סקירת שוקי BTC: חשוב – קרא לפני השימוש

BTC Markets היא בורסת קריפטו פופולרית באוסטרליה המאפשרת לאנשים לסחור בביטקוין באמצעות AUD. הבורסה הייתה אחת מחילופי הקריפטו הראשונים שהתחילו באוסטרליה בשנת 2013 ונמצאה בשימוש נרחב על ידי משקיעים מתחילים ומנוסים. קרא את המאמר שלנו על חילופי הביטקוין הטובים ביותר באוסטרליה כדי לראות אם שוקי BTC עשו את 10 הראשונים שלנו.

בקר בשווקי BTC

בסקירת שוקי BTC זו, אנו נספק סקירה והערכה של חווייתנו באמצעות הבורסה, תכונותיה, ממשק המשתמש, שיטות ההפקדה ודמי המסחר. אמנם אנו שואפים לספק לך מידע מדויק תמיד, אך אנו ממליצים לך בקר באתר שלהם מעת לעת במקרה שחלק מהעדכונים מתרחשים לאחר מכן.

מה זה שוקי BTC?

BTC Markets היא פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית אוסטרלית פופולרית הממוקמת במלבורן ומספקת החלפת ביטקוין קלה ואמינה לשימוש, למשקיעים מתחילים ומקצוענים. הפלטפורמה מציעה 13 זוגות קריפטוגרפיים שונים הניתנים לסחר באמצעות מערכת מסחר מתקדמת המתאימה למשקיעים פעילים.

אתר btc שווקים

סיכום קצר

שוקי BTC בהשוואה

PayID היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להפקדת AUD בשווקי BTC. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות קריפטוגרפיות אוסטרליות פופולריות אחרות כמו BTC Markets המאפשרות העברות בנקאיות באמצעות PayID לסחר בביטקוין.

האם שווקי BTC בטוחים?

נראה ששווקי BTC הם חליפין מסחר קריפטוגרפי בטוח הכולל מספר תכונות אבטחה לשמירה על כספי לקוחותיו. הוקמה בשנת 2013, לא דווח על פריצות חליפין או גניבת כספי לקוחות. עם זאת, בדצמבר 2020, BTC Markets חשף שמות וכתובת דוא”ל של אלפי משתמשים בדוא”ל שלא התגלה. אירוע אבטחת המידע השפיע על כל הסוחרים בפלטפורמה.

מאפיינים & יתרונות

BTC Markets מציעה פלטפורמה יציבה ובטוחה לרכישה, סחר ומכירה של קריפטו. בנוסף, פלטפורמת המסחר מציעה את התכונות והיתרונות הבאים:

 • פלטפורמת מסחר אינטואיטיבית ונוחה לשימוש המתאימה לסוחרים מתחילים ובינוניים
 • תכונה פשוטה של ​​קנייה / מכירה כדי להתחיל במהירות עם מטבעות דיגיטליים
 • 20 אלטקוינים לרכישה, סחר ומכירה כנגד AUD או BTC
 • נתוני שוק בזמן אמת ותרשימים לסחר באלטקוינים פופולריים
 • כלים לממוצע עלויות דולר לעסקאות חוזרות
 • סוגי הזמנות מתקדמים כולל הגבלת עצירה, רווח וזמן בתוקף
 • כלי תרשים וניתוח טכני ברמה עולמית עם Trading View
 • הפקד AUD באמצעות PayID, BPAY ו- Osko
 • ארנק מאובטח המאחסן מעל 98% מהכספים בארנקים קרים לא מקוונים כדי להגן על כספי המשתמשים
 • אימות שני גורמים להגנה על חשבונות משתמשים
 • הכשרה מקיפה, מדריכי חינוך ושאלות נפוצות

יצירת חשבון עם שווקי BTC

ליצור חשבון עם BTC Markets, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

לאחר שיצרת חשבון, התחבר לשווקי BTC והשלם את פרופיל המשתמש שלך. כאן תידרש למסור פרטים אישיים כגון שם מלא, כתובת מגורים, תאריך לידה ומספר נייד.


פרופיל משתמש של BTC Markets

אימות חשבון

כדי לבצע הפקדה או משיכה בנקאית או מחשבון שוקי BTC שלך או תחילה, יהיה עליך להשלים תהליך אימות KYC (דע את הלקוח שלך). זה כדי לאשר את זהותך למזער הונאה בהתאם לחוקים והתקנות האוסטרליים.

הדרך הקלה והמהירה ביותר להשלים את אימות שוקי BTC היא הגשת דרכון אוסטרלי או רישיון נהיגה. יהיה עליך לאמת את כתובת המגורים הנוכחית שלך באמצעות מסמך כגון הצהרת בנק, חשבון שירות או הסכם שכירות המציג את שמך המלא וכתובתך. לאימות חשבונך לחץ על "חֶשְׁבּוֹן" בתפריט העליון ואז "אימות מזהה" ולהשלים כל שלב.

שיטות הפקדה זמינות

BTC Markets Australia מאפשרת למשתמשים שלה לממן את חשבונה בשיטות ההפקדה הבאות:

 • מזהה תשלום: אמצעי התשלום נתמך על ידי מרבית הבנקים האוסטרלים. ההפקדות מעובדות בדרך כלל באופן מיידי וייזקפו לחשבון שוק BTC שלך באופן מיידי ואין עמלות נוספות.
 • BPAY: דרך בטוחה ואמינה למימון חשבונך. כל ההפקדות שבוצעו באמצעות BPAY, אולם יכולות לחלוף בין 3 ל -3 ימי עסקים עד שהכספים מגיעים לשווקי BTC. אין עלויות נוספות למשלוח כספים באמצעות BPAY.

סחר בקריפטו באמצעות שווקי BTC

הבורסה ידועה במערכת המסחר המיועדת שלה המספקת הון עצמי, עיבוד עסקאות בהיקף גבוה ומערכות מסחר אוטומטיות. הוא כולל פלטפורמת מסחר מתקדמת במטבעות קריפטוגרפיים המציעה למשתמשים את היכולת לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים ולנצל את תנועות המחירים היומיות.

מסחר בשווקי BTC

סוחרים בפלטפורמה יכולים להאריך או לקצר את השוק כדי להתגונן מפני תנודתיות המחירים בהתחשב במשתמשיה בגמישות לנהל את סיכון ההשקעה שלהם. התרשימים מופעלים על ידי TradingView שהיא תוכנת תרשים ומסחר קריפטו ידועה הכוללת מספר כלים, אינדיקטורים ודפוסי ציור..

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

כדי לבצע הזמנה, השתמש בחלון ההזמנה שנמצא מתחת לתרשימים. ישנם מספר סוגי הזמנות לבחירה על סמך אסטרטגיית הכניסה והיציאה שלך.

לדוגמא, לקנות ביטקוין אחד לפי הזמנת שוק:

הזמנת שוקי BTC

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

שוקי BTC תומך ב -20 נכסים דיגיטליים שניתן לסחור כנגד ביטקוין או דולר אוסטרלי (AUD). המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים כוללים Bitcoin, XRP, Ethereum, Stella Lumens, Chainlink, Litecoin, OmeseGo, PowerLedger, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Coin Attention Basic, Compound, Algorand, Enjin, Meld Gold and Golem..

btc משווקת מטבעות

עמלות מסחר

שוקי BTC משתמשים ב- מבנה שכר טרחה מדורג עבור זוגות AUD המשתנה בין 0.10% ל 0.85% תלוי בהיקף הנסחר. דמי המסחר הם די סבירים למשקיעים בשווי נקי גבוה בלבד. עבור הרוב המתחיל המעוניין לבצע את רכישת הצפנה הראשונה שלהם, העמלות הן סבירות. משתמשים המעוניינים למקסם את ההפקדה צריכים לשקול אפשרות זולה יותר כמו Swyftx.

BTC Markets משתמשת ביצרן שוק ובמודל לוקח לסוחרים בבורסה שמחליפים נכסים דיגיטליים כנגד צמד מטבעות קריפטוגרפי כמו ביטקוין, ליטקוין, את’ריום ו- XRP. המסחר העמלות לסחר בקריפטו עם שוקי BTC הינן -0.05% ו -0.2% בהתאמה.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

שוקי BTC אינם גובים עמלה להפקדת AUD או מטבע קריפטוגרפי לבורסה או משיכת AUD מהארנק שלך לחשבון בנק אוסטרלי. אם תמשוך נכס מטבע קריפטוגרפי, ייגבה עמלת עסקה רגילה (כרייה) המבוססת על עומס רשת הבלוקצ’יין עבור המטבע הספציפי..

האם BTC Markets לגיטימי?

נראה ששווקי BTC הם חילופי קריפטוגרפים לגיטימיים המבוססים על עמידה קפדנית בה חוקים ותקנות אוסטרליים. פלטפורמת המסחר הוקמה מאז 2013 וכוללת פרוטוקולים קפדניים של Know-Your-Customer (KYC) כדי להפחית את הסיכון לפעילות הונאה.

אלטרנטיבות שווקי BTC

החלופות הבאות לשווקי BTC הן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מכובדים באוסטרליה.

שאלות נפוצות

האם שווקי BTC דורשים אימות חשבון?

משתמשים המתכוונים לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים בשוקי BTC יצטרכו להוכיח תחילה את זהותם בהתאם לפרוטוקולים Know-Your-Customer (KYC). כדי לאמת את חשבונך ניתן להעלות את המסמכים הבאים:

 • דרכון בינלאומי
 • תעודת זהות בינלאומית
 • רשיון נהיגה

האם לשווקי BTC יש תוכנית שותפים?

נראה כי BTC Markets אינו מציע בונוס הפניה להזמנת חברים חדשים או תוכנית שותפים.

האם אוכל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות SMSF שלי?

שוק BTC מאפשר לאוסטרלים להשתמש בקרן העל שלהם (SMSF) לרכישת מטבע דיגיטלי כמו ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH) ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מבנה העמלות הדרגתי יתאים למשקיעים לקנות קריפטו עם SMSF באוסטרליה. נדרש מכתב סמכות מקרן העל כדי לתת הרשאה להקים חשבון.

האם לשווקי BTC יש אפליקציה?

שוקי BTC לא נראה שיש אפליקציית מסחר סלולרי עבור מכשירי iOS ואנדרואיד כדי לאפשר למשתמשיו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. האתר ידידותי לנייד אולם אינו אידיאלי למיקום, פיקוח או ניהול עמדות בשידור חי.

פסק הדין הסופי שלנו

לסיום שלנו BTC שוקי אוסטרליה סקירה, הבורסה מספקת בורסת מסחר קריפטו מלאה ובטוחה לאוסטרלים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים. חווית התרשימים מרגישה כמו פלטפורמת קריפטו מקצועית, ללא תפריטים או הסחות דעת מסובכות.

בקר בשווקי BTC

האפשרויות הזמינות להפקדת AUD מוגבלות ושוקי BTC צריכים לשקול להרחיב כך שיכללו אמצעי תשלום נפוצים לרכישת ביטקוין באמצעות פיקדון במזומן וב- POLi. עם זאת, העמלות סבירות מאוד עבור אנשים נטו גבוהים או משקיעי SMSF.

כמו כן, אנו ממליצים להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר במטבע קריפטוגרפי. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא מיטב הארנקים של חומרת מטבעות קריפטוגרפיה.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 10 שאלות נפוצות בנושא מס קריפטו באוסטרליה (שיכול לחסוך לך כסף)
 • 7 פלטפורמות החלפת הקריפטו הטובות ביותר (מהיר, בטוח & לבטח)
 • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בקריפטו בניו זילנד
 • סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר
 • 5 חלופות Coinspot עם עמלות מסחר נמוכות יותר

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים ביותר עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר בשווקי BTC

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map