סקירה של Binance Lite: המרת AUD-BTC באוסטרליה (2020)

עדכון דצמבר 2020: הוחלפה בינאנס לייט בינאנס אוסטרליה. קרא את שלנו סקירת בינאנס למידע נוסף.

אם היית במרחב ההצפנה זמן מה, כדאי שתכיר את בינאנס. זוהי אחת מהבורסות הגדולות והפופולאריות ביותר בתחום המסחר בקריפטו בעולם. בשנת 2019 שותפה Binance עם Binance Lite המהווה פלטפורמה חדשה לרכישת ביטקוין ותמיכה באימוץ השימוש בקריפטוגרפים באוסטרליה.

בקר ב Binance Lite

בסקירה זו של Binance Lite נבדוק את התכונות שלה, שיטות ההפקדה, האבטחה, דמי המסחר ונשווה אותה לבורסות המטבעות הטובות ביותר באוסטרליה. חשוב שתקרא את הסקירה הזו עד הסוף, מכיוון שיש מגבלות עם Binance Lite שאתה צריך להיות מודע אליה וגם קידום נוכחי.!

binance aud-btc

מה זה Binance Lite?

Binance Lite מציעה אפשרות לקנות ביטקוין באוסטרליה על ידי המרת AUD לביטקוין (BTC) באמצעות העברה בנקאית או פיקדון במזומן בלמעלה מ- 1300 סוכנויות חדשות הנתמכות. Binance שותפה עם החברה האוסטרלית InvestbyBit להשיק את Binance Lite הממנף את נקודות החוזק והאבטחה של בורסת המטבעות הגדולה בעולם.

Binance Lite מגשר על הפער בין מזומנים לבין מטבעות קריפטוגרפיים עם פלטפורמה ידידותית למשתמש כדי לאפשר למשקיע היומיומי להתחיל לעבוד עם ביטקוין. הבורסה דיווחה כי תרחיב את הצעת הקריפטו שלה לרכישת אלטקוינים באוסטרליה.

Binance Lite בהשוואה

העברה בנקאית היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להפקדת AUD ב- Binance Lite. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות קריפטוגרפיות אוסטרליות פופולריות אחרות המאפשרות למשתמשים לקנות ביטקוין באמצעות העברה בנקאית.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • 10 שאלות נפוצות בנושא מס קריפטו באוסטרליה (זה יכול לחסוך לך כסף)
  • ביקורת Plus500: סחר ב- CFDs של Crypto, תכונות & עמלות
  • 5 חלופות מטבעות בתשלום נמוך יותר
  • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין
  • האתרים הטובים ביותר למכור ביטקוין במזומן באוסטרליה [באופן מיידי]

כיצד להירשם ל- Binance Lite

התהליך לרישום חשבון Binance Lite הוא פשוט וניתן להסתיים תוך מספר דקות. כדי להתחיל, בצע את השלבים הבאים:

binance lite הרשמה

כאשר אתה מתחבר בפעם הראשונה, תועבר ללוח המחוונים הראשי כמוצג למטה, שם תוכל לרכוש ביטקוין ישירות.


האתר אכן מציג את מחירי הקריפטו החיים של אלטקוינים אחרים כגון מטבע בינאנס ו לִקְשׁוֹר, עם זאת אלה אינם זמינים לרכישה.

binance lite אוסטרליה

כיצד לרכוש ביטקוין באמצעות Binance Lite

משתמשי Binance Lite יכולים לרכוש ביטקוין בלבד. אנו מצפים כי הבורסה תרחיב את היצע הקריפטו שלה כדי לכלול מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעתיד. אם ברצונך לרכוש אלטקוינים עם AUD, עליך לשקול להשתמש בבורסת קריפטו אחרת באוסטרליה.

לרכישת ביטקוין באמצעות Binance Lite, קיימות שתי אפשרויות:

בנקאות אינטרנט POLi

משתמשי Binance Lite יכולים לשלוח תשלומים באמצעות POLI מחשבון בנק אוסטרלי נתמך. אפשרות תשלום זו זמינה 24 שעות ביממה ונדרשת לביצוע פעולות של יום עסקים אחד.

Binance Lite מריץ כעת קידום אפס בתשלום, כך שאין עמלות עסקאות לרכישת ביטקוין עם AUD. לאחר סיום המבצע במרץ 2020, דמי המסחר יחזרו ל 0.5% שטוחים לאחר מכן.

לרכישת ביטקוין באמצעות POLi:

binance lite poli

הפקדה במזומן בחנות העיתונים

משתמשי Binance Lite אוסטרליה יכולים לרכוש BTC עם פיקדון במזומן ב -1,300 חנויות ברחבי אוסטרליה באמצעות בלוזיפט. כדי למצוא את חנות הקמעונאות הנתמכת הכי קרוב שלך, תוכל להציג את המפה האינטראקטיבית באתר Binance Lite.

שימו לב כי הרכישות צריכות להיות בכפולות של 10 AUD. סכום ההזמנה המינימלי הוא 50 $ וסכום ההזמנה המקסימלי הוא 1000 $. פיקדונות במזומן נושאים עמלה של 2.5% שגובה סוכנת העיתונים.

כיצד לאמת את חשבון Binance Lite שלך

השלב האחרון לפני השלמת רכישת הביטקוין הוא אימות חשבונך. KYC נדרש על פי הרגולציה האוסטרלית והוא אוטומטי באמצעות Digital ID (אוסטרליה פוסט) שלוקח מספר דקות בלבד להשלים.

אימות binance lite

כדי לאמת את חשבונך, בצע את הצעדים הבאים:

binance lite KYC

עמלות לייט בינאנס

דמי הקנייה והמכירה המיידית של Binance Lite אוסטרליה הם 0.5%. בהשוואה לבורסות אחרות של פיאט לקריפטו באוסטרליה, דמי המסחר סבירים בהחלט. קיים תשלום נוסף של 2.5% ברכישות ביטקוין באמצעות פיקדון במזומן.

דמי אפס binance lite

Binance Lite אבטחה

בניגוד לבורסה מסורתית בין פיאט לקריפטו, למשתמשים יש את החופש לציין את יעד ההפקדה המועדף עליהם ב- BTC.

Binance Lite אינה מחזיקה באחזקת ביטקוין מטעם המשתמש, ואינה מספקת אפשרות למכור את הביטקוין חזרה ל- AUD. זה אומר, אין סיכון לאבד את הכספים שלך בפריצת חליפין.

חילופי דברים כמו Binance Lite

הבורסות האוסטרליות הבאות באוקראינה הן חלופות מכובדות של Binance Lite.

שאלות נפוצות

מה זה Binance Lite?

Binance Lite הוא שירות מטבע דיגיטלי AUD-BTC שבו משתמשים יכולים לרכוש ביטקוין על ידי הפקדת מטבע פיאט (כלומר AUD) באמצעות בנק POLi באינטרנט, או הפקדת מזומנים בסוכני עיתונים נתמכים ברחבי אוסטרליה..

האם Binance Lite רשום?

כן, Binance Lite מופעל על ידי InvestbyBit Pty Ltd (ABN 98 621 652 579). InvestbyBit היא ספקית שירותי המרת מטבע דיגיטלי רשומה ב- AUSTRAC.

האם יש ארנק Binance Lite?

לא, Binance Lite אינו מחזיק באחזקת ביטקוין מטעם המשתמש. אין גם אפשרות למכור ביטקוין כמו בורסה מסורתית. על המשתמשים לציין את כתובת ארנק ה- BTC המועדפת עליהם לפני ביצוע הרכישה.

האם אוכל למשוך AUD מ- Binance Lite?

לא, Binance Lite אינו תומך במזומן של ביטקוין ל- AUD. יהיה עליך להעביר את הביטקוין שלך לבורסת קריפטו אחרת כדי למכור לדולרים אוסטרלים כגון Swyftx.

האם ל- Binance Lite יש אפליקציה לנייד?

לא, Binance Lite אינו מספק אפליקציית מסחר למכשירי iOS או Android.

סיכום

אז מה פסק הדין שלנו לסיום סקירת Binance Lite אוסטרליה שלנו? מהשימוש האישי שלנו אנו יכולים לומר שזה ספק חילופי קריפטו חוקי ובטוח לקנות ביטקוין באופן מיידי. זה מתאים לכל סוגי המשקיעים להיכנס לשוק הקריפטו.

בקר ב Binance Lite

עם זאת, ישנם כמה שיפורים שהיינו רוצים לראות:

  • אפשר אפשרות למכור BTC ולמשוך AUD ישירות לחשבון בנק
  • ספק רכישה מיידית של האלטקוינים הגדולים (למשל Ethereum, XRP, Cardano, NEO ו- Litecoin)
  • הציגו אפליקציית מסחר סלולרית

מלבד האמור לעיל, Binance Lite מהווה אופציה מצוינת למצטרפים חדשים ולמעוניינים לרכוש בפיקדון במזומן. לנצל את ההצעה לקידום מכירות של 0% לדמי מסחר זה הגיוני.

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר ב Binance Lite

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map