סקירת BlockFi: חשוב – קרא לפני השימוש בו

משקיעי קריפטו רבים יאחסנו את נכסיהם הדיגיטליים בבורסת פיאט לקריפטו או בארנק חומרה לשמירה. אמנם זו נחשבת לשיטת אחסון סטנדרטית, אך אסטרטגיה זו אינה בונה את עושר הקריפטו שלך לאורך זמן. האם זה לא כל העניין של השקעה?

בקר ב- BlockFi

בסקירה זו אנו נעריך את פלטפורמת BlockFi שהיא לא רק אפשרות אחסון קריפטוגרפית חלופית, אנשים (וחברות) המושקעים בביטקוין ובאלטקוינים אחרים יכולים להרוויח פסיבית על קריפטו. אז אנו שואלים אותך את השאלות הבאות:

 • האם אתה רוצה להרוויח ריבית על אחזקות ביטקוין?
 • האם אתה רוצה להרוויח ריבית על נכסי קריפטו אחרים?

תכונות עיקריות:

 • הרוויח עד 8.6% APY על אחזקות קריפטו
 • ריבית שנצברה משולמת לחודש ותרכובות
 • שיעורי ריבית גבוהים יותר מהבנק המסורתי
 • לווה פיאט באמצעות הלוואה מגובה קריפטו
 • פלטפורמת מסחר קריפטו מתקדמת
 • קנו מטבעות יציבה באמצעות העברה בנקאית
 • פלטפורמה פיננסית מוסדרת ומורשית

באופן כללי

4.7 / 5 בקר ב- BlockFi

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

מה זה BlockFi?

חברת BlockFi הינה חברה פיננסית עם נכסים דיגיטליים שמשרדיה הראשיים ממוקמים בניו ג’רזי, ארה”ב שירותים פיננסיים מקצועיים לאנשים פרטיים ועסקים ברחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 2017 ומוסדרת ברמה הפדרלית והמדינתית בארצות הברית (48 מדינות)..

אתר blockfi

BlockFi מגובה על ידי שותפים ברמה עולמית וחדשניים כגון גלקסי דיגיטל, Susquehanna, Fidelity, לגייס שותפים אסטרטגיים, ארינגטון XRP קפיטל, ConsenSys Ventures, SoFi, Coinbase Ventures, CMT Digital ומורגן קריק דיגיטל.

מי יצר את BlockFi?

BlockFi הוקמה בשנת 2017 על ידי זאק פרינס ו פלורי מרקס. הצמד מנוסה מאוד ומילא תפקידי מנהיגות במספר חברות טכנולוגיה מצליחות וניהול תיקים במוסדות פיננסיים גדולים כמו גולדמן זאקס..

צוות בלוקפי

BlockFi בהשוואה

BlockFi היא דרך פופולרית להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות חשבון הריבית של BlockFi ופלטפורמת ההלוואות. להלן מספר פלטפורמות בולטות אחרות בתעשיית הקריפטו כמו BlockFi כדי להרוויח ריבית על קריפטו או לקחת הלוואות מגובות קריפטו..

האם BlockFi לגיטימי?

BlockFi היא חברה לגיטימית ואמינה שכן מוסדר ברמה הפדרלית והממלכתית ב 48 מדינות בארה”ב. האפוטרופוס העיקרי של החברה ג’מיני הוא חברת נאמנות בניו יורק המורשית הכפופה לתקנות אבטחת הסייבר שהוצאו על ידי משרד השירותים הפיננסיים בניו יורק..

האם BlockFi בטוח?

BlockFi כולל מספר מנגנונים שהיו נועד לשמור על ביטחון ‘דמוי בנק’ לשמירה בטוחה על נכסים שבשליטתו. הפלטפורמה שומרת רק על חלק קטן מכספי הלקוחות למטרות משיכה עם צדדים שלישיים כמו Gemini, BitGo ו- Coinbase. יתרת הכספים נשמרת בארנקי אחסון קר וחשבונות יכולים להגן באמצעות אימות דו-פקטורי (2FA).

האם BlockFi נפרץ?

BlockFi היה מעורב ב ניסיון פריצה במאי 2020 שכלל אירוע החלפת כרטיס SIM בו היה מעורב איש צוות זֶה פגע במערכות האבטחה של הפלטפורמה במשך קצת פחות מ -90 דקות. על פי הדיווחים, שום כספי לקוחות לא אבדו בפריצה ומידע שנשמר כמו "סיסמאות משתמש, מספרי ביטוח לאומי, מספרי זיהוי מס, דרכונים, רישיונות, פרטי חשבון בנק, ולא מידע זהה שאינו ציבורי" לא נחשפו.

מוצרים & שירותים

BlockFi מאפשרת לאנשים ברחבי העולם לעשות יותר בהשקעה בכסף ובקריפטוגרפים שלהם על ידי הצעת שירותים פיננסיים חדשניים. מוצרי הליבה לשימוש ב- BlockFi הם:

 • צבור עניין בקריפטו (להרוויח עד 8.6% APY ללא עמלות וחיובים נסתרים שמתחילים להצטבר באופן מיידי ותרכובות בחודש)
 • להשאיל קריפטו וללוות מזומנים (מינוף נכסי מטבעות קריפטוגרפיים והשאלת מטבע פיאט כגון דולר להוצאות יום יומיות או לרכישת יותר קריפטו)
 • סחר במטבע קריפטוגרפי (ספקולציות בשוק על ידי מסחר נקודתי תוך הרווחת ריבית מצטברת לאחר ביצוע מסחר)

חשבון ריבית BlockFi

חשבון ריבית BlockFi (BIA) מאפשר למשתמשים לעשות זאת להעביר ולהפקיד את השקעתם במטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין ואת’רום כדי להרוויח ריבית על ההון שהושקע עם הפלטפורמה. החברה מייצרת ריבית על הנכסים המאוחסנים על ידי הלוואת הכספים ללווים מוסדיים ותאגידים מהימנים.

מהו שיעור הריבית?

ה- BlockFi שיעורי הריבית משתנים בין 3.6% ל -8.6% בהתאם לנכס המטבע הקריפטוגרפי המועבר על ידי הבעלים ומוחזק על הרציף. הריבית המשולמת היא כדלקמן.

באיזו תדירות משלמים ריבית?

לקוחות שמפקידים כספים בחשבון חיסכון וריבית בקריפטו יתחילו לצבור ריביות באופן מיידי עם התשואה ששולמה בתחילת כל חודש קלנדרי. הריבית ששולמה משולבת עם ההפקדה הראשונית המאפשרת לבעל החשבון להרוויח ריבית דריבית.

BlockFi מציעה גם תכונה ייחודית המספקת למשקיע אפשרות לשלם ריבית בקריפטוגרפיה שונה מהנכס המוחזק בחשבון חיסכון בקריפטו. ה גמיש תשלום ריבית Blockfi מאפשרת לשלם למשתמשים במטבע מועדף לבחירת גיוון התיק מבלי שיצטרכו לקנות קריפטו חדש עם פיאט.

האם מתחם הריבית של BlockFi?

הריבית שנצברה על מטבעות קריפטוגרפיים ומוצרי מטבעות בחשבון BlockFi משולמת מדי חודש לארנק המקוון של בעלי החשבון ומעדכנת את היתרה. זה אומר רווח שנצבר על תרכובות היתרה החדשות שהגדיל את התשואה השנתית למשקיע.

לדוגמא, משתמש שמרוויח ריבית בחודש 1, סכום הריבית הבא יחושב מתוך היתרה הכוללת החדשה (יתרה ישנה + תשלום ריבית מחודש 1). דוגמה לתחזית של 12 חודשים לפיקדון 1 BTC המורכב מדי חודש באמצעות חשבון הריבית של BlockFi מוצג להלן.

ריבית דריבית בלוקפי

מי יכול להגיש בקשה לחשבון ריבית BlockFi?

כדי להיות זכאי לתשלום הריבית, המשתמש חייבים להעביר, להפקיד ולהחזיק את המטבע הציבורי באמצעות BlockFi למשמורת. בתמורה, ישולם ללקוח ריבית חודשית במתחיל כל חודש שייצבר למחרת לאחר ההפקדה.

האם יש סכום מינימלי להפקדה?

ל- BlockFi יש אין סכום פיקדון מינימלי או מקסימלי כדי להתחיל להרוויח ריבית על נכסי מטבעות קריפטו. זה אידיאלי למתחילים שיכולים להפקיד שברים של BTC, ETH, LTC או מטבעות דיגיטליים אחרים הנתמכים על ידי BlockFi.

הלוואות מגובה קריפטו

הלוואת BlockFi מאפשרת למשתמשים להפקיד נכסי קריפטו כבטוחה ולקבל דולר ארה”ב ישירות לחשבון הבנק שלך. היתרון בשימוש בקריפטו כבטוחה בהשוואה למלווים פיננסיים מסורתיים הוא שאתה יכול לגשת למזומן מההשקעה שלך בקריפטו מבלי שתצטרך למכור ולהפעיל אירוע במס..

נכסי הצפנה המקובלים שבהם ניתן להשתמש כדי להגיש בקשה להלוואה הם ביטקוין, את’ר ו- Litecoin.

הלוואת ביטקוין

ריבית BlockFi תלויה ביחס הלוואה לערך שנבחר. זה נקבע על פי כמות הביטחונות שעליך להפקיד בכדי לקחת הלוואה. לדוגמא, 50% LVR בהלוואת $ 25,000 דולר שווה לריבית של 12.5%.

ההלוואה המגובה בקריפטה של ​​BlockFi תפנה למשקיע קריפטו לטווח ארוך שאינו מעוניין למכור את השקעתו לפני שהמחיר יגיע לפדיון ייהנה מה- BlockFi. אתה יכול למנף את אחזקות הקריפטו שלך כדי ללוות מטבעות Fiat ולהשתמש למטרות אחרות כגון פיזור ההשקעה שלך, פירעון חובות והוצאות או פתיחת עסק חדש..

הלוואה קריפטו

כדי להגיש בקשה להלוואה בגיבוי קריפטו עם BlockFi, בצע את הצעדים הבאים:

הלוואת בלוקפי

פלטפורמת מסחר

ל- BlockFi בורסת מסחר מטבעות חליפין משלה, הזמינה למשתמשים שרושמים חשבון. זה מאפשר למשקיעים בפלטפורמה לעבור בין צמדי מטבעות קריפטוגרפיים. החלק הטוב ביותר הוא שאתה עדיין מרוויח ריבית דריבית בעת מסחר קריפטו בין נכסים!

crypto סחר blockfi

כדי להירשם לחשבון מסחר של BlockFi ולקריפטו לסחר, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

רכוש מטבעות מטבע דולר באמצעות פיקדון חוט

BlockFi הציגה תכונה חדשה המאפשרת למשתמשים לשלוח הפקדות במזומן באמצעות העברה בנקאית לפלטפורמה. זה כולל העברת דולר לרכישה מטלות יציבה ישירות בפלטפורמה כדי להקים חשבון ריבית BlockFi.

זה מקל על מתחילים בקריפטו שמעולם לא רכשו מטבעות קריפטו. הם יכולים להירשם באמצעות BlockFi, להפקיד דולר ארה”ב באמצעות העברה בנקאית ולקבל עד 8.6% בחשבון ריבית BlockFi.

לקנות בלוקים

פיקדונות דולר מוחלפים אוטומטית דולרים תאומים (GUSD) שניתן להמיר לקריפטו כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ו- USDC באמצעות פלטפורמת המסחר BlockFi (ועדיין להרוויח ריבית דריבית).

לרכישת מטבעות מטבע דולר עם BlockFi, בצע את הצעדים הבאים:

עמלות

משתמשים היוצרים חשבון ריבית BlockFi כפופים למגבלות משיכה המשתנות בהתאם לקריפטוגרפיה המועברת מארנק BlockFi. אין סכום יתרה מינימלי כדי להרוויח ריבית ב- BlockFi.

בִּטָחוֹן

כספי הלקוחות המאוחסנים בפלטפורמת BlockFi מנוהלים על ידי האפוטרופוס העיקרי שלהם, תאומים. הבורסה הינה נאמנות פיקדון מורשית והחלפת הצפנה הראשונה בעולם אפוטרופוס שיש לו הושג בדיקת SOC 2 סוג 2 תאימות לאבטחה להגנה על נתוני לקוחות וכספים.

קרנות BlockFi המוחזקות עם Gemini משתמשות בפתרון ארנק קר עם הצפנה רב שכבתית שהשיג FIPS 140-2 רמה 3 דירוג ומעלה לפי האתר. בנוסף, נעשה שימוש בתכנית חתימה דיגיטלית רב-חתימתית על מנת למנוע נקודות כשל בודדות ולשפר את החוסן כנגד אובדן או פשרה של כל מפתח פרטי בודד..

ככאלה, Gemini מעסיקה ומספר פרוטוקולי אבטחה כדי להגן על נכסי הלקוח שלהם כמוסבר בסעיף הבא. לתאומים יש גם ביטוח פשע מסחרי העולה על ערך הנכסים המאוחסנים מטעם לקוחותיהם בארנקים החמים המקוונים.

לסיכום, BlockFi משתמשת באמצעי האבטחה הבאים בכדי לשמור על כספי לקוחותיה מאובטחים ומאובטחים תוך קבלת ריבית בחשבון חיסכון:

 • אימות דו-גורמי (2FA) לצורך כניסה ומשיכות
 • מפתחות אבטחת חומרה ו- WebAuthn לאבטחת חשבונות
 • רשימת היתרים להגבלת פעילות המשיכה לכתובות ייעודיות בלבד
 • הצפנה לאבטחת סיסמאות, מידע אישי ומידע רגיש אחר

שירות לקוחות

BlockFi מציע מדור מקיף על תמיכת לקוחות ועזרה למשתמשים חדשים למצוא תשובות לבעיות או בעיות נפוצות לפתרון בעיות. מדור העזרה כולל את הקטגוריות העיקריות הבאות הכוללות מאמרים מפורטים ומדריכי הוראות.

תמיכה בלוקפי

 • כללי (למידע נוסף על BlockFi, הגדרת חשבונות, אבטחה וכו ‘)
 • חשבון ריבית BlockFi (הגדרת חשבון ריבית, מסחר ומשיכות)
 • הלוואות BlockFi (השגת הלוואה, הפקדת כספים, החזרים ומטבע נתמך)
 • BlockFi מתגמל כרטיס אשראי של ביטקוין (כיצד להירשם, תכונות חדשות)

לקוח BlockFi שלא מוצא מידע הולם בסעיף העזרה יכול צרו קשר עם BlockFi דרך ערוצי מדיה חברתית או הגישו כרטיס. מערכת הכרטיסים דורשת מידע סטנדרטי כגון שם, כתובת דוא”ל ותיאור השאילתה. מניסיוננו, קיבלנו מענה תוך 24 שעות שזה זמן סביר עבור צוות תמיכת לקוחות.

שאלות נפוצות

האם BlockFi הוא ארנק?

כספי הלקוחות המועברים או נרכשים ישירות באמצעות הפלטפורמה הם מאוחסן בארנק BlockFi על ידי האפוטרופוס הראשי, חילופי תאומים. הפלטפורמה מקפידה על פרוטוקולי אבטחה ונהלים מחמירים כדי להבטיח שמירה על כספים בארנק BlockFi.

האם BlockFi דורש KYC?

על BlockFi לעמוד בתקנות הפיננסיות על פי חוק סודיות בנק ועליה ליישם מדיניות ונהלים לשמירה על בטיחות כספי הלקוחות, גילוי ומניעת הלבנת הון ומימון טרור. לָכֵן, לקוחות המעוניינים לפתוח חשבון חיסכון ב- BlockFi או להשאיל את ההצפנה שלהם חייבים להשלים תהליך Know Your Customer (KYC).

האם אוכל להשתמש ב- BlockFi בבריטניה?

BlockFi תומך בלקוחות מכל רחבי העולם כולל בריטניה להפקיד כספים לקבל הלוואה במזומן בפאונד או להרוויח ריבית. תושבים יכולים להעביר מטבעות דיגיטליים מחילופי קריפטו בבריטניה ולהפקיד ב BlockFi כדי להתחיל להרוויח ריבית.

האם ל- BlockFi יש אפליקציה לנייד?

BlockFi מציעה אפליקציה ניידת אינטואיטיבית, קלה לשימוש ובטוחה ללקוחותיה לגישה למוצרים ולשירותים המוצעים. ניתן להשתמש באפליקציה לניהול חשבון ריבית BlockFi, ללוות כסף כנגד אחזקות קריפטו או העברת כספים ישירות מארנק הצפנה. האפליקציה לנייד BlockFi נתמכת על ידי מכשירי אנדרואיד ו- iOS.

סיכום

לסיום סקירת BlockFi שלנו, הפלטפורמה מתאימה היטב למחזיקים ארוכי טווח של מטבעות קריפטוגרפיים עם גודל תיק משמעותי כדי לנצל את המוצרים והשירותים המוצעים על ידי BlockFi..

בקר ב- BlockFi

אמנם, עם כניסתם של העברות בנקאיות ארה”ב, הדלת נפתחה כעת למתחילים קריפטו ומשקיעים חדשים להשתמש במוצרי BlockFi ולהרוויח מיד ריבית בתיק הנכסים הדיגיטליים שלהם. לסיכום, הנה דעתנו על היתרונות והחסרונות של שימוש ב- BlockFi:

יתרונות

 • מציע שירותים פיננסיים איכותיים ומשתנים למשקיעים בקריפטו
 • מאפשר למשקיעים יומיומיים להרוויח יותר קריפטו ולהגדיל את תיק הקריפטו לטווח הארוך
 • שיעורי הריבית של BlockFi הם ללא תחרות בהשוואה למגזר הבנקאי המסורתי
 • ריבית משולמת מדי חודש, ומאפשרת לרווחיות הקריפטו להתגבר לאורך זמן
 • הלוואות מגובות קריפטו יכולות לפתוח הון מבלי למכור את הנכסים שלך (למשל, לא לעורר אירוע במס)
 • הרווח ריבית דריבית בתיק שלך תוך מסחר בנכסים

חסרונות

 • הריבית אינה קבועה
 • מספר מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים

אנא שתף ​​מאמר זה עם הרשת שלך אם אתה מוצא את זה שימושי!

אם ישנן פלטפורמות, שירותים או חילופי מטבעות אחרים שתרצה שנבדוק, אנא יידע אותנו וצור איתנו קשר עם בקשתך.

להלן מספר מאמרים נוספים שנבחרו עבורך לקריאה הבאה:

 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה
 • 7 חילופי הצפנה הטובים ביותר בשכר אפס (מסחר ללא עמלה)
 • ביקורת Plus500: סחר ב- CFDs של Crypto, תכונות & עמלות
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי

בקר ב- BlockFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map