סקירת bitFlyer: האם זה בטוח? חובה לקרוא לפני ההרשמה

bitFlyer היא בורסת מטבעות קריפטו פופולרית המספקת שירות ידידותי למתחילים ובטוח לרכישה ומכירה של ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ועוד אלטקוינים אחרים. הבורסה תומכת במטבעות פיאטיים כמו יורו, ין יפני ודולר אמריקאי כוללת מספר מאפיינים שיתאימו למגוון רחב של משקיעים וסוחרים כאחד..

בקר באירוע bitFlyer בקרו ביפן bitFlyer

בעוד שאנו שואפים לספק לך מידע מדויק ועדכני על תכונותיו, ממשק המשתמש, דמי המסחר ועוד בסקירת bitFlyer זו, אנו ממליצים בחום לבקר באתר כדי להתעדכן בכל השינויים העלולים להתרחש לאחר מכן.

אתר bitflyer

לעתים קרובות מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו.

מה זה bitFlyer?

bitFlyer הוא פלטפורמת סחר בקריפטו ומוסד פיננסי מורשה הפועל במספר שיפוטים ברחבי העולם כולל יפן, אירופה וארצות הברית. הבורסה צברה אלפי סוחרים ודורגה במקום הראשון בשנת 2017 בהיקף מסחר חודשי עם למעלה מ -250 מיליארד נסחרים ביפן.

bitFlyer ממשיכה לספק פלטפורמה בטוחה וקלה למשתמשים לסחור במטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים בעולם ולעתים קרובות מוצגת בפרסומים מקוונים כגון TechCrunch, הוול סטריט ג’ורנל ו CoinDesk.

bitFlyer בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ואפליקציית מסחר סלולרי הם תכונות חשובות ב- bitFlyer. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו מדורגים אחרים המציעים תכונות ברמה עולמית.

האם ביט פלייר בטוח?

נראה כי bitFlyer הוא החלפה בטוחה לרכישה מיידית של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. האתר כולל מספר אמצעי אבטחה למניעת התקפה טכנית. כספי לקוחות המאוחסנים בארנק bitFlyer מאובטחים על ידי אימות דו-פקטורי, טכנולוגיית אחסון ארנק קר ותהליכים מרובי חתימות..

תכונות bitFlyer & מוצרים

bitFlyer מספקת תכונות ברמה עולמית לרכישה, סחר ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות גרסת האפליקציה למחשבים שולחניים וניידים. התכונות הטובות ביותר של bitFlyer כוללות:

 • ממשק משתמש ידידותי למתחילים שיתאים לסוחרים מתחילים ומנוסים
 • תכונה ‘קנייה מיידית’ לרכישת ביטקוין ואת’רום במהירות
 • BitFlyer Lightning Exchange לסוחרי קריפטו מקצועיים
 • נתוני שוק בזמן אמת ותרשימים לסחר באלטקוינים פופולריים
 • אפליקציית מסחר לניטור תיק המסחר מכל מקום
 • ארנק bitFlyer מאובטח שהשתמש בארנק קר בכדי להגן על כספי המשתמשים
 • תוכנית שותפים המתגמלת אותך על הבאת משתמשים נוספים לפלטפורמה
 • צוות שירות לקוחות 24/7 עם תמיכה רב לשונית

לקנות מיידית

רישום חשבון & התחברות

ל צור חשבון עם bitFlyer, התהליך פשוט מאוד ונמשך מספר דקות בלבד. כדי להתחיל, בצע את השלבים הבאים:

אימות bitFlyer

כדי להיות זכאי למסחר ב- bitFlyer, המשתמשים חייבים להיות תושבים בתוך אזורים נתמכים בארה”ב, יפן או אירופה ו להשלים תהליך אימות. התהליך הוא לפי הכרת הלקוח שלך (KYC), הלבנת הון (AML) ומאבק במימון טרור (CFT). פעילויות אלו עוזרות להרתיע עסקאות אסורות ולשפר את אבטחת החשבון והארנק של bitFlyer מפעילות זדונית.

להשלמת האימות של bitFlyer, יהיה עליך להגיש את המידע הבא:

 • סריקת דרכון או תעודת זהות
 • הוכחת כתובת
 • צילום (סלפי)
 • לאום
 • מספר טלפון

כיצד להפקיד כספים ל- BitFlyer

כדי להפקיד כספים לחשבון bitFlyer, משתמשים יכולים העברת כספים באמצעות העברה בנקאית (SEPA ללקוחות האיחוד האירופי). כדי להתחיל, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

 • התחבר לחשבון bitFlyer
 • נווט לתפריט העליון ולחץ על ‘מימון חשבון’.
 • בחר מטבע פיאט מועדף למשל אירו לאזרחים באירופה
 • הזן פרטי בנקאות ו -6 ספרות קוד תווים ייחודי
 • עיין בפרטים ולחץ על ‘אשר תשלום’

- כספי הפקדה של bitflyer

לוח המחוונים של bitFlyer

לוח המחוונים של bitflyer הוא חלון ברירת המחדל לאחר הכניסה לחשבון. ה לוח המחוונים ערוך היטב ומספק תמונת מצב של נכסים בארנק bitFlyer. משתמשים יכולים גם למצוא במהירות מידע בשוק מימין, כגון מחיר הביטקוין במטבע פיאט. יש תפריט ניווט שימושי משמאל עם קישורים מהירים לתכונות אחרות של bitFlyer.

לוח מחוונים של bitflyer

קנייה מיידית של bitFlyer

BitFlyer פרסמה תכונה חדשה בשם ‘קנייה מיידית’ המאפשרת למשתמשים לקנות באופן מיידי מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי ושיטות תשלום מיידיות אחרות. אפשרות הקנייה המיידית מתאימה מאוד למתחילים שמחפשים דרך מהירה ופשוטה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין או האלטקוינים הגדולים המשתמשים בגרסת שולחן העבודה המקוונת או באפליקציית הסלולר bitFlyer.

כדי לקנות קריפטו באופן מיידי עם bitFlyer, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

מסחר ברקים של bitFlyer

סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים יתאימו לבורסת הברקים של bitFlyer המספקת ממשק משתמש ידידותי למתחילים עם כלי מסחר, הזמנות ניהול סיכונים ותרשימים רספונסיביים. סוחרים שיודעים לקרוא טבלאות פמוטים מסוגלים לשער בשוק מבלי שיצטרכו ליצור חשבון אחר.

בהשוואה לבורסות המסחר הפופולריות ביותר בתחום קריפטוגרפים בעולם, התכונות והכלים הקיימים עם bitFlyer Lightning הם פשוטים מאוד ומתאימים למתחילים שרוצים ללמוד כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים..

ברק סיבוב

מאפייני הפלטפורמה עשויים להיות מוגבלים למדי בהשוואה לבורסות מסחר מתקדמות אחרות, אולם bitFlyer Lighting כולל את כל הכלים הבסיסיים. משתמשים יכולים להציג תרשים מחירים, היסטוריית סחר, פקודת הזמנות (הזמנות קנייה ומכירה עדכניות) ולהיכנס לעסקאות באמצעות מגבלה או הזמנת שוק..

ברק bitFlyer גם תומך בשילוב API שיאפשר למשתמשים לבנות ולבדוק בוטים למסחר בקריפטו. זה אכן דורש ניסיון בתכנות כדי להגדיר, אך הוא תכונה נהדרת שתאהב על סוחרים מסוימים. ברצוננו לראות את bitFlyer משולב עם אתרי אסטרטגיית קריפטו אוטומטיים פופולריים כמו Quadency, Wunderbit Trading ו- Shrimpy.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

bitFlyer תומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים כגון Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Lisk (LSK) ו- Monacoin (MONA). ניתן לסחור בנכסים אלה כנגד מטבעות פיאט כגון EUR, JPY ו- USD. בהשוואה לבורסות מסחר אחרות, ההיצע של זוגות קריפטוגרפיים מוגבל למטבעות פופולריים בלבד.

לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים.

השווה BITFLYER עם אחרים

השווה עכשיו!

אפליקציית bitFlyer

ל- bitFlyer אפליקציית מסחר סלולרית התומכת הן במערכות הפעלה ניידות iOS והן אנדרואיד. ניתן להוריד את אפליקציית הארנק bitFlyer מה- חנות הגוגל סטור או ה חנות האפליקציות של iOS. משתמשים באפליקציה יכולים לקנות, לסחור ולמכור מטבעות דיגיטליים בתנועה ובכל עת.

עמלות מסחר

דמי אירופה של bitFlyer

בורסת bitFlyer באירופה מציעה תחרות מבנה עמלה לרכישת קריפטו באופן מיידי באמצעות יורו ומבוסס על היקף סחר של 30 יום, כמוצג להלן. סוחרים שקונים ומוכרים מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה אינם גובים עמלת מסחר.

יש אין עמלות להפקדת EUR לארנק bitFlyer באמצעות SEPA. עם זאת, יש דמי עסקה קטנים של 0.30 אירו עבור ≤ 250,000.00 € ו -10.00 € עבור > € 250,000.00 למשוך אירו בחזרה לחשבון בנק שהוא סביר מאוד.

דמי ארה”ב bitFlyer

מבנה העמלות למשתמשי bitFlyer בארצות הברית משתנה מעט. בסך הכל, העמלות על קניית קריפטו תחרותיות לבורסות אחרות בארה”ב. יש אין עמלות להפקדת דולר בארנק bitFlyer באמצעות פיקדון בנקאי דרך ACH ו- Fedwire. ישנו דמי משיכה בסך 20 $ באמצעות Fedwire שהוא מעט גבוה למתחילים. על המשתמשים להשתמש ב- ACH כדי למשוך כספים אלקטרונית מכיוון שהם בחינם.

עמלות יפן של bitFlyer

דמי המסחר עם bitFlyer יפן נחשבים נמוכים ותחרותיים. מבנה האגרה מדורג, כלומר עמלת המסחר מצטמצמת בהדרגה עם הגדלת נפח המסחר הגבוה יותר בהתבסס על התקופה הקודמת של 30 יום.

אין עמלות להפקדה ולמשיכת JPY לחשבון bitFlyer באמצעות העברה בנקאית דרך SBI Sumishin Netbank. אנו מציינים כי באמצעות אמצעי תשלום אחרים ניתן לשלם עמלת עסקה עד 330 JPY עבור כל פיקדון.

בִּטָחוֹן & ארנק bitFlyer

bitFlyer מתגאה באימוץ תקני האבטחה הגבוהים ביותר כדי להציע סביבת מסחר בה המשתמשים שלה מרגישים בטוחים לבצע עסקאות ביטקוין. האתר כולל אמצעי אבטחה כגון אישורי SSL, הצפנת SHA-2 וחומות אש של יישומי רשת.

כספי המשתמשים בארנק bitFlyer נשמרים עם אמצעי אבטחה כגון:

 • אימות דו-גורמי (2FA)
 • 80% מהנכסים שמורים בארנקים לאחסון קר
 • תהליך רב חתימה

אמנם אמצעי האבטחה עולים בקנה אחד עם תקני התעשייה עבור חילופי קריפטו, אך אנו ממליצים למשתמשים להעביר תמיד את נכסיהם לארנק חיצוני. אם אין לך ארנק, קרא את המאמר שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של ביטקוין.

שירות לקוחות

באתר bitFlyer יש מקטע תמיכה מקיף ושאלות נפוצות למתחילים שמתחילים לעבוד עם bitFlyer. נושאי העזרה של חלק התמיכה ממוינים בקטגוריות לצורך ניווט מהיר, או שמשתמשים יכולים להשתמש בתכונת החיפוש כדי למצוא שאלה נפוצה.

bitFlyer כוללת מערכת תמיכה בכרטיסים לבקשת סיוע, לשאול שאלות או לספק משוב על השירות. התגובה במייל הייתה מהירה (פחות מ 24 שעות) ונציגי תמיכת הלקוחות היו מקצועיים.

חלופות bitFlyer

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero..

בקר באתר

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת המטבעות הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. בבורסה נרשמה צמיחה אסטרונומית והיא פלטפורמת מסחר פרמיום מעולה.

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם BitFlyer Legit?

נראה כי bitFlyer הוא חילופי נכסי קריפטו לגיטימיים כלומר מורשה ומוסדר במספר שיפוטים ברחבי העולם כגון אירופה, יפן וארצות הברית. הבורסה צברה את אמון המשתמשים מכל רחבי העולם עם 250 מיליארד דולר הנסחרים בשנת 2017.

מה מדינות תומכות ב- bitFlyer?

האיחוד האירופי bitFlyer מספק שירותים לתושבי אירופה והאזור הכלכלי האירופי (EEA). הבורסה פועלת כיום בכל מדינה בתחום ה- EEA כגון: אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ ובריטניה.

משתמשי bitFlyer ביפן שהם חלק מה- EEA יכולים לפתוח חשבון עם bitFlyer EU אולם יצטרכו ליצור חשבון חדש באמצעות כתובת דוא”ל אחרת.

האם ל- bitFlyer יש תוכנית שותפים או הפניות?

תוכנית השותפים של bitFlyer מאפשרת למשתמשים לייצר הכנסה נוספת על ידי קידום bitFlyer לחברים ובני משפחה להרוויח תגמולים עד 130 אירו. כדי להיות זכאי לעמלות שותפים, כל משתמש מופנה צריך להשלים את רישום החשבון ב- bitFlyer ולבצע עסקאות.

האם משקיעים אמריקאים יכולים לסחור עם bitFlyer?

bitFlyer US היא פלטפורמת מסחר של מטבעות קריפטוגרפיים ללקוחות בארה”ב שרוצים לקנות, לסחור, לאחסן ולמכור ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים כמו מטבעות מטבעיים. bitFlyer US היא ישות נפרדת מהבורסה האירופית והיפנית ולכן משתמשים בארה”ב יצטרכו ליצור חשבון באתר bitFlyer US. לרשימת ביטקוין אחרים & בורסות קריפטו בארה”ב, קרא מאמר זה.

האם bitFlyer זמין באוסטרליה?

ל- bitFlyer אין רישיון לפעול בתוך אוסטרליה ולאפשר רכישות פיאט לקריפטו באמצעות AUD. לקוחות מאזור זה יצטרכו לרכוש מטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין באמצעות בורסת קריפטו אוסטרלית.

סיכום

לסיום סקירת bitFlyer שלנו, ההחלפה היא פלטפורמת קריפטוגרפיה קלה לשימוש, שאידיאלית לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. ממשק המשתמש מעוצב היטב בגרסאות שולחן העבודה והאפליקציות הסלולריות. זה מורשה ומוסדר באזורים מרובים כגון אירופה, יפן וארצות הברית וזה מאוד חשוב.

בקר ב- bitFlyer אירופה בקרו ביפן bitFlyer

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בקריפטו
 • 6 המקומות הטובים ביותר לרכישת ביטקוין בבריטניה
 • 8 פלטפורמות המסחר הטובות ביותר בשולי קריפטוגרפי
 • סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר
 • 8 חילופי הצפנה הטובים ביותר בשכר אפס (מסחר ללא עמלה)

חשוב להשתמש בבורסת קריפטו עולמית ואמינה כדי לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר מרכזיות שנפרצו או שנגנבו כספי לקוחות. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה שלעיל – ידועות ומהימנות לספק דרך בטוחה ומאובטחת לסוחרי קריפטו מתחילים ומקצועיים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור בנכסים דיגיטליים..

בקר ב- bitFlyer

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map