סקירה קלה של קריפטו: האם זה בטוח? (עודכן בשנת 2021)

רכישת ביטקוין או Ethereum יכולה להיות סיכוי מאתגר למתחילים המעוניינים לבצע את ההשקעה הראשונה שלהם. ישנן מספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גלובליים המקבלים פיקדונות פיאט בתמורה לקריפטוגרפי. אך הבורסות לא תמיד מציעות את התכונות הטובות ביותר, שיטות הפקדה או עמלות למשקיעים מקומיים.

בקר ב- Easy Crypto (AU) בקר ב- Easy Crypto (NZ)

בסקירה זו של Crypto Easy, אנו נעריך את תכונות הפלטפורמה, קלות השימוש, עמלות המסחר ואבטחת המרת המטבע הדיגיטלי. Easy Crypto מסייעת לתמוך בצמיחה של תעשיית הקריפטו העולמית בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לרכוש קריפטו באוסטרליה, ניו זילנד ודרום אפריקה..

קל קריפטו NZ

מהו קריפטו קל?

Easy Crypto הוא מורשה ו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי אוסטרליה שמטרתה להביא א פשוט וידידותי למתחילים פלטפורמה מקוונת כדי להקל על רכישת ביטקוין באוסטרליה ולהשקיע במטבעות דיגיטליים. הבורסה מספקת מגוון שיטות הפקדה נפוצות לרכישת 44 מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות AUD, כולל ביטקוין.

לפלטפורמה יש ממשק משתמש אלגנטי ויכול לשלוח את המטבעות הקריפטוגרפיים ישירות לארנק קיים, לחשבון החלפה או למכשיר חומרה לאחסון קר כמו Ledger Nano S.

קריפטו קל בהשוואה

עמלות נמוכות הן גורם שכיח למשקיעים המחפשים בורסה לרכישת ביטקוין באמצעות AUD או NZD. טבלת השוואה זו מפרטת בורסות קריפטוגרפיות אוסטרליות אחרות כמו Easy Crypto המציעות דמי מסחר נמוכים.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • הבורסות הטובות ביותר לרכישת ביטקוין באוסטרליה
 • 7 דרכים לרכוש ביטקוין במזומן באוסטרליה
 • Plus500 סקירה: CFD מסחר, תכונות & עמלות
 • האלטרנטיבות הטובות ביותר לרכישה & מוכר ביטקוין
 • אתרי האינטרנט הטובים ביותר למכור ביטקוין במזומן באוסטרליה [באופן מיידי]

היסטוריה של קריפטו קל

Easy Crypto נוסדה בניו זילנד כדי להיות מקום קל לקנות מטבע קריפטוגרפיה על סמך ניסיון ממקור ראשון ותסכולים באמצעות שירותים אחרים. הצוות נשבע ליצור את ספק המטבע הדיגיטלי הפשוט ביותר. לאחר ההצלחה של Easy Crypto ניו זילנד, המייסדים השיקו את Easy Crypto Australia כדי לספק שירות דומה לשוק האוסטרלי..

האם מוסדר קריפטו קל?

קריפטו קל הוא חילופי דיווחים רשומים עם אוסטרק האוכפים את החוקים הפיננסיים כדי למזער את הסיכון של עבריינים המשתמשים בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים להלבנת הון, מימון טרור ופשעי סייבר.

ה חוק מימון הלבנת הון ומימון טרור 2006 דורש מגופים מוסדרים לאסוף מידע בכדי לבסס את זהות הלקוח, לעקוב אחר פעילות פיננסית ולדווח לעסקאות או פעילות של אוסטרק החשודה או כרוכה בכמויות גדולות של מזומנים מעל 10,000 דולר..


האם Crypto Easy בטוח?

נראה כי Easy Crypto הוא בורסה בטוחה באוסטרליה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה נקטה כמה אמצעי זהירות בכדי להבטיח את ביטחונם של כספי הלקוחות כגון:

 • תַקָנָה. חילופי קריפטו קלים רשומים ב- AUSTRAC ועומדים בדרישות AML / KYC.
 • תהליך אימות. מקפיד על תהליכי KYC לפי התקנות להפקדות מטבע פיאט, משיכות ומסחר.
 • ארנק חומרה. Easy Crypto מספק את האפשרות להפקיד מטבע דיגיטלי ישירות לארנק החומרה לאחסון קר המקושר לחשבון. משמעות הדבר היא כי שום כספי לקוח לא יאוחסנו בבורסה אשר עלולים להיות פגיעים לפריצה וגניבה.
 • מאפייני אבטחה. Easy Crypto כולל אימות של שני גורמים בנוסף לכתובת דוא”ל מאומתת המקושרת לחשבון. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבון שמקשה מאוד על פושעי סייבר להתפשר על חשבונות לקוחות ולמשוך כספים. הם יצטרכו לדעת את פרטי הכניסה שלך ולהיות ברשות הטלפון הנייד שלך (ויכולים לפתוח אותו)
 • גְנֵבָה & פריצה. לא ידוע על מקרים של פריצה של Easy Crypto.

מדינות נתמכות

Easy Crypto זמין באוסטרליה ובניו זילנד אולם האתרים מנוהלים בנפרד. האתר Easy Crypto ניו זילנד לתושבים בניו זילנד שרוצים להשקיע בקריפטו.

כיצד לקנות קריפטו באמצעות קריפטו קל

1. הירשם & אשר אימייל

תהליך ההרשמה ל- Easy Crypto הוא פשוט להפליא. כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר, ללחוץ על ‘צור חשבון’ ואז בחר אחת מהאפשרויות להתחלה:

 • היכנס באמצעות Google
 • התחבר עם פייסבוק
 • היכנס באמצעות דוא”ל

2. הגש מסמכי אימות

מכיוון שה- Easy Crypto הוא בורסה מוסדרת, יהיה עליך להגיש תיעוד אימות בכדי לציית לפרוטוקול KYC לפני שתוכל לבצע הפקדה של AUD. כל מה שאתה צריך לדרוש הוא רישיון הנהיגה האוסטרלי שלך או פרטי הדרכון. לאימות, נווט לתפריט העליון ועבור אל ‘החשבון שלי’ ואז בחר ‘אימות’.

לאחר שתאמת את חשבונך, תוכל לממן את חשבונך בדולרים אוסטרלים.

3. להפקיד כספים

המשתמשים יכולים להפקיד כספים ל- Easy Crypto באמצעות העברה בנקאית או POLi, שהיא אמצעי תשלום מיידי. אפשרות זו מקשרת את ההחלפה ישירות לחשבון בנק נתמך. זה עובד באותו אופן שבדרך כלל היית מבקר באתר הבנק המקוון שלך כדי לבצע תשלום. תשלומי POLi הם פשוטים להפליא ונמשכים מספר דקות בלבד להשלמת הכספים מועברים ישירות לבורסה.

4. סחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שהפקדת הכספים שלך בחשבון תוכל להתחיל לסחור ב- Easy Crypto. לרכישת קריפטו:

אימות קריפטו קל

Easy Crypto משתמשת בתהליך אימות מדורג כדי לעמוד בחוק ולהגן על לקוחותיה על ידי מניעת הונאה. כמו כן נדרש לעמוד במלואם עם KYC ו- תקנות AML למסחר בנכסים דיגיטליים.

אימות בסיסי ידרוש מסמך זיהוי תמונה תקף כגון א רשיון נהיגה אוֹ דַרכּוֹן. כמו כן, תידרש להעלות סלפי כדי להבטיח שאתה האדם שמאמת את החשבון בפועל. אימות בסיסי מגדיל את המגבלה היומית ל -10,000 $ עד לסכום כולל של חשבון של 25,000 $. כדי להגדיל את מגבלת החשבון ל 100,000 $, יהיה עליך להשלים את תהליך האימות המשופר.

פרסומת

מטבע מטבע

קנה ביטקוין עם המועדף על אוסטרליה חילופי קריפטו

דֵרוּג

4.3 / 5

בקר ב- Coinspot

נכסי סחר בקריפטו קל

Easy Crypto Australia תומכת במטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ובכמה אלטקוינים. בסך הכל ניתן לרכוש 44 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות AUD בבורסה. רשימה מלאה של הנכסים הדיגיטליים הזמינים ב- Easy Crypto ניתנת לצפייה באתר על ידי לחיצה על ‘תעריפים’.

נכסי קריפטו קלים

שיטות הפקדה

תומך ב- Easy Crypto העברה בנקאית ו- POLi פיקדונות בדולרים אוסטרליים. מהירות שיטת ההפקדה תלויה במטבע הקריפטו ובבנק הנבחר. העברות בנקאיות עשויות להימשך בין 1-3 ימי עסקים. לאחר שההפקדה הגיעה ל- Easy Crypto, ההזמנה תימסר תוך כחמש דקות על פי האתר.

מטבעות נתמכים

Easy Crypto תומך רק בפיקדונות פיאט בדולרים אוסטרלים (AUD). על פי האתר, הבורסה מבקשת לאפשר פיקדונות קריפטוגרפיים בעתיד הקרוב שיאפשרו המשתמשים להחליף בין נכסים דיגיטליים. אם ברצונך לסחור בין מטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך למצוא בורסת מכובדת למסחר בקריפטו.

עמלות קריפטו קלות

דמי חליפין הם שיקול חשוב בבחירת מרכזיית פיאט לקריפטו. זה נהיה קריטי עוד יותר ברכישת סכומים גדולים יותר. Easy Crypto שקופים עם העמלות שלהם המופיעות באתר.

עמלות מסחר

Easy Crypto גובה דירה עמלת מסחר של 1% לכל הזמנות קנייה ומכירה.

לְהַפְקִיד & דמי נסיגה

Easy Crypto אינה גובה פיקדון או דמי משיכה.

אבטחת קריפטו קלה

הבורסה לא מאחסנת אף אחד מכספי המשתמש שלה או מפתחות פרטיים. הכל נשאר בשליטתו המלאה של המשתמש בכל עת. זה מבטל את הסיכון לגניבה והאקרים.

Easy Crypto מספק את היכולת לספק קריפטוגרפיה ישירות לארנק קיים, לחשבון חילופי אחר או למכשיר חומרה. Easy Crypto אף הבטיחה אבטחה של 100% מכספי הלקוח לאחר שהפקדון AUD הגיע לבורסה על פי אתר אינטרנט.

חלופות קריפטו קלות

שאלות נפוצות

האם יש אפליקציה לנייד?

Easy Crypto אינה מציעה אפליקציית מסחר סלולרית למשתמשים בה לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים. גרסת שולחן העבודה של האתר הינה ידידותית לנייד וניתן להשתמש בה במכשירים חכמים.

האם Crypto Easy מסחר ממונף

ל- Easy Crypto אין נגזרים או שוק עתיד לסחור במטבעות חליפין עם מרווח או מינוף גבוה. סוחרים יצטרכו למצוא בורסת מינוף שתומכת בזוגות קריפטו.

סיכום

לסיום סקירת Easy Crypto שלנו, אנו יכולים לומר כי נראה כי הבורסה היא שירות מכובד שמקורו בניו זילנד והרחיב את היצעו כדי לספק את השוק האוסטרלי. בהשוואה לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באוסטרליה דמי המסחר גבוהים, אולם העמלות תחרותיות למדי בניו זילנד.

בקר ב- Easy Crypto (AU) בקר ב- Easy Crypto (NZ)

בסך הכל, Easy Crypto היא בורסה פשוטה ופשוטה שתומכת במספר מטבעות פיאט כדי לעזור לאוסטרלים היומיומיים ולניו זילנדים להתחיל במטבעות דיגיטליים..

נחשול דיגיטלי

דמי חליפין הם שיקול חשוב מאוד עבור כל משקיע פוטנציאלי. הבורסות הבאות – בנוסף לבורסה הנ”ל – מספקות דמי מסחר, פיקדון ומשיכה תחרותיים מאוד (ללא חיובים נסתרים) עם מגוון רחב של שיטות פיקדון שיתאימו לכל סוגי המשקיעים באוסטרליה..

בקר ב- Easy Crypto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map