ביקורת Bityard: האם זה חוקי ובטוח?

Bityard היא פלטפורמת מסחר חדשה שהושקה בשנת 2019 המאפשרת לסוחרים לסחור בביטקוין במינוף של עד פי 100 על תיק צמדי המסחר שלה. פלטפורמת המסחר מציעה מינוף מדהים, ממשק משתמש ידידותי למתחילים, דמי מסחר תחרותיים ואפליקציית מסחר סלולרית חלקלקה.

בקרו בביטיארד

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני על תכונותיו, ממשק המשתמש ודמי המסחר ועוד בסקירת Bityard זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתרם כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

כמו כן, נוהג אבטחה טוב למשוך רווחים לארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת מסחר במטבע קריפטוגרפי. אם אין לך ארנק, קרא את המאמר שלנו על מהו ארנק החומרה הביטקוין הטוב ביותר.

ביטארד

מה זה ביטרארד?

ביטרארד הוא בורסת סחר קריפטוגרפית מתפתחת שמטה מטה בסינגפור. הפלטפורמה מציעה שירות מסחר בטוח, קל ומהיר וזמינה בלמעלה מ -150 מדינות ברחבי העולם. בורסת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים עומדת בתפיסת המוצרים של ‘חוזים מורכבים סחר פשוט’ שואפת להביא חווית מסחר פשוטה ללקוחותיה..

ביטיארד בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר ניידת הם מאפיינים חשובים ב- Bityard. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו אחרים עם שוליים עליונים המציעים תכונות ברמה עולמית.

תכונות Bityard

הפלטפורמה כוללת בורסת מסחר בחוזי קריפטו כדי לאפשר למשתמשים לגדר מפני סיכוני שוק מבלי לרכוש את נכס המסחר בפועל. משתמשים להרוויח משוקי דובים ושוורים תוך שימוש בכמות קטנה של הון כדי למקסם רווחים פוטנציאליים עם מסחר בשוליים.

ביטיארד מציע כרגע א בונוס קבלת פנים של עד 258 USDT כדי למשוך משתמשים חדשים לפלטפורמה. ברגע שסוחר חדש נרשם, הם יכולים להרוויח ביטקוין בחינם, Ethereum, EOS, Tron ושאר המטבעות הדיגיטליים הגדולים.

המסחר ב- Bityard מציע מספר תכונות נוספות לסוחרים כגון:

 • משיכת רווחים ב- Tether (USDT) כמטבע הבסיס
 • לסחור עם מטבע Bityard BYD כדי להפחית את עמלות המסחר או להרוויח קריפטו נוסף
 • להפקיד כספים באמצעות שותפים ללא מרשם (OTC)
 • סכום פיקדון מינימלי נמוך ($ 5 USDT)
 • מחירי קריפטו חיים מדויקים באמצעות נתונים מביננס, OKEx וחובי
 • מסחר בשוליים עם מינוף של עד פי 100
 • התפשטות אפסית, ללא עלות החלקה וללא החזרות
 • אפליקציית מסחר ניידת למכשירי אנדרואיד ו- iOS

האם ביטירארד לגיט?

ביטרארד הוא א פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית חוקית שמוסדר ומורשה תחת ACRA בסינגפור, MSB בארה”ב מרשת אכיפת הפשעים הפיננסיים השייכת למחלקת האוצר של ארצות הברית עבור משקיעי ביטקוין מבוססי ארה”ב. הבורסה מורשית גם עם ה- MTR והאוסטראק של אסטוניה המספקים אמינות כמרכז חילופי מטבעות מכובד באוסטרליה..

ניתן לראות את האישורים הרשמיים באמצעות הקישורים באתר של ביטרארד.

תחילת העבודה עם ביטרארד

כדי ליצור חשבון עם Bityard ולוקח כמה דקות ודורש כתובת דוא”ל תקפה או מספר טלפון נייד. יש אין תהליך KYC או צורך להעלות מסמכי זיהוי להתחיל לסחור.

בצע את הצעדים הבאים כדי להירשם ל- Bityard:

רישום ביטארד

הפקדת כספים לביטירד

Bityard מספק מספר שיטות להפקדת כספים לבורסת המסחר. משתמשים יכולים להעביר מטבעות קריפטו ישירות מארנק חומרה ל- Bityard. הזמן שנדרש לפיקדון להגיע לארנק Bityard תלוי בנכס הקריפטו, במספר האישורים הנדרשים ובעומס הרשת של בלוקצ’יין..

לסוחרים שרוצים לקנות קריפטו ולמלא את הארנק שלהם, Bityard מציע שירות פיאט להמרת מטבע מקומי לקריפטו. אתה יכול לקנות קריפטו עם כרטיס אשראי / חיוב או באמצעות שותף OTC (OTC).

פיקדון ביטרארד

להפקדת כספים ל- Bityard, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

bityard btc

ממשק משתמש של Bityard

ממשק התרשימים הוא אחד השיקולים החשובים ביותר עבור הסוחרים. זה המקום שבו רוב הזמן מושקע בניתוח התרשים והמדדים הטכניים. התרשימים הראשיים ממוקמים באמצע וניתן לשנות את הגודל שלהם ולהתאים אותם כך שיתאימו. יש מצב לילה ויום שהוא תכונה נהדרת.

תרשימי ביטארד

המראה והתחושה של תרשימי המחירים דומים לכלי המסחר הקריפטו והתוכנה הפופולריים של Tradingview. זה מלוטש, אינטואיטיבי, מגיב ונקי. כל מה שסוחר קריפטו צריך לחפש להתמקד בניתוח תרשימים, פעולות מחיר ועמדות ללא הסחות דעת (למשל תיבת טרולים או תיבות דו-שיח מוגזמות).

תכונות המסחר, דפוסי התרשים וכלי השרטוט נגישים באמצעות סרגל הניווט משמאל. אתה יכול גם ללחוץ לחיצה ימנית על התרשימים כדי להציג אפשרויות תרשים כגון:

 • אפס תרשים
 • שנה את כלי הציור
 • שנה את מרווח התרשימים
 • הכנס אינדיקטורים
 • הסר כלי ציור

זוגות קריפטו של bityard

משמאל רשומים נכסי הצפנה הזמינים לסחר אשר ניתן למיין לפי ‘שם’, ‘מחיר אחרון’ ו’שנוי אחוז ‘. המעבר בין זוגות הקריפטו היה מהיר לטעון את תרשימי המחירים. לא הבחינו בפיגור מוגזם בין טבלאות טעינה וזה תסכול נפוץ בבורסות אחרות.

חלון הסחר ממוקם מימין להזמין הזמנות. כאן תוכל לבצע עסקאות ידנית באמצעות מגבלה או הזמנות שוק.

ניתן לשנות את כמות המינוף על ידי גרירת המחוון, המתאים באופן אוטומטי את רמות ההפסד והפסד.

בהשוואה לפלטפורמות שוליים אחרות, הבחנו שיש מספר מוגבל של הזמנות והיינו רוצים לראות סוגי ניהול סיכונים מתקדמים כלולים כגון:

 • עצור מגבלה
 • אחד מבטל את השני (OCO)
 • טוב עד לביטול
 • מיידי או בטל
 • להרוג או למלא

בסך הכל, ממשק המשתמש ב- Bityard נקי ופלטפורמה מוצקה שלדעתנו מתאימה היטב לסוחרי קריפטו מתחילים ובינוניים כאחד..

צווי ביטרארד

איך לסחור עם ביטירארד

כדי לסחור במטבעות חכמים עם Bityard, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

חילופי ביטרארד תומך ב- 10 מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להיות נסחר כנגד USDT בלבד. הנכסים הניתנים לסחר בבורסה הם BTC, BCH, DASH, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, TRX ו- XRP.

מכיוון שביטיארד היא בורסה חדשה, אנו צופים שהפלטפורמה תגדל בסופו של דבר את הנפקת הנכסים שלהם ותאפשר מימוש רווחים בנכסים דיגיטליים אחרים ואפילו במטבעות פיאטיים..

דמי ביטרארד

ביטיארד גובה א 0.05% עמלת עסקה זה חל כאשר נפתחת הזמנה ונסגרת. דמי המסחר שישולמו יוצגו בחלון ההזמנה ויחושבו לפי הנוסחה:

 • עמלת פתיחה = שולי * מינוף * 0.05%
 • עמלת סגירה = מרווח * מינוף * 0.05%

תפקידים המתקיימים יותר מ- 12 שעות עשוי להיות מחויב בתשלום דמי לילה. חיוב זה בנוסף לדמי העסקה. בהשוואה לבורסת מסחר אחרת בקריפטו, העמלות סבירות אולם ניתן להפחיתן עוד יותר כדי להגביר את התחרות.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

יש ללא דמי הפקדה להעברת מטבע קריפטוגרפי ומטבע פיאט לביטיהארד. זמן ההפקדה להגיע לארנק Bityard תלוי באישורי צומת ובעומס רשת הבלוקצ’יין.

עבור משיכות, יש א תשלום USD 2 USDT במהלך תקופת הקידום הנוכחית. משיכות משיכה בדרך כלל עוברות תוך שעה ויש מגבלה מינימלית של 50 דולר ארה”ב USD.

שירות לקוחות

Bityard מציעה ללקוחותיה תמיכה על בסיס 24/7 לספק הכוונה ותמיכה. ישנם כמה מדיומים ליצור קשר עם צוות Bityard, כולל דוא”ל, מדיה חברתית ובוט תמיכה חי. משתמשים יכולים לנווט בקטע השאלות הנפוצות כדי למצוא תשובות לשאלות נפוצות.

יש בוט תמיכה חי כדי ליצור קשר ישירות עם צוות התמיכה בשעות. אחרי שעות זה מונע מכם לתמוך במאמרים ובמדריכים במרכז העזרה של Bityard בזמן ההמתנה לצוות. השתמשנו בתיבת הצ’אט ועדיין מחכים לתגובה!

בִּטָחוֹן

באתר של Bityard נכתב כי הפלטפורמה מפעילה מספר אמצעי אבטחה כדי להגן על כספי המשתמשים מפני גניבה ופעילות מרמה. אמצעי האבטחה כוללים 2 אימות גורמים (2FA), חתימות לא מקוונות מרובות, אחסון קר של נכסי לקוח, ביקורת סיכונים בזמן אמת ואחריות החזר מלאה..

שאלות נפוצות

האם ביטיארד גובה ממרח?

Bityard אינה גובה פריסת פלטפורמה משלה בנוסף לדמי העסקה. המחירים שרואים הסוחרים בפלטפורמת המסחר של Bityard הם מחירי הספוט ללא מרווחים נוספים והחלקות.

האם קיימת אפליקציה למסחר סלולרי?

Bityard מציעה ללקוחותיה אפליקציית מסחר סלולרית אחראית לחלוטין הכוללת את כל התכונות בגרסת שולחן העבודה של האתר. אפליקציית Bityard יכולה לשמש לעסקאות בכל עת ובכל מקום והיא זמינה במכשירי Android ו- iOS.

האם ביטירארד בטוח?

Bityard נוקט במספר אמצעי אבטחה בפלטפורמה לשיפור בטיחות כספי הלקוחות המאוחסנים בבורסה. אמצעים כאלה כוללים אחסון בארנק קר, חתימות לא מקוונות מרובות וביקורת סיכונים בזמן אמת. משתמשים יכולים להפעיל אימות של 2 גורמים בחשבונות כדי למתן פעילות כניסה חשודה.

כמו בכל חילופי הצפנה, זה יכול להיות קשה לאמת את אמצעי האבטחה במקום, ולכן משתמשים צריכים לבצע בדיקת נאותות משלהם ולהשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..

האם לביתיארד יש תוכנית שותפים?

Bityard מציעה למשתמשיה תוכנית שותפים מדורגת המתגמלת עד 60% בעמלות המסחר. התוכנית נועדה לעודד משתמשים קיימים להביא לקוחות חדשים לפלטפורמה על ידי שיתוף קוד השותפים שלהם כדי להרוויח הכנסות נוספות.

שותף bityard

אלטרנטיבות Bityard

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית ומהווה פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

סיכום

Bityard יצרה הצעה מוצקה בתחום המסחר בקריפטו עם בורסת המסחר בחוזים שלהם. נראה שמדובר בשירות חוקי המאפשר לסוחרים להתגונן מפני סיכוני שוק מבלי לרכוש את נכס המסחר בפועל.

בקרו בביטיארד

תהליך הרישום של Bityard מהיר וקל וממשק המשתמש מתאים למתחילים. אם אתה מחפש בורסת מטבעות משולבת מוסדרת ומורשית, Bityard היא אפשרות מצוינת לשקול.

כמו תמיד, אנו מזהירים סוחרים כי מינוף המסחר הוא מאוד מסוכן. אפשר להרוויח הרבה כסף אבל קל לטעות ולאבד את כל הכספים בחשבונך. אם אתה חדש בתחום המסחר, אולי עדיף לך להשתמש בחשבון מסחר בהדגמה בקריפטו כדי לשכלל את כישוריך.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

בקרו בביטיארד

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map