סקירת BitMart Exchange: ביטקוין, מסחר ועמלות

מציאת בורסת סחר קריפטוגרפית עולמית ידידותית למשתמש, מאובטחת ובעלת אפליקציית מסחר ניידת יכולה להיות משימה מאתגרת. ישנם מספר שיקולים נוספים כגון תכונות, ממשק תרשימים, זוגות מסחר, עמלות, אבטחה ותמיכת לקוחות.

אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם לסחר בנכסים דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום היא החלפת BitMart.

בקרו בביטמארט

אמנם אנו שואפים לספק לך את המידע המדויק ואת המידע העדכני ביותר בסקירת Bitmart זו, אך אנו ממליצים לך לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

תכונות עיקריות:

 • החלפה ידידותית למתחילים עם אפליקציית מסחר סלולרי
 • 90+ זוגות לקנייה ומכירה
 • מינוף עד פי 100 בשוק החוזים העתידיים
 • עמלת מסחר של 0.25% המופחתת בהיקף
 • הנחה של 25% על דמי שימוש באמצעות אסימון BMX לתשלום
 • דירוג 4/5 כוכבים מבוסס על 62 תגובות
 • עד 30% תוכנית שותפים לתגמול משתמשים חדשים המפנים
 • סוחרים אמריקאים מותרים

באופן כללי

3.9 / 5 בקר ב- BitMart

קלות שימוש

ממשק משתמש

עמלות

בִּטָחוֹן

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו.

מה זה BitMart?

BitMart היא פלטפורמת חילופי נכסים דיגיטליים מובילה המאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’רום. הבורסה נוסדה בשנת 2017 וצמחה פופולריות מאז השקתה עם מעל 2 מיליון לקוחות ברחבי העולם. BitMart הרחיבה את היצע המוצרים והשירותים שלה כדי לכלול שירותי סחר עתידי, הימור והלוואות כדי להרוויח תגמולים.

אתר bitmart


BitMart בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרי הם מאפיינים חשובים ב- BitMArt. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו חלופיים כמו BitMart המציעים תכונות ברמה עולמית.

האם BitMart בטוח?

נראה כי BitMart הוא בורסת מסחר בטכנולוגיות קריפטוגרפית בטוחה משתמש במספר אמצעי אבטחה כדי להגן על המידע האישי של הלקוח ולאבטח כספים המאוחסנים בפלטפורמה. היו לא דווח על פריצות או הפרות אבטחה ב- BitMart מאז הקמתו בשנת 2017 על פי המחקר שלנו.

תכונות BitMart & שירותים

BitMart מציעה מוצרים ושירותי מסחר חדשניים ללקוחותיה. הבורסה היא בעיקר מקום לקנות, לסחור ולמכור קריפטו, אולם מציעה תכונות אטרקטיביות כגון:

 • פלטפורמת מסחר אינטואיטיבית ונוחה לשימוש המתאימה לסוחרים מתחילים ובינוניים
 • שוק ספוט עם למעלה מ -90 זוגות קריפטו כנגד אסימונים BTC, ETH, USDT ו- BMX
 • שוק עתיד לסחור בקריפטו עם מינוף של עד פי 100
 • נתוני שוק בזמן אמת ותרשימים לסחר באלטקוינים פופולריים
 • הדגמה של סחר בהדגמה בכסף וירטואלי באמצעות שוק עתידי מדומה
 • אפליקציית BitMart לניטור תיק המסחר מכל מקום
 • ארנק מאובטח המאחסן מעל 99% מהכספים בארנקים קרים לא מקוונים כדי להגן על כספי המשתמשים
 • הלוואות על נכסים דיגיטליים כגון USDC כדי להרוויח ריבית קריפטו עד 6.25% שנתית
 • BitMart Shooting Star כדי לאפשר לפרויקטים באיכות גבוהה של בלוקצ’יין להשיק ביעילות
 • תוכנית הפניות ושותפים עם עד 30% תגמולי הפניות בגין הכנסת משתמשים חדשים
 • מדריכי הכשרה וחינוך מקיפים המסייעים לסוחרי מטבעות קריפטיים שאפתנים

סחר בקריפטו עם BitMart

ממשק המשתמש הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבורסת מטבעות חליפין כגון BitMart לסחר במטבעות קריפטוגרפיים במקום או בשוק העתידי.. BitMart מספק ממשק משתמש ידידותי למתחילים לסחר בשוק ספוט הקריפטו, עם מראה שונה במקצת לשווקי החוזים העתידיים, כולל אפשרויות מינוף.

למתחילים שנסחרים בבורסה במקום יהיה נוח עם הסידור וכלי המסחר הניתנים במסגרת האינטגרציה ל- TradingView כדי לכסות כמה אינדיקטורים טכניים כמו:

 • ממוצעים נעים
 • סטוכסטיקה
 • להקות בולינגר
 • מדד חוזק יחסי
 • נפח, ורבים נוספים.

TradingView נחשב לאחת מחבילות התרשימים והתוכנה הטובות ביותר שיש לשער בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים עם שפע האפשרויות והכלים לסוחרים בעלי רמות מיומנות שונות וסגנונות מסחר טכניים..

מסחר בסמארט ביט

משמאל, צמדי המסחר במטבעות קריפטוגרפיים מאורגנים תחת ביטקוין, את’ריום, USDT ו- BMX ובוחרים אלטקוינים נבחרים. זה מאפשר ניווט וסינון קלים למציאת זוג קריפטוגרפי ספציפי לסחר. יש גם אפשרות למטבעות מועדפים לגישה מהירה.

עמדות נוכחיות והזמנות ממתינות מוצגות בתחתית, כאשר התרשים באמצע ניתן להרחיב למסך מלא. זהו סידור תרשימים טיפוסי שהסוחרים יכירו בו. מימין, סוחרי וספרי ההזמנות האחרונים ממוקמים, אשר יהיו שימושיים עבור סוחרי קריפטוגרפיים מקצועיים ומתקדמים.

סדר bitmart

חלון ההזמנות מאפשר לסוחרים להיכנס לעמדה באמצעות מגבלה וסדר שוק. בהשוואה לבורסות אחרות של סחר מינוף במינוף, זה בסיסי מאוד ויש להרחיב אותו כדי לכלול סוגי הזמנות אחרים שמספקים ניהול סחר רב יותר ושליטה בחשיפה לסיכון..

בסך הכל, נקודת המסחר ב- BitMart היא פשוטה ו כולל את כל כלי המסחר הבסיסיים עם כמה אפשרויות מתקדמות לקנות, לסחור ולמכור נכסים דיגיטליים בביטחון. אין תפריטים או הסחות דעת מסובכות ויתאימו למתחילים המעוניינים לסחור בשווקי הצפנה במקום.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה את ביטמרט עם אחרים

השווה עכשיו!

סחר בחוזים עתידיים עם מינוף

BitMart מספק ממשק משתמש אחר המאפשר ללקוחות לסחור בנכסים דיגיטליים עם שוליים. ניתן לסחור בזוגות המסחר הפופולאריים ביותר כמו ביטקוין, Ethereum ו- DeFi ב- BitMart. מאפיין נהדר בבורסת העתיד הוא המסחר המדומה לתרגול מסחר בקריפטו. משתמשים יכולים לעבור בצורה חלקה ממסחר בכספים אמיתיים לכסף וירטואלי באמצעות ממשק משתמש יחיד כפי שמוצג להלן.

סחר בחוזים עתידיים על bitmart

סוחרים יכולים לסחור בנכסים דיגיטליים בשווקי העתיד עם מכפיל מרווח של 5, 10, 20, 50 ו- 100x. אין הבדל גדול מדי בין ממשק הספוט לבין העתיד. נעדיף לראות מצב מסחר מתחיל ומתקדם הדומה ל- Binance ו- Digifinex, או פשוט למזג את שני ממשקי המשתמש יחד עם מתג לעבור למסחר בשוליים..

קנו Crypto באמצעות BitMart

לקוחות יכולים להשלים את חשבון המסחר שלהם ו לרכוש נכסים דיגיטליים ישירות מחליפין BitMart באמצעות מטבעות פיאט USD, EUR ו- CAD. תכונה זו מסופקת על ידי ספקית צד ג ‘Simplex, המקבלת כרטיסי אשראי / חיוב מסוג Mastercard ו- VISA. קיימת עסקה מינימלית של 50 דולר ומגבלה יומית של 20,000 דולר למשתמש, וזה סביר למשקיעי קריפטו למתחילים ובינוניים..

לקנות bitmart crypto

בדומה לספקים אחרים המקבלים שיטות הפקדת כרטיסי אשראי / חיוב, העמלות בקניית קריפטו בכרטיס אשראי הן 5% לכל עסקה של 10 דולר ארה”ב (הגבוה מביניהם) שהוא מעט גבוה בהשוואה לשיטות תשלום מסורתיות.

BitMart מספקת גם תמיכה ללקוחותיה בקניית קריפטו באמצעות כרטיסי מתנה של אמזון, Apple Pay, העברה בנקאית ופייפאל באמצעות שילובו עם ספקי תשלומים אחרים כמו MoonPay ו- Paxful..

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

הלוואות BitMart & ריבית קריפטו עד 40%

ביטמרט הצטרפה לאחרונה לשוק כדי להציע הלוואות מגובות קריפטו וחשבונות חיסכון בריבית גבוהה כדי להרוויח ריבית על נכסים דיגיטליים שהופכים פופולריים יותר ויותר כחלופה למוסדות פיננסיים מסורתיים כמו בנקים. הצעות להלוואות של BitMart עד 40% שיעורי ריבית שנתיים על נכסים דיגיטליים ומוצרי מטבעות כגון USDC.

הלוואות bitmart

תוכנית ההלוואות שמציעה BitMart מעודדת את לקוחותיה להחזיק ולהרוויח תגמולים על נכסי מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר אפשרויות הלוואות זמינות כגון 15, 30, 90, 180 ו 365 יום לנעילה ולצבירת ריביות, ללא קשר לתפקוד שוק המטבעות..

ה ריבית שנתית של 35% על נכסים פופולריים כמו ביטקוין, USDT ו- Ethereum גבוהה משמעותית מפלטפורמות ההלוואות הצפוניות המכובדות כמו BlockFi ו- Nexo.

ריביות ביטמארט

BitMart מתחייב להרוויח תגמולים

BitMart השיקה שירות השקעות בכדי לזכות בפרסים על מטבעות קריפטוגרפיים כמו DASH, QTUM, EUM, BHD ו- ALGO. בדומה להלוואות נכסים דיגיטליים לקבלת הטבות בריבית גבוהה, גם מטבעות כמו ALGO מציעים תשואה משוערת של 15% בשנה. חשוב לציין כי תגמולי ההימור של BitMart מחושבים מדי יום ומופצים מדי חודש, כך שהרווחים המשוערים יכולים להשתנות.

הימור bitmart

עמלות מסחר

BitMart משתמש במודל ‘יצרן ולוקח’ כדי לקבוע את דמי מסחר שמתחילים מ- 0.25% בהתאמה ומפחיתים בהיקף המסחר. עמלת המסחר הספוט היא תחרותית מאוד, אולם גבוהה במקצת ממתחרותיה הקרובות ביותר כמו Binance ו- KuCoin.

בדומה לבורסות אלה כמו BitMart, לקוחות המשתמשים באסימון המקורי של הפלטפורמה ‘BMX’ כדי לשלם עבור דמי עסקה זכאים לקבלת הנחה של 25% בדמי המסחר כמוצג להלן. זה נותן תמריץ לסוחרים להשתמש באסימון BMX התומך בבורסה.

דמי ביטמארט

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

כדי להפקיד כספים ל- BitMart, אין עמלת עסקה. משיכה של נכסי מטבע החליפין מבורסת המסחר תגרום לסכום של עמלת רשת בלוקצ’יין סטנדרטית אשר בלתי נמנע ומותאם אוטומטית על פי תנאי השוק.

את דמי המשיכה עבור כל נכס ומגבלות ניתן למצוא ב- דף עמלות BitMart.

שיטות אבטחה

BitMart משתמש בכמה תכונות אבטחה כדי להגן על המידע והכספים של המשתמשים בצורה מאובטחת. על פי האתר, השיטות הבאות מיושמות שהן נהוג נפוץ וסטנדרטי בתעשייה להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

למידע נוסף, בקר בדף האבטחה של BitMart או צרו קשר עם הצוות.

 • אימות 2FA (שכבת הגנה נוספת הדורשת קוד חד פעמי מטלפון חכם לביצוע פעולות כמו התחברות ומשיכת כספים)
 • אישור נסיגה (נדרש אישור משני בדוא”ל או בטלפון למשיכת כספים מהבורסה)
 • זיהוי כתובת IP (כתובת ה- IP של המשתמש מוקלטת, מנוטרת ומקושרת לחשבון. אם זוהתה כתובת IP אחרת, המשתמש יידרש לאשר את כניסה לחשבונו באמצעות דוא”ל.
 • מידע אישי מוצפן (פרטי המשתמש ופרטי כוח האדם כגון מזהה, מספרי טלפון, שם וכתובת המשמשים ל- KYC מוצפנים ומאוחסנים באופן מאובטח. סיסמאות נשמרות בצורה מגובשת לצורך אבטחה נוספת
 • אחסון בארנק קר (פחות מ- 0.5% מהנכס המאוחסן ב- BitMart נשמר בארנק חם המשמש לפעולות יומיומיות כגון משיכות לקוחות יותר מ- 99% מהכספים ממוקמים באחסון ארנק קר לא מקוון שאינו מחובר לאינטרנט ו דורש גישה לחתימות מרובות מצוות BitMart

שירות לקוחות & ביקורות

ל- BitMart ישנו שאלות נפוצות ונרחבות בנושא עזרה המסייעות למתחילים ללמוד ולהתחיל במסחר בנכסי קריפטו בבורסה. משתמשים שלא מצליחים למצוא עזרה במדריכים יכולים להשתמש בבוט הצ’אט בשידור חי כדי לדבר עם צוות תמיכת הלקוחות.

על פי ביקורות על TrustPilot, לחליפין מטבעות חליפין של BitMart יש דירוג 4/5 כוכבים מבוסס על 62 תגובות. הערות המשתמש הן בדרך כלל חיוביות עם משוב מצוין על שירות הלקוחות ועל חוויית המסחר. כמו בכל המשוב, יש כמה הערות שליליות והמשתמשים צריכים לקחת אותם בחשבון כאשר הם מחפשים בורסת מסחר קריפטו חדשה.

ביקורות bitmart

שאלות נפוצות

מיהו צוות BitMart?

לצוות העומד מאחורי BitMart יש ניסיון רב עם חברות טכנולוגיה מהשורה הראשונה כמו אמזון, אקסנטור, טנסנט ועליבאבא, על פי האתר. מייסדי BitMart שואפים להאיץ את אימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים לאנשים בכל חלקי העולם בכדי להביא למערכת פיננסית טובה יותר המבוססת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

האם BitMart Exchange לגיטימי?

נראה כי BitMart היא בורסת קריפטוגרפים לגיטימית מאז השקתה בשנת 2017 ושימשה עד היום מעל 2 מיליון לקוחות ברחבי העולם בפלטפורמת המסחר שלה..

היכן נמצא BitMart?

BitMart היא פלטפורמת נכסים דיגיטליים עולמית עם משרדים הממוקמים בניו יורק, סין הגדולה, סיאול והונג קונג לתמיכה בלקוחות הממוקמים בלמעלה מ -180 מדינות בתחומי שיפוט מרובים ברחבי העולם.

באילו מדינות BitMart תומכת?

BitMart תומך בלמעלה מ -180 מדינות בעולם, כולל בארצות הברית לקנות, לסחור ולמכור קריפטו. לא כל המדינות בארה”ב אושרו כמו קונטיקט (גרמניה), ג’ורג’יה (הוואי), הוואי (HI), ניו מקסיקו (נ.מ.), ניו יורק (ניו יורק) וושינגטון (וושינגטון). מדינות אחרות המוגבלות מסחר ב- BitMart כוללות:

 • אפגניסטן
 • חרסינה
 • קונגו (בראזוויל)
 • קונגו (קינשאסה)
 • קובה
 • הרפובליקה הדמוקרטית של קוריאה
 • אריתריאה
 • איראן
 • עִירַאק
 • חוף שנהב
 • יפן
 • קירגיזסטן
 • לבנון
 • לוב
 • דרום סודן
 • סודן

סיכום

לסיום סקירת ה- BitMart שלנו, הבורסה היא פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מובילה המציעה ללקוחות בכל רחבי העולם לקנות, לסחור ולמכור נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’רום באמצעות אפליקציית מסחר שולחנית או סלולרית בטוחה וידידותית למתחילים..

בקר ב- BitMart

בורסת הקריפטו של BitMart השיקה שירותים ומוצרים חדשים כגון הלוואות והימורים עבור משתמשיה כדי להרוויח תגמולים, תוך סחר והחזקת נכסים בפלטפורמה. סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים המחפשים בורסה חדשה לסחר בביטקוין צריכים לשקול להשתמש ב- BitMart.

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד אשר יתאים לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים..

בקרו בביטמארט

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map