סקירת יוביט: האם זה חוקי ובטוח בשנת 2021?

יוביט היא בורסת סחר קריפטוגרפית פופולרית שהייתה פלטפורמה לבחירה במשך מספר שנים. הבורסה ידועה בכך שהיא מציעה רשימה נרחבת של מטבעות קריפטוגרפיים לסחור, כולל אלטקוינים נמוכים לנכסים גדולים ונפוצים יותר כמו ביטקוין, את’ריום ו- XRP..

בקר ב- YoBit

בסקירת יוביט זו, אנו נספק סקירה של תכונות החליפין, ממשק המשתמש, כלי המסחר, סוגי ההזמנות, העמלות, שירות הלקוחות וניסיוננו בשימוש בפלטפורמה. לכן, הקפד להישאר עד הסוף כדי לקרוא את פסק הדין הסופי שלנו ב- Yobit.net.

בעוד שאנו שואפים לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בביקורות החליפין שלנו, אנו ממליצים לך בחום בקר באתר שלהם כדי להתעדכן בכל השינויים שעלולים להתרחש לאחר מכן.

דירוג yobit

מומלץ להשתמש בארנק חומרה של ביטקוין כמו לדג’ר ננו X בעת סחר בקריפטוגרפיה. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו בנושא ארנקי חומרה לאחסון קריפטו.

מה זה יוביט?

Yobit.net הוא א חלוץ בתחום החלפת המסחר במטבעות קריפטוגרפיים המציע פלטפורמה פשוטה אך חזקה המוכרת היטב בקהילת הקריפטו. הפופולריות של יוביט ניכרת בהיקף המסחר האדיר של קרוב ל -50 מיליון דולר ביום Coinmarketcap. האתר מדרג כיום את יוביט במקום ה -10 לבורסות המסחר הטובות ביותר בקריפטוגרפים בעולם.

לפני פלטפורמות אחרות כמו Binance, Bybit ו- BitMEX, יוביט הייתה בורסה מובילה המציעה מגוון רחב של אלטקוינים פחות מוכרים. יש מעל 8000 מטבעות קריפטוגרפיים שונים שניתן לסחור בהם כנגד נכסי בסיס מרובים כולל Bitcoin, Ethereum ו- Tether.

יוביט בהשוואה

תכונות מתקדמות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ודמי מסחר תחרותיים הם תכונות חשובות ב- Yobit. טבלת השוואה זו מפרטת חילופי קריפטו אחרים עם שוליים עליונים המציעים תכונות ברמה עולמית.

רישום יוביט & התחברות

כדי להתחיל לעבוד עם Yobit, ראשית עליך ליצור חשבון על ידי ביצוע ההוראות הבאות:

רישום yobit

אימות חשבון Yobit


המשתמשים אינם נדרשים להשלים תהליך הכרת הלקוח שלך (KYC) וזה נהדר. המשמעות היא שסוחרים חדשים יכולים להפקיד כספים ולהתחיל לסחור במטבעות המועדפים עליהם בפלטפורמה תוך מספר דקות. יוביט לא אוספת נתונים אשר שומר על האנונימיות של הסוחרים בבורסה.

כיצד להפקיד כספים ליוביט

הפקדת כספים לחשבון Yobit היא די פשוטה. כמו חילופי הצפנה אחרים, ניתן לבצע זאת על ידי ניווט ל’ארנק ‘שלך ובחירת הנכס שברצונך להפקיד. זה יביא כתובת ארנק ייחודית של יוביט שתשמש להעברה מאובטחת של כספים מארנק חומרה שברשותך או מפלטפורמת קריפטו אחרת..

כאן תוכל גם למשוך כספים ולהציג את היסטוריית העסקאות מהארנק שלך.

כספי הפקדת yobit

ממשק משתמש של יוביט

כשאתה מבקר ב- Yobit.net, ממשק המשתמש המסחרי הוא הדף הראשון שאתה רואה. הוא בסיסי למראה אך כולל את תכונות המסחר והכלים הסטנדרטיים הצפויים להחלפת נכסים דיגיטלית.

משמאל, סוחרים יכולים להציג במהירות את סיכום יתרת החשבון שיכול להיות שימושי. השווקים מפורטים להלן המסווגים לזוגות השונים הזמינים למסחר.

כאן תוכלו לעבור במהירות בין מאות זוגות מסחר כדי לחפש הזדמנויות. הצגת אחוז השינוי היומי והנפח נהדרים לסריקה מהירה של מטבעות מומנטום גבוהים (למשל פריצות).

ממשק משתמש yobit

התרשימים ממוקמים באמצע ממשק המשתמש. סוחרים המסתמכים על תוכנות או כלים מתקדמים של תרשימים המשתמשים באינדיקטורים טכניים, תבניות או כלי תרשים לא ימצאו אלה זמינים ב- Yobit.

אמנם, סוחרים שיודעים לקרוא את פנקס ההזמנות, הנפח ודפוסי הפמוטים יאהבו לסחור ב- Yobit ולהעלות השערות על מאות מטבעות הזמינים בפלטפורמה..

בסך הכל מצאנו את ניסיון מסחר ב- Yobit יהיה פשוט וקל לשימוש. זה דומה לחילופי ידועים אחרים ולחילופי מכובדים כמו פולוניקס ו Gate.io שיש להם הרבה שנים.

דמי יוביט, שוליים & גבולות

רוב הסוחרים יידעו שדמי מסחר הם שיקול חשוב בעת שימוש בבורסה למסחר בקריפטוגרפים. במיוחד עבור סוחרי יום פעילים שיכולים לבצע מספר עסקאות ביום עם מינוף גבוה. דמי Yobit הם כדלקמן או תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלהם כדי לצפות במלואם.

עמלות מסחר

לקנות ולמכור קריפטו באמצעות פלטפורמת Yobit, דמי מסחר לא יעלה על 0.2% מהעסקה כמות. בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות בקריפטו, העמלות של יוביט תחרותיות בשוק.

לְהַפְקִיד & נְסִיגָה

יש ללא דמי הפקדה להעביר כל מטבע קריפטוגרפי ליוביט. על משיכות, חל עמלת בלוקצ’יין סטנדרטית הנקבעת על פי עומס הרשת.

שירות לקוחות

גורם חשוב בעת ההחלטה להשתמש בבורסה מסוימת של מטבעות קריפטוגרפיים הוא שירות לקוחות. על פי השאלות הנפוצות של Yobit, שאלות התמיכה נענות בדרך כלל תוך שעה, אך לפעמים יכולות להימשך עד 24 שעות.

ל- Yobit.net יש קטע שאלות נפוצות אך הוא מוגבל למדי ועונה על שאלות בסיסיות בלבד כגון כיצד להתחיל, הפקדות, עמלות ומשיכת כספים. לא ראינו קטע ‘מאגר ידע’ שיעזור למתחילים שמתחילים לעבוד עם Yobit.

ליוביט יש אחת הקהילות הגדולות בטלגרם עם למעלה מ 80,000 איש בצ’אט הקבוצתי באנגלית. המנהלים נראים פעילים מאוד ומגיבים כאשר הם שולחים הודעה ישירה לתמיכה.

חלופות יוביט

BYBIT

Bybit

ByBit היא פלטפורמת מסחר של מטבעות חליפין נגזרים עם דגש על מסחר מינוף עם מינוף של עד 100 פעמים על צמדי מסחר ביטקוין ואתריום. Bybit הפכה לאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם.

בקר באתר פלוס 500

פלוס 500

Plus500 היא ספקית CFD המציעה את בסיס הלקוחות העצום שלה לסחור בנכסי הקריפטו הפופולריים ביותר בעולם עם מינוף של פי 30 כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ניאו, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ו- Monero..

הצהרת אחריות: ההון שלך נמצא בסיכון

בקר באתר בינאנס

בינאנס

Binance היא בורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר לפי נפח סחר ואחת מספקיות שירותי המסחר המהירות ביותר עבור מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. הבורסה ראתה צמיחה אסטרונומית והיא פלטפורמת מסחר קריפטו פרימיום.

בקר באתר

ביקורות Yobit & מָשׁוֹב

לבורסה יש קיבלו 4.5 כוכבים מתוך 5 באתר הביקורת המכובד Trustpilot. זה בדרך כלל אינדיקציה טובה ומדד למוניטין ומהימנות הבורסה. רוב התגובות חיוביות עם כמה הערות שליליות. שמנו לב שאין דירוגים ניטרליים שנראינו חריגים.

בעת בחירת חילופי הצפנה חדשים, המשתמשים צריכים תמיד ליישם את בדיקות הנאותות שלהם, את נוהלי ניהול הסיכונים ולהמשיך להתעדכן בסקירות הבורסה כגון זו..

ביקורות yobit

שאלות נפוצות

האם יוביט לגיט?

נראה כי יוביט היא בורסת מסחר קריפטוגרפית חוקית שפועלת כבר שנים רבות ומשכה אליה משמעותית סוחרים. הבורסה רשומה בפנמה וזמינה למשתמשים ברחבי העולם.

האם יוביט היא החלפה בטוחה?

נראה כי Yobit לא נפרץ מאז השקתו בשנת 2014. הפלטפורמה כוללת אמצעי אבטחה בסיסיים כמו 2FA להגנה על חשבונות משתמשים. יש מידע מוגבל על אמצעי האבטחה של האתר, ולכן אנו ממליצים למשתמשים תמיד לבצע את המחקר שלהם.

האם ליוביט יש חשבון הדגמה

ליוביט אין חשבון הדגמה כדי לאפשר לסוחרים לבצע סחר בקריפטו מבלי לבצע הפקדה.

האם יש תוכנית שותפים של יוביט?

ל- Yobit.net תוכנית שותפים המתגמלת משתמשים קיימים שמביאים לקוחות חדשים באמצעות קישור ההפניה הייחודי שלהם. בונוס ההפניה הוא 20% מדמי הסחר של המשתמשים המופנים.

האם ליוביט יש אפליקציה למסחר ניידים?

ל- Yobit אין אפליקציה לנייד שמשתמשי אנדרואיד ו- iOS יוכלו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

סיכום

לסיום סקירת Yobit שלנו, זו אחת מחילופי הקריפטו הוותיקים ביותר שיש בה סיפקה פלטפורמת מסחר איתנה במשך כמה שנים. נראה כי הבורסה עשתה דרך ארוכה לשיפור שירות הלקוחות עם קהילת טלגרם רספונסיבית וכמה מנהלים לתמוך בבסיס המשתמשים ההולך וגדל שלהם..

בקרו ביוביט

כמה נקודות טובות לגבי חילופי יוביט הן:

  • מעולם לא נפרץ
  • אלפי מטבעות קריפטו לסחר
  • קל להשתמש בממשק המסחר
  • תהליך הרשמה מהיר (ללא KYC)
  • עמלות מסחר תחרותיות

אז מה פסק הדין הסופי שלנו?

מצאנו שהבורסה קלה לשימוש, מפקידת כספים ומבצעת עסקאות. זו פלטפורמה נהדרת עבור סוחרי קריפטו ומשקיעים המעוניינים לנצל מטבעות קריפטוגרפיים חדשים כדי לבנות עושר בביטקוין, צריכים לשקול להשתמש ב- Yobit..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • 5 הפלטפורמות הטובות ביותר להרוויח עניין בקריפטו
  • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב
  • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
  • חילופי המטבעות הטובים ביותר ב- Cryptocurrency בניו זילנד
  • 4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) & להרוויח פרסים

כלים לניהול סיכונים ותכונות פלטפורמה חשובים מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות תכונות מסחר מתקדמות, אינדיקטורים טכניים וממשק תרשימים חלק ומגיב לנייד, שיתאים לסוחרי קריפטו למתחילים ומקצועיים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map