סקירת BitMEX: אל תירשם עד שקראת את זה

BitMEX היא פלטפורמת סחר נגזרת של מטבעות קריפטו פופולרית המציעה חוזים ממונפים. בסקירה זו נבחן את הבורסה ונעריך את ממשק המשתמש שלה, זוגות המסחר, שיטות ההפקדה, דמי המסחר ותמיכת הלקוחות.

בקר ב- BitMEX

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני על תכונותיו, ממשק המשתמש ודמי המסחר ועוד בסקירת BitMEX זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

מה זה BitMEX?

BitMEX הוא א עמית לעמית פלטפורמת מסחר בנגזרות מטבעות קריפטו המציעה חוזים ממונפים הנקונים ונמכרים בביטקוין. זו פלטפורמת המסחר בשוליים הגדולה והנפוצה ביותר בעולם.

bitmex

משתמשים יכולים לקנות ולמכור חוזים עבור מטבעות קריפטוגרפיים (לא המטבעות בפועל עצמם) בשילוב עם מסחר בשוליים עד פי 100. המשמעות היא שרק פיקדונות ומשיכות בביטקוין מותרים. זו פלטפורמה נהדרת לסוחרים דיגיטליים של מטבעות קריפטו המעוניינים להגדיל את אחזקות BTC שלהם על ידי סחר בשוק.

BitMEX בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי, מסחר בשוליים ודמי תחרות הם תכונות מצוינות ב- BitMEX. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי שולי הצפנה מדורגים אחרים המציעים כלי מסחר ברמה עולמית לסוחרים.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • מדוע אני ממשיך לאבד כסף ב- Bitmex? הימנע מחמש הטעויות האלה
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • סקירת חילופי תאומים: קריפטו, מסחר & עמלות
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין

כיצד לסחור בקריפטו באמצעות BitMEX

תהליך ההרשמה ל- BitMEX נמשך רק a כמה דקות כדי להשלים כדי להתחיל לסיים. משתמשים אינם נדרשים לבצע תהליך KYC מסובך, לצלם תמונות סלפי או לסרוק מסמכי זיהוי.

כל מה שאתה צריך זה א כתובת דואר אלקטרוני עדכנית ואז תוכלו להפקיד ביטקוין ולהתחיל לסחור מיד! !

כדי ליצור חשבון ב- BitMEX:


תידרש לאמת את כתובת הדוא”ל. בדוק את הדוא”ל הרשום ולחץ על ‘אמת את הדוא”ל שלי’ קישור. זה ישלים את תהליך ההרשמה. זהו זה! כעת יצרת את חשבונך בבורסת BitMEX.

הרשמת Bitmex

הפקדת כספים ב- BitMEX

לאחר שנרשמת חשבון ונכנסת, תצטרך לבצע הפקדת ביטקוין ב- BitMEX כדי להתחיל לסחור. בצע את ההוראות הבאות לביצוע הפקדה:

ארנק bitmex

מסך ההפקדה יציג את כתובת הביטקוין. זוהי כתובת ה- BTC אליה יש לשלוח ביטקוין. העתק את הכתובת והדבק אותה בארנק החומרה שלך או בכל מקום שבו אתה מבצע משיכה. אם אתה משתמש בארנק אינטרנט נייד, תוכל לסרוק את הברקוד כדי לקבל את כתובת ההפקדה.

זכרו, זוהי בורסת מסחר בקריפטו לקריפטו בלבד ואינה תומכת בפיקדונות פיאט. אז הקפד לשלוח ביטקוין (BTC) רק לכתובת ההפקדה שלך ב- BitMEX.

הפקדת bitmex

מינוף BitMEX

BitMEX מציעה מוצרים ממונפים עבור Bitcoin, Ethereum, Cardano, Tron, Ripple, Litecoin, EOS ו- Bitcoin Cash. כמות המינוף משתנה עבור כל מוצר.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את BITMEX עם אחרים

השווה עכשיו!

מכיוון שמדובר בשירות מטבעות בלבד, אתה יכול להשתמש במטבע חוץ רק כבטוחה למסחר. המשמעות היא שאם יש לך מינוף של פי 100 תצטרך להעלות מרווח של 1% מהסכום הרעיוני הראשוני של המסחר. לכן, אם הרעיון על חוזה של 10 ביטקוין הוא 10,000 דולר, תצטרך להעמיד 100 דולר במרווח הראשוני.

שיטות הפקדה של BitMEX

BitMEX אין לקבל פיקדון של מטבע פיאט. זוהי החלפת מטבעות קריפטו בלבד. המשמעות היא שסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים יצטרכו לבצע רכישת ביטקוין תחילה ולהפקיד BTC בבורסה. לשם כך תצטרך למצוא בורסת שוק נקודה המקבלת פיקדונות של מטבע פיאט בארצך.

דמי הפקדה / משיכה של BitMEX

יש ללא פיקדון או משיכה עמלות. יהיה גובה עמלה קטנה של ביטקוין ברשת עבור משיכות שנקבע על ידי הבלוקצ’יין, ולא על ידי BitMEX.

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

עמלות מסחר של BitMEX

דמי מסחר הם שיקול חשוב בבחירת בורסת מסחר בקריפטו. זה הופך להיות קריטי עוד יותר בעת סחר בגדלי מיקום גדולים יותר ובבורסה עתידית שבה אתה משלם עמלות על עמדות שגדולות בהרבה מהמרווח שלך..

חילופי BitMEX עובדים על יַצרָן & מודל הלוקח כך שעמלות המסחר תלויות בסוג ההזמנה (למשל חוזים עתידיים או חוזים) ובמטבע הקריפטוגרפי. משתמשים שיעשו הזמנת BTC עתידית מסורתית יעשו זאת להרוויח קטן פיצוי, כאשר BitMEX מחזירה את סוחר היצרנים ב -0.025% ומחייבת את הלוקח ב -0.075%.

דמי חוזה של bitmexעמלות bitmex

כיצד לסחור באמצעות BitMEX

עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, הממשק הוא אחד השיקולים החשובים ביותר. כשתתחבר לראשונה ל- BitMEX, תראה שממשק המסחר ערוך ואינטואיטיבי במיוחד. הסרגל העליון הוא סטטי ומספק דרך קלה לחזור לחזרה ‘סַחַר’ חלון, נוף ‘חשבונות’, נוף ‘חוֹזֶה’ מידע ועוד. הממשק נראה מתוארך מעט בהשוואה לבורסות החדשות יותר כמו Bybit.

מסחר בביטמקס

חבילת התרשימים מסופקת על ידי TradingView אשר ידועים בזכותם חלק, אינטואיטיבי ומגיב תרשימים. סוחרים יוכלו להשתמש בכלי מסחר מתקדמים המסופקים על ידי TradingView כדי לשכלל את יתרון המסחר שלהם כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון. תרשימי BitMEX מציעים מגוון רחב של מסגרות זמן וכלים לשרטוט קווי מגמה, להוסיף אינדיקטורים ולשרטט דפוסי תרשימים כדי לתזמן בצורה מושלמת הזמנת סחר באמצעות שוק, הגבלה או הפסקת הזמנה..

מיקומים פעילים מוצגים בתחתית וניתן לפקח עליהם בקלות. הנכס, גודל המיקום, מחיר הכניסה, השוליים וה- P שלא מומשו&L מוצגים ומתעדכנים בזמן אמת. ניתן להציג הזמנות ממתינות בלחיצה על ‘הזמנות פעילות’ הכרטיסייה המספקת אפשרות לסקור, לשנות או למחוק את ההזמנה.

סוחרים מנוסים יותר ייהנו מטבלת עומק השוק ומספר ההזמנות בצד שמאל. תכונת מחשבון השוליים של BitMEX מעולה גם לניהול סיכונים.

הזמנות מתקדמות של BitMEX

מערכת ההזמנות של BitMEX מאפשרת לסוחרים להגדיר את רווח הלקוחות שלהם ולהפסיק את הפסדם באמצעות הזמנות הגבלה כגון:

 • הגבלת צו (ההזמנה מתקיימת אם מגיעים למחיר שצוין)
 • צו שוק (הזמנה מבוצעת במחיר השוק הנוכחי)
 • הפסק צו הגבלה (ההזמנה מתמלאת לאחר הפעלת מחיר העצירה)
 • עצור את סדר השוק (הזמנה שלא נראית בספר ההזמנות עד שהשוק מגיע למחיר מוגדר)
 • צו עצירה נגרר (הזמנה בעלת ערך נגרר מוגדר המשמש להפעלת הזמנת שוק)
 • קח צו הגבלת רווח (הזמנה מתקיימת אם מגיע למחיר הרווח הנקוב שצוין)
 • קח צו שוק רווח (הזמנה מתקיימת אם הרווח הנקוב שצוין במחיר השוק הושג)

BitMEX אבטחה

BitMEX מריץ ראשון מסוגו מערכת הפקדה ומשיכה רב-חתימתית. פירוש הדבר שכתובות BitMEX של משתמשים הן מרובות חתימות ואחסון הנכסים נשמר במצב לא מקוון. במקרה של פשרה מלאה במערכת, כולל שרתי אינטרנט, מנוע מסחר ובסיס נתונים, לא יהיו מספיק מפתחות זמינים לתוקף כדי לגנוב כספים. לא נשמר מפתחות פרטיים בשום ענן ואחסון קר עמוק משמש בחלק הארי של הכספים.

כל כתובות ההפקדה שנשלחות על ידי מערכת BitMEX מאומתות על ידי שירות חיצוני כדי לוודא שהן מכילות את המפתחות הנשלטים על ידי המייסדים. אם המפתחות הציבוריים אינם תואמים, המערכת תיסגר באופן מיידי והמסחר נעצר.

למידע נוסף על אמצעי אבטחה אחרים הקיימים ב- BitMEX, נווט לתחתית הדף ולחץ על ‘בִּטָחוֹן’.

ביקורות BitMEX & שירות לקוחות

ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של BitMEX באמצעות מערכת כרטיסים. להגשת כרטיס לבעיות טכניות, נווט לתפריט השמאלי ולחץ על ‘איש קשר’. תביא את תיבת הקשר. כל שעליך לעשות הוא להזין כתובת דוא”ל, נושא וגוף ההודעה ולחץ ‘שלח’ לשלוח לצוות תמיכת הלקוחות של BitMEX. BitMEX מספקת תמיכת לקוחות רב לשונית לאנגלית, סינית, רוסית, קוריאנית ויפנית.

האלטרנטיבה האחרת היא לדפדף במדריכים ובמאמרים ב ‘בסיס ידע’ סעיף המכסה נושאים בנושא שאלות נפוצות כלליות בנושא מסחר, פיקדונות & משיכות, אימות תעודת זהות ואבטחה.

תמיכת bitmex

מדינות הנתמכות על ידי BitMEX

BitMEX זמין למשתמשים להירשם ולהתחיל לסחור ברחבי העולם, מלבד ארצות הברית. זאת בשל תקנות בארה”ב ובמידה רבה מחוץ לשליטת BitMEX. על פי הדיווחים ישנן דרכים לעקוף זאת עבור לקוחות אמריקאים המשתמשים ב- VPN מאובטח. עלינו לציין כי הדבר אסור על פי מדיניות BitMEX ולא להמליץ ​​על אפשרות זו. אנו ממליצים למצוא בורסת מטבעות חליפין אחרת בארה”ב לשימוש.

BitMEX לעומת Binance

שני משקלים כבדים בזירת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים, שבדרך כלל מתמקדים במוצרי מסחר שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. Binance הציגה לאחרונה בורסה ומסחר עתידי בבורסה שלה כדי להתחרות ב- BitMEX.

כפי שרובם יידעו, Binance מציע מבחר רחב של אלטקוינים ומטבעות לסחור במקום בו BitMEX מקבל רק ביטקוין. באופן מסורתי, BitMEX הייתה הבורסה המועדפת על סוחרים מקצועיים למקסם את תשואות ה- BTC שלהם עד מינוף פי 100 וכלי המסחר המתקדמים שלו. אנו מצפים שהתחרות תגדל בזמן הקרוב כאשר בינאנס ממשיכה לחדש ולהציג חוויות מסחר ומוצרים חדשים כדי למשוך משתמשים חדשים..

BitMEX לעומת ByBit

שתי הבורסות מתחרות בתחום המסחר בנגזרות ביטקוין ולעתים קרובות משוות זו את זו. יש קווי דמיון בין שתי המרכזיות אולם אנו נתמקד בהבדלים העיקריים.

קָשׁוּר: הפסק להשתמש ב- BitMEX: סחר במקום עם 4 החלופות הללו

ראשית, ל- BitMEX יש הרבה נפח יומי גדול יותר להתהדר ולפקוד יותר משתמשים משמעותיים ובעל מוניטין מבוסס בשוק. יש לו בעיות עם עומס יתר על השרתים שיכולים להיות ממש מתסכלים. יתר על כן, קיימות תכונות חדשות מוגבלות וחדשנות שמציגות עניין בסוחרים.

מצד שני, בורסת ה- Bybit היא פלטפורמה חדשה שיש לה מעל 100,000 סוחרים בזמן קצר.

Bybit מציע תכונות ייחודיות אטרקטיביים מאוד כמו מתחרים מסחריים, בקרת מניפולציות במחירים, מהירות סחר מהירה וחביון נמוך, קרן ביטוח ועד פי 100 מינוף על חוזי אתריום.

חלופות BitMEX

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות קריפטוגרפיים נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של עד פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero.

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת המטבעות הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית והיא פלטפורמת מסחר פרמיוטים משובחת.

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם ל- BitMEX יש אפליקציה?

BitMEX מציעה אפליקציה למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, הזמינה הן בחנות Google Play והן ב- Apple App Store. למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט למידע נוסף אודות BitMEX נייד.

האם אתה יכול להדגים סחר עם BitMEX?

ל- BitMEX רשת בדיקות המאפשרת למשתמשיה להדגים מטבעות קריפטוגרפיים ללא סיכון. למתחילים יכולים להכיר את השימוש בבורסה וללמוד כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מינוף באמצעות חשבון המסחר בנייר BitMEX.

סיכום

לסיום סקירת BitMEX שלנו, אנו יכולים לומר כי ההחלפה מציעה טכניקות מסחר מתקדמות אשר מתאימים לסוחרים מקצועיים אשר מכירים את המסחר בנכסי סיכון תנודתי וחשיפה למסחר בשוליים.

בקר ב- BitMEX

הבורסה עשתה הרבה דברים נכונים כדי להפוך ל הפלטפורמה הנגזרת הגדולה ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים לשער בשוק להרוויח ביטקוין.

לסיכום, עליכם לסחור עם BitMEX אם:

 • אתה רוצה לסחור בבורסת הנגזרים הגדולה בעולם לפי נפח יומי
 • אתה רוצה עמלות מסחר הוגנות ושקופות
 • אתה רוצה פלטפורמת מסחר בטוחה ומאובטחת
 • אתה מכיר את השימוש בתרשימי TradingView ובכלי מתקדם
 • אתה אוהב חילופי מוניטין ופופולרי

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד לכל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי הצפנה למתחילים ומקצועיים..

בקר ב- BitMEX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map