר בארנק במשך כמה שעות, דאג לפנות אל דלפק העזרה של ChangeNOW.

הפקדת changeNOW

קנה קריפטו עם כרטיס חיוב / אשראי

ChangeNOW משמש כמחלפת פיאט לקריפטו כדי לאפשר למשתמשים לרכוש קריפטו במטבע פיאט כגון USD, GBP, AUD, NZD, JPY, EUR ורבים אחרים. משתמשים יכולים לרכוש קריפטו ב- ChangeNOW באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי באמצעות השותפות שלהם עם סימפלקס.

כדי לקנות קריפטו עם כרטיס חיוב, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

עמלות ChangeNOW

החלף דמי

יש להעריך את דמי החליפין לפני שתחליט להשתמש בחילופי מטבעות. זה חשוב כשמחליפים כמות גדולה של קריפטו לקריפטו אחר.

האתר אינו מציין את דמי החלפת הצפנה. עם זאת, על סמך האומדנים שלנו, נראה כי עמלת ההמרה או ההחלפה נע בין 0.5% ל -1.5% (בזמן כתיבת שורות אלה) הכלולים בהחלפה המוצעת..

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

מכיוון של- ChangeNOW אין ארנק משלה לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים, אין דמי הפקדה או משיכה. יש דמי רשת מינימליים שנקבעים על ידי הבלוקצ’יין. עמלה זו משתנה בהתאם לעומס הרשת ולכל מטבע קריפטו.

חוֹבָה & עמלות כרטיסי אשראי

אם אתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חיוב או כרטיס אשראי, חל תשלום נוסף בסך של כ -5% בנוסף לתשלום העמלה של ChangeNOW. לכן העמלות הכוללות לרכישת קריפטו באמצעות הפלטפורמה הן גבוהות למדי.

שאלות נפוצות

האם אתה צריך להשלים את אימות החשבון?

כן, אם אתה משתמש ב- ChangeNOW כדי להמיר מטבע פיאט לנכסים דיגיטליים, יהיה עליך להשלים תהליך KYC בהתאם לתקנות הפיננסיות. כדי לאמת את חשבונך ניתן להעלות את המסמכים הבאים:

  • דרכון בינלאומי
  • תעודת זהות בינלאומית
  • רשיון נהיגה

אילו מטבעות קיימים?

ChangeNOW תומך ביותר מ -170 מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל, EOS, כוכבים, מונרו ורבים נוספים. כדי להציג את הרשימה המלאה של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, תוכלו לבקר באתר דף מטבעות זמין.

מהן המדינות שעושות ChangeNOW תומך?

ChangeNOW היא בורסה נתמכת בארצות הברית לרכישת קריפטו ומדינות אחרות ברחבי העולם כמו בריטניה, אוסטרליה, אירופה וקנדה. אם אינך בטוח אם ChangeNOW זמין בארצך, בקר בכתובת changenow.io/terms-of-use למידע נוסף.

סיכום

לסיום סקירת ה- ChangeNOW שלנו, השימוש בפלטפורמה המקוונת להחלפת קריפטו לקריפטו הוא פשוט וללא כל טרחה או סיבוך. היישומון בדף הבית מתאים למשקיעים בכל הגילאים והחלק הכי טוב הוא שלא תצטרך ליצור חשבון כדי להחליף קריפטו.

בקר ב- ChangeNOW

למי שמעוניין לרכוש ביטקוין או אלטקוין אחר, הפלטפורמה מאפשרת להשתמש בכרטיס חיוב או אשראי בלבד. אנו מציעים להשתמש בשיטות הפקדה אחרות מכיוון שעמלות המסחר גבוהות. כמו כן, זכור כי עליך להגיש זיהוי כדי להוכיח את זהותך בעת רכישת קריפטו במטבע לאומי.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • סקירת FTX Exchange – האם לבצע את המעבר?
  • סקירת BlockFi: האם זה לגיטימי & בטוח?
  • כיצד לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה של אמזון (סופר קל)
  • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
  • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב

אוהב את הפוסט הזה? אל תשכח לשתף אותו!

אם ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שתרצה שנסקור, השאיר תגובה.

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבע פיאט ולרכוש נכסים דיגיטליים..

בקר ב- ChangeNOW

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map