סקירת ByBit: חשוב – קרא זאת לפני השימוש

בחירה בבורסה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים כגון תכונות הפלטפורמה, ממשק תרשימים, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

אחת מחילופי הקריפטו הממונפים הפופולריים ביותר בעולם היא Bybit.com

בקר בביט

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת Bybit זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • BTC, ETH, EOS ו- LTC זוגי USDT תמידי
 • מינוף עד פי 100
 • 0.025 עד 0.075% דמי מסחר
 • פקודת הזמנות נזילות גבוהה עם רווחים נמוכים
 • אפליקציית Bybit למסחר במובייל
 • דירוג 4.9 בהתבסס על 50,000+ ביקורות
 • תוכנית שותפים והפניות של 30%

באופן כללי

4.7 / 5 בקר בביט

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לפני שתתחיל, אנו ממליצים להשתמש בחומרת ביטקוין כגון Ledger Nano X. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא מיטב ארנקי החומרה של מטבעות קריפטוגרפיה..

מה זה ByBit?

ByBit הוא מטבע קריפטוגרפי נגזר פלטפורמת מסחר עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100x על צמדי מסחר BTC / USD ו- ETH / USD. ה חילופי נגזרים מציע חוזים נצחיים העוקבים אחר מחיר הספוט-מטבע, ולא נכסי המטבעות בפועל.

מבוסס ומטה מטה בסינגפור, Bybit הוא בורסת מסחר רשומה באיי הבתולה הבריטיים. הפלטפורמה תומכת בסוחרים מכל רחבי העולם כולל צפון אמריקה, אירופה, רוסיה, יפן, דרום קוריאה ודרום מזרח אסיה. צוות המייסדים מורכב מאנשי מקצוע מתעשיית המט”ח, בנקאות השקעות ומאמצים מוקדמים של בלוקצ’יין.

אתר בייביט

סיכום קצר

Bybit בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרית הם מאפיינים חשובים ב- Bybit.com. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים כמו Bybit המציעים תכונות ברמה עולמית.

תכונות Bybit

Bybit מבדילה את עצמה מהבורסה המסורתית של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי מתן aפלטפורמת תרשים המאפשר לסוחרים להשתתף במסחר ממונף. מלבד התרת קנייה ומכירה באמצעות BTC, ETH, EOS, XRP או USDT כבטוחה, Bybit מציעה את התכונות הבאות.

אפליקציה לנייד

Bybit מספקת אפליקציית מסחר סלולרית מעולה כלומר מאוד אינטואיטיבי, קל לשימוש ומגיב במכשירי Android ו- iOS. האפליקציה לנייד כוללת את כל תכונות המסחר, האינדיקטורים והכלים בגרסת האינטרנט. סוחרים יכולים לבצע בקלות ובמהירות עסקאות, לפקח על עמדות ולבדוק יתרות.

אפליקציית מובייל לנייד

קח-רווח & הפסק הזמנות הפסד

היכולת לקבוע הזמנות רווח והפסד באמצעות Bybit היא תכונה מצוינת שאינה זמינה בכל פלטפורמות המסחר המינוף. סוחרים יכולים לשמור ניהול סיכונים נכון כאשר מתכננים עסקאות ומתאימים את הסיכון לאחר שהפוזיציה חיה על ידי גרירת פקודות הגבולות בתרשים.

ביטוח

ByBit שומר על מגירה הנקראת “קרן הביטוח” אשר מקטינה את האפשרות פירוק אוטומטי במקרה של חיסול. בעיקרו של דבר, הקרן משמש להגנה על סוחרים במקרה שהבורסה לא תוכל לחסל עמדה במחיר פשיטת רגל ומעלה.

מהירות סחר מהירה

שגיאת ‘עומס המערכת’ הידועה לשמצה ב- BitMEX והפסקות המערכת הן תסכול שגורם לסוחרים לאבד כסף בבורסות רבות. ByBit שומר על מיקוד זמן ללא שרת וזמין 99.99% מהזמן. מנוע המסחר המתקדם יכול לעבד 100,000 עסקאות לשנייה (TSP) המאפשר ביצוע הזמנות בזמנים מהירים ולמנוע השבתה של המערכת.

מסלול מהיר מהיר

האם Bybit בטוח?

נראה שביביט הוא פלטפורמת מסחר ממונפת מאובטחת כולל אמצעי אבטחה דמויי בנק ונהלים תפעוליים כדי להבטיח כי כספי הלקוחות נשמרים בבטחה. חילופי הדברים מעולם לא נפרצו או נפגעו בעבר על סמך המחקר שלנו. אחסון ארנק קר לא מקוון, תהליך משיכה רב חתימה ו אימות שני גורמים הם דוגמאות לאמצעי הבטיחות במקום.

האם ByBit לגיטימי?

Bybit הוא א בורסת מסחר קריפטו לגיטימית המופעלת על ידי Bybit Fintech Limited. החברה ממוקמת בסינגפור ורשום באיי הבתולה הבריטיים. חילופי הקריפטו אינם מוסדרים כרגע בשום מדינה ולכן משתמשים אינם דורשים מ- KYC לסחור ב- Bybit.

ממשק משתמש

עבור סוחרי מטבעות קריפטו נבונים, ממשק התרשימים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר. אם אתה מכיר את המסחר ב- BitMEX או בינאנס, המשתמשים יאהבו את ממשק התרשימים ב- bybit שהוא הרבה יותר מתקדם ועמוס בכלים ותכונות ניתוח טכניות מצוינות..

כשתתחבר לראשונה לביביט, תראה שה- ממשק המסחר Bybit הוא מאוד ערוך, קל מבחינה ויזואלית בעין עם תכונות מתקדמות. הסרגל העליון הוא סטטי ומספק דרך קלה לחזור לחלון ‘סחר’, בדוק את ‘הנכסים’ שלך ואת התפריט הנפתח ‘עוד’ המספק קישורים למספר מדריכים ושאלות נפוצות..

ממשק מסלול

עבור סוחרי עונה, תוכלו להבחין שהתרשימים הם של TradingView אשר ידועים בתרשימים חלקים, אינטואיטיביים ונקיים. סוחרים יוכלו להשתמש בכלי מסחר מתקדמים ובמדדים כדי לשכלל את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון. תרשימי TradingView מציעים מגוון רחב של מסגרות זמן וכלים לשרטוט קווי מגמה, הוספת אינדיקטורים ודפוסי תרשים כדי לתזמן באופן מושלם את המסחר.

ספר הזמנות ספרים-1

Bybit כולל חבילה רחבה של אינדיקטורים לתרשים שניתן להוסיף לכל תרשים כמו ממוצעים נעים פשוטים, אינדקס חוזק יחסי (RSI), איצ’ימוקו, להקות בולינגר, טווח אמיתי אמיתי, MACD, נפח, סטוכסטיקה ועוד רבים וטובים….

בהשוואה לבורסות אחרות, ממשק התרשימים והכלים המוצעים עם Bybit הם יוצאי דופן וכמוהם לא כמו חילופי דברים אחרים. אם אתה סוחר ניתוח טכני, אתה תהיה מרוצה מחוויית התווים החלקה ב- Bybit.

הזמנות מתקדמות

ByBit מציעה מערכת הזמנות מתקדמת ש מאפשר לסוחרים להקים רווח ולהפסיק הפסדים בלחיצה אחת מחלון אישור ההזמנה עם מספר הזמנות וזמן בתוקף. זו תכונה נהדרת בפני עצמה. אינך צריך להזין ידנית הזמנות להפסקת הפסד ולקחת רווח וחלון יופיע כדי לבקש יעדי סחר לפני ביצוע הזמנה.

טהזמנות רווחיות מופעלות כברירת מחדל כפקודת שוק ו שכר טרחה מוחל.

סדר מותנה מעקף

ה ההזמנות הזמינות כוללות ‘הזמנת הגבלה’, ‘הזמנת שוק’ ו’הזמנה מותנית ‘ שרוב הסוחרים יכירו. מערכת ההזמנות של ByBit נותנת גמישות ושליטה רבה יותר באמצעות טריגרים מבוססי מחירים כדי לאפשר ניהול סיכונים נכון. יש גם אפשרות לשלוט על משך כל הזמנה באמצעות הקריטריונים הבאים:

בריחוף מעל כל אחת מהאפשרויות הללו יביא תיאור קצר של אופן השימוש באופציה או לחלופין לשאלות הנפוצות בהן יש מדריכים מפורטים לעקוב..

מנגנון מחיר כפול

משתמש ByBit מנגנון מחיר כפול כדי להבטיח סביבת מסחר הוגנת למשתמשיה ולמנוע מניפולציה במחירים. כאשר רוב הבורסות ישתמשו ב’מחיר הנסחר האחרון ‘כגורם לחיסול, Bybit לעומת זאת משתמשת ב’מחיר הסימן’. אחרת מכונה ‘מחיר אינדקס הספוט העולמי’ כגורם לפירוק.

מנגנון מחיר כפול של ByBit יכול להגביר את ההגנה מפני חיסולים זדוניים ומשמעותו היא שקשה יותר למי שמנסה לתמרן את השוק בהטבה מופחתת. זהו יתרון נוסף בשימוש ב- ByBit, כאשר לסוחרי הצפנה יש הגנה רבה יותר מפני מניפולציה במחירים.

שיטות הפקדה

Bybit אינה מקבלת שיטות הפקדת מטבע פיאט באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי. זוהי בורסת מטבעות חליפין בלבד המקבלת פיקדונות ביטקוין (BTC). משתמשים חדשים יצטרכו לבצע רכישת ביטקוין באמצעות חילופי קריפטו מכובדים המקבלים שיטות פיקדון תוך שימוש במטבע פיאט (למשל דולר) תמורת ביטקוין..

עמלות מסחר

עמלות המסחר של Bybit הן תחרותיות בהשוואה לבורסות אחרות בענף המסחר בקריפטוגרפים ומבוססות על מבנה שכר טרחה של יוצרי שוק ושל נוטלים. תלוי בסוג ההזמנה (כלומר שוק או הגבלת הזמנה), ה- Bybit העמלות הן -0.025% או 0.075%.

כדי לעזור להסביר את עמלות המסחר השונות של Bybit ומתי הם יחולו:

 • א שׁוּק יַצרָן הוא מישהו שמציב צו הגבלה או טריגר מותנה זה הולך לספר ההזמנות ומצטבר לעומק השוק, ללא קשר לשאלה האם הסוחר בוחר ללכת ארוך או קצר. סוחרים אלה עוזרים לייצר את השוק ולכן הם נקראים יצרני שוק.
 • א שׁוּק לוקח הוא מישהו שמבצע הזמנות שוק שמתמלאים מיד לפני שהם עוברים לספר ההזמנות ומקטינים את עומק השוק על ידי לקיחת הזמנות מספר ההזמנות.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

Bybit אינו גובה עמלה להפקדת מטבע החליפין לבורסה. יש חיוב מינימלי של רשת ביטקוין בגין משיכת כספים מביביט, אשר נקבע על פי עומס רשת הבלוקצ’יין שהוא בדרך כלל סביב 0.0005 BTC..

קרן ביטוח ByBit

כדי להפחית את הסיכון הגלום בגין מחסור בהסדר חוזה עתידי של Bybit, ByBit מקיימת קרן מגירה אשר מקטין את האפשרות לירידת ערך אוטומטי במקרה של פירוק. בעיקרו של דבר, הקרן משמשת להגנה על סוחרים במקרה ש- ByBit לא תוכל לחסל משרה במחיר פשיטת רגל או יותר.

במקרה זה, הביטוח של ByBit ישתמש ביתרה בכיסוי החסר. כדי להרגיע את סוחרי ByBit, הבורסה מציגה את היתרה הנוכחית של הקרן, כמו גם את כל הזרימות & זרימות באתר שלהם. כל אחד יכול לצפות בו בכל עת, ולהבטיח מערכת שקופה מאוד.

ביטוח הדדי

Bybit הציגה תכונת ביטוח הדדית המהווה כלי לניהול סיכונים העומד לרשות המשתמשים שלה גדר מפני תנועות שוק לא טובות. אם משתמש חווה הפסד במעמדו המבוטח (בתוך תקופת הביטוח בפועל), המשתמש יקבל תמורה מחשבון הביטוח ההדדי.

ביטוח הדדי מסלול

משתמשים שחוזים עלייה בתנודתיות בשוק יכולים לבחור לעשות ביטוח במקום פקודת הפסד הפסד מסורתית בתפקידים ארוכים וקצרים. הביטוח יימשך למסגרת זמן קבועה מראש של שעתיים, 12 שעות או 48 שעות.

כל עסק יישא פרמיה להגנה אשר נזקפת לקופת הביטוח ההדדית Bybit. עסקאות המוגנות על ידי הביטוח יפוצו אם השוק נע כנגד עמדתך.

מסחר Testnet / הדגמה

Bybit כולל רשת בדיקות למשתמשים שרוצים סחר בהדגמה מבלי לבצע פיקדון. זה מתפקד כחשבון וירטואלי של הפלטפורמה לתרגול מסחר בקריפטו בכסף מזויף העוקב אחר מחיר הספוט החי של ביטקוין. משתמשים יכולים לגשת לחשבון ההדגמה של Bybit בכתובת testnet.bybit.com וללחוץ על ‘הרשמה’ בפינה השמאלית העליונה של הדף.

כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל ומספר טלפון. לפני שתוכל לבצע עסקאות, תצטרך להשיג מטבעות ביטקוין מבית הברז. אנו ממליצים שתעקוב אחר זה להנחות להתחיל מכיוון שזה לא הפשוטה ביותר בתהליכים!

רשת בדיקת ביטים

שותפים & תוכנית הפניות

Bybit כולל תוכנית שותפים ומערכת הפניות המתגמלת משתמשים חדשים שנרשמים באמצעות קוד הפניה. התשלום הוא 30% העמלות שנגבו על כל העסקאות שבוצעו לכל אורך החשבונות שהפנית. ניתן לשתף את קוד ההפניה הייחודי עם בני משפחה או חברים שרוצים להתחיל לסחור כדי להרוויח הכנסה פסיבית.

תחרויות

סוחרים מנוסים יכולים להשתתף בתחרויות של ByBit. מעולם לא נראו תעשיית מסחר בקריפטו והצעה אטרקטיבית להצטרף לבורסה. משתמשי ByBit יכולים להירשם ל- להתחיל לסחור בתחרויות מסחר ברמה עולמית להתערבב עם סוחרי המטבעות הטובים ביותר בעולם, בסביבה בטוחה וידידותית.

התחרות העולמית הקודמת של Bybit נקראה BTC Brawl שהציגה פרסים ענקיים, כולל עד 100 בביטקוין שיימסרו. כאשר Bybit ממשיכה בצמיחה המואצת שלה, התחרויות והמשחקים רק יגדלו בגודל ובפרסי BTC.

Bybit Vs. BitMEX

שתי הבורסות מתחרות בתחום המסחר בנגזרות ביטקוין ולעתים קרובות משוות זו את זו. יש קווי דמיון בין שתי המרכזיות אולם אנו נתמקד בהבדלים העיקריים. ל- BitMEX נפח יומי גדול בהרבה להתגאות ולפקוד יותר משתמשים משמעותיים ויש לו מוניטין מבוסס בשוק. יש לו בעיות עם עומס יתר על השרתים שיכולים להיות ממש מתסכלים.

יתר על כן, קיימות תכונות חדשות מוגבלות וחדשנות שמציגות עניין בסוחרים. קרא את הסקירה המלאה שלנו על פלטפורמות מסחר במינוף קריפטו כאן. מצד שני, Bybit היא פלטפורמה חדשה יחסית שיש לה מעל 100,000 סוחרים בזמן קצר. Bybit מציעה מאפיינים ייחודיים מאוד אטרקטיביים כמו מתחרים מסחריים, בקרת מניפולציות במחירים, מהירות סחר מהירה וחביון נמוך, קרן ביטוח ועד מינוף פי 100 בחוזי אתריום..

Bybit לעומת Binance

Binance הוא משקל כבד בתעשיית המסחר במטבעות קריפטוגרפיים שמתמקד במוצרים ושירותים חדשניים המסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בינאנס הציגה לאחרונה בורסת שערים וחוזים עתידיים לבורסה כדי להתחרות בביביט. בינאנס מציעים מבחר רחב של אלטקוינים ומטבעות נייר למסחר, שם Bybit מקבל רק פיקדונות ביטקוין.

Bybit תוכננה במיוחד עבור סוחרים מקצועיים לשימוש בחוזי שוליים ממונפים פי 100. לעת עתה, ביביט היא מנצחת ברורה בהשוואה בין מוצרי הנגזרות. למרות זאת, אנו מצפים שהתחרות תגדל בזמן הקרוב כאשר בינאנס ממשיכה לחדש ולהציג חוויות מסחר ומוצרים חדשים כדי למשוך משתמשים חדשים..

Bybit לעומת Deribit

דריביט היא פלטפורמת מסחר פופולרית המאפשרת לסחור בשולי עד פי 100 בחוזים עתידיים או אופציות בביטקוין. הפלטפורמה ראתה עלייה בנפח המסחר ולאחרונה התרחבה לכלול חוזים עתידיים בביטקוין ואת’רום שניתן לסחור במינוף. בהשוואה ל- Bybit שמציעה למשתמשים גם לסחור ב- EOS ו- XRP של Ripple.

מבחינת ממשק המסחר, פלטפורמת Deribit היא די בסיסית ודומה ל- BitMEX. יש לו את כל הפונקציות שאתה צריך עם זאת מרגיש מעט מיושן ויכול להשתמש בעדכון. ממשק המסחר Bybit מרגיש הרבה יותר מגיב, מהיר יותר וחוויית מסחר טובה יותר.

דמי דריבית דומים לביביט ולכן אין שום דבר המפריד בין שתי פלטפורמות המסחר בקריפטו. עם זאת, היעדר תחרויות מסחר ומבצעים ב- Deribit עם ממשק מתוארך הופך את Bybit לאופציה מעט טובה יותר עבור סוחרי קריפטו מקצועיים..

Bybit לעומת PrimeXBT

פריים XBT היא בורסת סחר קריפטוגרפית פופולרית מבוססת ביטקוין המאפשרת ספקולציות על מוצרים פיננסיים מסורתיים. סוחרים מסוגלים לסחור במגוון רחב של שווקים, כולל מט”ח (מט”ח), מטבעות מטבעות, סחורות ומדדים המשתמשים בביטקוין כבטוחה – דבר שביט או בורסות רבות אחרות של מטבעות קריפטו מציעים כיום. התכונה הנמכרת ביותר של PrimeXBT המעניקה לסוחרים מקצועיים גמישות לסחור בכמות נכסים מרובה ועדיין להרוויח בביטקוין.

ממשק המסחר בין Bybit ו- PrimeXBT שונה למדי. התרשימים ב- Bybit מסופקים על ידי Tradingview, הידועים בתרשימים נקיים ומגיבים. לשם השוואה, PrimeXBT פיתחו פלטפורמת מסחר משלהם שאינה מאכזבת.

כל כלי הניתוח הטכניים והמדדים כלולים וזה נהדר. אין הרבה מה להפריד בין שני ממשקי המסחר מלבד העדפה אישית.

חילופי מסלולים

ביטחון ByBit

Bybit כוללת כמה תכונות אבטחה כדי להגן על כספי המשתמשים ועל המידע באתר. לא היו פריצות רציניות או גניבת כספים בביביט שניתן לייחס לצעדים הביטחוניים הבאים.

אבטחת ארנק

Bybit בנויה על מערכת הארנקות הדטרמיניסטית ההיררכית המובילה בתעשייה לאחסון כל הנכסים הדיגיטליים של המשתמשים והפלטפורמה. כמויות אדירות של כספי הלקוח מאוחסנות בארנק חומרה לא מקוון כאשר כל כתובת הפקדה שהוקצתה למשתמשים היא למעשה כתובת ארנק קר. במקרה של פשרה במערכת, לתוקף עדיין לא תהיה גישה מלאה לכל המפתחות הנדרשים לגניבת כספים. לא נשמר מפתח פרטי בשום שרת ענן שמפחית מאוד את סיכוני הסייבר כמו האקרים.

משיכות מרובות חתימות

משיכות ByBit דורשות תהליך רב חתימה. אם המפתחות הציבוריים אינם תואמים, המערכת נסגרת מיד והמסחר הופסק. בעוד משיכות לא מקוונות יכולות להיות תהליך איטי יותר, צוות ByBit מעמיד את האבטחה מעל הכל ובכל זאת מאפשר משיכות 3 פעמים ביום.

אימות שני גורמים

אמצעי האבטחה המשמעותי הנוסף הוא אימות שני גורמים. זה אופציונלי עם זאת, מומלץ לכל הסוחרים המשתמשים ב- ByBit. פירוש הדבר שמשתמשים נדרשים להשתמש בסיסמה ובטלפון נייד רשום כדי לאמת את החשבון בכניסה ולמשוך כספים מהבורסה..

סקירות ByBit & שירות לקוחות

דבר שבאמת בולט הוא חבילת המדריכים והמאמרים הרחבה בסעיף שאלות נפוצות של Bybit המכסה מגוון רחב של נושאים כגון:

 • מתחילים ש&א
 • תחילת העבודה ב- ByBit
 • לְהַפְקִיד & נְסִיגָה
 • שולים & מינוף
 • רווח & הֶפסֵד
 • חיסול

אם אינך מוצא את התשובה לשאלה כאן או בבלוג Bybit, המשתמשים יכולים ליצור קשר ישירות עם צוות תמיכת הלקוחות באמצעות בוט הצ’אט בשידור חי של zendesk. בוט הצ’אט זמין 24/7 במספר שפות.

מדיומים אחרים ליצירת קשר עם צוות תמיכת הלקוחות כוללים ערוצי דואר אלקטרוני ומדיה חברתית. המשוב על פרופילי מדיה חברתית בטוויטר ובמברק חיובי על חברת ביט.

שאלות נפוצות

האם לביביט יש אפליקציה לנייד?

ל- Bybit.com אפליקציית מסחר ניידת עבור דְמוּי אָדָם ו iOS סמארטפונים שניתן להוריד מחנות Play ומחנות Apple בהתאמה. אפליקציית Bybit הורדה למעלה מ- 50,000 פעמים עם 4.6 כוכבים על סמך 912 ביקורות.

האם אוכל לאבד יותר מההפקדה הראשונית שלי בביביט?

לביביט קצה חיסול מתקדם קרן ביטוח במקום כדי למנוע מהסוחר לאבד יותר מהמרווח הראשוני. סוחר לא יסבול מהפסדים מעבר לשוליים הראשוניים שהציבו בעמדה.

אילו מדינות תומך בייביט?

Bybit הוא שירות קריפטוגרפי ללקוחות ברחבי העולם עם תמיכה בתרגום לאנגלית, סינית פשוטה, מסורתית, קוריאנית ויפנית. ישנן מספר מדינות שנאסרו עליהן לסחור במטבעות חליפין ב- Bybit בגלל סיבות רגולטוריות כגון:

 • קוויבק (קנדה)
 • קובה
 • קרים
 • סבסטופול
 • איראן
 • סוּריָה
 • צפון קוריאה
 • סודן
 • סינגפור
 • ארצות הברית

סוחרים מארצות הברית (ארה”ב) אינם רשאים להשתמש ב- Bybit עקב תקנות מחמירות שאינן בשליטת Bybit. התושבים יצטרכו למצוא בורסה מתאימה בארה”ב כדי לסחור בהצפנה במינוף.

סיכום

לסיום סקירת הביביט שלנו, ההחלפה היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים, בטוחים וחזקים שמתאים לסוחרים מתחילים ומנוסים שרוצים לשער על מטבעות דיגיטליים עם מרווח גבוה.

בקר בביט

Bybit.com שילבה בהצלחה את מיטב המטבעות הקריפטוגרפיים והשווקים הפיננסיים המסורתיים עם בורסה ידידותית למשתמש. לסוחרים שנוח להם מסחר ממונף ורוצים פלטפורמת מסחר נגזרים מובילה עם תכונות וכלים חדשניים, ByBit היא בחירה מצוינת..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • חילופי פיאט-לקריפטו הטובים ביותר בעולם
 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקר בביט

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map